Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Już odebrałem :D Jutro jadę się za jakimś lcd rozejrzeć i możemy grać. Btw to Bania mnie przekonał, o włos nie zainwestowałem w Pc'ta. Wystarczyło kilka trailer'ów nadchodzących tytułów i zdanie szybko zmieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą Warszawę dzisiaj zjeździłem, wszystko wykupione. Kupiłem na Allegro za 700zł od Typa, niech stracę i tak cena niezła.

kto kupił to kupił :>

 

 

Po dwóch tygodniach walki z moim zepsutym napędem Kochani Południowi Sąsiedzi przysłali mi nowiutkiego Premiuma :) Szkoda tylko, że bez HDMI, choć data produkcji 07.09.2007 :?

Ale przynajmniej miesiąc golda darmowego jest :D

 

Grisza, AO2 Cię zabiiiiłoooo [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie ciężko. Marne są szanse żeby kupić ją w takiej cenie. Chociaż kto wie... Po dzisiejszym dniu nawet nie mam ochoty ruszać swoich czterech liter i sieci Carrefour już podziękuję.

ja na jakims forum przeczytałem, że podobno jutro te xboxy mają sie pojawic w innych miastach, więc jest szansa... tak czy inaczej, jutro z samiutkiego rana ide do sklepu i sam sprawdze. Oby były :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto kupił to kupił :>

Po dwóch tygodniach walki z moim zepsutym napędem Kochani Południowi Sąsiedzi przysłali mi nowiutkiego Premiuma :) Szkoda tylko, że bez HDMI, choć data produkcji 07.09.2007 :?

Ale przynajmniej miesiąc golda darmowego jest :D

 

Grisza, AO2 Cię zabiiiiłoooo [;

a jaką masz wersje? bo jak data produkcji z wrzesnia to dziwne ze bez hdmi, chyba ze to core ;)

 

 

Oj będzie ciężko. Marne są szanse żeby kupić ją w takiej cenie. Chociaż kto wie... Po dzisiejszym dniu nawet nie mam ochoty ruszać swoich czterech liter i sieci Carrefour już podziękuję.

ja obdzwonilem moje miasto a do tego sklepy w wojewodztwie ;) jedna sztuka była u mnie w miescie okazalo sie że z wystawy, a drugi calkiem nowy, ale jaki jest sens jechac ok 80km ;)

najlepsze jest to ze mimo ze promocja wchodzi od srody to ceny takie byly od poniedzialku i obie sztuki poszly od razu :blink:

Dlatego stwierdzilem ze nie ma sensu i kupilem wersje arcade :) chociaz mam hdmi, bezprzewodowy pad, lepszy napewd bo plytek tak nie rysuje a co najwazniejsze LEPSZE CHLODZENIE :) i w ogolnym rozrachunku jestem zadowolony najbardziej z powodu chlodzenia i 65nm, bo zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo "3 swiatelek" <_<

a najlepsze jest to :lol: ze w domu chodzilem struty i gadalem ze chce xboxa i wreszcie dostalem w prezencie wczoraj nowiutkiego identycznego xboxa :lol: i od razu pytanie czemu sie smiejesz :lol: bo dzien wczesniej kupilem za swoja kase :lol:

ale coz sprzeda sie :) wg ceny allegro to o wiele taniej chce sprzedac ;)

 

A ja mam pytanie natury technicznej. X360 bez HDMI a z HDMI, podłączony do plazmy 42''/projektora - różnica w obrazie będzie znacząca?

znaczacej roznicy nie bedzie w porownania do kabla HD, choc ja osobiscie wolalem miec jednak z hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz wersje? bo jak data produkcji z wrzesnia to dziwne ze bez hdmi, chyba ze to core ;)

ja obdzwonilem moje miasto a do tego sklepy w wojewodztwie ;) jedna sztuka była u mnie w miescie okazalo sie że z wystawy, a drugi calkiem nowy, ale jaki jest sens jechac ok 80km ;)

najlepsze jest to ze mimo ze promocja wchodzi od srody to ceny takie byly od poniedzialku i obie sztuki poszly od razu :blink:

Dlatego stwierdzilem ze nie ma sensu i kupilem wersje arcade :) chociaz mam hdmi, bezprzewodowy pad, lepszy napewd bo plytek tak nie rysuje a co najwazniejsze LEPSZE CHLODZENIE :) i w ogolnym rozrachunku jestem zadowolony najbardziej z powodu chlodzenia i 65nm, bo zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo "3 swiatelek" <_<

a najlepsze jest to :lol: ze w domu chodzilem struty i gadalem ze chce xboxa i wreszcie dostalem w prezencie wczoraj nowiutkiego identycznego xboxa :lol: i od razu pytanie czemu sie smiejesz :lol: bo dzien wczesniej kupilem za swoja kase :lol:

ale coz sprzeda sie :) wg ceny allegro to o wiele taniej chce sprzedac ;)

znaczacej roznicy nie bedzie w porownania do kabla HD, choc ja osobiscie wolalem miec jednak z hdmi

1. Hmm, skąd wiesz że to 65nm? Wszystkie Arcade mają już nowy proces?

2. Kabel hdmi to takie mile połączenie plusów kabla comp (kolor) i vga (ostrość). Gdzieś czytałem że najlepiej sprawdza się w filmach HD. Do gier nie bardzo, bardzo eksponuję braki w grafice takie jak np. aliasing.

