Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, konto na Live jest (pozdrowienia dla brytyjskiego parlamentu, ktory posluzyl adresem :P ), szkoda, ze marketplace dziala, jakby chcial, a nie mogl :|

No niestety źle trafiłeś na "inicjację z Livem" ;) Dziś znowu coś chyba serwery M$ nie wyrabiają :? Wywaliło mnie pare razy z Live'a, Darkness wywalał z gry online :?

 

Filmik dobry :D Przyznać się teraz kto gra w Halo3 :P

Ja właśnie wczoraj dostałem Halo 3 :P No i bedę grał :P

 

BTW. Motyw z psem na filmiku mnie rozpier...a :lol2: :lol2: LOL

 

Pytanko: czy to zadziala na polskiej konsoli w zrozumialym dla ludzi jezyku, czy nie zawracac sobie glowy: http://allegro.pl/item299024120_blue_drago...ka_gratis_.html ?

Costi...czytaj opisy aukcji ;) 2xNIE. Pierwsze nie to, że w ogóle nie odpalisz płytki na "legalu" bo jak sam koleś pisze gra ma blokade na NTSC J (nie jest region free, no albo PAL). A po drugie jakbyś nawet jakimś cudem odpalił (teoretycznie oczywiście) to gra jest w całości po japońsku bez możliwości wyboru innego języka. Widziałem te wersje na play-asia z 4 miechy temu jak coś zamawiałem i chodziły chyba po 5$ :lol2: albo 6 ;) Nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi...czytaj opisy aukcji ;) 2xNIE. Pierwsze nie to, że w ogóle nie odpalisz płytki na "legalu" bo jak sam koleś pisze gra ma blokade na NTSC J (nie jest region free, no albo PAL). A po drugie jakbyś nawet jakimś cudem odpalił (teoretycznie oczywiście) to gra jest w całości po japońsku bez możliwości wyboru innego języka. Widziałem te wersje na play-asia z 4 miechy temu jak coś zamawiałem i chodziły chyba po 5$ :lol2: albo 6 ;) Nie pamiętam dokładnie.

Pepraszam, nie znam sie, a cos mi sie kiedys obilo o oczy, ze wersje z Japonii maja tez sciezke angielska :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziwna aukcja, praktycznie tylko dla piratów posiadających przerobioną konsolę.

chcesz przez to powiedziec, ze wszyscy japonczycy sa piratami? :razz: jestem niezbyt zorientowany, ale co ma przerobienie konsoli do zmiany regionu ;) to juz raczej wyzsza szkola jazdy, o ile w ogole jest to mozliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepraszam, nie znam sie, a cos mi sie kiedys obilo o oczy, ze wersje z Japonii maja tez sciezke angielska :oops:

Tzn nie no jest też jak mówisz. Może być wersja NTSC ale gra jest ogólnie region free i wtedy zazwyczaj masz po angielsku. Ale tu wyraźnie koleś pisze że gra ma blokadę regionalną ;) Więc głową muru....

 

chodzi chyba o to ze po przerobieniu mozesz odpalic gre z blokada na inny region :)

Dokładnie o to chodzi

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi

toz to zabawa z emulowaniem linuxa i kernelami ^^ mozna zrobic co najwyzej w akcie desperacji... po sciagnieciu konsoli ze stanow np ;) normalna przerobka wiaze sie jedynie ze zmiana firmware dvd i trwa 3,5 min ;p Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toz to zabawa z emulowaniem linuxa i kernelami ^^ mozna zrobic co najwyzej w akcie desperacji... po sciagnieciu konsoli ze stanow np ;) normalna przerobka wiaze sie jedynie ze zmiana firmware dvd i trwa 3,5 min ;p

No... według moich wiadomości to po zmianie firmware konsola bez łaski łyka NTSC :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie podeszło mi to Undertow... :| A jak u Was...?

Mi tez wcale, dziwnie wyglada sterowanie nurkiem, ktory jest tak daleko na ekranie. Nie podoba mi sie ta gra wcale.

BTW to chyba kupie time pilota, swietnie sie gra i mam wpomnienia z salonow gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko apropos pada, jakiego dostalem z elite (lezal nieuzywany, bo juz wczesniej mialem dokupionego drugiego "czarnucha", a i tak glownie gralem w GH3 gitarka). Kilka dni temu chcialem pograc sobie z narzeczona w Wormsy i okazalo sie, ze ten dolaczony do zestawu elite pad cholernie 'sciaga' w lewo. Nie bede sie bawil w wysylanie na gwarancje sprzetu za 150PLN, tylko dokupie 3. czarnego pada, ale MS moglby troszke bardziej przykladac sie do selekcjonowania komponentow, tym bardziej tych, ktore znajduja sie w ich topowej odmianie sprzetu.

