Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wróciło do normy, widać chłopaki od Billa coś tam mieszali...

Dzięki cavarr za info.

 

Gdzie można sprawdzić ile pozostało dni do wygaśnięcia konta Gold? Chyba jestem pijany i jakoś tego nie widzę.... ;-)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam parę pytań bo zamierzam kupić x360:

1. czy dużo stracę z grafiki na zwykłym kineskopowym telewizorze ? funai 29' 100hz

2. czy lepiej dopłacić do wersji premium te 300 zł? czym one się różnia w ogóle? w premium mam bezprzewodowy pad, dysk twardy 20gb, headset i tyle tak?a wersja elite jest taka sama jak premium tylko 120GB dysk?

3. czy przeróbka x360 jest równoznaczna ze stratą gwarancji? bo sprzedawcy np. na allegro, gwarantują, że nie tracę gwary

4. czy opłaca się przerabiać ? nie psuję się od tego konsola? jakie są rodzaje przeróbgek

5. i ogólnie jak jest z awaryjnością konsoli?

6. czy działają gry ze zwykłego xboxa?

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. czy dużo stracę z grafiki na zwykłym kineskopowym telewizorze ? funai 29' 100hz

dużo

 

2. czy lepiej dopłacić do wersji premium te 300 zł? czym one się różnia w ogóle? w premium mam bezprzewodowy pad, dysk twardy 20gb, headset i tyle tak?

Generalnie jak nie potrzebujesz od razu HDD to możesz wziąć Arcade, a HDD później dokupić. Choć z drugiej strony jak te 200-300zł więcej Cię nie zrujnuje to bierz Premium.

 

3. czy przeróbka x360 jest równoznaczna ze stratą gwarancji? bo sprzedawcy np. na allegro, gwarantują, że nie tracę gwary

Jest równoznaczna. Sprzedawca może ci dać własną gwarancję, ale gwarancję producenta (Microsoftu) tracisz...

 

4. czy opłaca się przerabiać ? nie psuję się od tego konsola?

Psuć się nie psuje, ale po co przerabiać?

 

5. i ogólnie jak jest z awaryjnością konsoli?

Ujmę to tak: jest wysoka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napęd nie, konsola jako całość ;) po prostu umiera i tyle - wysyłasz do MS i w ciągu 2-3 tygodni max dostajesz nową/wymienioną/naprawioną

 

 

 

---------

 

16. P: Po odpaleniu gry wyskakuje mi coś takiego:

"This game does not support PAL-50. Please change your display setting to PAL-60. To change your setting, in System, select Console Settings, Display". Co robić ??

  • O: Część tytułów do poprawnego działania wymaga odświeżania 60Hz, wystarczy tylko przestawić w opcjach na PAL-60 i wszystko powinno być OK

Aby ustawić konsolę Xbox 360 na system PAL 60 Hz, należy wykonać następujące czynności:

Jak często (w jakich grach) pojawia się taki komunikat? Nie mam telewizora, a tuner TV zamierzam sprzedać. Iksa chcę podłączyć kablem VGA i nie będę miał jak później podłączyć go w inny sposób, żeby zmienić w ustawieniach tą opcję. Da się to jakoś obejść? Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wróciło do normy, widać chłopaki od Billa coś tam mieszali...

Dzięki cavarr za info.

 

Gdzie można sprawdzić ile pozostało dni do wygaśnięcia konta Gold? Chyba jestem pijany i jakoś tego nie widzę.... ;-)

Dobre pytanie. Sam nie mogę znaleźć tej informacji, a nie wiem na ile mi styknie jeszcze abo. Niech ktoś odpowie ;)

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Boxster & humax5400

 

Profil -> Zarządzanie kontem -> Członkostwa -> Xbox Live (...)

Ile dni to chyba nie zobaczycie, dane podane są (przynajmniej u mnie) w miesiącach...

Jedyna możliwość zobaczenia ile jeszcze do końca abo XBL to znalezienie w swoim emailu, informacji o wykupieniu usługi + dodanie do daty otrzymanego listu 1/3/12 miesięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i GTA4 za 219zł :)

 

---

 

btw. ktoś tam pytał jaka gra wymaga HDD jeszcze, no to odpowiadam:

- Oblivion GOTY Edition ;) żeby dodatki odpalić trzeba mieć HDD, nawet ikonka na pudełku jest chyba

 

---

 

Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że wezmę Premium zamiast Arcade. Do Arcade od razu i tak bym dokupił Forze 2, a po miesiącu, dwóch HDD to na jedno mnie wyjdzie.

 

W związku z tym mam parę pytań:

1. Czy dzisiaj wszystkie Premiumy już są w 65nm z HDMI? Ewentualnie gdzie kupić konsolę, by mieć pewność, że to wersja 65nm z HDMI :)

2. Czy Xbox 360 Value Bundle (~960zł z przesyłką) to to samo co Premium?

3. Czy warto brać stąd lub stąd (~970zł z przesyłką)?

4. Wie ktoś w jakiej cenie są Premiumy w MM/Saturnie/itp marketach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, zawsze jest ryzyko że trafisz na model wcześniejszy. Kontakt z ew. sklepem załatwi sprawę, pod warunkiem że sprzedaca się zna. W ostateczności możesz sprawdzić zasilacz jesli kupujesz osobiście.

