Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba nie robił, bo u mnie na 3 tv lcd i 2 monitorach kolory po vga z pewnością wyblakłe nie są (naturalnie po dodatkowym nasyceniu w dashu).

Oczywiście że robiłem. Kolory nie zbliżają się nawet do pięt do tych z componenta/hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snaker, to twoje zdanie, do ktorego masz "prawo", ale tak sie sklada, ze swojego elite testowalem po hdmi, component i vga i kolory sa porownywalne (z przewaga hdmi, choc z pewnoscia nie tak wyrazna, jak twierdzisz). Tyle w tym temacie, ja swojego zdania nie zmienie, chocby z powodu ilosci tv i monitorow w domu, pod ktorymi testowalem te ustawienia- robi sie z tego juz niemala proba losowa.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U.S. Video Games Industry - April 2008

April 2007 April 2008 YTD Apr 07 YTD Apr 08

Video Games $839 million $1.23 billion 47.0% $4.18 billion $5.47 billion 31.0%

Video Games Hardware $339.2 million $426.2 million 26.0% $1.62 billion $1.84 billion 13.0%

Video Games Software $389.4 million $654.7 million 68.0% $1.97 billion $2.88 billion 46.0%

Video Game Accessories $110.4 million $154 million 39.0% $584.4 million $750.6 million 29.0%

 

Hardware

PlayStation 2 124.4K

PlayStation 3 187.1K

PSP 192.7K

Xbox 360 188.0K

Wii 714.2K

Nintendo DS 414.8K

 

Top 10 VG Titles - April'08

Units*

360 GTA IV 1.85mm

Wii Mario Kart w/ wheel 1.12mm

PS3 GTA IV 1.00mm

Wii Play 360K

Wii Super Smash Bros. Brawl 326K

PS3 Gran Turismo 5: Prologue 224K

DS Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Darkness 202K

DS Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Time 202K

Wii Guitar Hero III 152K

360 Call of Duty 4: Modern Warfare 141K

 

*includes bundles, collector's editions, GOTY editions

Nintendo

Dołączona grafikaReszta :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to będzie z tą instalacją gier na dysku? Tylko pojedyncze tytuły (które otrzymają odpowidniego patcha) czy wszystko jak leci?

Wiem że nikt pewnie nic nie wiem, ale jak myslicie, jaka wersja jest najbardziej prawdopodobna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny PC'towiec się w końcu przekonał ;) Dziś jadę po Premium + GTA na start.

Doradźcie co kupić wybrać później pod kątem wspólnej rozgrywki z żona (w końcu "musi" polubić moją nową miłość ;)

 

1. W której z tych ścigałek można jeździć na dwa pady: Burnout Paradise, PGR4 czy Forza2?

 

2. Chcę dokupić drugiego pada i móc go również wykorzystać z PC. Lepiej chyba wybrać wireless ze specjalnym reciverem do PC (cena ok 159zł)

 

3. Wiem, że ciężko ale może poradzicie jakiś tytuł dla kobitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. w Burnout Paradise nie ma split screena, wiec nie. w PGR i FM jak najbardziej.

 

2. Oczywiscie ze to dobry wybór.

 

3. eee... moze Viva Piniata? :)

 

Tą cała Pinatę to odpaliłem na PC. Wytrzymałem kwadrans tutoriala i wyłączyłem. Myślę, że do dobre dla dzieci ale w sumie syna 5 letniego też mam ;)

yyyy pamiętam, że moja ślubna lubiła Dynę na PC i I.G.I. (ale to mówiła przed ślubem, jako bajer pewnie ;)

 

Co jeszcze? A może coś lekkiego i szybkiego z serii Arcade?

 

ps. czy się różni PGR4 od Forza2? Co fajniejsze?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. czy się różni PGR4 od Forza2? Co fajniejsze?

IMO PGR, ale pewnie bedzie tyle samo glosow na jedna i na druga gre. Do Forzy to sie pewnie jednak kiera przyda. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam forza 2, mam też zamiar kupić pgr 4. jednak jak te gry sa podobne do siebie to nie warto chyba.

 

mam też takie pytanie. podpiąłem właśnie monitor LCD 22" do Xa. monitor ma rozdziałkę 1680x1050.myślałem że normalnie taką ustawię jednak zdziwiłem się. mam wszystkie praktycznie rozdziałki oprocz "mojej".

1024x768

1280x720

1280x768

1280x1024

1360x768

1920x1080 (przy tej obraz nie mieści mi się)

 

czy to jest normalne czy coś mam nie halo. którą mam wybrać?

znalazłem takie coś:

http://hardware.teamxbox.com/reviews/xbox-...HD-AV-Cable/p1/

tam w tabelce są podane wartości różne. którą wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj sam, ja tez mam 22' i u mnie najlepiej wyglada 1920. Wszystkie inne rozdzielczosci sa nieostre. No i PGR i Forza sa zupelnie inne :] . IMO wieksza frajda z jezdzenia jest w pgr, ale ja jestem laikiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem.

 

W momencie rejestracji w XBL, arkusz poprosił mnie o wybór państwa które zamieszkuję. Jako że, Polska tam nie widniała zdecydowałem się wybrać zachodniego sąsiada. I teraz wszelkie news'y i trailery filmowe mam po niemiecku <_<

 

Próbowałem w zarządzaniu kontem w XBL zmienić adres zamieszkania ale zmienić można było tylko ulice i kod.

