Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tańszego sposobu? Znalazłem coś takiego: Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows

no i tam jest

Product Features

- Includes wireless receiver

- Wireless 2.4 GHz technology - up to 30 foot range

- Enhanced PC gaming and Xbox Live play

- Integrated headset jack for PC headsets

- For PC and Xbox 360

i cena <100zł

 

 

 

-----

 

edit:

 

O znalazłem sklep, ale ta cena... :/

http://www.morele.net/produkt/107849

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w przypadku pada przewodowego (a przecież i tak siedzisz blisko monitora 99% czasu) ceny są znacznie niższe.

Tak, tylko pada chcę kupić też z myślą o X360 :) Drugi się zawsze przyda...

 

Zresztą: 110zł (przewodowy) vs 160zł (bezprzewodowy)

To już chyba wolę bezprzewodowego ~~

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko pada chcę kupić też z myślą o X360 :) Drugi się zawsze przyda...

 

Zresztą: 110zł (przewodowy) vs 160zł (bezprzewodowy)

To już chyba wolę bezprzewodowego ~~

najlepiej miec jednego bezprzewodowego, 2giego przewodowego :) grac mozna normalnie na bezprzewodowym, ale czasami sie zapomni o naladowaniu bateryjek czy cos i wtedy 2gi padzik na kabelku wydaje sie idealnym rozwiazaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej miec jednego bezprzewodowego, 2giego przewodowego :) grac mozna normalnie na bezprzewodowym, ale czasami sie zapomni o naladowaniu bateryjek czy cos i wtedy 2gi padzik na kabelku wydaje sie idealnym rozwiazaniem :)

W sumie racja. Tylko ta cena za pad na kabelku...

Można gdzieś taniej dostać przewodowego niż tutaj? Trochę to śmieszne - przewodowy 110zł, a na allegro nówki bezprzewodowe są po 95zł (OEM) lub 120zł (blister)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubił mi sie (sam : p ) kabel od zasilacza. Można go gdzieś dostać? Myślałem że bedzie pasował kabel od psu pc, ale potrzebuje dwu pinowca, a nie 3.

 

Hmm... chyba ten 3 pin jest nie potrzebny dla Xboxa. On pełni role uziemienia, więc bez problemu moge podlaczyc kabel od psu 3 pinowy do zasilacza konsoli?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakies gry z polskimi napisami na x0 prócz Mass Effect ? Z ciekawosci pytam ;)

Dead or Alive Xtreme2 - napisy

Crackdown - lektor

Fifa 08 - komentator

Mass Effect - napisy

Viva Piniata - lektor ?

Forza 2 - napsiy

PGR4 - napisy

Need 4 Speed Pro Street - napisy

 

Narazie nic innego mi nie przychodzi do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Official February 2008 NPD Results

Hardware

 

PlayStation 2 - 351.8K

PlayStation 3 - 280.8K

PlayStation Portable - 243.1K

Xbox 360 - 254.6K

Nintendo DS - 587.6K

Wii - 432K

 

Top 10 SW

Top-Selling VG Software - February 2008

RELEASE TOTAL U.S. RANK

TITLE PUBLISHER DATE UNITS

360 CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE* ACTIVISION 7-Nov 296.2K 1

360 DEVIL MAY CRY 4* CAPCOM USA 8-Feb 295.2K 2

WII PLAY W/ REMOTE NINTENDO OF AMERICA 7-Feb 289.7K 3

PS3 DEVIL MAY CRY 4* CAPCOM USA 8-Feb 233.5K 4

WII GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK* ACTIVISION 7-Oct 222.9K 5

NDS MARIO AND SONIC: OLYMPIC GAMES SEGA OF AMERICA 8-Jan 205.6K 6

360 LOST ODYSSEY MICROSOFT 8-Feb 203.6K 7

360 TUROK TOUCHSTONE 8-Jan 197.7K 8

PS2 GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK* ACTIVISION 7-Oct 183.8K 9

360 ROCK BAND* MTV GAMES/ELECTRONIC ARTS 7-Nov 161.8K 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odrazu na wstępnie dodam że poczytałem juz troche na temat X360 ;)

Ale do rzeczy. Zastanawiam się nad kupnem, z tymże nie chciałbym później żałować ;) Po 1:

Większość(jak nie wszystkie) wersji Arcade co już wiem powinna mieć lepsze chłodzenie i procek 65nm(+ HDMI ofc).

