Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Costi mam pytanie do ciebie , konsole mam podłączoną kablem HDMI. Posiadam amplituner Yahamy rx-657. I gdy teraz kupie taki kabel http://vega.shop.pl/product_info.php?cPath...products_id=107 rozłupie wtyczke włoże do konsoli podłącze optyka potem do ampli i już moge sie cieszyc dzwiekiem 5.1 ?? dobrze rozumie/ ??

 

ps. taki kabel bedzie ok http://vega.shop.pl/product_info.php?cPath...products_id=107 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest z demkami na x'a? jak duzo jest ich dostepnych (w sensie ile gb)?

nie wiem czy wystarczy mi dysk 20gb czy brac 120gb, bo potem zmieniac sam dysk wyjdzie calkiem duzo wiecej niz teraz zamiast premium kupic elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub kupić arcade'a i wypalać demka na DVD-RW ? narazie serio nie widze sensu posiadania dysku, no chyba ze ktos chce sciagac i ogladac filmy, które mają po pare GB ;) A noo faktycznie, bym zapomniał ze do wstecznej kompatybilnosci z xbox1 jest potrzebny dysk...i ew dodatki do gier, ktorych jest tyle co kot napłakał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub kupić arcade'a i wypalać demka na DVD-RW ? narazie serio nie widze sensu posiadania dysku, no chyba ze ktos chce sciagac i ogladac filmy, które mają po pare GB ;) A noo faktycznie, bym zapomniał ze do wstecznej kompatybilnosci z xbox1 jest potrzebny dysk...i ew dodatki do gier, ktorych jest tyle co kot napłakał :P

no tak najlepiej mieć wszystko na płytkach.. dysk wcale nie jest potrzebny :damage_wall:

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub kupić arcade'a i wypalać demka na DVD-RW ? narazie serio nie widze sensu posiadania dysku, no chyba ze ktos chce sciagac i ogladac filmy, które mają po pare GB ;) A noo faktycznie, bym zapomniał ze do wstecznej kompatybilnosci z xbox1 jest potrzebny dysk...i ew dodatki do gier, ktorych jest tyle co kot napłakał :P

Tak, 3 car packi do forzy na pewno zmieszczą się na memorkę :P

Plus gta4, które z hdd chodzi po prostu lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak najlepiej mieć wszystko na płytkach.. dysk wcale nie jest potrzebny :damage_wall:

Wszystko? Filmy osobiście oglądam na PC, a demka przejde raz i plytke RW wyczyszcze,... I po coś jest ta memorka ;)

Tak, 3 car packi do forzy na pewno zmieszczą się na memorkę :P

Plus gta4, które z hdd chodzi po prostu lepiej...

Dodatki do gier to sie zgodze (napisałem to w poprzednim poscie), ale GTA4 to jakas wogole pomyłka. Gra ma chodzić na konsoli, bez względu czy dysk jest czy nie! A GTA4 nie chodzi normalnie, szczegolnie gdy czasem nawet całej ulicy i budynków mi nie wczytuje na czas... A zeby było smieszniej, nawet niektorym posiadaczom x0 z dyskiem zdarzają się takie jaja... sic!

Nie będe kupował specialnie dysku, dla jednej niedopracowanej gry, zeby chodziła ona lepiej :lol: Memorka starczy mi na save'y, aktualizacje oraz gierki arcade. Jak poczuję bardzo silną potrzebę sciagniecia dodatków (które w wiekszosci są płatne... forza to chyba nieliczny wyjatek) to kupię ten nieszczesny dysk, ale watpie czy do tego dojdzie :wink:

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie wyobrażam sobie by konsola nie posiadała dysku. Sama swoboda ściągania i wygoda przy używaniu dysku (np. nagrane mp3 do puszczania w tle gry) jest tak duża że bariera tych biednych ~ 200zł jest nikła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to nie ma tak duzo do sciagania z marketplace zeby zapchac dysk 20gb. Musialby ktos filmy sciagac i wtedy sciagnie 1 film i juz ma zapchany caly dysk niestety :D Ale np ja mam z 10 demek sciagnietych, trasy i autka do forzy, troche muzyczki, 2gb filmikow z gier i 5gb wolnego. W zasadzie w zadne demko nie gram wiec moznaby wywalic wszystkie, po co to trzymam to sam nie wiem... i mozna zrobic 10gb wolnego.

