Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że czegoś się doszukam:

 

Custom ATI Graphics Processor

  • 500 Mhz
  • 10 MB osadzonej pamięci DRAM
  • 48-way parallel floating-point shader pipelines
  • Niezidentyfikowana architektura shader
Kosmiczna technologia?? :) Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierealny troche dobra cena za tego core :) w empiku zaraz sobie kupie na zapas, padnie moja sztuka to sobie przeloze, a pomyslec ze na nowa plyte glowna zaplacilem tylko 200 pln mniej :))

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam że chodzi tu o zunifikowane shadery :D

Taaaak tylko jak to z tą niezidentyfikowaną architekturą zabrzmiało. :) A cena faktycznie dobra. Empik szaleje. Pewnie robią czystki magazynowe pod wersje z GTA4? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kurde nie wiem czy tez nie skorzystam... i kto teraz zostanie w elitarnym gronie ludzi, ktorym jeden klocek wytrzymal wiecej niz poltora roku? :unsure: ogarnia ktos czy do wersji premium da sie jakos wepchnac plyte gl z hdmi? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy owe x'y są tam w ogóle dostepne.

ale co to za okazja ;) moze dla osob ktore chca pograc tanim kosztem, ale jezeli ktos ogarnia sprawe to wezmie raczej wersje z hdmi i nowszym chlodzeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Xbox 360 Core z empiku to raczej dla ludzi którzy w portfelu maja tylko i jedynie 500zł :lol: a chcą usilnie posiadać x'a .

jak dla mnie interes nieopłacalny, lepiej już kupić Arcade z nową płytą, hdmi, padami bezprzewodowymi, karta pamieci 256, grami z live...

 

core to pchanie się w dziadostwo na siłę, bo nowe arcade dostaniemy już za 750zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja XBL Core to jedynie dla osób które mają ver. Arcade lub Premium już u siebie w domu i planują jedną konsole przeznaczyć na tryb gry 1v1 , a drugą na MP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Xbox 360 Core z empiku to raczej dla ludzi którzy w portfelu maja tylko i jedynie 500zł :lol: a chcą usilnie posiadać x'a .

jak dla mnie interes nieopłacalny, lepiej już kupić Arcade z nową płytą, hdmi, padami bezprzewodowymi, karta pamieci 256, grami z live...

Arcady jeszcze niedawno po 712 czy cos takiego widzialem na skapcu ;)

 

No ale mysle , ze oferta jest kuszaca jak ktos ma telewizor CRT czy nie ma netu.

 

W sumie jakby nie patrzec to 500 zeta to tyle co PS2 w tanim sklepie z dodatkowym padem i karta pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z patchami do gier w x'ie kiedy posiadam tylko karte pamieci ? Jest to wogole mozliwe? Jesli tak to "ile" okolo waza te patch'e i czy jest mozliwosc ich pobrania nie poprzez live tylko np. dostarczyc je na pendrive'ie? :P

 

P.S. Dla wscibskich powiem ze konsole do netu podlacze dopiero pozniej, kiedy w swoje łapska dostane switch'a ;)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Xbox 360 Core z empiku to raczej dla ludzi którzy w portfelu maja tylko i jedynie 500zł :lol: a chcą usilnie posiadać x'a .

jak dla mnie interes nieopłacalny, lepiej już kupić Arcade z nową płytą, hdmi, padami bezprzewodowymi, karta pamieci 256, grami z live...

 

core to pchanie się w dziadostwo na siłę, bo nowe arcade dostaniemy już za 750zł

ja nie wiem co widzisz złego w kupnie tego core z empiku. Przeciez nawet gdy konsola padnie to oddacie ja na gware i dostaniecie nową. (pewnie jakis model 65nm.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie calkiem szybko znudzila, chociaz nie powiem, przy 100 wymianach pileczka lata jak szalona i robi sie interesujaco :] . Jak masz z kim grac to mozesz sie zainteresowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się poważnie zastanawiam nad tym Core. Przewodowy pad to dla mnie plus - i tak miałem do kompa takiego kupić. HDD się dokupi, kabel VGA i tak trzeba dokupić nieważne czy Core/Arcade/Premium/Elite... Konsola padnie - wymienią na nową ;)

 

Swoją drogą, czy późne wypusty Core nie miały przypadkiem HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm moja konsola ma właśnie 15 miesięcy :D oby tak dalej :P

ja tez juz myslalem ze moja jest niezapierdawywalna ;) ale widac tak musi byc :D na szczescie dopiero jestem po upgradzie kompa, takze przez chwile plakal nie bede - kilka strategii jest do nadrobienia ;)

 

btw ciekawy jestem czy ms w ogole zarabia na tych konsolach :D jak kazdemu musieli z raz wymienic to robi sie nieciekawie xD

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm moja konsola ma właśnie 15 miesięcy :D oby tak dalej :P

moja tez ma cos kolo tego, nie wlaczam jej do premiery gtaIV, jak zalicze tytul to moze pasc [; Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepska taktyka, moj 1szy x360 nie byl uzywany przez jakis miesiac (bylismy na wakacjach), przyjechalem, pogralem moze z pol h i RRoD sie zapalil :) Wiec moze dobij dziada przed premiera GTAIV? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też się zastanawiam nad kupnem x360 i najpierw mialem zamiar kupić nową wersje Arcade ale 300zł drogą nie chodzi i powiedzcie czym różni sie ten CORE od tego ARCADE?

 

pad przewodowy może być bo nie gram jakoś maniakalnie więc pewnie i nie jest tak głośny ten CORE jak mój komp :P

i by mi służył żeby czasem sobie zagrać, nie przez neta. a za 5stów to się opłaca!

tylko nie wiem gdzie on zapisuje sejwy :) jets w nim jakaś karta pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a mam jeszcze jedno pytanie :

 

da rade podłączyć konsole do monitora przez złącze VGA bo DVI mam zajęte przez wejście od karty grafiki?

i czy da się ustawic rozdzielczość 1280x1024?

i jak w końcu z tą kartą pamięci w wersji core?

a i jakie jest wyjście dźwięku z konsoli, chincz czy jack czy jak?

 

dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

chcę sobie kupić głośniki do Xboxa,myślałem o jakichś Logitechach.Jak podłączyć je do konsoli?Szukałem tego ale nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi?Czy trzeba kupić jakieś przejściówki albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz cashu na to? To raz. A dwa- chyba nie bardzo szukales, bo Plusk w poscie nad twoim napisal jakim wyjsciami audio dysponuje klocek. 2 do 2 sam chyba juz dodasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

chcę sobie kupić głośniki do Xboxa,myślałem o jakichś Logitechach.Jak podłączyć je do konsoli?Szukałem tego ale nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi?Czy trzeba kupić jakieś przejściówki albo coś?

wszystko zalezy od tego jakie chcesz miec glosniki, jesli stereo to bez problemu powienienes je podlaczyc przez cinch.

A jesli chcialbys 5.1 to niestety musisz sie liczyc z duzo wiekszym wydatkiem, bo potrzebujesz glosnikow z dekoderem Dolby Digital czyli np: takie jak w moim podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...