Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: a do tych Cambridge'ow bym sie tak nie zrazal ;)

Trochę niebardzo, stary sprzęt, nówki nie dostaniesz, a cena też wysoka...

 

Mam pytanie czy gdybym chcial X-Boxa w kolorze czarnym to jedyna opcja jest elite ?

Tak

 

Niby strata, ale mimo wszystko nie będzie szans na XBL, więc definitywnie odpada.

A możesz podać choć 1 sensowny powód dlaczego nie będzie szans? Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos inaczej udostepniac/streamowac multimedia (glownie chodzi mi o mp3) inaczej niz przez wmp11? Bardzo irytuje mnie to ze nie moge poscic muzyki z kompa i grac na konsoli naraz :P

 

Czemu zwykle udostepnianie plikow nie moze działac....

 

Edit: Dobra stary windows media connect działa, tylko czemu to musi tez byc od microsoftu? eh... Znacie jakies inne programy?

 

Edit2: Windows media connect jednak działa idealnie ;) Nie wiem czemu, ale brak wiary w MS jest juz chyba stereotypem ^^

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ktoś korzystal z aukcji tego pana? http://allegro.pl/item369213180_uwaga_xbox...e_za_850zl.html Nie chodzi mi o czekanie 2 tygodnie na konsole bo mi akurat to pasuje, ale ta aukcja jest dość dziwnie tania, wiec wole sie zapytac czy mozna zaryzykowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy Bazę Gamer Tags na forum, a może stworzymy własny Leaderboard na MyGamerCard.net? :) Coś na wzór Polygamistów

LoL czemu nie, ja się na to piszę. :wink: Btw z tego co widzę, lukk jeszcze trochę pogra i sam będzie miał wyższy GS, niż wszyscy Poligamiści razem wzięci. :lol2: Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ktos tam up odnosnie czarnej konsoli: Albo Elite albo puszka czarnej farby lub naklejki.

No trudno w takim razie chyba poczekam na jakas odpowiednio mroczna edycje specjalna :)

 

BTW czy Elite poza dyskiem twardym ,headsetem i dodanymi kablami rozni sie czyms od Arcade ? I czy do elite tez trzeba dokupic modul wireless ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elite biorac pod uwage parametry techniczne jest taka sama konsola co arcade.

... z sześciokrotnie większym dyskiem.

 

@Michaelius Trzeba dokupić, ale niestety nie ma ich w kolorze czarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz czekac z zakupem konsoli do jakiejs (o ile w ogole sa szanse na cos takiego) edycji specjalnej, bo kolor ci nie pasi? Oslabiasz mnie, bez kitu. A co do wersji to czym maja sie jeszcze roznic. Przeciez to ten sam hardware, a wireless musisz dokupic do kazdego bez wzgledu na wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz niektorzy lubia miec sprzet w jednym kolorze, a cala reszte sprzetu pod TV mam czarna :) Tak samo jak nie pociagne 15 metrow kabla sieciowego od routera do TV przez srodek dwoch pokoi :)

 

No nic moze okazyjnie wyallegruje jakiegos arcade i bede go po graniu upychal do szafy :D

 

Na szczescie mi sie nie spieszy SC IV w europie dopiero 1 sierpnia, wiec do tej pory mam czas na wybor next-gena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać działa poprawnie, sprawdzone u mnie.

Ten Windows Media Connect odpalałeś na XP czy Vista?

XP, tylko jak posiadasz wmp11 to nie zainstalujesz/lub przy instalacji wmp11 ci samo odinstaluje, gdyz wmp11 ma to w sobie wbudowane. Programik poprostu miodzik, banalny w obsłudze, 2 klikniecia i gotowe :) Bezproblemowo, raczej nie bede na nic innego zmieniał bo to dziala doslownie samo :P

Tylko ze on potrafi tylko udostepniac materiały, wiec jesli xbox czegos nie potrafi odtworzyc to nie odtworzy... wiec nici ze streamowania np. h.264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie chlebak od firmu na S... i będzie po problemie xD Rozumiem że wszystko masz czarne ale nie rozumiem dlaczego Elite ci nie pasuje?? Jest czarny i wszystko to co inne :]

Pasuje, ale mialem nadzieje , ze ktorys z tanszych tez bedzie pasowal :) Bo 1400 na elite z bajerami + 1600 na ps3 z bajerami to juz sie robi sporawo :)

Dla mnie to nie jest kwestia kupic X'a czy ps3 tylko czy kupic samo PS3 czy PS3+X i jesli tak to ktorego najpierw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pasuje, ale mialem nadzieje , ze ktorys z tanszych tez bedzie pasowal :) Bo 1400 na elite z bajerami + 1600 na ps3 z bajerami to juz sie robi sporawo :)

Dla mnie to nie jest kwestia kupic X'a czy ps3 tylko czy kupic samo PS3 czy PS3+X i jesli tak to ktorego najpierw :)

przeciez to proste,wybierz platforme na ktora znajdziesz wiecej gier ktore cie interesuja lub chociaz taka gre w ktora musisz zagrac bez zastanowienia i jest oczywiscie juz dostepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze on potrafi tylko udostepniac materiały, wiec jesli xbox czegos nie potrafi odtworzyc to nie odtworzy... wiec nici ze streamowania np. h.264

Dokładnie to samo w przypadku tversity... Ale dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest:

Dołączona grafika

Można się dopisywać/wypisywać samemu. Pododawałem gamertagi z naszej bazy. Jak kogoś przez przypadek pominąłem to przepraszam ;)

fajnie by to wyglądało w pierwszym poście naszej bazy gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...