Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Odbiegając od tego offtopowego shitu:

 

Orientuje się ktoś czy książeczki w wersjach Premium/Core/Arcade wyglądają identycznie?

Chodzi o te, które są 'ofoliowane' podwójnie - instrukcję i warunki gwarancji.

Niby premium ma w zestawie dysk, więc teoretycznie instrukcja powinna być bardziej obszerna, ale jak jest w rzeczywistości? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szturm na Empik udany - dwa ostatnie Arcade po 799zł zostały w naszych szponach :D

właśnie zminili cenę na empik.com - Arcade oficjalnie 799zł kosztuje

jak ktoś ma daleko do sklepu to zamawiać można na:

http://www.empik.com/produkt?productId=pro...me_=Xbox_Arcade

 

w ogóle fajną reklamówkę zrobili: http://www.empik.com/empiklopedia/ludzie/multimedia?_f=48749

 

 

btw. ta promocja to oficjalnie chyba od dzisiaj rusza ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
iks jest dokładnie 2x tańszy od PS3 - 799zł VS 1599zł

i tylko 300zł droższy od PS2! - 799zł VS 499zł

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze widze?? zaczyna sie promocja czegoś czego nie ma w sklepie bo zostalo wyprzedane przed jej rozpoczęciem?? :mur:

A co było z Core'ami z Carrefoura? :>

 

To tylko informacja z jednego z kieleckich Empików, więc wcale nie jest powiedziane, że wszędzie tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze widze?? zaczyna sie promocja czegoś czego nie ma w sklepie bo zostalo wyprzedane przed jej rozpoczęciem?? :mur:

To tylko informacja z jednego z kieleckich Empików, więc wcale nie jest powiedziane, że wszędzie tak jest...

z tego co udało mi się na grupach wyczytać to była reklama w dzienniku, że od poniedziałku (promocja ogólnopolska):

http://groups.google.pl/group/pl.rec.gry.k...0c4aaafdc2e9808

http://groups.google.pl/group/pl.rec.gry.k...6fa8d0a9dffff0d

 

są też na allegro:

XBOX 360 ARCADE - nowa !!! - 790zł

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
heh koleś ma też SONY PS3 40 Gb - nowa, gwarancja PL !!! - 1320zł

 

 

a w Electro World za 1199zł premium + forza 2 + viva pinata

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w zestawie Arcade jest też przewód component? (Niby podają że tak, ale wolę się upewnić)

z tego co wiem w Arcade jest tylko kabel composite, czyli "zwykły cinch" (czerwony, biały - audio, żółty - video)

 

 

edit: ahh szybszy był ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podłączeniem konsoli do internetu. Udostępniam łącze przez laptopa, podczas testu połączenia wyskakuje mi błąd MTU. Szukałem już rozwiązania w internecie ale niestety żadne ze znalezionych nie pomogło. Zmieniałem już MTU w ruterze, na kompie i dalej nic. Może ktoś z was wie co zrobić, żeby to działało... Ruter to Linksys WRT54GL z Tomato a dostawca internetu to Aster. Będę wdzięczny za jakiś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam Linksysa WRT54GL z Tomato 1.1 i wszystko chodzi ok. W routerze ustawiłem dhcp, a w konsoli ustawienia automatyczne. MTU musisz ustawić jak Ci nie chodzi z autoamtu na minimum 1365.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawskiej Arkadii promocyjnych xbox'ow trochę jeszcze zostało - sam się dałem złapać promocji i od wczoraj dołączyłem do grona konsolowców :) Pierwsze wrażenie - wow... ale on jest głośny !! Ale po włożeniu GOW'a, jakoś przestało mi to już przeszkadzać :)

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam Linksysa WRT54GL z Tomato 1.1 i wszystko chodzi ok. W routerze ustawiłem dhcp, a w konsoli ustawienia automatyczne. MTU musisz ustawić jak Ci nie chodzi z autoamtu na minimum 1365.

 

Pozdrawiam

MTU ustawiałem już na 1365, obecnie mam w ruterze zmienione na 1472, to samo w laptopie, który udostępnia mi połączenie z ruterem. Nie wiem już jak sobie z tym dać radę, chyba będę musiał kupić kabel, pociągnąć go przez całe mieszkanie i podpiąć konsolę bezpośrednio do Linksys'a. Ten Wifi adaptor trochę drogi... :unsure: Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok w ciągu ostatnich tygodni dołączyła kolejna spora grupka właścicieli klocka :D Muszę zakupić golda no i może w coś razem pogramy :]

 

lukk w sygu mam all moje gry :D Jak coś daj znać tylko że obecnie mam silver xbl. Gold się skończył :(

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTU ustawiałem już na 1365, obecnie mam w ruterze zmienione na 1472, to samo w laptopie, który udostępnia mi połączenie z ruterem. Nie wiem już jak sobie z tym dać radę, chyba będę musiał kupić kabel, pociągnąć go przez całe mieszkanie i podpiąć konsolę bezpośrednio do Linksys'a. Ten Wifi adaptor trochę drogi... :unsure:

trza było napisać od razy, że masz połączonego xboxa za pomocą pc (po co Ci router ? ;) ). wyłącz fw w laptopie jeśli masz włączonego :] sprawdź też na MTU-1492.

 

Borys-Tech

 

jak chcesz mogę Ci podarować kilka 48h goldów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://keepingittwisted.com/xbox_register.aspx

wpisujemy fake dane

imie np aaaa

mail aa@ee.uuu

haslo a [tak, moze byc jednoliterowe]

wiek tez fake byle powyzej 18

na nastepnej stronie jako kod promocyjny dajemy aa4xpn3

potem na dole przepisujemy kod z obrazka

przechodzimy dalej i jak przegramy konkurs, to w ramach pocieszenia dostaniemy triala na 48h

stad pochodza triale z allegro...

bierzcie i jedzcie z tego wszyscy [poki dziala] Cool

 

btw po skopiowaniu triala mozemy kliknac 2x wstecz, zmienic jedna literke mailu [dodac np a na poczatku], reszta taka sama i gramy od nowa. w godzine spokojnie z 80 trialow wpadnie

pozdro

 

czasami można dostać 100 MICROSOFT POINTS :]

 

ps

 

miałem moralne ;) opory wstawiając ten poradnik, ale dla was wszystko :gitarzysta:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[tutorial]

pozdro

 

czasami można dostać 100 MICROSOFT POINTS :]

dokladnie to samo :)

 

ja sie tylko zastanawiam czy microsoft te kody predzej czy pozniej zablokuje, albo czy zacznie banowac konsole, ktore przeginaja z uzytkowaniem tych kodow...

 

dlaczego?

 

bo ja mam juz tych kodów tyle, ze mi starczy do końca daty ważności czyli do 28 lutego 2009.

 

mało tego... mam tyle ze jeszcze kumplom bede mogl w razie czego rozdac zeby z nimi zagrac...

 

i to nie tylko ja tak mam, bo sporo osób. Ciekawe czy to bład ms, bo wątpie że celowe zagranie. Przez to przecież zyski z live poecą na łeb ;]

 

ostry wałek jednym słowem ;]

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...