Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, zbyt wiele ich nie mam, ale podobnie jak ktos wczesniej zauwazyl- wole isc na jakosc, niz na ilosc. Stac mnie na kupno miesiecznie tych sr. dwoch- trzech gier od razu w dniu premiery , co tez robie od maja i kazdy interesujacy mnie tytul na klocka posiadam. Nie kupuje byle chlamu za 30pln, by nabic 1k gs i sprzedac pozniej na allegro za 25pln. eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze wole 3 razy przechodzic MOHA niz grac w gry typu LEGO Star Wars II, Ratatouille, Cars i Yaris.

Podziwiam Twoja determinaje w zdobywaniu GS. Mi szkoda byloby czasu na takie crapy i o pieniadzach nie wspominajac.

Hahahah i oczywiście nie na tenat znowu ;) Mówimy nie o tym w CO ja gram tylko ile gier ma taką możliwośc aby za przejściem na HARD odblokować achievey za niższe poziomy trudności! Ale widać ważniejsze jest tutaj moj wynik GS aniżeli temat rozmowy ;)

Z tych co wymieniłeś:

Lego Star Wars jest bardzo dobra gierką i to nie tylko ja sądze. Swego czasu zebrała bardzo pozytywne opinie.

Ratatouille: Grałem w demko nie podobało mi się, full jest naprawdę miła platformówką, poza tym miałem tą grę za cenę niecałych 8 zeta (sama wysyłka!!). Nie pozyczyłbyś na moim miejscu??

Cars - j.w. Sama cena wysyłki od kumpla. Ponownie: nie pozyczyłbyś?

Yaris - crap do ntej potęgi, ale czy widzisz abym w nią grał?? Jakieś 5 punktów wpadło za 1000 monet i koniec.

 

A czy ja w ogóle musze się tłumaczyć w co i dlaczego gram?? :P

 

lukk_

fajnie masz, że grasz aby dla GS.

 

Przemol^N

 

popieram

Ja pierdykam. Czy napisałem że gram dla GS?? POKAŻ mi w moim poście takie stwierdzenie. Tylko tym razem już NA TEMAT proszę?

 

Fakt, zbyt wiele ich nie mam, ale podobnie jak ktos wczesniej zauwazyl- wole isc na jakosc, niz na ilosc. Stac mnie na kupno miesiecznie tych sr. dwoch- trzech gier od razu w dniu premiery , co tez robie od maja i kazdy interesujacy mnie tytul na klocka posiadam. Nie kupuje byle chlamu za 30pln, by nabic 1k gs i sprzedac pozniej na allegro za 25pln. eot

Ahhhhhh draak. Myslałem po Twoich postach, że jesteś rozsądniejszy :? Sorry. Odpisz na temat ok? Napisałem tylko że za wiele gier nie masz, gdyż powiedziałeś że "z 13 które posiadasz (ja tam widze z 7 retail, reszta arcade i to z 0 GS) większość ma to, iż po przejściu na HARD odblokowujesz niższe poziomy".

 

A jeszcze na koniec takie pytanko do Panów. Dlaczego Wam tak bardzo żal lvl. 50 w F2 i zakupionych wszystkich aut? Czyżby aby zdobyć jakiegoś achieve'a? Sami sobie przeczycie ....

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratatouille: Grałem w demko nie podobało mi się, full jest naprawdę miła platformówką, poza tym miałem tą grę za cenę niecałych 8 zeta (sama wysyłka!!). Nie pozyczyłbyś na moim miejscu??

Cars - j.w. Sama cena wysyłki od kumpla. Ponownie: nie pozyczyłbyś?

Mi sie wydaje ze chlopakom nawet nie tyle chodzi o kase co o cos innego a konkretnie o strate czasu na granie w, nie bojmy sie tego slowa, gry dla dzieci. I jesli o mnie chodzi to nie, nie wydalbym 8 zeta na przesylke dla gry ktora, powiedzmy delikatnie, nieprzystoi czlowiekowi w moim (naszym) wieku.

elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko z innej beczki ;-)

Otóż we wtorek odesłałem mojego X360 na gwarancję (problemy z napędem), ale niestety zgubiłem kod, który podawał konsultant.