 

Jednak jakbym dysponowal gotowka to kupilbym 120gb :) Zawsze mamy ten komfort ze nie zastanawiamy sie czy jest jeszcze miejsce na dysku czy nie ma. Ale bez dysku sobie zycia nie wyobrazam. Samych save'ow mam z 300mb.

 

 

ps napisalem: "Prawde mowiac to nie ma tak duzo do sciagania z marketplace zeby zapchac dysk 20gb."

oczywiscie mozna zapchac bo demek jest z 200 ale kto tyle sciaga?

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca, a jaką masz pojemność dysku ? : > Bo też zamierzam kupić

20GB wystarczy ? :unsure:

Na luzie.

 

a jak dzwięk ??;> robi wrażenie w 5.1 ??

Rewelka. Wiadomo, zalezy od gry (np. Eternal Sonata dobrze by sie czula w stereo i nie byloby wielkiej straty), ale taki np. GTA4 czy Burnout Paradise w 5.1 to sam miod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówi umcacz

 

Na 20GB nie odmawiam sobie ściąganie wybranych dem. Zacznijmy od tego że dema nie trzyma się na dysku nie wiadomo ile. Pograsz parę razy i wyrzucasz. Na HDD regularnie ściągam trailery w HD, mam sporo muzyki, jakieś zdjęcia z wyjazdów (duże rozdzielczości - duże rozmiary) i zawsze mam te 5-6 GB wolnego.

 

Można zawsze kupić 120GB, ale dla osoby która nie bawi się w Video Store jest to imo zbędną pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca, a jaką masz pojemność dysku ? : > Bo też zamierzam kupić

20GB wystarczy ? :unsure:

Ja mam wciąż wolne coś koło 6gb. Reszta to demka (w które i tak nie gram) i kilka save'ów. Przy tym warto wspomnieć, że do dyspozycji gracza tak naprawdę jest 13gb, więc matmę zostawiam Tobie :P

A co do ceny...

Przy wymianie karty pamięci na hdd, dopłaciłem 100zł. Ale stosunek ceny do wielkości jest po prostu złodziejski -_-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w swoim pierwszym poście na forum ;)

Od niedawna jestem szczęśliwym ( oj napewno :) ) posiadaczem xboxa w wersji elite.

Chciałbym dodać swoje 5 groszy w sprawie dysku twardego. IMO najbardziej opłaca się dodać te 2-3 stówki i kupić elite. A dlaczego. Otóż, jak do tej pory mam 7 demek ściągniętych - największe: Command & Conquer zajmuje 1 gb, reszta średnio 600-700 mb, do tego mam 11 trailerów HD w tym 2 gameplay'e po 300 mb, do tego dochodzi trochę muzyki której ilość jest praktycznie mało znacząca, no ale jest ta najciekawsza :) W tym wszystkim pozostaje mi jeszcze ponad 100 gb miejsca, nie wiem coś koło 104 bodajże :) oczywiście należy odliczyć te 7 gb na rzeczy które xbox sam sobie rezerwuje. ( jeśli to było więcej/mniej niż 7 gb proszę mnie poprawić ^^ )

Ale kto by trzymał 7 demek na twardzielu poza mną? :) Dochodzą save'y z gier, fakt nie zajmują dużo, ale im wiecej grasz tym szybciej ta liczba rośnie. Są jeszcze gry, np. Devil May Cry 4 i instalacja, no cóż... bez komentarza aczkolwiek gra super - grałem w demko ^^.