3. Jak konsola będzie chciała paść to padnie. Nowe chłodzenie jest dodawane do każdej serwisowanej gwarancje. A one i tak padają ;] Mnie wczoraj zaczął napęd świrować i przez 1/4 wyścigu w PGR4 jeździłem po brązowej teksturze ;]

 

Niemiec - Jeżeli pytasz o popularne rozszerzenie filmów hd jakim jest *.mkv. To nie ma szans. Konsola tego nie włączy. Natomiast bez problemu wchodzą filmy w wmv hd.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj pomyslalem o czyms takim: czy przypadkiem nie jest tak, ze w momencie gdy mamy kabel HDMI to musimy reszte tez polaczyc za pomoca takich kabli (do amplitunera z pass-through i potem do LCD)? Czy wtedy nawet jak mamy HDMI do obrazu to trzeba podlaczyc normalny kabel zeby optykiem wyciagnac dzwiek?

 

P.S. Poca byles o 5 w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj pomyslalem o czyms takim: czy przypadkiem nie jest tak, ze w momencie gdy mamy kabel HDMI to musimy reszte tez polaczyc za pomoca takich kabli (do amplitunera z pass-through i potem do LCD)? Czy wtedy nawet jak mamy HDMI do obrazu to trzeba podlaczyc normalny kabel zeby optykiem wyciagnac dzwiek?

 

P.S. Poca byles o 5 w sklepie?

Pewnie będziesz musiał podpiąć drugi kabel z optykiem. W PS3 optyk wychodzi bezpośrednio z płyty więc motanie kabli odpada. No i nie widział bym sensu użycia HDMI bez możliwości użycia optyka. ;) Tylko te kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muahahah nie no teraz padłem. Jak ktoś ma konsolke z HDMI, to żeby podłączyć dźwięk cyfrowo (czyli optykiem) musi kupić (OSOBNO!!) przejściówke, która to umożliwi, bo standardowy konektor jest za duży!! http://www.xbox.com/en-US/support/systemse...s/hdmicable.htm

 

edit.

Oczywiście pozostaje też konsola -HDMI-> amplituner -HDMI-> TV, co w moim przypadku jest raczej niemozliwe do zrealizowania.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, załapałem o co ci chodzi, mówisz o sytuacji, w której kablem HDMI puszczasz obraz na TV, ale dzwięk ma lecieć przez amplituner, więc podłączasz go optykiem do X360. Oczywiscie mowa o ampli bez HDMI, teraz dobrze kminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia. Wiesz ampli z HDMI to wydatek rzedu 2k, podczas gdy bez niego (czyli z samym optykiem) wyrwiesz juz znaaaacznie taniej. Inna sprawa, że taki układ się sprawdza gdy wszystko jest ułożone w blisko siebie czyli na półce pod TV. W moim przypadku inwestycja w konsole z HDMI średnio się opłaca, bo albo musze kupić przejściówke do optyka + 5m(conajmniej) HDMI albo 2xdługi kabel HDMI, co nijak ma sie cenowo do wariantu VGA+pare metrów optyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212: "Wiesz ampli z HDMI to wydatek rzedu 2k".

 

Grubo przesadziłeś:

 

Onkyo TX-SR505E - http://www.skapiec.pl/site/cat/27/comp/191248 - od 1200 zł

Denon AVR-1508 - http://www.skapiec.pl/site/cat/27/comp/243266 - od 1330 zł

 

Oba z HDMI, sorki za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 4 demo due to hit this year in Japan

 

According to German website Gamefront, the latest edition of Famitsu denotes that a new demo of Devil May Cry 4 will hit the Japanese marketplace sometime before the end of this year.

:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to faktycznie niezle potanialo :blink: Co nie zmienia faktu, ze bez HDMI wychodzi znacznie taniej w porownaniu.

Na allego te Onkyo są po 1080zł. :) Kurna. Muszę pomyśleć o wymianie mojej Yamahy na coś z HDMI. Puściłem u siebie najnowszego Bonda z BluRaya w Master Audio po optyku w stereo (tylko tyle jest w stanie puścić optyk) i urwało mi jaja! :) Takiej jakości dźwięku jeszcze nie słyszałem. :) A co by było w 5.1 albo w 7.1? :) Master Audio to przyszłość. ;)

 

Co do DMC4 to mam nadzieję, że demko wyjdzie jednocześnie na obie platformy. ;)

 

@Dawidsfuturx

A czytałeś chociaż posty na tej stronie? :|

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Box na marketplace - ściągał ktoś ? Bo u mnie wywala błąd :(

Sciagnalem juz w weekend. Nacisnalem galke do przodu i praktycznie koniec dema, na dobra sprawe mozna je przejsc w hmm...minute? Nie liczac przerywnikow ktorych sie nie da przyspieszyc :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

po 4 carrefour dzwioniłem w okolicy nic juz nie mają, a 1 dzien promocja :D

pewnie z 1-2 sztuki na lade a reszta do pracowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...