Natomiast co do premium nie jestem pewien. Coś w okolicach września '07 pojawiła się poprawiona wersja Premium(wszystko co w.w.), ale niektóre sklepy chyba nadal mają starszą wersje np. podobno ten zestaw nadal ma stare mobo. W empiku też jest kusząca oferta :)(premium za 999zł)

Czy rzeczywiście opłaca się znacznie bardziej kupować wersje z nowszym mobo(arcade lub znależć premium) ? Czytałem o problemach, więc narazie wstrzymuje z tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś sprawdzone dane co do awaryjności wersji ARCADE?

Idzie miesiąc maj zwany "komunijnym" i chrześniakowi chciałbym sprezentować. Chciałbym również, żeby nie padła po 2-3 miesiącach a najlepiej nigdy ;)

Tak, tak, wiem, że jest 3 lata gwarancji, ale rozumiecie - smarkaczowi nie przetłumaczę, nie chcę, żeby się zraził, że ode mnie jakiś bubel dostał.

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie sa awaryjne, ale na miejscu twojego chrzesniaka nawet z awaryjnej konsoli byl bym happy ;) zwlaszcza, ze sposob zalatwienia gwarancji odbywa sie ekspresowo

ja mam konsole juz ponad 1.5 roku, ani razu mi nie zaswiecila rod'a, wszystko zalezy od szczescia

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało, mały napewno będzie zadowolony :) Po co nastawiać się że od razu padnie i czekać na jej śmierć?

 

Sylvan, masz coś jeszcze ciekawego to wtrącenia? :lol2: Twoje posty poprawiają mi dziś humor B-)

 

EDIT: 1000zł dla śmiałka który jest w stanie zgwałcić tym swoją konsolę, wersja zielona to już szczyt wieśniactwa :lol:

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Bierz śmiało, mały napewno będzie zadowolony :) Po co nastawiać się że od razu padnie i czekać na jej śmierć?

 

Sylvan, masz coś jeszcze ciekawego to wtrącenia? :lol2: Twoje posty poprawiają mi dziś humor B-)

wszystkim nam poprawiaja-ale wraz z napisem banned chyba juz nie dostarczy nam wiecej rozrywki ;)

 

co do zakupu x'a to trzeba isc na calosc-co bedzie co bedzie!!! moj x ma juz chyba z 1,5 roku i nic mu nie jest,co prawda kurzy sie teraz strasznie juz w parze z ps3,ale to tylko kwestia braku czasu na granie........chociaz nie bo pokryjomu grywam w pajaka(karty) :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiedzialem, ze zasilka ma az taki wplyw na konsolke =) Ostatnio sie dziwilem, ze potrafi 2 zwisy dziennie zalapac (raz nawet rod wyskoczyl xD)... wczoraj skumalem czemu - zasilacz - nie dosc, ze lezal na boku, to ktos go szczelnie zbunkrowal pod kaloryferem ;) po normalnym ustawieniu znowu bezproblemowo sie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, teraz za ta sume masz drugą konsole :lol: I zapasowe pady z poprzedniej i inne gadzety :D

 

Moj klocek jutro (tzn jakby nie patrzec to dzisiaj :rolleyes:) przyjezdza, wszystkie kable przygotowane, tylko postawic, podlaczyc i odpalic.

Wiem ze pytane to było miliard razy zadawane, ale ... : Jakie gry polecacie na start biorac pod uwage, ze Halo3 narazie mnie nie interesuje, GoW mnie na PC szybko znudził, nie lubie zbytnio samochodowek, Orange Box'a oraz Bioshocka pograłem na PC'cie i ze posiadam juz DMC4, Assasin Creed'a oraz Dead or Alive 4 ?

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...