Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjeciu jest jak wol: "Promotional copy. Not for resale." - chyba wszystko jasne?

 

To sa gry przeznaczone np. do standow w marketach, na prezentacje, targi itp. imprezy. Kradzione byc moze nie sa, ale ich sprzedaz legalna tez nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz datę produkcji? było parę przypadków padów falconów wszystkie z grudnia 2007/stycznia 2008...(w zaprzyjaźnionym serwisie w łodzi dostali 4 takie) imo jak masz przerobioną to sprzedawaj puki działa z niej już nic nie będzie

Jak zobacze kolejnego RRoD'a, to przemysle wtedy sprawe... narazie chodzi jak zloto :P Za pierwszym odpaleniem odrazu po kupnie tez miałem RRoD'a, a tego ostatniego złapałem takze po transporcie konsoli w inne miejsce (ładnie sie miesci w plecaku :D). Pozyjemy, pogramy, zobaczymy ^^ Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam Premiuma.

Święto zepsuła żona bo nie polubiła pierwszego dnia tej zabawki. Twierdzi, że to drugi komputer ;)

Ale dziś po raz pierwszy złapała za pada i poszalała z Burnouta. Powinna się przekonać.

Moje wrażenia pozytywne. Trochę głośna w nocy gram na słuchawkach a w dzień robię głośniej. Na początek PGR3 ale to widać, że tytuł sprzed 3 lat.

Prócz tego GTA4 i Paradise. Czytałem inny wątek o TV do X'a. Mam 32 cale kupione 3 lata temu. Ekonomicznej byłoby kupić chyba projektor HD REady ale robi się problem, gdzie to wszystko zamontować. Do sieci się jeszcze nie podłączyłem bo nie mam karty wifi a kabla przez środek nie chcę ciągnąć.

Teraz szukam paru gier - jakby ktoś miał NBA2k8, PGR4 na sell to niech PW.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, kto ma w Marketplace dostępne demo Condemned 2, ile ma wszystkich dem łącznie?

 

Ja mam ich 125. Boje się że w związku z wyborem Niemiec jako kraju zamieszkania, nie mam wszystkich tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się że w związku z wyborem Niemiec jako kraju zamieszkania, nie mam wszystkich tytułów.

Masz calkowita racje. C2 jest bardzo brutalna gra i z tego powodu nie jest dostepna dla mieszkancow niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakieś tani i dobry zestaw głośników 5.1 do którego mógłbym podłączyć iksa? Nie znam się na tym kompletnie...

Może być też połączenie X360 -> PC -> głośniki (iks stoi obok PC), byle otrzymać dźwięk 5.1, a nie stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik mogę Ci polecić te swoje z siga (Genius 5.1), ale jak to będzie grać na X360 to nie wiem, bo nie podłączałem jeszcze. Szczerze to nawet za bardzo nie wiem jak do tego się zabrać, bo konsola nie ma żadnych wejść na chinche :|. Myślałem by podpiąć do plazmy. Niestety ten zestaw kabli dołączonych do zestawu Geniusa nie pasuje, bo do TV mogę podpiąć przez chinche co najwyżej stereo, a tych od głośników jest aż 5. Ale i tak nie narzekam. Podpiąłem całkiem dobre stereo i efekt też jest niezły.

 

http://www.allegro.pl/item362039864_glosni...erry_150w_.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjscie wielokanalowe z X360 jest tylko po optyku. Wiec albo ampli + kolumny, albo cos pokroju Z-5500, albo DDTS-1000 Creative + dowolne glosniki, albo przez kompa (tylko musi miec wejscie optyczne, i oczywiscie byc wlaczony podczas grania na konsoli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakieś tani i dobry zestaw głośników 5.1 do którego mógłbym podłączyć iksa?