Czy wiążą się z tym jakieś poważne konsekwencje? Ten kod używany jest wyłącznie w przypadku zagubienia przesyłki, czy muszę go znać aby odebrać X'a z serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze chlopakom nawet nie tyle chodzi o kase co o cos innego a konkretnie o strate czasu na granie w, nie bojmy sie tego slowa, gry dla dzieci. I jesli o mnie chodzi to nie, nie wydalbym 8 zeta na przesylke dla gry ktora, powiedzmy delikatnie, nieprzystoi czlowiekowi w moim (naszym) wieku.

elo

O jaaa... Bueheheheeh ;) Nie no dobra. A co przystoi w naszym wieku?? Weź daj spokój czy przystoi w naszym wieku grać w gry "dla dzieci" (chociaż pogratuluję 9-10 letniemu dzieciakowi jak przejdzie Harryego Pottera, Ratatouille w 100%). A oglądać kreskówki z Królikiem Bugsem też nie przystoi? A czytać Essentiale ze Spidermanem, Punisherem, Conanem tez nie przystoi? W takim razie ja "nie przystoje" i jest mi z tym super B-) B-)

 

I heh. Moder i też nie na temat :? Czy ja piszę jakoś zawile? (może jakims dziecinnym językiem? jesli tak to dajcie znać i pójdę po mamę i przetłumaczy na "dorosły" :lol2: ) Cały czas pytam jakie gry z kolekcji draaka mają to że bla bla bla (już powiedziane przeze mnie z 10x)?? I zostawmy resztę tematu każdemu sobie ok? Mnie tylko interesują te gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczac, po widac czepiles sie jak rzep psiego ogona- 11 pudelkowych, z czego sadzilem, ze przynajmniej 5 ma system ach. omawiany przeze mnie wczesniej. Ja niestety nie widze u ciebie prawie zadnej gry, ktora miala premiere wczesniej niz pol roku temu, a wiekszosc z nich zgrabnie podsumowal mastah. Ale widac, kazdy ma swoj "gust", dysponuje inna iloscia wolnego czasu, wiec czep sie kolego juz czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko z innej beczki ;-)

Otóż we wtorek odesłałem mojego X360 na gwarancję (problemy z napędem), ale niestety zgubiłem kod, który podawał konsultant.

Czy wiążą się z tym jakieś poważne konsekwencje? Ten kod używany jest wyłącznie w przypadku zagubienia przesyłki, czy muszę go znać aby odebrać X'a z serwisu?

Olej ;) żadnych konsekwencji nie będzie, kod nie jest potrzebny do odebrania paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczac, po widac czepiles sie jak rzep psiego ogona- 11 pudelkowych, z czego sadzilem, ze przynajmniej 5 ma system ach. omawiany przeze mnie wczesniej. Ja niestety nie widze u ciebie prawie zadnej gry, ktora miala premiere wczesniej niz pol roku temu, a wiekszosc z nich zgrabnie podsumowal mastah. Ale widac, kazdy ma swoj "gust", dysponuje inna iloscia wolnego czasu, wiec czep sie kolego juz czego innego.

Żeby zakończyć: nie czepiłem się bezpodstawnie, gdyż wprowadziłeś takim stwierdzeniem ludzi w błąd. I to było dla mnie ważne. Bo nieprawdą jest to co napisałeś. Sam teraz piszesz że "sądziłeś bla bla bla". A tak nie jest :) I kto wyjechał z tym w co kto gra? Ja? Wy się rzuciliście jak jakaś banda na mnie.

 

A czy kolega wie może dlaczego nie ma gierek (choć to nieprawda bo i taki PGR4 np. jest, ale niech będzie ;) ) młodszych niż pół roku? Ano może dlatego, że chce szybko nadrobić straty w które gierki nie grałem na PC (i wiedz, że także w GUNa, Splinter Cella Double Agent, TDU chciałem zagrać na PC, ale jakoś nie wyszło). A może dlatego, że gierki jak Bioshock, Darkness, Colin McRae DiRT są/były za drogie, a chce je mieć NA STAŁE i nie sprzedawać bo są bdb (a nie wydam 200 zeta w dniu premiery na grę)?? No właśnie. Więc nie oceniajmy ludzi nie znając przyczyn dlaczego tak a nie inaczej postępują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mi sie wydaje ze chlopakom nawet nie tyle chodzi o kase co o cos innego a konkretnie o strate czasu na granie w, nie bojmy sie tego slowa, gry dla dzieci. I jesli o mnie chodzi to nie, nie wydalbym 8 zeta na przesylke dla gry ktora, powiedzmy delikatnie, nieprzystoi czlowiekowi w moim (naszym) wieku.

elo

 

daj spokoj-wiekszosc ludzi ktorych znam,kiedy im odpowiadam co robie w domu(gram) to patrza na mnie z politowaniem- i maja to w dup..czy gram w Mass Effect czy w GoW czy tez moze w Lego Star Wars,poprostu maja mnie za skrzywionego faceta ktory jeszcze nie dorosl(chociaz mam 2 duzych dzieci :lol2: ) a to ze posiadam praktycznie wszystkie konsole czyni mnie jeszcze dziwniejszym.

