Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, a pomoże coś moje konto na UK zarejestrowane :D ?

Patrza po IP wiec rejestracja w UK, USA czy gdzie tam jeszcze mozna, nic nie da.

 

@up: Spoko, spoko. Nawet z tym nie bedzie potrzeby zmieniac dysku na wiekszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie sugerowałem, że trzeba będzie zmienić dysk :P

Ale na pewno swoje ważyć będą :>

 

Chociaż gdyby m$ wydał w końcu ten update z możliwością instalacji gier na hdd...

Ciekawe czy się tego doczekam :lol: Miał być wiosenny update, ale chyba o nim zapomnieli xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie w związku z punktami msp :) Otóż w x'ie jest opcja karty kredytowej i płatności nią za odpowiednią ilość punktów (nie)stety wartość podana w funtach. Jest możliwość płacenia Visą? ( tzn ja tu mam na mysli czy przeliczy na funty złote? Czy koniecznie zostaje tylko allegro?

Edytowane przez bludshot^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do dysku: DLC do Mass Effecta, DLC do Lost Odyssey (+ jeszcze drugi, drobny pack), kupa samolotow do Ace Combat 6, ze dwie gry z Arcade, jakies demka (3-4), save'y z 6 gier i pewnie jakies ciach!lki sie walaja i konsola pokazuje 9 GB wolnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatku złącze DVI w monitorze musi być zgodne z HDCP (?)

 

a kable są np tu [; http://www.allegro.pl/46696_hdmi_dvi.html?...&view=gtext

hmmm ciekawe to jest. jak podłącze przez hdmi -> DVI może uda się wymusić rozdziałkę full HD? obecnie na 22" jak ustawię taką to nie mieści się na ekranie. niekiedy też jest problem ze skalowaniem obrazu (przełączam monitor między tv a Xem. po takim przełączeniu kabli po bokach jest czarny ekran, auto regulacja pomaga ale wkurza bo niekiedy długo łapie. na DVI obraz jest zawsze idealnie ustawiony, nic nie trzeba regulować.

 

warto kupić HDMI -> DVI ? poprawi to jakoś obrazu? w zwykłych pc różnica jest. jak jest w Xie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś nowego pada od M$ :D.I mam problem go podłaczyć postepuje według instrukcji.naciskam tak jak tam wszystko pisze ale na padzie ciagle miga caly okrag,i niechce sie podlaczyc jako pad 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rarytasów z odległych czasów :)

 

tak jak mowiłem masz szczeście, ale nie wszyscy są zadowoloeni z xboxa 360. kilka razy w róznych zródłach czytałem recke nowej konsoli i cały czas sa wymieniane te same wady:

 

zawieszanie

głośna praca czytnika

głośna praca wentylatora ( to już w starym xboxie było, uszy puchły po kilku godzinach :) )

brak skoku jakościowego w grafice na miare next gena

długie loadingi

przy zmianie pozycji rysuje płyty

wygląd zasilacza :)

małą pojemność nośników Hallo 3 ma byc na 5 DVD :mur:

 

miałem xboxa i w ciagu roku ani razu mi sie nie zawiesil, gralem w 30 stopniowe upały, nie raz konsola mi spadła, nigdy nic z nią sie nie działo.

nie moge sobie wyobrazić nowego GTA który się mieści na jednej płycie DVD, a na 2 płytach to już wogóle,( już stare GTA san andreas, zajmowało blisko 5 GB a grafika była kiepska:) co jak bedziemy wjeżdzać do innego miasta pojawi się napis instert CD 2 lol... ciekawa sprawa tyczy się bijatyk, już teraz panowie od DOA 4 klną na micosoft za małą pojemność nośnika. Co bedzie gdy naprawde moc konsoli zostanie wykozystana w 100% i taka bijatyka bedzie na 2 płytach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sobie poradziłem ale żaden z tych sposobów co mówiliście nie zadziałał. Trzeba było jednocześnie nacisnąć 2 przyciski jeden na konsoli (ten do znajdywania padów) a drugi ten malutki guziczek na padzie. oba naraz i załapało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie miażdżysz gość, właśnie o tym wspominali. O lol :D

No ale może cały czas próbowałeś z wielkim (X) na środku a nie z małym SYNC z tyłu ;)

Grunt, że działa :)

 

Co do tematu o nośnikach powiem: ja nie chce -.- xD

Edytowane przez bludshot^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sobie poradziłem ale żaden z tych sposobów co mówiliście nie zadziałał. Trzeba było jednocześnie nacisnąć 2 przyciski jeden na konsoli (ten do znajdywania padów) a drugi ten malutki guziczek na padzie. oba naraz i załapało.

A jak niby inaczej to chciałeś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bawił się ktoś z was w tego typu przejściówkę?:

Dołączona grafika

 

Gdzieś czytałem, że ogólnie jest to badziew bo mysz i klawiatura potrafią nie źle lagować, mnie natomiast bardziej interesuję podłączenie padów od plejacza2 i granie na nich w doa4, SC i SC4.

 

Lub też rozważę zakup arcade sticka.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dla speców :) czy Lepszy będzie obraz na kablu SCART(RGB) od Svideo ? duża różnica w jakości obrazu ? bo kabelek jest za 50 zl a jak inwestować to żeby coś z tego było:) obecnie mam s-video :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...