Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Podasz w końcu dokładne ustawienia jakie masz na konsoli i na pc? Czy dalej będziesz płakał?

 

Ale co mam Ci dokładnie podać?

 

Błąd testu wyskakuje mi w ICMP.

 

Ustawienia w konsoli mam automatyczne.

 

Aha, ja mam jeden kabel do PC i ten sam używam do konsoli. Na PC wszystko śmiga, a po podłączeniu do XBOX [gluteus maximus], jak już łączy z LIVE, to nei działą Marketplace.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem że to was nic nie interesuje. Ale po x-clampie narazie konsola chodzi jak nowa. Nie jest to nic trudnego - Polecam! Freezy, które miałem dotychczas ustały... Jeszcze dam znac jak bedzie na dłuższą mete

 

Trzeba kupić sruby 5mm x 10 mm + 16 podkladek metalowych 5 mm + 16 nylonowych 5 mm

 

Oraz Torx T8 i T10....

Pasta termoprzewodząca tez sie przyda

 

Jak coś to pytać ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam podlaczona przez hdmi do monitora, sluchawki podlaczone do monitora. W grze mam ustawiona glosnosc na 5% ale to i tak jest duzo za glosno, da sie to jakos zmienic z pomiomu dashboarda? Czy live'a mam by default z nowa konsola czy musze to jakos uruchomic dodatkowo? Narazie odpalilem tylko woczraj na godzinke, na wiecej nie mialem czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy and Metal Gear Solid Xbox360 bound?

 

 

EMagLive.com has received multiple reports over the last few days from sources who wish to remain anonymous that Microsoft is making a largely successful bid for two of the PlayStation 3's most anticipated third-party exclusives: Metal Gear Solid 4 and Final Fantasy Versus XIII.

 

The reports of Final Fantasy Versus XIII heading to the 360 have been circulating for nearly the last month after it was revealed that at least parts of the White Engine were being ported to Microsoft's console. Speaking to EMagLive, they were told by a source close to Microsoft that the Redmond company was in productive discussions with the Japanese developer Square Enix to "at least get [Final Fantasy 13] as a timed multiplatform and at most get the game as a simultaneous release"

http://emaglive.com/index.php?showtopic=1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Smuggles 65nm Inside Halo 3 Xbox 360

http://www.kotaku.com.au/games/2007/09/mic...m_inside_1.html

 

Nowa rewizja GPU, na 65nm mi to nie wygląda, ale może się mylę :? (Po prawej nowa wersja, po lewej stara)

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

CPU jak widać wyprodukowano w Kanadzie, 65nm ?? (Po prawej nowa wersja, po lewej stara)

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Nowy radiator bez heat-pipe daje do myślenia i chipy w nowej rewizji sprawiają wrażanie trochę mniejszych, ale może to złudzenie ;)

 

więcej fot >>>>>>

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

How to see if you have a 65nm (Falcon) console...

First of all, thank you JWSpeed for doing all of your testing and pulling your Halo 3 console apart. Also, thank you for the great pictures!

Now for the good stuff...

 

How to see if you have a 65nm (Falcon) console:

 

First, get a flashlight that is very bright. Then put your console upside down (HD side down). You should be looking at an black or grey piece of plastic which is the bottom vent. Shine the flashlight directly into the bottom of the console (it works best to sit the flashlight on the plastic).

 

Then move the flashlight to the right side of the plastic. When you look inside of the console directly below the light, you will see a large white piece of plastic. This is the airflow shroud. You can see this highlighted in this picture: http://i181.photobucket.com/albums/x127/MRCUR/S8000516-2.jpg

 

Next, move the flashlight to the left a bit and look into the console again. You are looking for the large silver square that is directly in front of the airflow shroud. This piece will tell you whether or not you have a 65nm console.

 

90nm CPU Heatsink: http://i181.photobucket.com/albums/x127/MR...8000516-2-1.jpg

 

65nm CPU Heatsink: http://i181.photobucket.com/albums/x127/MR...heatsink4-2.jpg

 

(Notice that there is no heatpipe on the new 65nm CPU heatsink.)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge Polski jako kraju wybrac ;f

bedzie to mialo jakies nastepstwa jesli wezme np. UK?

Jaki Wy macie kraj?

 

da sie sluchawki z mini jackiem do xO podlaczyc?

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale moga mi zablokowac konsole, c'nie?

Oj Wojtek, Wojtek co Ty tu za herezje głosisz? ;)

 

Po pierwsze to nie masz innego wyboru niż rejestracja na inny kraj. Przecież głośno na necie, że M$ nie kwapi się z wprowadzeniem usługi do Polski. Moje zdanie to lepiej zarejestrować na UK, jak tez sam mam :) Wiesz zawsze to też Europa, może jakimś cudem kiedyś, gdzieś (choć w to nie wierze no ale...) dadzą możliwośc przeniesienia gamertaga na Polskę? Może dadzą tylko tą możliwosć jak miałeś usługe na Europę wcześniej? Nie wiem gdybam...

 

A po drugie to była plota o banowaniu konsol nie na ten kraj zarejestrowanych w którym mieszkasz, co też było głośne na necie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym sklepie czy tylko w jakims konkretnym miescie?

Włacha! bo ja mam avansa w poznaniu!

 

 

WAŻNE PYTANIE

 

czy będzie dzialac taki uklad?

 

xO --> kabel vga --> przejsciowka vga2dvi --> wejscie do monitora przez zlacze dvi

 

a do analoga w monitorze podlaczony laptop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włacha! bo ja mam avansa w poznaniu!

WAŻNE PYTANIE

 

czy będzie dzialac taki uklad?

 

xO --> kabel vga --> przejsciowka vga2dvi --> wejscie do monitora przez zlacze dvi

 

a do analoga w monitorze podlaczony laptop

Będzie śmigać :D ponieważ DVI może podawać sygnał analogowy i cyfrowy :-P

Macoska się nie słuchaj ;)

Premium z HDMI?

Raczej bym na to nie liczył, ale zawsze można sprawdzić

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...