Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szybkie pytanie. Czym różnią się gry w wersji promo? Właśnie nabyłem NBA 2k8 na allegro i nie dopytałem sprzedawcy o to :(

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Czym różnią się gry w wersji promo? Właśnie nabyłem NBA 2k8 na allegro i nie dopytałem sprzedawcy o to :(

Są to wersję "Promo only, not for Re-sale", które nie są przeznaczone do sprzedaży tylko do promowanie danej gry na różnego typu imprezach, targach itp. :)

Temat ten był już poruszany parokrotnie w tym topicu; "Przeszukaj temat" - bardzo przydatna opcja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Czym różnią się gry w wersji promo? Właśnie nabyłem NBA 2k8 na allegro i nie dopytałem sprzedawcy o to :(

moze miec jakies dodatkowe reklamy, obrazki reklamujace gre czy inne tytuły itp. Ale na moje to się niczym różnić nie bedzie, bo wersje promo to są głownie te same gry, tylko na pudełku/płycie pisze promo, by nie można ich było dalej legalnie odsprzedać, gdyz egzemplarze te są rozdawane za darmo przez wydawce.

 

 

Bydgoski MediaMarkt

-XBox 360 Elite ----> 10x110zł

-XBox 360 Arcade -> 10x65zł

 

raty 0%

 

za elitke to oferta całkiem wpytkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o gamescore? czy o co? Tutaj masz opis 3011960[/snapback]

GRANDMASTER, masz xbox'a juz jakis czas i pytasz o tak podstawowe kwestie? A tak mniej serio, to o ile jestes dobry to punkty G znajdziesz u swojej kobiety :lol:
mam od niedawna :P

co do G .... niektórzy go znaleźli :P ....... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze miec jakies dodatkowe reklamy, obrazki reklamujace gre czy inne tytuły itp. Ale na moje to się niczym różnić nie bedzie, bo wersje promo to są głownie te same gry, tylko na pudełku/płycie pisze promo, by nie można ich było dalej legalnie odsprzedać, gdyz egzemplarze te są rozdawane za darmo przez wydawce.

 

 

Bydgoski MediaMarkt

-XBox 360 Elite ----> 10x110zł

-XBox 360 Arcade -> 10x65zł

 

raty 0%

 

za elitke to oferta całkiem wpytkę

 

A w gazetce z warszawskiego PS2 za 10x55 :D

 

Hmm a tak na serio to w Bydgoskim jest teraz promocja zakupy bez vatu czy jest moze szansa ,ze to bardziej ogolnopolska akcja bo za tyle to bym lyknal elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ból jest taki, ze to chyba tylko MM. Bez vatu juz było. Nie wiem, moze na dniach zrobią znowu, ale nic o tym nie wiem. Za to sprawdzilem, ze w bydgoskim MM ogolnie sprzet konsolowo-growy i nie tylko jest o kilka(naście) procent tańszy niż np. w takim poznaniu. Ogolnie cena 1100 za elite to jest pyszniutka oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było ale coś nie mogę wyszukać w tym temacie.

 

Będą jakieś problemy gdy moje główne konto na XBL (opłacany gold, MSP, itd) będzie na USA?

Na allegro zdrapki na USA są dużo tańsze, np.:

- 1600MSP USA = ~45zł (ok. 2.80zł za 100MSP)

- 4000MSP USA = ~110zł (ok. 2.75zł za 100MSP)

- 2100MSP EUR = ~85zł (ok. 4.05zł za 100MSP)

Jest jakiś haczyk?

 

Bo jeśli chodzi o zdrapki na 12 miesięcy Live Gold to są one na cały świat tak? Nie ma podziału na zdrapki europejskie i amerykańskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było ale coś nie mogę wyszukać w tym temacie.

 

Będą jakieś problemy gdy moje główne konto na XBL (opłacany gold, MSP, itd) będzie na USA?

Na allegro zdrapki na USA są dużo tańsze, np.:

- 1600MSP USA = ~45zł (ok. 2.80zł za 100MSP)

- 4000MSP USA = ~110zł (ok. 2.75zł za 100MSP)

- 2100MSP EUR = ~85zł (ok. 4.05zł za 100MSP)

Jest jakiś haczyk?

 

Bo jeśli chodzi o zdrapki na 12 miesięcy Live Gold to są one na cały świat tak? Nie ma podziału na zdrapki europejskie i amerykańskie?

