Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox LIVE Holiday Performance

 

Dear Xbox LIVE Members:

 

 

 

During this past holiday season you helped us break a number of Xbox LIVE records. This included our largest sign-up of new members to Xbox LIVE in our 5 year history and just yesterday you broke the record for the single biggest day of concurrent members ever on the service.

 

 

 

As a result of this massive increase in usage we know that some of you experienced intermittent Xbox LIVE issues over the holiday break. While the service was not completely offline at any given time, we are disappointed in our performance. I would like to take this moment to thank you each and every one of you for your patience and understanding as our team has worked around the clock to return the service to a stable state.

 

 

 

At the same time we would like to offer a token of our appreciation to all of you in celebration of record success for the service. And as a thank you for your loyalty during this holiday period, we will be offering all of our Xbox LIVE members around the world access to a full Xbox LIVE Arcade game that will be available to download free of charge. In the coming weeks we will be sharing the specific details of this offer with you.

 

 

 

Thank you again for helping make Xbox LIVE everything that it is today!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mily gest ze strony MS- tez nie moglem sobie pograc online przez swieta z uwagi na fatalnie dzialajacy live. Ale jakas fajna po[ciach!]lka z arcade mysle, ze zrekompensuje mi to ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 osiągnął pułap prawie 18 milionów sprzedanych konsol

Zapewne wiadomościami o takim wydźwięku, koncern Microsoft chciałby dzielić się z nami bardzo często. Otóż do dnia dzisiejszego na światowym rynku sprzedanych zostało ponad 17 700 000 sztuk konsoli Xbox 360. Na pewno jest to powód do dumy dla giganta z Redmond, jednakże wciąż nie może on zdobyć rynku japońskiego, który na pewno zapewniłby o wiele wyższą liczbę sprzedanych sztuk X360, niż ta przedstawiona powyżej.

 

Nie psujmy jednak tych dobrych, dla Microsoftu wieści i przyjrzyjmy się wynikom sprzedaży poszczególnych gier. Halo 3 sprzedało się jak dotąd w liczbie 8 100 000 kopii gry, natomiast Mass Effect znalazł miejsce w 1 600 000 domach na całym świecie. Trzeba przyznać, że wyniki te robią wrażenie.

http://www.gamersuniverse.com/pl/index3.ph...&gameid=198

 

Została więc japonia, ale nie będzie tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie siedze w temacie chcialbym sie dowiedziec , czy wersje premium z hdmi , ktore maja poprawione chlodzenie , ale cpu nadal w 90nm , padaja tak samo jak poprzednie konsolki ? To polepszone chlodzenie cos poprawilo ? :wink: Jak to wyglada na ta chwile :P

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie siedze w temacie chcialbym sie dowiedziec , czy wersje premium z hdmi , ktore maja poprawione chlodzenie , ale cpu nadal w 90nm , padaja tak samo jak poprzednie konsolki ? To polepszone chlodzenie cos poprawilo ? :wink: Jak to wyglada na ta chwile :P

Jedynie 65nm falcony są najmniej awaryjne- osobiście nie natknąłem się na doniesienia o padniętych elite/arcade 65nm, choć kumpel wspominał, że gdzieś w sieci czytał i o padniętych falconach... jak będzie faktycznie sprawdzę na własnej skórze: 90nm premium padł mi po 8 miesiącach, obecnie mam elite 65nm i zobaczę ile się nim bez wysyłania na gwarancję pobawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też ma już ponad rok i zero oznaków przemęczenia :P Oby tak dalej.

 

Kupię chyba monitor do x-a http://allegro.pl/item288037038_piekny_now...p_fv_gw36m.html + zestaw głośników tylko nie wiem jakie. Moglibyście coś polecić do 400zł ?

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też ma już ponad rok i zero oznaków przemęczenia :P Oby tak dalej.

 

Kupię chyba monitor do x-a http://allegro.pl/item288037038_piekny_now...p_fv_gw36m.html + zestaw głośników tylko nie wiem jakie. Moglibyście coś polecić do 400zł ?

Zdecydowanie polecam to KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dyskusja na temat telewizorów/monitorów, a ja potrzebuję pomocy w wyborze do 400zł głośników. :)

Sa tez tematy o glosnikach w dziale audio.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz pytanie z innej beczki: kiedys tam pisaliscie o darmowych trialach 48h itp. Wszedlem na ta stronke i troche ich zdobylem, a nawet raz sie trafilo 100M$ points :) Jest tylko jeden, albo i 2 problemy.

 

1. Kiedy wpisuje kod na 100M$ to pojawia sie komunikat, ze jest niepoprawny.

2. Kiedy wpisuje kod na 48h triala to pojawia sie komunikat, ze jest niepoprawny (moze dlatego, ze jeszcze mam tego gold trial miesiecznego?)

 

Czy wy tez cos takiego zauwazyliscie? Czy kody z tamtej stronki wam nadal dzialaja?