Proponuję poczekać i sprawić, żeby kwota jaką dysponujesz potroiła się [poczwórzyła?] i kup Z-5500. Gwarantują nieziemskie przeżycia zarówno w grach jak i filmach a także muzyce [ J.M. Jarre w DTS'ie powala... ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać i sprawić, żeby kwota jaką dysponujesz potroiła się [poczwórzyła?] i kup Z-5500. Gwarantują nieziemskie przeżycia zarówno w grach jak i filmach a także muzyce [ J.M. Jarre w DTS'ie powala... ]

Uhhh... 1k pln na głośniki to ja nie dam ~~ Może zapomnijmy o 5.1...

A jakiś dobry zestawik 2.1 (tylko w rozsądnej cenie proszę xD)?

Coś muszę kupić, bo mam kilkuletnie pierdziawki kupione za ~20zł i już niedomagają :lol2:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez szukalem czegos, zeby miec 5.1 w xboxie, za okolo 1k.

Ale jak juz podlaczac pod xboxa, ktory jest podlaczony do tv lcd 32" to czemu nie uzyc ich odrazu do TV? :D

Z tego co slyszalem, to Z-5500 sa dobre tylko do kompa//xboxa a przy filmach (TV) czy muzyce juz sa gorsze od najtanszych drewnianych kolumn.

Czy znajdzie sie cos godnego za 1000zl (5.1 + cyfrowy ampli) zeby miec do kompa i ixa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie sie cos godnego za 1000zl (5.1 + cyfrowy ampli) zeby miec do kompa i ixa? :P

http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...amp;prodid=16#x taniej sie chyba juz nie da. Bez dvd bedzie troszke taniej. Na pewno zagra lepiej niz jakies plastikowe komputerowe logitechy. Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem, to Z-5500 sa dobre tylko do kompa//xboxa a przy filmach (TV) czy muzyce juz sa gorsze od najtanszych drewnianych kolumn.

Czy znajdzie sie cos godnego za 1000zl (5.1 + cyfrowy ampli) zeby miec do kompa i ixa? :P

 

Niestety muszę to potwierdzić. Te głośniki nadają się przede wszystkim do gier. Są bardzo głośne i robią dużo huku. Niestety subtelniejszych dzwieków na nich nie uświadczymy. Lepiej już kupić jakiś zestaw audio z ampli. Warto dozbierać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem, to Z-5500 sa dobre tylko do kompa//xboxa a przy filmach (TV) czy muzyce juz sa gorsze od najtanszych drewnianych kolumn.

Moja dobra rada - nie słuchaj tego co mówią inni, tylko sam się przekonaj. I będziesz mile zaskoczony. Tak jak ja, kiedy pierwszy raz obejrzałem akcję w wąwozie w filmie "King Kong" :blink: . Do dzisiaj jest to moja sztandarowa prezentacja dla znajomych, którzy chcą poznać możliwości tych głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o takim rozwiązaniu?

 

X360 -> optyk -> X-Fi Xtreme Audio w PC (lub inna karta z wejściem optycznym -jaka?) -> Genius SW-HF 5.1 5000 (Geniusy 5000/5005 czymś się różnią?)

Ma szanse to działać?

Zamiast tego X-Fi znalazłem też Speed-Link SL-8871, ale z tego co wyczytałem w necie to jakiś crap jest...

 

Nie jestem jakimś audiofilem... Na komputrze rzadko kiedy muzyki słucham - 95% czasu to będą filmy i gry na iksie.

 

Chcę w miare tanim kosztem (ale bez przesady - najgorszych pierdziawek też nie chcę) uzyskać dźwięk przestrzenny z filmów/gier ~~

Całość zamknie się w <500zł. Tańszego rozwiązania chyba nie ma? :)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item369590310_creative_p...al_okazja_.html <500 i tutaj masz wszystko co potrzeba.

 

IMO sie calkiem oplaca, jak pol roku temu sprzedawalem glosniki i dekoder to sam DDTS100 poszedl za ponad 700.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item369590310_creative_p...al_okazja_.html <500 i tutaj masz wszystko co potrzeba.

 

IMO sie calkiem oplaca, jak pol roku temu sprzedawalem glosniki i dekoder to sam DDTS100 poszedl za ponad 700.

Całkiem ciekawa opcja. Będzie to lepsze od Geniusów połączonych przez X-Fi?

