Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe Jin* masz racje. Prawie jak grzechu 1990 :D

Ja napisze tylko ze ostatnio gram w King Konga - mega power wycieka z tej produkcji, klimat, muzyka. Walcze tez w COD4 na weteranie. Ktos z Was gra jeszcze w TDU? Jesli tak to chetnie nadrobie osiagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaluje, ze KK kupilem dzien po premierze w wersji na PC. Naturalnie gralem na full details, na wtedy jeszcze 19"... gralo sie swietnie, bo to doskonala gra. A ostatnie etapy w NYC... rewelka! A czego zaluje? Tych latwych 1k GS, ktore teraz przemol zgarnie, bo dla samych GS po raz 2. grac w to na x360 nie bede (a moze... ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, warto wyrzucić te cztery dyszki żeby pobiegać małpą? Na piecu jakoś specjalnie się do tej giery nie zapaliłem... swoją drogą polecam NBA Street Homecourt, podniecałem się już w temacie o niej, ale dziś z kumplem mieliśmy kilka solidnych batalii pod koszem a jutro dogrywka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bartolomius - dla mnie King Kong to taki lekki crap, no ale widać inni co mnie określali jako achievement whore, teraz grają i jeszcze grają dla tysiaka! Co się porobiło ;) Oczywiście żartuje, niech każdy gra w co chce, ale ja osobiście przyznaje że przeszedłem gierkę tylko dla łatwego tysiaka. Nie podeszła mi prawie w ogóle :?

 

Jak chcecie coś w TDU to się zgłaszajcie. Pomogę chętnie, mam już wszystkie onlineowe ach. w TDU. A jakiego Wam brakuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie flame'uj... wyraznie wszyscy (lacznie ze mna, za gre na pc nie dostalem tego 1k gs, mam sie poplakac? :lol:) napisali, ze graja bo podoba im sie sama rozgrywka, a te 1000GS wpada niejako "przy okazji". To dla mnie co innego, niz kupno (czy tez chwilowe wejscie w posiadanie, jesli tytul leci na allegro pozniej) gry stricte pod katem GS. Ale masz racje- nie ma co ciagnac tego tematu, bo kazdemu co innego sprawia frajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienie temat ;)

 

Wie ktos moze skad mozna sciagnac filmiki (teledyski, trailery czy jakies filmy demonstracyjne) w HD, ktore beda potem dzialac na X360?

Ew. w jakim formacie szukac?

Dodam, ze musi byc cos "z zycia", czyli trailery gier odpadaja.

 

Bezposrednio na konsole nie moge sciagnac, bo poki co nie mam jak podlaczyc jej do netu. Chce wiec sobie sciagnac na kompie i zgrac na dysk przenosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może założymy jakiś nowy temat o dyskach zewnętrznych, wewnętrznych i przykleimy do Topica o konsolach. Sam teraz zastanawiam sie nad jakimś zewnętrznym dyskiem do ver. Premium ( jakoś te 20 GB w żaden sposób nie może sprostać moim wymaganiom ) :D

PS. Oczywiście na ten podpięty dysk wszystko można zapisać np: Dema gier, Trailery itp. Tak??

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Oczywiście na ten podpięty dysk wszystko można zapisać np: Dema gier, Trailery itp. Tak??

Jaki bylby wtedy sens kupowania wersji Elite czy chociazby samego dysku 120GB jak mozna by duzo taniej kupic 500GB 3,5" + obudowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info, dla osób, które nie bawią się w karty zdrapki tylko płacą za ms points i gold'a kredytówką- jeśli chcecie usunąć dane konkretnej karty kredytowej, którą wcześniej dodaliście via dashboard konsoli to jedynym sposobem na to jest zadzwonienie na xbox helpline... nienormalne, by nie można było usunąć danych karty w ten sam sposób, jak się ją dodaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info, dla osób, które nie bawią się w karty zdrapki tylko płacą za ms points i gold'a kredytówką- jeśli chcecie usunąć dane konkretnej karty kredytowej, którą wcześniej dodaliście via dashboard konsoli to jedynym sposobem na to jest zadzwonienie na xbox helpline... nienormalne, by nie można było usunąć danych karty w ten sam sposób, jak się ją dodaje.