 

wiec nie wymywlajcie jakis smiesznych teorii jakie granie jest dzieciece a jakie nie, bo to poprostu smieszne.Jak komus sprawia radoche granie wedlug was w popierdulkowate gry to co wam do tego???,albo nawet jesli ktos gra dla achivment'ow to tym bardziej jego sprawa-bo co poniektorych wypowiedziach poprostu bierze mnie smiech :lol2:

 

zyjcie i dajcie zyc innym-a jako brac konsolowa tym bardziej

 

btw :Lego Star Wars to fajna gra B-)

 

ps.acha i ogladam praktycznie wszystkie nowosci Paxara czy Dysney'a-ale ze mnie dziecko :lol2:

 

na livie daja za darmo "Carcassonne"-lekka i przyjemna strategia puzzlowa...daja ale to do soboty wiec kto chce to do sciagania ,wazy 47mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaaa... Bueheheheeh ;) Nie no dobra. A co przystoi w naszym wieku?? Weź daj spokój czy przystoi w naszym wieku grać w gry "dla dzieci" (chociaż pogratuluję 9-10 letniemu dzieciakowi jak przejdzie Harryego Pottera, Ratatouille w 100%). A oglądać kreskówki z Królikiem Bugsem też nie przystoi? A czytać Essentiale ze Spidermanem, Punisherem, Conanem tez nie przystoi? W takim razie ja "nie przystoje" i jest mi z tym super B-) B-)

No jesli komiksy z Punisherem czy Conanem sa dla dzieci to luz <_< Wg mnie nie sa, ale jesli rodzice nie kontroluja co pociechy czytaja to juz inna sprawa. Poza tym masz racje ze to kwestia gustu i tutaj zgoda. Ale nie dziw sie, ze ludzie tak reaguja, bo IMO granie w gierki pokroju Ratatoille (przynajmniej w naszym wieku) to jak zabawa w piaskownicy - mozesz stawiac babki w piasku i bawic sie lopatka, ale przyznaj ze jest to dziwne i malo powazne (przynajmniej gdy ktos patrzy na to z boku) w momencie gdy robi to osoba, ktora moze zakladac albo ma juz rodzine, samochod itd. Ja tez kupuje gry po premierze, raz na jakis czas rzuce sie na gierke w dniu wypuszczenia, ale troche komicznie to wyglada jak ktos ma (przykladowo, bo nawet nei wiem ile masz) 6000GS z czego 4500 z gier ktore sa przeznaczone dla odbiorcow w wieku 5-10 lat.

 

edit.

Do tego postu wyzej : no ja uwazam ze jednak mozna rozdzielic gry na dzieciece i takie ktore wybitnie nie nadaja sie dla mlodziezy (Manhunt, Condemned etc.). Dlatego absolutnie nie uwazam ze granie jest dziecinne, ale granie w niektore tytuly juz tak. No chyba ze Cars stawiacie na rowni z lesbijskimi scenami w Mass Effect (nie wiem jak to bedzie wygladac finalnie, ale z filmikow z gameplaya jasno winika ze sie dwie panie maja ku sobie)...

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na livie daja za darmo "Carcassonne"-lekka i przyjemna strategia puzzlowa...daja ale to do soboty wiec kto chce to do sciagania ,wazy 47mb

Mam juz 15GS w tej grze. Calkiem przemyslana ta gra jest. 200GS w zasiegu :lol2:

Dodane:

Zalozcie sobie konta koreanskie to dostaniecie hexica2, zalozyc wystarczy konto, pobrac gre w pelnej wersji a potem dziala ona na naszym starym profilu.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj-wiekszosc ludzi ktorych znam,kiedy im odpowiadam co robie w domu(gram) to patrza na mnie z politowaniem- i maja to w dup..czy gram w Mass Effect czy w GoW czy tez moze w Lego Star Wars,poprostu maja mnie za skrzywionego faceta ktory jeszcze nie dorosl(chociaz mam 2 duzych dzieci :lol2: ) a to ze posiadam praktycznie wszystkie konsole czyni mnie jeszcze dziwniejszym.

