Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Pad od X jest prawie idealny, swietnie leży w dłoni (może deczko za cięzki) i wogole fajnie się nim operuje, ale ma jedną wadę - krzyrzak, nie wiem jak ja bede grał w Soul Calibura 4, chyba trzeba bedzie zainwestować w XFPS zeby DS2 podlączyć. Ale do DS nie mam też zadnych poważnych zastrzerzen potrafie na nim grać godzinami i nic mi nie dolega, tylko kabel czasem przeszkadza,

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ojciec przywiózł z USA xa w wersji Halo 3 Edition, pomimo, że qpił go we wrześniu to i tak ma manufacture date z końca lipca, i jak dzisiaj oblookałem to procek jest dalej w 90nm (na podstawie radiatora badane od spodu), napęd benq, przerobiłem w poniedziałek i wszystko działa, nie wiem jak z innymi napędami, ale benq strasznie szumi podczas grania :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, ja nie mowie ze pad do xO jest niewygodny ;)

 

imo jest bardzo wygodny

 

ale poprostu w pesie miałem tą, jak ja to zwę, "cyfrową precyzje" na krzyzaku.

 

w tym padzie ani krzyzak nie lezy jak w DS2, a jak juz go siegne, to nie pracuje tak jak tamten. Szkoda... :( bede sie musiał poprostu przyzwyczaic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialem sprobowac przeflashowac x360 z napedem Samsung. W tym celu wszedlem na strone:

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/X360_flashfw/

 

i przeczytalem tam, ze jest potrzebna plyta glowna z chipsetem via 8237. Czy to jest konieczne? Nie wystarczy plyta glowna wyposazona w wyjscie SATA? Obecnie mam plyte glowna Gigabyte 965p-s. Da sie cos z tym zrobic?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

moze komus sie to przyda ;)

 

Microsoft gives you Xtival '07

2007-10-31 17:59:39 by Manager

 

We have a little bit of an exclusive here for you, thanks to the XCN, shared with a few other sites - Microsoft will be offering European gamers a free gaming weekend this month for silver members, as well as a ton of fun for the all kind of Xbox Live subscribers. See more inside!

 

# The Xbox Live Xtival ’07 takes place from 23-26 November 2007.

# During this time Xbox Live Gold membership will be free to everyone.

# To take part all you need to do is plug in your Xbox 360 to a broadband connection and sign in.

# There will be a full line-up of Xbox Live events, competitions and exclusive downloads to enjoy.

# Xtival ’07 is only taking place in European countries with Xbox Live.

So, now there's no more reason to complain about the price, at least for one weekend! So we hope to see you all Xbox 360 owners online this weekend, I know I'll enjoy all the crazyness that will happen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialem sprobowac przeflashowac x360 z napedem Samsung. W tym celu wszedlem na strone:

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/X360_flashfw/

 

i przeczytalem tam, ze jest potrzebna plyta glowna z chipsetem via 8237. Czy to jest konieczne? Nie wystarczy plyta glowna wyposazona w wyjscie SATA? Obecnie mam plyte glowna Gigabyte 965p-s. Da sie cos z tym zrobic?

 

Pozdrawiam

Tak, kontroler VIA jest wymagany do sflaszowania MS28, bez niego nic nie zrobisz. Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie wczoraj odpaliłem FEARa na kompie ale zagrałem na padzie no i powiem, że nie wiem jak można grać w FPSy na padzie. W konsolowych grach celowanie jest jakoś ułatwione?

Nie wiem czy napisałeś to dla żartów :) że niby mamy pomóc ci w twojej nie udolności?

 

Ja nie umiem jeździć na rolkach, za pierwszym razem wyciełem orła, jak w ogóle można na czymś takim jeździć? a może w droższych rolach sterowanie jest ułatwione? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, zostaw kolegę prowokatora ;)

 

Powiedzcie mi lepiej, co brać po premierach (i kiedy one bedą dokładnie?): GH3 czy Rockband? Bo, że jedną z nich kupuję, to już przesądzone- wzmiankowana już wyżej kobita przechodziła tyle razy kawałek Rock You Like A Hurricane (na padzie!), że siłą rzeczy pełna wersja zagości pod naszym dachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojezzuu, a wy zaraz swoje... wiem, że jakoś się da grać na padzie w fpsy ale na razie to nie szło mi za dobrze. Nie jestem żadnymprzeciwnikiem konsol i padów, sam myślę nad kupnem X'a. Kiedyś coś słyszałem, że na konsolach jest troszkę ułatwione celowanie wię chciałbym się dowiedzieć czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych są ułatwienia (np CoD3), w całej masie innych nie ma- po prostu się przyzwyczajasz i tyle. Ja też krótko po zakupie konsoli nie potrafiłem sobie dać rady w FPP, a nawet w GoW było mi ciężko celować. Jednak po kilku dniach gry nabiera się wprawy i teraz np. skończenie Halo3 (w którym nie ma żadnych ułatwień celowania) na padzie sprawiało mi tylko frajdę, zero frustracji. Jasne, jak gram na pececie to myszka + klawiatura są zawsze bardziej intuicyjne (na pc gram od 16lat, na konsolach od ok 2-3), ale i do pada da się przywyknąć i co więcej- czerpać frajdę z gry na nim (nie wspominając o świetnym FF w padzie od xO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i do pada da się przywyknąć i co więcej- czerpać frajdę z gry na nim (nie wspominając o świetnym FF w padzie od xO).

