Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mala ciekawostka - na targach w Lublinie glowna atrakcja stoiska PurePC bylo Guitar Hero III puyszczane z konsoli nizej podpisanego :) Konsolka spisala sie bardzo dzielnie, chodzac bez zajakniecia po 12 godzin bez przerwy :)

Mozna powiedziec, ze przezyla swego rodzaju stress test :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Taka mala ciekawostka - na targach w Lublinie glowna atrakcja stoiska PurePC bylo Guitar Hero III puyszczane z konsoli nizej podpisanego :) Konsolka spisala sie bardzo dzielnie, chodzac bez zajakniecia po 12 godzin bez przerwy :)

Mozna powiedziec, ze przezyla swego rodzaju stress test :)

no z pewnoscia- tylko kogo ten "stress" byl wiekszy?..konsoli czy wlasciciela :lol2: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. Jakiś boom na te Xboxy, przynajmniej w Warszawie. Nie było żadnego egzemplarza na giełdzie przy Stodole a innych sklepach mają tylko stare wersje. W MM & Saturnie także same Arcade. W końcu zamówiłem w szczecińskim menago i jutro mam nadzieję pogram sobie w GTA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erm,... grałem 15min w Viking'a ekran zgasł, wyskoczył 3RRoD, popatrzałem chwile na konsole jak osłupiały, po paru chwilach wylaczylem. Oczywiscie teraz nie ma ochoty wstac :P

 

Arcade 65nm Falcon z hdmi, raczej siedziała w chłodnym miejscu. Ma jakies 2miesiace... Ostatnio grałem w trybie 1080p z ciekawosci. Ktos wie co mogło sie stac ? Troche dziwne ze po takim krotkim czasie, tak niespodziewanie : /

 

 

P.S Dobra po dluuuuuzszej chwili i po odlaczeniu zasilania powrocilo wszystko do normy. Wracam do 1280x1024...

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

931BW przyjal Ci sygnal 1080p?? :blink:

Tzn normalnie obraz jest zle rozciagniety, ale pierw podlaczylem konsole do telewizora poprzez hdmi, ustawiłem 1080, potem odlaczylem i podlaczylem do monitora i juz było wszystko gicior ;) Po przestawieniu spowrotem na 1280x1024 a potem 1920x1080 jest znowu zle rozciagniete a auto nie pomaga :/ Nie wiem o co chodzi, ale mniejsza juz z tym... (uzywam kabla vga do monitora, u mnie pisze podobnie tyle ze "analog 1080p").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mocno prawdopodobne jest ze granie na 1920x1080 mogło przegrzac konsole? :-| Bo nie widze tu innego wyjasnienia, na 1280x1024 nigdy nie miałem tego problemu, a na 1920x1080 odrazu bum cyk cyk... (aczkolwiek w cod 4 było ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie glupie pytanie. Jakie sa demka na XBL warte obadania? Jestem u rodzicow aktualnie i sciagnalbym sobie cos, bo u siebie w domu netu brak :( Grid zassalem, cos jeszcze?

Codemmed2 jak lubisz sie bac :wink: Reszta tp nedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Codemmed2 jak lubisz sie bac :wink: Reszta tp nedza.

to zes pojechal po bandzie :lol2:

 

maSTHa212-kazdy ma wlasny gust i potrzeby,zamiast sie pytac ,sciagaj ile mozesz aby miec jak najwieszy obraz,lub celuj we wlasne potrzeby czyli np.platformowki,wyscigi itp itd,dem jest cala masa wiec z pewnoscia cos znajdziesz dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonlore, problem w tym, ze nie wiem jakie sa teraz dema dostepne (chodzi mi o nowosci powiedzmy z ostatnich 2 miesiecy), bo nie mam netu w miejscu gdzie mieszkam i nie moge nawet zalogowac sie zeby sprawdzic co lezy na markecie, dlatego pytam. Chodzi mi raczej o te glosniejsze dema o ktorych sporo sie mowilo (np. Grid). Dzis i jutro jestem w gosciach u rodzicow wiec jest okazja nadrobic (sciagnac) demka wiec nadal czekam na propozycje. No chyba ze procz Grida nic ciekawego sie nie pokazalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erm,... grałem 15min w Viking'a ekran zgasł, wyskoczył 3RRoD, popatrzałem chwile na konsole jak osłupiały, po paru chwilach wylaczylem. Oczywiscie teraz nie ma ochoty wstac :P

 

Arcade 65nm Falcon z hdmi, raczej siedziała w chłodnym miejscu. Ma jakies 2miesiace... Ostatnio grałem w trybie 1080p z ciekawosci. Ktos wie co mogło sie stac ? Troche dziwne ze po takim krotkim czasie, tak niespodziewanie : /

 

 

P.S Dobra po dluuuuuzszej chwili i po odlaczeniu zasilania powrocilo wszystko do normy. Wracam do 1280x1024...

Jaką masz datę produkcji? było parę przypadków padów falconów wszystkie z grudnia 2007/stycznia 2008...(w zaprzyjaźnionym serwisie w łodzi dostali 4 takie) imo jak masz przerobioną to sprzedawaj puki działa z niej już nic nie będzie Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie szybkie pytanko

opłaca się za 40zł (bez kosztów wysyłki) kupić PGR3 i KAMEO ? tzn opłacać się chyba opłaca ale czy warto?

mam okazję kupic u siebie w mieście od jakiegoś ziomka. pgr4 wiem że fajne, ale ... 3 to już nie mam pojęcia. kameo takie babskie raczej ale się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej dozbieram drugie tyle i znajdę coś lepszego. narazie jedzie do mnie GOW

znalazłem na aukcji http://www.allegro.pl/item363822570_%5E_ma...xbox_x360_.html taki śmieszny zapi

"XBOX 360: GRA DZIAŁA WYŁĄCZNIE NA KONSOLI Z DYSKIEM (PREMIUM)"

trochę go nie kumam. gry przecież działają bez dysku :/

jaką grę jeszcze polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...