Dzięki za info, ja miałem z tym samym problem. Po prostu brat mi wykupił 1 miesiąc golda za free, i kiedyś wogóle z tego nie korzystałem a co miesiąc XBL sam sobie potrącał kasę za kolejne miesiące bez naszej wiedzy !!. Teraz mam pozmieniane od 2tyg.dane w konsoli (błędny numer konta jak i nazwę mam wpisaną) i teraz czekam do 14 lutego, jak znowu potrącą pieniądze to dzwonię na infolinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po telefonie do MS helpline. Anulowanie danych karty jest mozliwe tylko po weryfikacji danych teleadresowych, na ktore rejestrowany jest gamertag, wiec jesli ktos zarejestrowal sie na pierwszy lepszy adres znaleziony na google.com moga byc problemy. MS zaczyna przeginac, bo $$$ z mojej kredytowki sciagaja bez pierdniecia, ale juz anulowanie tego polecenia pobrania/obciazenia karty wymaga nielada zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po telefonie do MS helpline. Anulowanie danych karty jest mozliwe tylko po weryfikacji danych teleadresowych, na ktore rejestrowany jest gamertag, wiec jesli ktos zarejestrowal sie na pierwszy lepszy adres znaleziony na google.com moga byc problemy. MS zaczyna przeginac, bo $$$ z mojej kredytowki sciagaja bez pierdniecia, ale juz anulowanie tego polecenia pobrania/obciazenia karty wymaga nielada zachodu.

No dokładnie, już wcześniej się pytałem jak rozwiązać ten problem na forum ale nie otrzymałem odpowiedzi. I to najlepsze, że nawet się nie spodziewałem takiego biegu wydarzeń, myślałem że jak się wykupuje na 1 miesiąc golda ( to mija ten miesiąca a później Live przestaje działać ) ale MS leci w kulki i oni sobie pobierają opłaty jak za jakąś podpisaną umowę co miesiąc kase to jest delikatne przegięcie. Teraz czekam do 14 lutego jak znowu pobiorą pieniądze z już pozmienianych danych to oznacza że mają w bazie już zapisane wszystkie dane i automat pobiera kasę z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim telefonie na drugi dzień już wróciła płatność do American Express, więc MS faktycznie wystornował opłatę za golda. Zadzwoń Kolos do nich, bądź nieugięty gdy Cię będą chcieli spławić mówiąc, że live w Polsce jest nielegalny etc, bo sądzę że sama zmiana danych z poziomu dasha imho nic nie da- dane o płatnościach trzymają na swoich serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń Kolos do nich, bądź nieugięty gdy Cię będą chcieli spławić mówiąc, że live w Polsce jest nielegalny etc,

:| serio Ci tak powiedzieli? To czemu sprzedaja zdrapki w empikach..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin*, autentycznie gość chciał mnie spławić po tym jak zobaczył, że mam konto DE. Co najlepsze- zapytał czy potrafię mówić choć trochę po niemiecku. Odpowiedziałem mu, że za tego typu uwagę chcę rozmawiać z jego przełożonym. Od tej chwili rozmowa wyglądała już nieco inaczej, tym bardziej, że ten niemiecki adres jest adresem domku letniego moich rodziców pod Schwarzwaldem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zadzwonię do nich na infolinie w poniedziałek i sobie od serca z nimi porozmawiam :angry:

 

@drakk --> możesz mniej więcej powiedzieć jak wyglądała ta rozmowa ?. Chciałbym się delikatnie przygotować :) i rozwiazać Live przez Microsoft a nie blokując w ostateczności numer konta przez bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...