Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciu w carrefourze powiedzial, ze nie maja juz core, ale kupili 18 sztuk arcade. Myslal, ze dzisiaj z rana te arcade beda po 500zl ...

Po kilku telefonach, dowiedzialem sie, ze nie mieli jeszcze dostawy core i wlasnie na nia czekaja. Kiedy przyjda, to mi jedna odlozy ;)

 

Teraz dylemat:

 

Xbox 360 core za 500zl (+200 za dysk)

Czy Xbox 360 premium za 1100 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz wersje? bo jak data produkcji z wrzesnia to dziwne ze bez hdmi, chyba ze to core ;)

Pisałem przecież że Premiuma bez HDMI...

Zauważyłem, że i chłodzenie i napęd są znacznie cichsze niż w poprzedniczce.

 

Mnie wczoraj zaczął napęd świrować i przez 1/4 wyścigu w PGR4 jeździłem po brązowej teksturze ;]

Haha, i te krzyki na XBL "o jaaaaa, szara plama zamiast miasta!" :P

 

@Dawidsfuturx To są właśnie CORE za 500zł z Carrefour'a, o których mowa na ostatnich dwóch stronach tego tematu :)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachodziłem dziś z rana tuz po 8smej - nie było.

 

No ale zeby sie przekonać, to zaszedłem jeszcze po 16, bo a nuż może dostali je po południu. No i przychodzę i nie ma. Na dodatek nic z wystaw nie było ruszane, TV i suszarki na promocju jak stały, tak stoją dalej, nic nie było zmieniane, więc niemożliwe jest ze pod moją nieobecnosć te konsole jzu zeszły.

 

więc:

 

a ) konsole w ogóle nie trafiły do sklepu w moim mieście

b ) przysłali do carrefoura moze 4 sztuki, które rozeszły się po pracownikach

c ) jeszcze konsole nie dotarły, ale ja w to nie wierze :]

 

[gluteus maximus], a nie promocja, no ale przynajmniej sprawili ze 3 razy zaszedłem do sklepu :lol2:

 

Tompior --> z jakiego miasta jestes?

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a i tak pewnie nic nie kupiłeś ;)

 

To było raczej do przewidzenia, że będą mieli śladowe ilości konsol w takiej cenie - a jednak niektórym się udało zarobić 200zł od sztuki, co widać na przykładzie allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości przy okazji zajrzałem dziś raz jeszcze do dwóch marketów. Jak nie było konsoli tak nie ma. Jakiś typek powiedział mi tylko, że wszystkie sprzedali już 26 i na dostawę nie ma co liczyć. Nie wiem jak sytuacja w innych miastach w Polsce ale w Wawie już po promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości przy okazji zajrzałem dziś raz jeszcze do dwóch marketów. Jak nie było konsoli tak nie ma. Jakiś typek powiedział mi tylko, że wszystkie sprzedali już 26 i na dostawę nie ma co liczyć. Nie wiem jak sytuacja w innych miastach w Polsce ale w Wawie już po promocji.

Nie do konca ;)

 

@up: Jestem z W-wy

 

 

Jeszcze w jednym Carrefourze nie bylo dostawy i na nia czekaja (w Warszawie).

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Pytanie do was wszystkich:

 

Czy ktos z was ma xboxa 360 i nie korzysta z opcji live? :) (troche szkoda kupowac adapter wifi za 250zl)

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

rybnik, gliwice, katowice, nie ma, albo juz dawno poszły, albo w ogóle ich nie mieli (gliwice)

nie wiecie moze jak sie mają ceny najtańszych arcade/core w czechach. niemczech, ewentualnie w holandii, jkaby było warto można i z tamtąd pare konsolek pociagnąć

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma jedno z drugim wspolnego? :huh:

Chodzi mi o to, ze komputer mam w przedpokoju (modem na kompie lezy) a nie chce ciagnac kabla przez cale mieszkanie, zeby miec neta. Dla tego musialbym podlaczyc konsole przez wifi (modem juz mam) ale jak bede kupowal premiuma za ~~1200-1300 to wydanie kolejnych 250zl na adapter byloby troszke problematyczne :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrefour Poznań Franowo:

