Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Skad wiesz , ze on chce krasc? Moze chcialby zrobic kopie zapasowe nosnikow, albo sprowadzac gry ze stanow (bo rozumiem , ze flash zdejmuje tez blokade regionalna tak ? )

mozesz pograc tylko w gry region free. Zeby grac w ntsc potrzebujesz konsole ntsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa. Można dalej śmiało kraść. Hej!

Daruj sobie, chłopie...

Piractwa nie pochwalam, ale też i nie ganię. Jest mi obojętne. Nie obchodzi mnie też to, do czego wykorzystujesz te blisko 900 GB [ gwoli ścisłości 880 GB ] przestrzeni dyskowej, które masz w sigu. Jak znam życie, to do plików txt. Idąc dalej - posiadany przez siebie download 20 MB/s też wykorzystujesz tylko do GG i poczty. Spoko.

Jak widzisz niektóre fakty można łatwo skojarzyć, więc głosząc nawrócenie do czczenia praw autorskich nie rób z siebie hipokryty. :mur:

 

EDIT:

Do mądrego inaczej, który chciał zabłysnąć poniżej: nie mam już liczydeł, bo one byłyby w Twoim wypadku najbardziej obrazowe, ale mój windows'owski kalkulator pokazuje, że 500 + 320 = 820 co daje przytoczone przeze mnie BLISKO 900 GB. A jak dodam jeszcze 60 GB z iPoda to mam NIEMALŻE 900 GB. Poza tym, jeśli napisałem, że zbiera pliki txt, korzysta z GG i poczty to posądziłem go o piracenie? Wybacz, stary, ale mam na to jedną odpowiedź - uderzyłem w stół a w Twoim pokoju odezwały się nożyce. Kumasz? Ja wiem, że Twoja dygresja jest czysto solidarna [ szeroko rozumiana sitwa "moderancka" ] i ani trochę się nie obrażam :wink:

 

Do napisania tego posta - przyznaję, że zupełnie nie na temat - zmusiła mnie hipokryzja i zakłamanie w czystym wydaniu. Kto miał to przeczytać to przeczytał, kto miał zrozumieć to zrozumiał. Można usunąć.

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo jak ktos ma duzy dysk i szybkie lacze to od razu musi piracic... sorry, ale teraz wylazlo z Ciebie typowo polaczkowiskie myslenie :mur:

 

EDIT: swoja droga, nawet przyczepic sie nie za bardzo umiesz, bo ja u poci w sigu widze 500GB w jednym kompie i 320GB w kieszeni 3.5" podpiete do laptopa... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

No tak, bo jak ktos ma duzy dysk i szybkie lacze to od razu musi piracic... sorry, ale teraz wylazlo z Ciebie typowo polaczkowiskie myslenie :mur:

No tak, bo jak ktos ma chec przerobienia konsoli tylko po to by robic backup aby uniknac problemu jaki opisal Przemol z plytka PGR4? to tez wylazlo z Ciebie typowo "polaczkowiskie" myslenie - wszak nie wiesz jaki jest pierwotny zamiar przeróbki ;) rajt?

 

Nie bronie i nie ganie ale taką dyskusję najlepiej zamknąć na tym poście.

Edytowane przez rollercoasterfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No tak, bo jak ktos ma duzy dysk i szybkie lacze to od razu musi piracic... sorry, ale teraz wylazlo z Ciebie typowo polaczkowiskie myslenie :mur:

:lol2: :lol2: bez kitu,co za fantazja literacko-gramatyczna

 

ktos chetny na troche kasy??

xboxonline

XNA dla zdolnych programistów

 

Zespół tworzący XNA ogłosił właśnie konkurs Dream-Build-Play 2008. Aby wziąć udział w imprezie należy za pomocą narzędzi XNA Game Studio 2.0 stworzyć własną grę. Poza sporymi pieniędzmi można wygrać umowę z Microsoftem na dostarczanie gier dla Xbox Live. Wracając do wygranych, wyglądają następująco:

 

1. $40,000

2. $20,000

3. $10,000

4. $5,000

 

Zeszłoroczny konkurs zakończył się podpisaniem aż 5 umów na dostarczanie kodu. Tak więc klawiatury w dłoń i do boju...

Więcej na oficjalnej stronie projektu.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem nową konsolę XBOX 360 na allegro(65 nm) Dzisiaj do mnie przyszła i zauważyłem jedną nietypową rzecz - mianowicie plomba była "zsunięta z jednej połowy konsoli. Dodaję poniżej zdjęcie. Co mam zrobić? Gwarancja jest nieważna? Bardzo proszę o odpowiedzi. Przepraszam za niską jakość zdjęć ale dysponuję tylko telefonem.