sa przypadki ekstremalne - przyklad moj kumpel ;d nie jest w stanie ruszac jednym i 2gim kciukiem naraz :lol: w fps'ach biega najczesciej wpatrzony w sufit albo podloge xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w sklepach (media markt oraz electro world) i powiedzieli mi, ze konsola xbox 360 nie wykorzystuje technologii full hd. Czy to prawda?? Czyli wystarczy mi zwykly lcd hd ready aby w pelni wykorzystac mozliwosci x0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pradwa i nieprawda, po aktualziacji dasa jakis czas temu wspiera 1080p (zwłaszcza przez HDMI) gorzej z grami, ale taki np. ORNGE BOX smiga calkiem niezle w 1080

ale dla kilku gier pod samego x'a to raczej strata kasy ;) bierz hd redi :)

 

Na co zwrócić uwagę kupując używanego X360?

Zeby mial plomby gwarancyjne i nie mial bana na live Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić czy jest zarejestrowany? Jeśli tak to jak?

Najlepiej by bylo zapytac xD W sumie to ciezka sprawa - imho trzeba podlaczyc do netu i sprawdzic czy bedzie live. Bo same plomby tez da sie zdjac bez naruszenia. Po prostu nie kupowac z niepewnych zrodel. Na allegro itp watpie zeby ktos sie narazal na negatywa.

 

btw mozesz tez zwrocic uwage zeby byl w miare jak najnowszy, ale to chyba oczywiste ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

kurcze... szukalem z 10 min... JAK? ;d

 

update: ok dziala :) wielkie dzieki, sam za chiny bym na to nie wpadl - bardziej w zakladce system szukalem ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On the dashboard hit the guide button then press [X] to logout.

Not go to top panel and hit [A]

Now select the profile you want to auto login.

Once it is logged in go back to top panel and hit [A]

Now at the bottom of this list is Enable Auto Login.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie odnoscie bezprzewodowego adaptera ;)

czy jak go wepne do USB iXa to odrazu zacznie szukac sieci ?

w domu mam niezabezpieczona siec (z DHCP) czy musze cos konfigurowasc na routerze aby adapter dzialal poprawnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie odnoscie bezprzewodowego adaptera ;)

czy jak go wepne do USB iXa to odrazu zacznie szukac sieci ?

w domu mam niezabezpieczona siec (z DHCP) czy musze cos konfigurowasc na routerze aby adapter dzialal poprawnie ?

Konzola domyslnie ma ustawione wlaczone dhcp wiec nie powinno byc problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

news z xboxonline:

 

Japonia kocha Xbox'a ?

Prawda, że z tym tytułem jest coś nie tak ? Ale może jednak kiedyś tak będzie - szczególnie utwierdza to sprzedaż z ubiegłego tygodnia

 

Miesięcznik Famitsu opublikował ilość sprzedanych gier oraz konsol :

 

GRY:

1. Super Mario Galaxy (Wii )

2. Ace Combat 6 (X360)

3. FFTA2 (DS)

4. Nishimura Kyoutarou suspense: trap of murderous intent (DS)

5. Super Robot Wars Scramble Comander 2nd (PS2)

 

KONSOLE :

 

Wii : ok. 40 tyś.

X360 : ok. 16 tyś.

PS3: ok. 16 tyś.

PS2 : ok. 10 tyś.

 

wyjatek :lol2:

 

 

EDit: gram.pl

 

 

Two Worlds - demo na XBL już dziś

Przedstawiciele firmy SouthPeak poinformowali, że dzisiaj w usłudze Xbox Live pojawi się wersja demonstracyjna gry Two Worlds. Ma ona oferować całkiem spore tereny z jednej mapy oraz kilka zadań do wykonania. Ponadto wersje na X360 i PC mają wkrótce zostać załatane.

 

Co prawda Two Worlds w wersjach na Xboksa 360 i PC jest już na rynku od kilku miesięcy, jednak czas na udostępnienie dema nigdy nie jest zły. Na takie posunięcie decyduje się wydawca gry - firma SouthPeak. Wersja demonstracyjna tego RPG-a w wersji na konsolę Microsoftu pojawi się dziś na usłudze Xbox Live.