- Punkt 8 czyli otwarcie wlatuję do sklepu szukam szukam i znalazłem tylko za szybką w cenie 1050zł... Pytam się miłej Pani i dostałem odpowiedz, że wszystkie sprzedane. Ja do niej, że propomocja zaczyna się dzisiaj to jak to jest, że już sprzedane jak nawet nie widziałem nikogo idącego z xboxem do kasy (to nawet byłoby niemożliwe bo wchodziłem jako 1 z pierwszych do sklepu). No to dostałem odpowiedz, że wczoraj wszystkie poszły, na zapytanie czy będzie dostawa "Nie wiem czy będzie i a jak będzie to niewdiadomo kiedy"

 

Kolejna próba o 13.

Oczywiście na sklepie nic się nie zmieniło mimo iż 2 razy dłużej szukałem. Idę do gościa od działu elektro i pytam "Pytać o xboxa z ulotki chyba już nie ma co?" Uśmiechnął się i powiedział, że wszystkie sprzedane, ja na to, że promocja jest od dzisiaj i że byłem rano w sklepie - Uśmiechnął się. No i na koniec moje pytanie "Za ile mi odsprzedacie jednego?" Dostalem odpowiedz, że nikt mi go nie odsprzeda bo jest tanszy od PS2... No i dalej jak z nim rozmawiałem powiedział mi tylko, że nawet nie wyszly na sklep bo pracownicy wszystkie kupili...

Na dobrą sprawę mógłbym iść na szefa i nagadać, że co to za promocja... Trochę żałuje, że tego nie zrobiłem bo może znalazła by się chociaż jedna konsolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"powiedz cie mi czy jak wsadze w takiego X plytke dvd z wypalonym filmem 720p to czy konsola to odtworzy czy nie ma na to szans?"

 

........................ pewnie ze pojdzie jesli film bedzie w HD WMV :)

 

 

odpowiedz dla innego kolegi....... core za 700 z allegro to sztuki z carrefura :))

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole sprzedali? Tak

Dostali kasę? Tak

 

Więc co byś powiedział kierownikowi ;]

A to, że jest to promocja dla ludu a nie dla pracowników którzy gdyby się dogadali z kierownikiem to sami dla siebie by to zamówili. Jeżeli mieli zamiar tego nie wprowadzać w ogóle na sklep to po co się reklamują w gazetkach? Jest to wprowadzanie klienta w błąd.

A gdybyś zobaczył reklamę w tv, że Mercedes wypuścił nowy model auta za śmieszne pieniądzę, pojechałbyś kupić a tam by patrzyli na Ciebie jak na głupko i powiedzieliby, że czegoś takiego nie ma bo coś bo coś bo coś...? Uważasz, że jest to wporządku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj brachol pracuje w cerffie i w jednym ze sklepow u mnie w miescie nie mieli w ogole core'a a w drugim ze 2 sztuki, ogolnie sprzedawali to ze strata dla sklepu dlatego w takiej cenie, chcieli sie poprostu pozbyc przed swietami zeby pozarabiac na wersji arcade,

 

reklama sie udala dzieki czemu niektórzy z was odwiedzili sklep wiec wszystko ok :)

 

podobnie bylo z promocjami w MediaMarkt wiec niewiem czemu sie dziwicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale takie jest życie. Przecież pracownik poza godzinami pracy też może być klientem.

A jaki jest sens dla takiego pracownika kupować to po za godzinami pracy? :-| Nie wiem czy w Carrefour też tak jest ale w większości supermarketów jest specjalna kasa z upustem dla pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znow pod swoj tv mialem podpietego klocka z hdmi, tym razem premium. Autentycznie bardziej zauwazalny jest aliasing (w porownaniu naturalnie do vga) i to w kazdej grze oprocz puzzle quest ;). Do tego stopnia bylo to widoczne, ze posiadajac elite gralbym osobiscie via vga, mimo _minimalnie_ gorszej reprodukcji kolorow.

 

@cavarr- otoz to, gdy mowa o aliasingu i kolorach, to wlasnie component i hdmi wypadaja na moje oko cholernie podobnie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...