 

 

http://i32.tinypic.com/4l6px.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem nową konsolę XBOX 360 na allegro(65 nm) Dzisiaj do mnie przyszła i zauważyłem jedną nietypową rzecz - mianowicie plomba była "zsunięta z jednej połowy konsoli. Dodaję poniżej zdjęcie. Co mam zrobić? Gwarancja jest nieważna? Bardzo proszę o odpowiedzi. Przepraszam za niską jakość zdjęć ale dysponuję tylko telefonem.

 

 

3019246[/snapback]

Normalnie zerwana plomba. A nawiasem mówiąc , czy konsole 65 nm nie powinny mieć nowych (dużych) plomb?
Nie, czasem M$ daje duże plomby do konsol, które wracają z gwarancji, a tak są standardowe srebrne. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu na Live pojawiło się demko nie dla nas, próbuje ściągnąć Dark Sector i lipa...

Zaczyna mnie już ten M$ irytować, chyba coś nasmaruje do nich, bo w końcu z jakiej paki mam mieć obcięte możliwości konta Gold?

Brrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zapłaciłem 60 zł. za wysyłkę(kurier, pobranie, ubezpieczenie) To też powinien mi zwrócić?

Jak zgodzi sie na wymiane konsoli, to powinien to zrobic na swoj koszt (towar wadliwy, wina sprzedajacego), czyli ty juz nie placisz ponownie za kuriera. no ale nadal powinienes byc zadowolony jesli sprzedawca sie zgodzi...

 

a zeby bylo na temat:

czy nie ma roznicy w jakosci obrazu przy polaczeniu kablem hdmi firmowym M$, a jakimis innymi ("dobrej" jakosci a nie najtanszymi)?

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zgodzi sie na wymiane konsoli, to powinien to zrobic na swoj koszt (towar wadliwy, wina sprzedajacego), czyli ty juz nie placisz ponownie za kuriera. no ale nadal powinienes byc zadowolony jesli sprzedawca sie zgodzi...

 

a zeby bylo na temat:

czy nie ma roznicy w jakosci obrazu przy polaczeniu kablem hdmi firmowym M$, a jakimis innymi ("dobrej" jakosci a nie najtanszymi)?

brak różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pozłacane końcówki, filtry i inne duperele to zwykły pic. Na Allegro masz 5 metrowy za ok 20 zł i taki w zupełności wystarczy do domowych potrzeb. Ktoś coś tu pisał o 48 godzinnych zdrapkach na Gold. Troszkę poszukałem i jak dotąd minimum to 30 dni... Chociaż z drugiej strony 90 zł za 12 miesięcy to nie jest wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pozłacane końcówki, filtry i inne duperele to zwykły pic. Na Allegro masz 5 metrowy za ok 20 zł i taki w zupełności wystarczy do domowych potrzeb. Ktoś coś tu pisał o 48 godzinnych zdrapkach na Gold. Troszkę poszukałem i jak dotąd minimum to 30 dni... Chociaż z drugiej strony 90 zł za 12 miesięcy to nie jest wiele.

 

I tu się nie zgodzę. Ja mam kabel z allegro za 25zł z pozłacanymi końcówkami i filtrami i mi wszystko śmiga. Kabel dostałem w opakowaniu foliowym. Zwykła taniocha. I teraz mój kumpel kupił razem z PS3 40GB kabel, za którego dał 80zł bez filtrów i okazało się, że nie przesyła FullHD. Max to 1080i. Na początku obstawiałem, że może z TV coś nie domaga ale wziąłem kabel do siebie i to samo. Jednym słowem warto mieć pozłacane końcówki i filtry ferrytowe ale nie kierował bym się do końca ceną.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

I tu się nie zgodzę. Ja mam kabel z allegro za 25zł z pozłacanymi końcówkami i filtrami i mi wszystko śmiga. Kabel dostałem w opakowaniu foliowym. Zwykła taniocha. I teraz mój kumpel kupił razem z PS3 40GB kabel, za którego dał 80zł bez filtrów i okazało się, że nie przesyła FullHD. Max to 1080i. Na początku obstawiałem, że może z TV coś nie domaga ale wziąłem kabel do siebie i to samo. Jednym słowem warto mieć pozłacane końcówki i filtry ferrytowe ale nie kierował bym się do końca ceną.

;)

 

no coz moze do ps3 trzeba pozlacane koncowki (w koncu drozsza konsola :) ),ale do x'a wystarczy taki o ktorym pisal Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...