Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Co wiecej, czesto TV z gniazdem HDMI maja wyjscie optyczne do dzwieku, wiec nawet jak ktos nie ma amplitunera z HDMI to nie musi drugiego kabla ciagnac.

Tylko, że wtedy masz stereo. Przetestowane na własnej skórze. :) Tylko z cyfrowego tunera jes DD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba jeszcze glosniki dokupic :)

 

Mysle, ze bede jechal na glosnikach z TV :P

 

Placic za dekoder 400zl i za jakies dobre glosniki do pokoju to sie nie wykosztuje :<

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo posiadania calkiem przyzwoitego kina domowego czeste gram na glosnikach z tv. Powod - czesto jedynie po nocy mam okazje pograc a dynamika dzwieku DD 5.1 trzesie calym domem :wink: .

Ale przyznaj, ze granie w niektore tytuly bez 5.1 to profanacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznaj, ze granie w niektore tytuly bez 5.1 to profanacja ;)

Czyli musze dokupic jeszcze do pokoju glosniki :P

Zapytalem w dziale audio, co kupic do pokoju 4,5m x 3,5m :P

Mozecie cos poradzic? (glosniki musza byc podwieszone pod sufitem bo na ziemi miejsca nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............. ciezko subwoofer aktywny powiesic pod sufitem :) "mieso" musi isc po ziemi :)

 

pozdro 4@ll

No dobra, subwoofer moze gdzies sie wcisnie. Chodzilo mi np. o cos takiego: Kupuje zestaw 5.1.

Subwoofer - na ziemi, 5 glosnikow przy suficie. Bedzie to dobre? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Subwoofer w każdy kąt wciśnie. ;)

 

Edytka

Ubiegłeś mnie. ;) 5.1 pod sufitem raczej nie spełni zakładanych efektów. Musisz być w centrum odsłuchu. Ustawiając odpowiedni kąt da się całkiem ciekawy efekt uzyskać ale najlepszy jest wtedy, gdy głośniki satelity są mniej więcej na wysokości głowy. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Subwoofer w każdy kąt wciśnie. ;)

 

Edytka

Ubiegłeś mnie. ;) 5.1 pod sufitem raczej nie spełni zakładanych efektów. Musisz być w centrum odsłuchu. Ustawiając odpowiedni kąt da się całkiem ciekawy efekt uzyskać ale najlepszy jest wtedy, gdy głośniki satelity są mniej więcej na wysokości głowy. ;)

A gdyby skierowac glosniki przy suficie troche w dol, zeby dzwiek lecial centralnie w kanape, na ktorej siedze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satelity przednie na wysokosci uszu, tylne lekko nad poziomem (+-20cm wyżej niż przód), central albo pod ekranem albo nad, bez różnicy. Sub przy ścianie, w rogu raczej nie powinien. Ale co ważniejsze, powinien mieć przestrzeń wokol siebie, czyli niech stoi te 20-30cm od ściany, a nie jej dotyka. Kąty głośników można na stronie Dolby dorwać, przód 22-30 stopni, tył 90-110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem fajna oferte electro worldu i empiku:

 

Dołączona grafika

 

To jest juz xbox premium HDMI, czyli ma nowe chlodzenie i procesor? Jezeli chce kupic premiuma to tam? ;)

 

(pady bezprzewodowe w empiku 130zl )

 

@down:

 

"To jest juz xbox premium HDMI, czyli ma nowe chlodzenie i procesor?"

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem fajna oferte electro worldu i empiku:

 

[PHOTO]

 

To jest juz xbox premium HDMI, czyli ma nowe chlodzenie i procesor? Jezeli chce kupic premiuma to tam? ;)

 

(pady bezprzewodowe w empiku 130zl )

 

@down:

 

"To jest juz xbox premium HDMI, czyli ma nowe chlodzenie i procesor?"

X360 Premium + 2 gry za 1200,- to naprawdę niezła oferta. Właśnie znalazłem tę gazetkę dziś pod moimi drzwiami. Kusi, tylko kasy brak :cry:

 

Jest szansa że za jakieś pół roku cena premiuma jeszcze troszkę spadnie? Wiem że to wróżby ale w czerwcu może się skuszę w końcu kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest juz xbox premium HDMI, czyli ma nowe chlodzenie i procesor?"

Nowe chlodzenie ma na pewno ale czy nowy procesor to nie wiadomo. Z tego co wiem to jest loteria.

 

Jeżeli chcesz mieć na 99% 65nm to tylko Xbox 360 arcade, były premium z daty sierpniowej w których siedzialy chłodniejsze komponenty. Potem na przemian wsadzali stare farelki z HDMI i dodatkowym radiatorem.

Juchy twierdzi, że w tych zestawach z forzą i pinatami są 90nm, bo to ponoć te zestawy co w niemczech.

 

masz do poczytania, teraz po zapoznaniu sie z tym nie powinieneś mieć watpliwości :)

 

http://www.psxextreme.info/Xbox-360-Arcade-t56506.html

 

 

Sam we wtorek śmigam do wrocka po Arcade, wymieniam swojego elite w którym napęd już zdycha :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update on recent bannings, altered C/R timer, affects Kreon rips

Commodore4eva has noticed a recent change in games with regards to the c/r timings. It appears to have started in games a few weeks before halo 3, that will give a slightly altered Security Sector file when ripped using a kreon drive. We have tried to replicate the error with a samsung drive in 0800 mode with no success.

 

This slightly altered data would be very easy to detect, and would enable microsoft to use as critera for bannings. We believe this is the result of the recent bannings.

 

We are still not sure if this was a intentional move by Microsoft's part, or a coincedental bug within kreon. As a side note, kreon will not give this altered data every time, but appears to happen randomly. Here is a list of a few games that appear to have the possibility of giving altered SS data when ripped with kreon:

Halo 3

Mass Effect

Call Of Duty 4

Spiderman friend or foe

Thrillville

Project Gotham Racing 4

NHL 08

Half Life 2 The Orange Box

Oblivion GOTY Edition

 

This is just a small list of findings so far. There will be a full list maintained as time goes on (likely found in the forum thread below).

 

Kreon, Redline99 and commodore4eva are all involved with this progress, so there will be a solution in the near future, whether its a kreon firmware, XBC, or firmware update to resolve the issue.

 

If you have recently been banned, and would like to confirm whether one of your backups has a bad kreon SS, please use xdvdmulleter or any other program to extract the SS, and run Kreon Checker (compliments of #Stealth360 on efnet) on the SS, it will tell you whether it is a good or bad kreon rip. We are trying to verify that everyone who was banned had a bad kreon SS. As we find out more, the xdvdmulleter database will be updated to fix any bad Security Sectors on specific games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie demo nie przekonalo. Jakies takie bez skladu i ladu to latanie. Zagrywalem sie kiedys w strike comandera ale ta gra jakos mi nie pasuje. Jestesm stary i zblazowany ;)

No nie, to ja jestem stary i zblazowany ;)

 

Dziwne, ze ta seria nie ma zbyt wielu fanow (chyba kucyk jest na tak), bo przeciez to kawal growej historii. Dla mnie demko bylo slodkie, a graficznie i dzwiekowo (dynamika przelotow na dobrze rozstawionym DD 5.1 miazdzy) jest onanistyczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ace Combat - można powiedzieć tak, że Ci którzy nie grali w tą serię wcześniej (czasy AC na PS2) to nie doceniają tej gry. Ogólnie panuje przekonanie że gra jest nudna, ciągle się lata, jest monotonnie. A wcale tak nie jest :)

Trzeba się do gry przekonać i co najważniejsze nie sugerować się jedną mapą z dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...