 

"Demo oferuje możliwość eksploracji całkiem sporej części mapy z trybu single-player oraz wykonanie kilku zadań i napotkanie różnorodnych wrogów" - brzmi oświadczenie wydawcy gry w tej sprawie. Warto przypomnieć, że akcja toczy się wokół wielkiego konfliktu między ludźmi a orkami.

 

To nie jedyna informacja na temat produkcji studia Reality Pump. Wkrótce zostanie udostępniony patch, naprawiający całkiem sporą liczbę błędów i niedociągnięć z wersji na Xboksa 360 i PC. Duży udział w tworzeniu łatki mieli sami gracze.

 

Ci zatem, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup gry Two Worlds, być może zrobią to po wypróbowaniu wersji demonstracyjnej. Użytkownicy mający już w swych zbiorach produkcję studia Reality Pump już wkrótce cieszyć się będą nową łatką. Dla każdego coś miłego.

jestem juz na 59 poziomie ;) -bardzo fajna gra,po pierwszym zniecheceniu cala gra dalem jej druga szanse i przepadlem :lol2: ,taki Polski "oblivion" ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowna konsolowa brac. ;)

 

Na wstepie pragne przyznac, ze jestem zdecydowanym swiezakiem jesli chodzi o przygode z 360tka, nie minal mi jeszcze Gold'owy miesiac trial'a. ;)

 

Napotkalem na dwie dziwaczne sytuacje , szczegolnie pierwsza mnie zlosci, bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos potrafil mi pomoc.

 

1) Bardzo irytuje mnie niemozliwosc potwierdzenia akcesu do MyGamerCard.net - wymagane jest do tego odpowiedzenie na prv message z oficjalnego boardu Xboxa. W czym rzecz? Jakies dziwadlo mi sie przytrafilo. Moj pierwszy gamertag jaki stworzylem byl (a wlasciwie jest) na Polske. Oczywiscie szybko przypominajac sobie pogrozki nt. konsekwencji w postaci niekatywnego Live'a naprawilem blad, tworzac drugi profil, tym razem na Wielka Brytanie. By utworzyc konto potrzebowalem innego maila (czyli identyfikatora Live), co tez uczynilem, podajac mail ojca. Teraz czas na problemy. W menu konsoli jak byk widac zarejestrowanie Gamertaga na mail ojcowski... Kiedy jednak wpisuje go logujac sie do Internetu z PCta z oficjalnej strony... za kazdym razem wyskakuje mi pierwszy, "polski" profil. Czy ktos mial kiedys podobny problem? Jak to rozwiazac? I jak to mozliwe, ze w Dashoboardzie jak byk jest jeden mail, a korzystajac z PCta- uzywajac tego samego idetyfiatora- wyskakuje mi inny profil?

 

2) Dzisiaj przezylem zdumienie zaliczajac jednego z achievement'ow z Call of Duty 2. Otoz konsola "zanotowala" go w pamieci w jakims dziwacznym jezyku - znaczki, ale nie japonskie, stawialbym na koreanski. Przemianowujac jednoczesnie tytul gry na pisany "znaczkami" w historii osiagniec. Wyglada to kuriozalnie, bo jest to jedyny z 4 czy 5 innych achievementow ktore sa normalnie, po Bozemu, w jezyku angielskim. Jak to mozliwe? I co robic, by cos takiego sie nie powtarzalo w przyszlosci bruzdzac w ciezko wywalczonych dokonaniach? :) P.S - myslalem, nad ustawieniami regionalnymi konsoli, ale region to Wlk. Brytania a jezyk - polski. Wyjatkowo wiec "nieznaczkowe" to lokalizacje.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za ewentualna pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) Dzisiaj przezylem zdumienie zaliczajac jednego z achievement'ow z Call of Duty 2. Otoz konsola "zanotowala" go w pamieci w jakims dziwacznym jezyku - znaczki, ale nie japonskie, stawialbym na koreanski. Przemianowujac jednoczesnie tytul gry na pisany "znaczkami" w historii osiagniec. Wyglada to kuriozalnie, bo jest to jedyny z 4 czy 5 innych achievementow ktore sa normalnie, po Bozemu, w jezyku angielskim. Jak to mozliwe? I co robic, by cos takiego sie nie powtarzalo w przyszlosci bruzdzac w ciezko wywalczonych dokonaniach? :) P.S - myslalem, nad ustawieniami regionalnymi konsoli, ale region to Wlk. Brytania a jezyk - polski. Wyjatkowo wiec "nieznaczkowe" to lokalizacje.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za ewentualna pomoc ;)

Kumplowi tez tak się stało własnie w Call Of Duty 2. Ja przeszedłem całe i mam wszystkie ach. po angielsku. Ani on ani ja nie mamy pojęcia dlaczego tak mu wyskoczyło. Może jakiś glitch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...