Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na to ok.260-280zł max.Myślałem o np.Logitechach X-540.Nie znam się za bardzo na tym więc wole zapytać.Chodzi mi przede wszystkim oto,jak podłączyć głośniki do Xboxa,chcę kupić kabel Vga ale on ma tylko 2 kable do dźwięku,a z tego co widze po moich starych 5.1 potrzeba 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na to ok.260-280zł max.Myślałem o np.Logitechach X-540.Nie znam się za bardzo na tym więc wole zapytać.Chodzi mi przede wszystkim oto,jak podłączyć głośniki do Xboxa,chcę kupić kabel Vga ale on ma tylko 2 kable do dźwięku,a z tego co widze po moich starych 5.1 potrzeba 3.

Te stare głośniki co masz to mają wejście mini jack a wyjście od kabla X-a to zwykły czincz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, X dzwiek przestrzenny generuje tylko przez kabel optyczny (nie wiem jak z HDMI), takze zadne przejsciowki z jacka na cincha ci nic nie dadza bo i tak bedziesz miec stereo. Chcesz surround -> dekoder Creative lub amplituner z DD, innej opcji nie ma.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież klocek nie ma w żaden sposób możliwości połączenia przez coaxial, jedynie rozwiązanie to kupno zewnętrznego konwertera sygnału OPTYCZNEGO na COAXIAL. http://www.allegro.pl/item336147792_konwer...al_vivanco.html

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam niemiły problem mojego X360 właśnie przed chwilą nawiedził "The Ring Of Death" :D

 

Edit:

Po 1h znowu wstał :D Ciekawe na jak długo, oby szybko padł na dobre co odeślę go na gwarę i przed wyjściem GTAIV dostane z powrotem ^^

 

Edit2:

I po kolejnej 1h znowu krąg śmierci :D Muszę poszukać paragonu i dzwonię do M$ nie ma sensu czekać :/

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam niemiły problem mojego X360 właśnie przed chwilą nawiedził "The Ring Of Death" :D

 

Edit:

Po 1h znowu wstał :D Ciekawe na jak długo, oby szybko padł na dobre co odeślę go na gwarę i przed wyjściem GTAIV dostane z powrotem ^^

 

Edit2:

I po kolejnej 1h znowu krąg śmierci :D Muszę poszukać paragonu i dzwonię do M$ nie ma sensu czekać :/

Do czego ci bedzie potrzebny paragon? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku awarii sprzętu w ciągu 14 dni od daty zakupu konsoli X360 możesz zgłosić się bezpośrednio do Sprzedawcy (czyli w miejscu, gdzie kupiłeś konsolę) w celu oddania, zareklamowania towaru lub wymienienia na nowy (w zależności od opcji przewidywanych przez Sprzedawcę).

Klient musi oddać Sprzedawcy konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.).

 

Po upływie 14 dni od daty zakupu konsoli, Klient powinien skontaktować się telefonicznie z Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z tel. stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z tel. komórkowego. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17.), aby zarejestrować swoją konsolę X360 w celu aktywacji gwarancji (wymagane jest podanie daty kupna konsoli oraz numeru seryjnego konsoli[serial Number] - 12 cyfr umieszczone jest z tyłu konsoli nad gniazdem AV) oraz zgłosić usterkę.

 

Centrum Pomocy Technicznej firmy Microsoft w trakcie rozmowy z klientem postara się:

a) zdiagnozować problem;

b) ustalić, czy problem dotyczy sprzętu, akcesoriów czy oprogramowania(należy podać kolor diody zasilacza po odpaleniu konsoli);

c) jeżeli okaże się to konieczne - zorganizuje kuriera, który odbierze konsolę od klienta i dostarczy do serwisu, gdzie konsola zostanie naprawiona, a po serwisowaniu dostarczy ją z powrotem do klienta. Koszt przesyłek pokrywa Microsoft.

 

Po zgłoszeniu usterki i zapadnięciu decyzji o wysłaniu konsoli na serwis, klient otrzyma e-mailem kod kreskowy do wydrukowania lub drogą pocztową gotowy, wydrukowany kod kreskowy w celu naklejenia go na list przewozowy firmy kurierskiej. Klient sam musi zamówić kuriera po otrzymaniu kodu kreskowego i uzgodnić dokładną godzinę odbioru przesyłki.

Kliknij Tutaj! aby przejść na stronę UPS i wybrać nr tel. do najbliższego oddziału UPS w Polsce

W przypadku serwisowania akcesoriów lub wymiany uszkodzonych gier Microsoft Games Studios klient pokrywa koszty przesyłki.

Klient musi odesłać do serwisu konsolę w nieoryginalnym opakowaniu, bez twardego dysku, bez kabli i jakichkolwiek innych akcesoriów. Bez paragonu. Samiutki X360.

Naprawa serwisowa jest realizowana w czasie 2 tygodni(najczęściej jest to 1 tydzień).

Przesyłkę można śledzić na stronie UPS Kliknij Tutaj!

Data kupna konsoli :D Ja nie pamiętam kiedy ją kupiłem XD Dlatego szukam paragonu ale jakoś narazie nie mogę go znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu tak czytam te wasze problemy z "The Ring Of Death" i sie zaczynam zastanawiać czy aby na pewno kupić sobie tego xa ;p

A czym sie przejmujesz? Jesli zdechnie, to Microsoft sie bedzie martwil :P Dwa tygodnie bez konsoli chyba jestes w stanie przezyc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tej rejstracji X360 trzeba podać prawdziwą datę kupna?? Bo mam problem ze znalezieniem paragonu :/

Jak ja rejestrowalem to sie zapytali o date, ale wystarczy podac przyblizona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa takie migration kit w swoim domu w Katowicach (jeden faktycznie od chlopakow z poly). "Problemem" moze byc fakt przebywania na delegacji w Oslo :lol: Po 20.04 moge komus go podeslac.

 

Odnosnie daty kupna- rejestrowalem juz dwa klocki i nie pytali mnie o date zakupu, ale to moze moje "szczescie" do helpline x360 (o czym pewny mlodszy kolega z tego forum lubil sie rozpisywac :lol:)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...