 

 

 

edit:

A coś takiego będzie z iksem działać?

Sharp HT-M700H

Dekodery dźwięku wielokanałowego:

- Dolby Digital

- Dolby Pro Logic

- Dolby Pro Logic II

- DTS

 

Cyfrowe wejście optyczne: 1

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa opcja. Będzie to lepsze od Geniusów połączonych przez X-Fi?

Wg mnie tak, Gigaworksy to kawal dobrych glosnikow no i nie bedzie trzeba miec kompa wlaczonego zeby uzyskac DD. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawał dobrych głośników za tą cenę to one były parę lat temu [przy braku alternatyw]...

wartość tego sprzętu sztucznie podnosi dekoder DD, reszta to plastikowe pierdziawki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa jeszcze glosniki robione przez Cambridge Soundworks - obecnym pierdziawkom do nich daleko ;)

 

(lub inna karta z wejściem optycznym -jaka?)

Dowolne Audigy + sledz z gniazdami z Allegro za pare zlotych ;)

 

Pozwole sobie zacytowac jeden z komentarzy na Polygamii, bo siejesz zamet :P

 

Toread popełnił to samo nadużycie co autor przytaczanego tekstu - Marc Whitten NIE POWIEDZIAŁ, że nie będzie wiosennego update’u. Powiedział natomiast co następuje:

 

“[...] We have taken a different approach this spring and spent a lot of our time and resources of building the proper infrastructure and scale for the service not just today but also into the future.

 

[!!!] *So while most users will not notice any significant changes to the dashboard this spring, I can tell you that the team will be releasing a new digital rights management (DRM) tool* [!!!]

 

next month that will allow you to better consolidate your licenses for downloaded content to a single Xbox and allow you the freedom to be able to play your content both online and offline.[...]”

 

Co oznacza ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że większość użytkowników nie zauważy zmian wynikających z aktualizacji. Nie będą to rewolucje ale praca w tle + zmiany DRM.

Zakładam, że na kolejną “rewolucję” przyjdzie nam poczekać conajmniej do jesieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytowac jeden z komentarzy na Polygamii, bo siejesz zamet :P

W momencie gdy to czytałem, tego komentarza nie było.

Zresztą na to samo wychodzi, bo instalacji gier na hdd i tak nie dostaniemy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawał dobrych głośników za tą cenę to one były parę lat temu [przy braku alternatyw]...

wartość tego sprzętu sztucznie podnosi dekoder DD, reszta to plastikowe pierdziawki

no to mnie pocieszyłeś ;)

 

Wracając do pomysłu X360 -> PC -> Geniusy:

Dowolne Audigy + sledz z gniazdami z Allegro za pare zlotych ;)

Dosłownie "dowolne"? Jakieś najtańsze OEM/SE/itd też?

A jakiś przykład tego śledzia można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O podlaczeniu sledzia: http://forum.purepc.pl/temat/Audio/63/Sb-Audigy/169008/ Jakies fotki tam sa.

 

Czy kazda to nie jestem pewien, bo nie ogladalem wszystkich modeli ;)

 

Sledz moze byc np. taki: http://www.allegro.pl/item370105257_sledz_...dif_2x_usb.html Choc tu jest troche wiecej rzeczy i prawdopodobine bedzie troche wiecej zabawy z podlaczeniem (ustalenie wlasciwych pinow).

Ogolnie poluj w tej ketgorii: http://www.allegro.pl/4750_audio.html

 

EDIT: a do tych Cambridge'ow bym sie tak nie zrazal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1. IMO premium. Dysk zawsze się w przyszłości przyda. A rezygnowanie z Xbox Live to dla mnie strata większości zabawy. Oczywiście do tego nie jest konieczny dysk, ale dobrze mieć więcej miejsca na jakieś dema etc.

 

ad 2. Nie liczyłbym na to tak prędko .Ceny teraz i tak są atrakcyjne. Rozglądaj się za jakimiś promocjami. Ostatnio w MM były po 600 PLN czy jakoś tak.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...