Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoL nie płacz tyle bo to jest już nudne.

Jest to tylko i wyłącznie twoja wina, że masz takie problemy. Prosiłem Ciebie o dokładne ustawienia, a Ty co zrobiłeś olałeś. Teraz radź sobie sam jak jesteś sierota.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... modlitwy się skończyły :D Stało się to co miało sie stać... Szkoda tylko że po 3 miesiącach i nie mam na to gwary... konsola z allegro.

 

Czyli mamy freezy naprzeminnie 3LOD

 

Ma ktoś jakies doswiadczenie w x-clampie i naprawianiu na forum ?!

Patrze na te tutki... i na kazdym robią to troche inaczej... na niektorych duzo krocej i prosciej niz na innych.... i w sumie to nie wiem co i jak...

 

W tych "serwisach", robią coś bardziej nadzywaczajnego oprocz tego x-clampa ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 System Update - nowy update

First off, let me get this out of the way right up front:

 

This is not the ‘fall dashboard update.’

 

Today the team is releasing a minor system update via Xbox Live. Over the next few hours, when you sign in to Xbox LIVE, you’ll receive a prompt to accept this mandatory update. What’s in this update? Much like the update last month, the only thing this minor release will do is prepare your Xbox 360 for the Big Button Pad that is being released this holiday. Why do we need to release this update now? Simple: The certification team needs time to test the new controller against the retail hardware/software combination before it hits stores.

 

One more thing: no new features beyond this big button pad support are included in this update and, once again, this is not the ‘fall dashboard upgrade.’ When I have firm details on the next major update, I will share them.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Chart for Week Ending 15th September 2007

 

Hardware:

Wii - 93,455 (-20%)

X360 - 88,658 (+17%)

PS3 - 30,158 (-42%) !!!

 

Software:

X360 - 731,887

Wii - 422,430

PS3 - 333,701

 

Top 10 Games:

1. Wii - Wii Sports - 93,455

2. X360 - Bioshock - 90,855

3. PS3 - Heavenly Sword - 77,445 (premiera)

4. Wii - Metroid Prime 3: Corruption - 70,916

5. X360 - Medal of Honor: Airborne - 60,968

6. Wii - Wii Play - 54,430

7. X360 - Stranglehold - 53,667

8. X360 - Skate - 51,288 (premiera)

9. X360 - Madden NFL 08 - 44,354

10. NDS - More Brain Training - 37,794

Podsumowanie: 5 gier na X360, 3 gry na Wii, 1 gra na PS3, 1 gra na NDS

 

-------------------------------------------------------------

 

Worldwide Charts for Week Ending 16th September 2007

 

Hardware:

Wii - 217,801

X360 - 128,012

PS3 - 70,329

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Thompson to postać, którą "kochają" wszyscy gracze - dla wszystkich nie znających tej "osobistości" :

 

J.T. jest prawnikiem, który oskarża gry o brutalność i to głównie on stoi za tym, że twórcy brutalnych gier muszą stawić się w sądzie i albo muszą zapłacić sporo pieniędzy, albo gre ocenzurować !

 

To on między innymi stoi za nie dopuszczeniem gry Manhunt 2 dp sprzedaży dopóki jej nie ocenzorują , jak i afery z każdą częścią gta.

 

Tym razem twórcy postanowili zażartować z niego i postanowili "po cichu" umieścić go jako odpowiednik osoby którą zabijamy w pierwszej misji :) hehe - dla mnie się podoba !

 

Jack Thompson wprawdzie rozpoznał się dopiero po zdaniu „Broń nie zabija ludzi, gry to robią” - które bardzo często powtarza.

 

Magazyn Games informer zamieścił dokładny przebieg rozgrywki z pierwszej misji - zamieścił tam dokładny przebieg tego co się dzieje podczas wykonywania pierwszego zadania w którym Niko na końcu zabija postać, która wypowiada wcześniej wyminienone słowa "Broń nie zabija ludzi, gry to robią"

 

To właśnie po tym Jack Thompson siebie rozpoznał i uznał to za groźbe w stosunku do jego osoby.

 

"Ulubieniec" graczy napisał wobec tego list do szefów Take-Two,a jego kopie udostępnił mediom :

 

W liście napisał : "Domagam się, by do 21 września zostały usunięte wszelkie aluzje do mojej postaci z gier tego wydawcy."

 

Prawnik odgraża się, że jeżeli tak się nie stanie, doprowadzi do tego, że GTA IV nie będzie mogła być wydane.

 

Thompson napisał także, że nie wierzy, że Take-Two mogło upaść tak nisko, by wykorzystać grę w celu zagrożenia jego fizycznemu bezpieczeństwu. „Podejmijcie odpowiednią decyzję, albo..” - to zdanie napisał na końcu listu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należę chyba do "wielkiej" grupy szczęśliwców... Moja konsola od Listopada 2006r działa nieprzerwanie, żadnych zawieszek, brak czerwonych ringów...

 

Grzeje się po swojemu, w tygodniu chodzi może 10h, zrezygnowałem z live'a bo poświęcam konsoli za mało czasu ale po prawie roku używania jestem zadowolony z zakupu i bez wahania mogę powiedzieć że jest to moja najlepsza konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do was pytanie. Jak łączycie swoje Xbox360 z telewizorami LCD... jakimi kablami ? Czy component ? Zastanawiam się ponieważ przymierzam się do zakupu xbox360 + telewizor LCD. Lecz problemem jest to, że Xbox360 nie ma Hdmi :( Wiem, że wersja "Elite" ma , ale jest za droga.

