Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Włącz w BIOSie sieciówkę:

Integrated Peripherals -> OnChip LAN Controller -> Auto

Tylko nie zapomnij zapisac ustawień!

Windows powinien ci wykryć nowe urządzenie - kartę sieciową, prawdopodobnie NVIDIA nForce Networking Controller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może już ktoś miał taka sytuacje.Wczoraj dzwoniłem do MS po pada bo mi siadł. I poinformowano mnie że jeśli paczka nie dojdzie do mnie po 4 tyg to wyślą jeszcze raz (wiec co sie dzieje z tymi paczkami) .No i po jakim czasie sie moge spodziewać tego pada , przyszedł komuś w mniej niż 2 tygodnie?? .Wczoraj dzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może już ktoś miał taka sytuacje.Wczoraj dzwoniłem do MS po pada bo mi siadł. I poinformowano mnie że jeśli paczka nie dojdzie do mnie po 4 tyg to wyślą jeszcze raz (wiec co sie dzieje z tymi paczkami) .No i po jakim czasie sie moge spodziewać tego pada , przyszedł komuś w mniej niż 2 tygodnie?? .Wczoraj dzwoniłem.

Najczęściej te pady idą z Niemiec, mi przyszedł dokładnie po 3 tygodniach :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanie...

nierozeznany w temacie znajomy kupił w markecie Xboxa i sprzedawca zarzekał się, że jest to nowa wersja z HDMI i nowym chłodzeniem (on wiedział, że właśnie taką wersję dobrze jest kupić).

Po rozpakowaniu w domu okazało się, że jest to stary bez-HDMI 203 watowy klocek.

Czy jest jakaś szansa na wymianę tego sprzętu czy sprzedawca na tyle dobrze wyrolował niezorientowanego, że już się nic nie da z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest szansa. Trzeba się tylko przejść do marketu i zapytać, a jak będą jakieś "anse" to awantura ;)

Na pudełku powinna być stosowna informacja co do wersji:

Dołączona grafika

 

ps

Arcade nie brał ??

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanie...

nierozeznany w temacie znajomy kupił w markecie Xboxa i sprzedawca zarzekał się, że jest to nowa wersja z HDMI i nowym chłodzeniem (on wiedział, że właśnie taką wersję dobrze jest kupić).

Po rozpakowaniu w domu okazało się, że jest to stary bez-HDMI 203 watowy klocek.

Czy jest jakaś szansa na wymianę tego sprzętu czy sprzedawca na tyle dobrze wyrolował niezorientowanego, że już się nic nie da z tym zrobić?

Media Markt daje 10 czy 14 dni na zwrot towaru teoretycznie. Jak kumpel nie poniszczyl opakowan to powinni przyjac.

W innych seciach to nie wiem jak jest trzebaby zadzwonic i spytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszystkie, ale aby to wiedzieć wystarczy sprawdzić jaki zasilacz jest dołączony do konsoli. Parę postów wyżej masz zdjęcie z oznaczeniem na pudełku. Jak widnieje 175W to znaczy,że to wersja z CPU 65nm. Co do podłączania to na VGA zdaje się jest lepsze AA, a na HDMI nieco lepsze kolory. IMO jedno i drugie, będzie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Component - bardziej soczyste kolory, lepszy AA bo krawędzie są mniej wyraźne.

VGA - minimalnie mniej soczyste kolory ( trochę zabawy z TV plus ustawienia w dashu powinny dopełnić braki ), troszkę bardziej widoczniejsze braki w wygładzaniu w porównaniu z pierwszą opcja

HDMI - kolory na poziomie componentu, jednak wielu ludzi się skarży na zbyt ostre wyświetlanie obrazu przez widać wszystkie ułomności obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie HDMI to jednak wiele (wszystko) zależy od wyświetlacza i ustawień obrazu. Na poprzednim tv obraz po HDMI mi się nie podobał, teraz jest po prostu bajecznie. Przeskalowanie do full hd jak i rozmiar matrycy swoje pewnie robią, ale w tym momencie HDMI stawiam zdecydowanie przed innymi źródłami sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie HDMI to jednak wiele (wszystko) zależy od wyświetlacza i ustawień obrazu. Na poprzednim tv obraz po HDMI mi się nie podobał, teraz jest po prostu bajecznie. Przeskalowanie do full hd jak i rozmiar matrycy swoje pewnie robią, ale w tym momencie HDMI stawiam zdecydowanie przed innymi źródłami sygnału.

A od kiedy to HDMI daje sygnal? ;) Ale zgoda, ze HDMI pokazuje na co go stac dopiero po zabawie z ustawieniami wyswietlacza. I ofkoz daje potem najlepsze rezultaty z 3 wymienionych sposobow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa212

Obejrzałeś bonda? :) Jak Ci już nie potrzebny to możesz odesłać. ;)

 

Widzę panowie, że jednak przekonaliście się do HDMI. :) Pamiętam jak kiedyś mówiło się: a po co to komu. ;) Jednak lepiej mieć niż nie mieć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...