 

wiec nie wymywlajcie jakis smiesznych teorii jakie granie jest dzieciece a jakie nie, bo to poprostu smieszne.Jak komus sprawia radoche granie wedlug was w popierdulkowate gry to co wam do tego???,albo nawet jesli ktos gra dla achivment'ow to tym bardziej jego sprawa-bo co poniektorych wypowiedziach poprostu bierze mnie smiech :lol2:

 

zyjcie i dajcie zyc innym-a jako brac konsolowa tym bardziej

 

btw :Lego Star Wars to fajna gra B-)

 

ps.acha i ogladam praktycznie wszystkie nowosci Paxara czy Dysney'a-ale ze mnie dziecko :lol2:

 

na livie daja za darmo "Carcassonne"-lekka i przyjemna strategia puzzlowa...daja ale to do soboty wiec kto chce to do sciagania ,wazy 47mb

Dokładnie B-) Samo GRANIE w gry jest już dziecinne, więc ja jestem w takim razie MEGA dziecinny. Aha na mój kolejny minus dopowiem, iż byłem na premierze filmu animowanego (łoooooooo :wink: ) Madagaskar w kinie (łoooooo :wink: ).

 

No to jak dają za darmo to trzeba korzystac :) Pewnie. Szkoda tylko, że jak przed chwilą wyczytałem w chinach dają ponoć Hexic 2?? :(

 

 

No jesli komiksy z Punisherem czy Conanem sa dla dzieci to luz <_< Wg mnie nie sa, ale jesli rodzice nie kontroluja co pociechy czytaja to juz inna sprawa. Poza tym masz racje ze to kwestia gustu i tutaj zgoda. Ale nie dziw sie, ze ludzie tak reaguja, bo IMO granie w gierki pokroju Ratatoille (przynajmniej w naszym wieku) to jak zabawa w piaskownicy - mozesz stawiac babki w piasku i bawic sie lopatka, ale przyznaj ze jest to dziwne i malo powazne (przynajmniej gdy ktos patrzy na to z boku) w momencie gdy robi to osoba, ktora moze zakladac albo ma juz rodzine, samochod itd. Ja tez kupuje gry po premierze, raz na jakis czas rzuce sie na gierke w dniu wypuszczenia, ale troche komicznie to wyglada jak ktos ma (przykladowo, bo nawet nei wiem ile masz) 6000GS z czego 4500 z gier ktore sa przeznaczone dla odbiorcow w wieku 5-10 lat.

No to zobacz proszę Ciebie ile mam punktów GS ok?? Zobacz ile jest tam gier dla dzieci. A nie strzelasz ile % stanowią gry dla dzieci :? "Problemem" sądze dla niektórych jest to, iż mam pare tam punktów GS z czego duża liczba jest z gier w których da się zdobyc łatwiejszy sposób 1000 punktów GS (choć nie znaczy, że mniej czasochłonny - np. przejście 5 razy Bulletwitch :P ). Widzisz dla mnie (ale tego nie wiedzą inni no bo i nie pytali bo i po co) ważniejsze od ogólego wyniku są CALAKI. Bardzo lubie przejść grę w 100%. Mieć 1000 punktów. Tak się np namęczyłęm w Bulletwitch, w którym o ile wiesz/nie wiesz za ostatni poziom trudności dostaje się 1 (słownie: JEDEN) punkt GS! Nie musiałem tego robić, ale jak napisałem lubie calaki. Sądze (Heh WIEM) że gdyby nie ten jeden punkcik nigdy bym nie przeszedł gry na najwyższym poziomie. Podobnie Hitman Blood Money. Jeszcze parę lat temu nie pomyślałe bym aby taką grę ukończyć z Silent Assasinami na poziomie Professional bez saveów itd. To motywuje aby dac coś więcej z siebie. Z czego jestem np. dumny to około 800 punktów GS (nie chce mi się zerkać teraz ile dokładnie) W Ridge Racer 6. Gra jest naprawdę MEGA trudna, a udało mi się ją skończyć.

 

edit.