Według mnie dysk 20gb wystarczy ale nie na kilka rzeczy na raz, chcesz grać w dwie gry w jednym czasie, w przerwach oglądać trailery i ściągać demka, to polecam elite albo sam 120gb, dysk 20 to raczej kupujesz jedną grę - w zależności czy się instaluje czy nie, ale niech instalacja zabierze te 5gb to już odejmuje trochę znaczącą ilość w 20gb :)

 

Oczywiście moje zdanie, gdybym gdzieś się machnął proszę mnie poprawić :)

btw. moje pytanko co do tematu o xboxie brzmi: czy poza możliwością kupna msp jest możliwośc zdobycia ich inaczej? słyszałem o jakichś konkursach/turniejach na live, ale trzeba być posiadaczem gold, dobrze rozumuję?

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Devila to na ps3 sie instaluje, na xboxie jeszcze nie ma takiej gry co by wymagala instalacje raczej.

A tak btw to napisales ze masz 104 gb wolnego, 7 gb bierze sam xbox czyli masz zajete de fakto 9gb czy nie tak ? :D Wiec 20 gb tobie tez by wystarczylo :)

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co_Ty_pieprzysz? Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeszcze ktoś nie będący w temacie to przeczyta i zrobi się zamieszanie.

Jakie instalacje? O co Ci chodziło z tym zdaniem o graniu w jedną grę w danym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja :) ? przecież poprawił mnie co do instalacji w.u umcacz , że DMC4 instaluje się na ps3, byłem przekonany, że nie tylko.

Bez nerwów :] Z tymi grami to było tak: powiedzmy sobie, kupuje ktoś xboxa i do tego jedną grę. Gra w nią dopóki nie skończy, albo nie kupi kolejnej.

Natomiast ktoś kto kupi od razu dwie czy więcej gier może grać w nie na zmianę, to w jedną to w drugą. Ja bardziej stosuję tą drugą metodę, plus do tego w czasie grania włączam do sciągania jakieś trailery/gameplaye etc. a do tego wymagane jest trochę więcej miejsca niż save'y z samej jednej gry ;)

Jak już powiedziałem, bez nerwów :) otrzymam odpowiedź na swoje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tylko do kupienia na allegro.

 

No dobrze, ale jeden save nie ma Bóg wie ilu mb ;] W chwili obecnej gram w 7 gier cały czas plus to co wymieniłem parę postów wyżej i naprawdę dalej nie wiem o czym mówisz. Jaki jest związek miedzy ilością gier a wyborem dysku 120 lub 20gb ;>

Edytowane przez poca
la la la literówki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie o save'y chodziło właśnie, ja nie patrzę ile zajmują - fakt kwestia parunastu/dziesięciu mb. Zbierze się ich parenaście - paredziesiąt z paru gier i rozmiar rośnie :)

swoją drogą micro$oft wie jak ludzi opykać z kasy - o te punkty oczywiście biega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, savy z wszystkich gier w jakie gralem + wszystkie replaye + dodatki do gier nie wiem czy zajmuja mi 500MB, pewnie duzo mniej wiec o czym my rozmawiamy? 120GB to sie przyda jak ktos sciaga sobie filmy HD, do calej reszty (dema, trailery, DLC) spokojnie wystarczy 20(13GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatki do gier rozumuję w sensie samochody, ubrania, bronie itp. a nie cały dodatek masz na myśli :) Ja próbuję wszystkiego po trochu, 5 dzień jak już powiedziałem mam x'a i nienarzekam na elite, aczkolwiek nie wiem jaką miałbym opinię o 20gb ;) na filmy HD też pewnie się skuszę jak dodam coś msp na konto :)

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych filmach to tylko tak powiedzialem jako przyklad zapotrzebowania na duza ilosc miejsca na HDD bo: "...At the present time, the service is available to users in the United States, Canada, UK, Ireland, France and Germany." Wiec 120GB raczej ci sie nie przyda.

 

edit.

Nawet dodatek do ME zajmuje tylko 250MB, wiec maaaaalo.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...