2. Jest dysk więc to na 99% premium.

3. Na Twoim miejscu dopłacił bym troche i kupił z pewnym sklepie, np. psxextreme

4. Sprawdź na gazetkach dostępnych na stronie lub dzwoń, bo różne filie mają różne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamskie to trochę... Przecież MS obniżył ceny wszystkich konsol do 1049zł, a nie tylko tych bez HDMI ;)

psxextreme ma iksa z HDMI za 1049zł ale bez Forzy i nie wiadomo czy to 65nm więc odpada :/

 

 

 

Chyba pochodzę po trójmiejskich Empikach/MM/Saturnach/etc i poszukam sam pewniaka ;)

Z tego co pamiętam:

- zasilacz 175W = 65nm (ten napis jest na pudełku czy w środku na zasilaczu?)

- napis "HDMI port" na pudełku

Czy coś przekręciłem? (wolę się 10x upewnić niż potem żałować xD)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamskie to trochę... Przecież MS obniżył ceny wszystkich konsol do 1049zł, a nie tylko tych bez HDMI ;)

Tak, ale to cena samej konsoli, a w media dodają dwie gry "gratis" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem premiuma z hdmi w elektro worldzie za 1400zl przed swietami. Bylo to takze cos w stylu "value bundle" bo w srodku znalazy sie gry: viva pinata+fm2. Co do samej konsoli, ma ona date MFR z roku 2005... Wtedy jeszcze nie produkowali premiumow z hdmi, wiec wychodzi na to, ze jest to naprawiony premium z dodanym hdmi puszczony dalej w obieg. Dziala dobrze, wiec nie narzekam ;)

 

No i MacOSek mowisz dobrze. Zasilasz 175W to prawdopodobnie wersja 65nm. Napis masz na naklejce na pudelku, wiec wszystko widac.

Napis HDMI jest takze na pudelku :P

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata gwarancji masz jak konsola zaliczy zgon, a dokładniej RRoD :D. Normalnie przysługują tylko 2 lata.

 

Nowy napęd w x360:

360 Lite-On Drives emerge

Dołączona grafika

Model no. DG-16D2S

HW Version. A0A1

FW Version. 74850

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy mogą sobie podawać 1 rok, ale przysługują ci 2 lata gwarancji, którą realizuje Microsoft. Zaś dodatkowy 1 rok masz gdy konsola zaliczy RRoD.

Gwarancja przysługuje od daty sprzedaży.

 

ps

Pojawił się nowy XBOX LIVE LOG, czy wprowadza jakieś nowe zabezpieczenie, nie wiem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie już niedługo kupuje X'a tylko teraz pytanie - mam okazje kupić nowe Premium za 999zł. Czy opłaca się dokładać do elite te 360-400zł ? Z jednej strony nie będe musiał sie martwic w ogóle o dysk + inne dodatki w zestawie ;) z drugiej moge wydać prawie 400zł, pożałować jakiejś gry i tak nie wykorzystując tego. Opłaca sie taka inwestycja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

Premium z data produkcji "wrzesień 2007", bez HDMI i zasilaczem 175W to napewno 65nm?

HDMI w sumie nie potrzebuję, a dość tanio jest do wyrwania ;)

 

tak

 

chyba nie wiesz co to google ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie już niedługo kupuje X'a tylko teraz pytanie - mam okazje kupić nowe Premium za 999zł. Czy opłaca się dokładać do elite te 360-400zł ? Z jednej strony nie będe musiał sie martwic w ogóle o dysk + inne dodatki w zestawie ;) z drugiej moge wydać prawie 400zł, pożałować jakiejś gry i tak nie wykorzystując tego. Opłaca sie taka inwestycja ?

Te "inne dodatki" sa, o ile pamietam, takie same jak w wersji Premium, wiec de facto doplacasz tylko za dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a-ale, o s-so chodzi ? LOG ? Ja tam zadnego update'a nie widze ..

Update nie jest potrzebny, aby M$ zmienił metodę skanowania Xbox Live.

 

ps

Po stylu pisania widzę, że dzieci neo nie są ci obce. :lol2:

 

Heavenly Sword Dev now PS3/360

Ninja Theory, the development studio behind Heavenly Sword, has announced that their next game will be appearing on the PlayStation 3 and Xbox 360.

 

"It's a brutal environment out there for an independent, particularly considering the size of the games that we're developing," said Ninja Theory co-founder Nina Kristensen.

 

"Yes, our new game is going to be PS3 and Xbox 360," Kristensen said. "We have actually signed it but we're not announcing to who at the moment."

 

Looks like they've lined up a publisher and will indeed be going multi-platform.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię to mówić: a nie mówiłem? ;]

 

BTW. iks zamówiony ;) Znając życie dojdzie w przyszłym tygodniu dopiero :/

W Trójmieście mieli tylko po ok. 1100zł Premiumy z Burnoutem lub Crackdownem (!!!) to przez net zamówiłem

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...