Do tego postu wyzej : no ja uwazam ze jednak mozna rozdzielic gry na dzieciece i takie ktore wybitnie nie nadaja sie dla mlodziezy (Manhunt, Condemned etc.). Dlatego absolutnie nie uwazam ze granie jest dziecinne, ale granie w niektore tytuly juz tak. No chyba ze Cars stawiacie na rowni z lesbijskimi scenami w Mass Effect (nie wiem jak to bedzie wygladac finalnie, ale z filmikow z gameplaya jasno winika ze sie dwie panie maja ku sobie)...

Ale czy ktos stawia na równi te gry?? :blink: :blink: Tylko dlaczego zarzucacie mi bycie prawie "podczłowiekiem", iz lubie pograć w gry dla młodszych graczy?? Gdybym grał kurcze no nie wiem, zmyślam w "Pokoloruj razem z mamą" no to bym rozumiał. Ale to jest kino i gry FAMILIJNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak dają za darmo to trzeba korzystac :) Pewnie. Szkoda tylko, że jak przed chwilą wyczytałem w chinach dają ponoć Hexic 2?? :(

No to zobacz proszę Ciebie ile mam punktów GS ok?? Zobacz ile jest tam gier dla dzieci. A nie strzelasz ile % stanowią gry dla dzieci :? "Problemem" sądze dla niektórych jest to, iż mam pare tam punktów GS z czego duża liczba jest z gier w których da się zdobyc łatwiejszy sposób 1000 punktów GS (choć nie znaczy, że mniej czasochłonny - np. przejście 5 razy Bulletwitch :P ). Widzisz dla mnie (ale tego nie wiedzą inni no bo i nie pytali bo i po co) ważniejsze od ogólego wyniku są CALAKI. Bardzo lubie przejść grę w 100%. Mieć 1000 punktów. Tak się np namęczyłęm w Bulletwitch, w którym o ile wiesz/nie wiesz za ostatni poziom trudności dostaje się 1 (słownie: JEDEN) punkt GS! Nie musiałem tego robić, ale jak napisałem lubie calaki. Sądze (Heh WIEM) że gdyby nie ten jeden punkcik nigdy bym nie przeszedł gry na najwyższym poziomie. Podobnie Hitman Blood Money. Jeszcze parę lat temu nie pomyślałe bym aby taką grę ukończyć z Silent Assasinami na poziomie Professional bez saveów itd. To motywuje aby dac coś więcej z siebie. Z czego jestem np. dumny to około 800 punktów GS (nie chce mi się zerkać teraz ile dokładnie) W Ridge Racer 6. Gra jest naprawdę MEGA trudna, a udało mi się ją skończyć.

Ale czy ktos stawia na równi te gry?? :blink: :blink: Tylko dlaczego zarzucacie mi bycie prawie "podczłowiekiem", iz lubie pograć w gry dla młodszych graczy?? Gdybym grał kurcze no nie wiem, zmyślam w "Pokoloruj razem z mamą" no to bym rozumiał. Ale to jest kino i gry FAMILIJNE.

Zara zara, nikt tu nie mowil o jakis podludziac, a jedynie o graniu w tytulu dla MLODSZYCH graczu (jak ladnie ujete). A poza tym wydaje mi sie ze gry familijne (jeszcze ladniej ujete) to gry w ktore maja grac RAZEM rodzice z dziecmi i ktore ze wzgledu na przeznaczenie musza byc raczej dostosowane do wieku mlodszych uczestnikow rozgrywki, a nie na odwrot (watpie zeby sie dziecko dobrze bawilo przy The Darkness albo FEAR). Inna sprawa, ze z kolei kino familijne to pojecie dosc wzgledne, bo dzieci smieja sie raczej z formy, a dorosli z tresci (dziecko sie smieje bo na ekranie ktos wywinal orla, a dorosly bo polski dubbing czerpie garsciami z miejsc i sytuacji dobrze znanym tylko starszej widowni). Tak czy inaczej to kwestia gustu, ale jak juz wspomnialem - nie dziwi mnie taka reakcja innych na osoby grajace (w tym wieku) w Cars czy Ratatuja.

 

edit,

A poza tym przechodzenie byle czego tylko po to zeby miec CALAKA i nie patrzec na esensje gry? Malo sensu ma cos takiego dla mnie.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Carcasscone i Hexic2 wymiataja. W Hexic2 dzwiek jest niesamowicie przestrzenny a frajda z ukladania kwiatow swietna. Chce sie poprostu grac. Atakujemy leadboardsy jak w hexic1? Na mojej liscie znajomych jestem najlepszy :>

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce pograc w Carcasscone online?

dragonlore jaki masz gametag?