 

@MiMa- chyba, ze tak, dzieki za info. W takim razie te 2min stracone na pogadanie z konsultantem moge wycenic na 150PLN ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ładowarki z akumulatorkami Sanyo Eneloop. Niedrogą i szybko ładującą.

 

Która z nich Waszym zdaniem byłaby lepsza ?

 

MW 8168 GS

 

http://allegro.pl/item300045267_szybka_lad...yo_eneloop.html

 

czy moze Camelion SLIM

 

http://allegro.pl/item299457425_proces_lad...oop_nowosc.html

 

a może polecacie coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monaro, ja mam ten model, jest krotko mowiac- znakomity. O jego zaletach mozesz poczytac w sieci, kazda znajduje pokrycie w rzeczywistosci. http://allegro.pl/item300045284_najlepsza_...loop_aa_4x.html

 

Odnosnie akmulatorkow juz pisalem i nie bede sie powtarzac.

 

edit- kupowalem u tego wlasnie goscia z allegro z odbiorem osobistym w Krk- zero problemow, jest platnikiem vatowskim, a nie zadnym szczeniakiem, takze z f-ra nie bylo rowniez problemu.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze sensu kupowania super mega fajnej ladowarki za 100zl. Ja kupilem camelion slim, jest procesorowa, moge ladowac 1,2,3,4 baterie naraz. 4 baterie 2500mh laduje w okolo 6h, ale po co komu szybsze ladowanie? ;)

 

Co do pada: mowie, ze mam zepsutego pada i bez problemu przysylaja mi nowego?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh? 100PLN to jest dużo? Nie sądzę, by był sens deliberowania nad 50PLN w tą, czy inną stronę- to w końcu 3 long drinki albo 4 piwa mniej w piątkowy wieczór. Zazwczaj jak coś kupuję, to jest to najlepsza oferta z rynku i dlatego też poleciłem w/w ładowarkę. eot

 

@Tompior- bez problemu wysylają DHL'em z Niemiec (w czasie do 3 tyg.). W specjalnej ofercie dla właścicieli zarejestrowanych elite oraz premium (nie "albo", 2 konsole mają być zarejestrowane na jedno nazwisko) pozwolono mi wybrać kolor (czarny, biały i limitowany z Halo3 (sic!) ). Dopiero gdy po raz drugi będę reklamował pada, to trzeba wysłać wadliwego do nich. Aż dziwne, że polscy "biznesmeni" z allegro jeszcze na to nie wpadli...

 

@mastah- może w Wawie sprzedają wam long drinki w 4 pakach w supermarketach. Na południu kraju tak "dobrze" nie mamy i trzeba ruszyć tyłek do lokalu... więc chyba oczywiste, że pisałem o klubach, a w tych % w Krk najtańsze nie są (i tak, uwielbiam desperados z limonką). Wybacz, ale nie rozumiem, jak te 50PLN może stanowić problem, w końcu nie kupujesz tego typu sprzętu codziennie? Chyba, że czepiasz się dla zasady... :/

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh? 100PLN to jest dużo? Nie sądzę, by był sens deliberowania nad 50PLN w tą, czy inną stronę- to w końcu 3 long drinki albo 4 piwa mniej w piątkowy wieczór.Zazwczaj jak coś kupuję, to jest to najlepsza oferta z rynku i dlatego też poleciłem w/w ładowarkę. eot

WTF?! Chyba mowa o 4, ale 4-pakach, chyba ze jestes burzujem i na imprezkach ownujesz wszystkich z Desperadosem w rece ;) Poza tym 50 w ta czy w ta, gdy rzecz kosztuje 100 to raczej nie jest tak malo. Chce przez to powiedizec, ze 100 za ladoware to sporo i tez wolalbym cos tanszego. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh? 100PLN to jest dużo? Nie sądzę, by był sens deliberowania nad 50PLN w tą, czy inną stronę- to w końcu 3 long drinki albo 4 piwa mniej w piątkowy wieczór.

Wiesz... Niektórzy muszą caly dzień przepracować na te 50zł ;) I raczej nie kupują piwa po 12.50zł/sztuka ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...