 

Kiedy można się spodziewać wersji Premium z HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to już wałkowane ze 100x, więc zadaj sobie trochę wysiłku i poszukaj.

 

Ja mam po vga, testowałem przez moment elite po hdmi i też szału nie ma, więc nie jest to życiowy problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w niektórych xbox 360 elite są montowane procesory w nowej technologi 65 nm

 

W tym momencie na jamie mam 3 xboxy 360 elite

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4dca770723896f8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9193db90b931ec55.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64bfe85b69eba0d6.html

 

posiadają identyczne wentylatory, każdy z nich ma nowe chłodzenie ( widać przez kratke po prawej)

 

Jeden z nich jest 50% cichszy od pozostałych.

 

Dwie konsole posiadają napęd benq , jedna LG

 

Ten cichy "rodzynek" głośnością jest porównywalny z ps3. Tam gdzie 2 pozostałe xboxy huczą i wyją ten ledwo kręci wentyl i powietrze wydmuchiwane jest sporo chłodniejsze.

 

Test przeprowadzałem przy takiej samej temperaturze w pokoju, i katowałem konsole demem Dead rising.

 

Jak znajdę czas postaram się nagrać filmik i porównać głośność każdego z xboxów.

 

Przetestowałem też ten nowy napęd benq, faktycznie jest szybszy od LG, ma też cichszy mechanizm lasera. Jednak płyta głośniej się kręci, i napęd wpada w lekkie wibracje co powoduje buczenie.

 

Co co zmian jakie zauważyłem między elite a zwykłym klocem, to lepiej wykonany krzyżak w padzie, w każdą strone działa tak samo i nie blokuje się.

Sama konsola ma troche lepiej spasowany plastik, i widać że jest staranniej wykonana.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystkie Elite mają nowe chłodzenie, to ja mam pytanie. Czym są spowodowane 3 diody śmierci ? Nie chłodzeniem ? Skoro mają nowe, a były już sygnały o 3ROD na Elite.

 

->Rockers

 

Czy ta cicha to wersja z napędem LG ?

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz :-)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dce02db95ce167c.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53f2c8de0675f108.html

 

->Rockers

 

Czy ta cicha to wersja z napędem LG ?

ta cicha jest z benq.

 

 

oczywiscie, moge się mylić, że to 65 nm, ale jak wytłumaczyć znacznie cichszą konsole o takich samych wentylatorach i powietrzu które ma podobną temp. jak pozostałe xboxy? Jeżeli by był czujnik inaczej skalibrowany, wentyl który się wolniej kręci daje wyższą temperature wydmuchiwanego powietrza.

 

acha ta cicha konsola przy obciązeniu grami nie zwiększa obrotów wentylatora, przy restarcie konsoli jak się wgrywa dash wentyl rozkręca się na max i zaraz zwalnia. Czyli czujnik temp. na pewno jest ok.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@humax5400- stawiałbym dalej na zimne luty.

 

@rockers- i tak napęd zagłusza wszystko. benq "dźwięczy" sobie inaczej, ale sama _intensywność_ hałasu jest dla mnie taka sama (niestety). Podczas grania w tytuły z 1szego x'a lub dema cichsze wentyle mają znaczenie, ale w innych sytuacjach napęd swoje zrobi.

 

Odnośnie tego dźwięku przy zamykaniu tacki, to egz. bartezjusza też "tak ma". Co do drugiego pytania, to pewnie porysuje, ale eksperymentuj dla dobra forum :D Pzdr

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

 

masz racje, napęd zagłusza wszystko wiec na nic cicha praca wentylatorów.

 

Napęd benq wydaje z siebie 3 dziwne dźwięki jak się tacka zamknie.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=pN3fQ9qtNWQ

 

Jednak jest zauważalnie szybszy i nie słychać tak pracy lasera.

 

Jestem ciekaw czy jak podczas pracy zmienie pozycje konsoli to płyte porysuje :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o awaryjności elite trudno powiedzieć bo za mało osób go ma, ale tego co czytałem to w USA były już 3 ROD na Elite, tylko to w wersji ntsc. Czas pokaże czy nasze Palowskie wersje też będą wadliwe.

 

Jeżeli możesz to kup premium z HDMI, ma poprawione chłodzenie i wieksza szansa żeby nie trafić na samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem moja konsola freezuje... po 2-3 minutach coraz czesciej tez wyskakuje 3LOD...

Wiec wyglada na 99% do odratowania x-clampem.

 

Więc które metoda jest najlepsza ?

Najprostsza mi wydaje sie metoda - LAWDAWG0931

 

http://copronymous.com/wp...r-the-3rlod.pdf

Z tego co czytam to "wystarczy" wszystko rozebrać, i zamienic mocowanie radiatora z x-clampa na śrubki odpowiednimi podkladkami ;D ;)

Dobrze rozumiem ?

 

Teraz tak musze kupić?! :

a) 8 M5-.80 x 10 Machine Screws #138433

8 śrubek 80 na 10 ??! M5 ?

b) 16 #10 Flat Washers – Nylon #139065

16scie podkladek nylonowych ?! (jaki to wymiar 10 ?!)

c) 16 5mm Flat Washers – Metal #138319

tu chyba chodzi o zwykle 16 metalowych płaskich podkładek 5 mm

 

Więc co dokładnie musze powiedziec w sklepie :) ?!

 

Pozdrawiam

Dzieeki za ewent. pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...