 

@down: to co to moze byc 0.0 Poczekam do jutra, bo wlasnie wtedy mi sie konczy miesieczny trial i zobacze.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tez tematy o glosnikach w dziale audio.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz pytanie z innej beczki: kiedys tam pisaliscie o darmowych trialach 48h itp. Wszedlem na ta stronke i troche ich zdobylem, a nawet raz sie trafilo 100M$ points :) Jest tylko jeden, albo i 2 problemy.

 

1. Kiedy wpisuje kod na 100M$ to pojawia sie komunikat, ze jest niepoprawny.

2. Kiedy wpisuje kod na 48h triala to pojawia sie komunikat, ze jest niepoprawny (moze dlatego, ze jeszcze mam tego gold trial miesiecznego?)

 

Czy wy tez cos takiego zauwazyliscie? Czy kody z tamtej stronki wam nadal dzialaja?

Działają. Tydzien temu z kumplem nawet pare nabiliśmy bo potrzeba było pare darmowych triali do kont aby nabić mu DoA4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz pare dni temu mozna bylo o tym przeczytac.

Swoja droga to ciekawe ile bedzie kosztowala, wkoncu nie powinna byc drozsza niz PS3.

Ja narazie poczekam, jak okaze sie ze bedzie taka droga to pojde na kompromis i kupie sobie sam naped HD-DVD :) w MM juz sie pojawily.

A moze ktos z was ma taki odtwarzacz? jak to sie spisuje?

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli bede chcial cos kupic to napewno nie Blue-ray, hd do x kosztuje kolo 600pln a dobry odtwarzac pod blue jakies 2tys :) pozatym mysle ze MS nie da tej technologi tak szybko umrzec :) pozostaja jeszcze takie wytwornie jak Universal Pictures, Paramount Pictures, DreamWorks i New Line Cinema.

Nie samym WB czlowiek zyje :) no a co do kupna to nie mowilem ze juz ide kupic :P

 

ps.

W MM stacjonarka HD-DVD toshiba kosztuje 1000zł :) blue ray samsunga ponad 2 :P

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz pare dni temu mozna bylo o tym przeczytac.

Swoja droga to ciekawe ile bedzie kosztowala, wkoncu nie powinna byc drozsza niz PS3.

Ja narazie poczekam, jak okaze sie ze bedzie taka droga to pojde na kompromis i kupie sobie sam naped HD-DVD :) w MM juz sie pojawily.

A moze ktos z was ma taki odtwarzacz? jak to sie spisuje?

Dlaczego xbox z dyskiem 320GB, Wi-F mialby byc tanszy od ps 3? Porownaj to sobie na przykladzie elite i premiuma. Roznica to praktycznie tylko pojemnosc dysku (jezeli chodzi o sprawy techniczne) a cena duzo wieksza. No to pomysl co bedzie jak dowala 320gb i wi-fi w czarnym kolorze ;) Uwazam, ze ponad 2k bedzie kosztowac.

 

@down: premium za 1400 to byl 2 miesiace temu :P Teraz troche tanszy. No ale wiadomo, media markt ma wysokie ceny.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja powiedzialem ze powinien byc tanszy? ja poprosty uwazam ze nie powinien byc drozszy od najbardziej wypasionej wersji PS3, a jak bedzie to raczej mozemy sie domyslec :)

 

A co do koloru to mam nadzieje ze bedzie tez dostepna w bialym :D

 

w media markt ostatnnio premiuma widzialem za 1400 a elite za 1600zł

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)pozatym mysle ze MS nie da tej technologi tak szybko umrzec :) (...) [mowa o HD-DVD - przyp. TVD]

IMO MS mniej zależy na HD-DVD niż Sony na Blu-Ray. Sony wpakowało odtwarzacz do konsoli i chce promować ten format, jego przegrana to też porażka konstrukcyjna PS3 gdzie można było wsadzić DVD (teoretycznie) i sporo zaoszczędzić. MS jest poniekąd "wolny" bo napęd HD-DVD jest dostępny jako opcja a nie element wbudowany na stałe w konsolę, który trzeba dawać z każdym modelem konsoli. Teoretycznie gdyby MS widział że HD-DVD "tonie" to mógłby wyprodukować zewnętrzny napęd Blu-Ray do swojej konsoli. Jest więc niezależny od walki formatów (nieco sztucznie bo popiera chwilowo tylko jeden).

 

Tak BTW: wbrew pozorom, PS3 nawet nadaje się jako odtwarzacz BD, na pewno jest lepiej zrobiony niż odtwarzacz DVD w PS2 ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Czy najnowsze wersje xBox360 arcade (65nm) tak samo hałasują jak starsze ? Posiadam Premium z hdmi (z nowym chłodzeniem, ale jeszcze bodajże z 90nm) i się zastanawiam czy te nowsze nie są cichsze. Denerwuje mnie strasznie hałas tego xboxa <_<

 

A co do napędów, to myślę że nie ma miejsca na dwa formaty HD (HD-DVD i Blu Ray). Myślę, że przetrwa Blu Ray :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...