Haczyka żadnego nie ma, takie są po prostu ceny. http://xboxonline77.com/ - na tej stronie powinno być minimalnie taniej :D

 

Co do regionizacji zdrapek, to jest podział na USA i EU, więc musisz uważać co kupujesz,

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zdrapki Live sa na caly swiat ;) Regionalizowane sa z reguly MS Points wlasnie, ale tu tez nie ma problemy - rzeczy kupione na koncie US dzialaja na koncie EU. Problem moze byc tylko z oplata za dostep do XNA Creators Club, bo ta jest chyba przypisana do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapie ktoś temat o co może chodzić jeśli podczas próby pobrania dema wywala komunikat: "Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji", niby demo Bourne-a jest już ogólnie dostępne - status GRATIS - ale jak widać nie dla wszystkich (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapie ktoś temat o co może chodzić jeśli podczas próby pobrania dema wywala komunikat: "Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji", niby demo Bourne-a jest już ogólnie dostępne - status GRATIS - ale jak widać nie dla wszystkich (?).

I tu jest pies pogrzebany. M$ coraz bardzie dyskriminuje kraje zaściankowe ;) i teraz nie pomoże założenie nowego konta na region, który nie ma blokady na dany plik. Sprawdzane jest IP i porównywane z IP regionu dla którego przeznaczony jest dany plik. Może pomóc coś takiego: http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t=9813

Można spróbować również za pomocą proxy, ale w tym ci już nie pomogę ;)

 

Najłatwiejszym sposobem jest zassanie dema z torrenta, wypalenie i granie :D

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie M$ sobie z nami leci...

 

Macie jakieś doświadczenie z flashem klocka, bo szczerze się nad tym zastanawiam, a w jednym ze sklepów straszyli mnie, że konsola po takiej zmianie pociągnie max z 6 miesięcy - zwiększenie mocy lasera - czy to prawda, czy nie mają pojęcia o czym sami mówią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy to prawda że x skaluje filmy dvd do 720p tylko musi być podłączony przez HDMI?? jak to sie odbywa wkładasz film dvd i odrazu skaluje czy coś siew opcjach wybiera ??

 

No i czy jest zauważalna poprawa jakości ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękła mi plyta z kochanym PGR4 :sad: Kupilem na premierze :-|

Korzystal ktos z Was z programu wymiany płyt Xbox? W tabeli cen nie ma zlotowek wiec rozumiem ze wg ceny 10 funtow to policza? Ile to trwa?

Formularz wymiany wyglada dziwnie, jak zaginie paczka to zostane bez niczego.. do tego numer karty kredytowej podawac i CVV w zwyklym liscie/paczce? o co tutaj chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie M$ sobie z nami leci...

 

Macie jakieś doświadczenie z flashem klocka, bo szczerze się nad tym zastanawiam, a w jednym ze sklepów straszyli mnie, że konsola po takiej zmianie pociągnie max z 6 miesięcy - zwiększenie mocy lasera - czy to prawda, czy nie mają pojęcia o czym sami mówią?

Nie mają pojęcia o czym mówią - napęd fizycznie nie ulega żadnym zmianom, wgrywane jest po prostu inne oprogramowanie. Przerobienie konsoli nie wpływa na jej żywotność - czyli bardzo możliwe że i tak padnie po 6 miechach na RROD, jeśli masz starą wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci to co zawsze wszyscy mówią odpowiadając na pytania dotyczące przerabianiu konsoli. Poczekaj z 2 miesiące, zobacz jak konsola chodzi, skorzystaj z Live i dopiero wtedy rozważ wszystkie za i przeciw przerabianiu konsoli. Następnie podejmij decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci to co zawsze wszyscy mówią odpowiadając na pytania dotyczące przerabianiu konsoli. Poczekaj z 2 miesiące, zobacz jak konsola chodzi, skorzystaj z Live i dopiero wtedy rozważ wszystkie za i przeciw przerabianiu konsoli. Następnie podejmij decyzję.

Ja nie zauwazylem zadnej niekorzysci wynikającej z przerobki, procz "teoretycznej" utraty gwarancji - aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie zeby przywrocic oryginalny firmware po uszkodzeniu konsoli ;) LIVE smiga az miło, a bana mozna dostac tylko i wylacznie przez własną głupotę. Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak informacyjne pytając:

po flashu, można dalej z live arcade gry ściągać i spokojnie w nie grać ?

(arcade mi się tu bardziej podoba niż na ps3, bo można pograć w demo gry nim się kupi, na ps3 większość nie ma dema :/)

zdobywać achievmenty w grach, nabijać game score gier ?

 

bana dostaję sie za co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak informacyjne pytając:

po flashu, można dalej z live arcade gry ściągać i spokojnie w nie grać ?

(arcade mi się tu bardziej podoba niż na ps3, bo można pograć w demo gry nim się kupi, na ps3 większość nie ma dema :/)

zdobywać achievmenty w grach, nabijać game score gier ?

 

bana dostaję sie za co?

Za zle zrobioną kopię gry lub za nabijanie achievmentów przed premierą gry.

Wszystko działa normalnie, caly live, wszystkie download'y, gamescore. Wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...