 

Postanowilem ze kupie sobie xboxa nastepnego. Wersje arcade bo zalezy mi na hdmi. Zyskam dodatkowego pada. 5 gier i memorke. No i rezerwowa konsole na wypadek awarii :>

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N az sie przykro robi jak czytam takie rzeczy. Mnie nawet na poł xboxa nie stac. Nie ma to jak mieszkac w Polsce i zarabiac dorobne...:(

Zobacz jego podpis ;)

 

Ja tez nie jestem przy kasie, ale jakos udalo mi sie uzbierac te 1200zl na konsole. Potem po 120zl na uzywane gry i jakos da rade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, że Carcasscone naprawdę wymiata :) Super gierka, podoba mi się.

Czy jest na sali ktos, kto zna wersje planszowa i moze powiedziec, czy w elektronicznej wersji sa jakies dodatki zaimplementowane, czy jest sama "podstawka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce pograc w Carcasscone online?

dragonlore jaki masz gametag?

 

Postanowilem ze kupie sobie xboxa nastepnego. Wersje arcade bo zalezy mi na hdmi. Zyskam dodatkowego pada. 5 gier i memorke. No i rezerwowa konsole na wypadek awarii :>

To nie lepiej sprzedac to co masz i kupic Elite? Ja kupilem Elite wlasnie z uwagi na hdmi no i czarny kolor. Bialy xbox wogole mi sie nie podoba. Miejsca na dysku tez nigdy za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy jest ta promocja na darmowe gry z arcade? bo mam x'a w akademiku gdzie neta nie mam jak do niego podlaczyc i sie zastanawiam czy jest moze jakas inna mozliwosc, by za free te gry sie znalazly u mnie na hdd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

do kiedy jest ta promocja na darmowe gry z arcade? bo mam x'a w akademiku gdzie neta nie mam jak do niego podlaczyc i sie zastanawiam czy jest moze jakas inna mozliwosc, by za free te gry sie znalazly u mnie na hdd...

do soboty chyba

 

w "Carcasscone" -zrobilem wszystkie achiv.. :D ...1 gra ktora zaliczylem na 100% w achiv... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fall Dashboard Update List Leaked?

# Compatibility with 3rd party wireless controllers

# Compatibility with messenger pad

# Xbox Live Vision firmware upgrade, sharper image filtering

# Many more Vision Cam settings

# New screensaver settings - when away from Xbox 360, screensaver will play for optional time, before screen goes dark

# New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade

# Brand new “web based adver-games” flash games which aren’t downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade

# New Screensaver option in Themes and Gamer Pics option in Marketplace blade

# New functionality with Messenger, works with chatpad

# New XNA Game Launcher for those that have the program, new options

# New language, time and date settings

# New “advertising opportunities” in gameplay

# Xvid support

# New “favourites” option via Xbox Live Arcade, can rate according to preference

# IPTV Functionality - support for TiVo like PVR options. Will be able to record TV direct. Options include source by channel, director, actor and distributor

# Filter friends list, will be able to filter friends via games

# New clan support - will be able to launch clan games direct from dashboard, can “fold” friends into new clan category in friends list

# Better translations in settings and other options for Japanese, German and Spanish languages

# New quick option to delete via X Button in memory viewer.

# Option for having downloadable In-game content not inform when completed download

# Option for having video content not inform when completed download

# Faster settings for viewing unfinished video content downloads

# New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas

# New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console

# Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games

# Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings

# Improved USB Keyboard settings

# Improved voice chat settings in game and from dashboard

# Faster response times to Redeem Code settings

# Option to play a Redeemed Code game straight after redeeming code

# Console will now recognise low Hard Drive space, will inform you immediately if can’t download current item, will automatically download next available that is able.

# Increased space size for gamerpics and dashboard themes

# Themes can now be animated

# Themes may now have sound effects

# Better slideshow capabilities, new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable.

# New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take

 

Microsoft's Xbox 360 goes 65nm: Falcon Dissection and Power Consumption

http://www.anandtech.com/gadgets/showdoc.aspx?i=3152&p=1

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak widać zmiana procesu technologicznego na 65nm zmniejszyła znacząco zapotrzebowanie x360 na W :-P

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...