 

Jak to cholerstwo odkręcić? Jak zmienić na UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Petrumi, tak, jak kiedyś wspominałem (musiało Ci umknąć)- dla żony kup Puzzle Quest z Arcade, moja narzeczona jest tą grą zauroczona już od prawie pół roku i patrząc po reakacjach innych znanych mi kobiet mających kontakt z x360 nie jest to nic niezwykłego. Naturalnie gra nie powali oprawą a-v, ale nie sądzę, by miało to znaczenie w przypadku Pań ;)

 

I jeszcze jeden tytuł, choć z innej bajki- Guitar Hero III. My go kupilśmy w dniu premiery w Niemczech i przez kilka tygodni była praktycznie walka o gitarę :D Teraz z racji na burzliwy czas w firmie nie ma okazji, by pograć i gibson się kurzy, ale z pewnością może ta pozycja przyciągnąć przed tv osoby niegrające na codzień w "gierki".

 

@Jin*- bo...? Tak trudno jedną gałką przesunąć "kulkę"? Czy może lepiej grać w taką grę bez wibry (zbędne, ale fajny smaczek) i wygodnego fotela?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem.

 

W momencie rejestracji w XBL, arkusz poprosił mnie o wybór państwa które zamieszkuję. Jako że, Polska tam nie widniała zdecydowałem się wybrać zachodniego sąsiada. I teraz wszelkie news'y i trailery filmowe mam po niemiecku <_<

 

Próbowałem w zarządzaniu kontem w XBL zmienić adres zamieszkania ale zmienić można było tylko ulice i kod.

 

Jak to cholerstwo odkręcić? Jak zmienić na UK?

 

Ponawiam pytanie, bo też nie wiedzieć czemu wybrałem Niemcy. Mam teraz wszystkie demka i filmy po niemiecku. Druga sprawa to taka, że chciałem założyć drugie konto XBL, ale nie mogę. Przy wypełnianiu wyskakuje mi błąd, że podałem zły adres. Podałem swój autentyczny i nawet jakiś wymyślony i za każdym razem pluje się, że zły adres. Próbowałem tak wpisać cokolwiek i też wyskakuje ten błąd. WTF!?! Wcześniej jakoś nie miałem z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj sam, ja tez mam 22' i u mnie najlepiej wyglada 1920. Wszystkie inne rozdzielczosci sa nieostre. No i PGR i Forza sa zupelnie inne :] . IMO wieksza frajda z jezdzenia jest w pgr, ale ja jestem laikiem :]

jak twój monitor obsługuje taką rozdziałkę to ok, jednak u mnie nie obsługuje ( u ciebie raczej też nie więc nie wiem jak to wygląda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim właśnie monitorze gram z ustawieniem równo 1280x720 i jest gitara ;]

jaka różnica jest między 1280x768 ?

 

różnica jest taka że:

1280x720 jest na 16:9 i 720p

1280x768 jest na 16:10 i WXGA

 

z tego co czytam monitory są na 16:10

 

która lepsza?

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo też nie wiedzieć czemu wybrałem Niemcy. Mam teraz wszystkie demka i filmy po niemiecku. Druga sprawa to taka, że chciałem założyć drugie konto XBL, ale nie mogę. Przy wypełnianiu wyskakuje mi błąd, że podałem zły adres. Podałem swój autentyczny i nawet jakiś wymyślony i za każdym razem pluje się, że zły adres. Próbowałem tak wpisać cokolwiek i też wyskakuje ten błąd. WTF!?! Wcześniej jakoś nie miałem z tym problemu.

Jak dajesz np. USA i wpisujesz kod pocztowy, to musi on byc taki, jaki autentycznie jest w wybranym przez ciebie wczesniej stanie.

Jezeli UK, to tak samo. Musisz dac kod pocztowy taki, jaki wystepuje w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny PC'towiec się w końcu przekonał ;) Dziś jadę po Premium + GTA na start.

Sobie pojechałem. Gdyby nie Wasz FAQ to bym pewnie kupił. Koleś odłożył mi ostatni egzemplarz (966zl - zależało mi na odbiorze osobisty w Wwa przed weekendem, żeby sobie pograć) ale na miejscu się okazało, że to wersja Halo. Przy mnie wyjął z dezelowanego pudełka samą grę (oferując ją za extra 100zł) i już wiedziałem, że to stary szrot. Niby się zdziwił jak zobaczył, jak na zasilaczu nie było 175W....

Zawinąłem się na pięcie i mykam jutro na giełdę. Jakoś pod górę z tym iksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam forza 2, mam też zamiar kupić pgr 4. jednak jak te gry sa podobne do siebie to nie warto chyba.

To sa calkowicie inne gry. Forza jest bardzo wymagajaca. Wymaga idealnej znajomosci torow i duzo cierpliwosci.

pgr4 to jest mega zabawa ze swietna grafika i trasami. Multi w obu grach jest swietne. Kup pgr4 to jedna z najlepszych gier na xboxa.

 

Petrumi - pokaz zonie hexica, gra jest darmowa w wersji premium. Pokaz jej tez demo luxor2, bejeweled, zume i tym podobne. Gier na arcade jest bardzo duzo i sa dema wiec mozesz obejrzec przez zakupem.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem Przemola- faktycznie, PGR4 i FM2 są identyczne o ile mowa, o tym, że i tu i tu mamy do czynienia z samochodami (i dwoma kółkami) :lol: Nad jedną i drugą grą spędziłem łącznie z 100h i nic nie łączy tych pozycji. Tobie Petrumi polecam PGR4, bo w symulacje i tak grasz na pececie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem przez kabel VGA oryginalny M$. Jakie wrażenia?? Za dużo nie grałem nie miałem czasu tylko odpaliłem GTAIV i gra wygląda bosko :D Fakt iż czy mi się tylko zdaje ale dość mocno BLOOM effect widać nie wiem czy nie za mocno. Co do innych gier to może w przyszły weekend wpadnę do kuzyna to coś więcej napiszę.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...