Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

no i stało się... po 2 latach od zakupu RROD, chyba wszystkie konsole to czeka ;]

 

ryzykować i wysłać przerobioną konsole do m$? (plomba jak nienaruszona)

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałeś wersje 90nm?? i tak bardzo ługo wytrzymała, słyszałem że naprawa RODA to 200zł i bedzie jak nowa.

Tylko po co, skoro na RROD sa 3 lata gwarancji? Telefon do MS i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się... po 2 latach od zakupu RROD, chyba wszystkie konsole to czeka ;]

 

ryzykować i wysłać przerobioną konsole do m$? (plomba jak nienaruszona)

no moja tez ma juz prawie dwa lata, jak narazie jest ok, ciekawe ile wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola zapakowana, kurier będzie po nią o 17. Trzymajcie kciuki ;]

 

edit: no i poszła :]

 

3042555[/snapback]

Czy próbował ktoś coś kupowac od nich i może potwierdzić ? Bo oferte, ceny i komentarze ;) mają dobre.

 

sprawdzony koleś, kupować ;]

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zapytam o te zdrapki:

- Xbox Live Gold 12 miesięcy konta Europa i US!

- Xbox Live Gold 12+1 miesięcy konta Europa i US!

Chodzi mi konkretnie o to +1. Ten dodatkowy miesiąc można wykorzystać na tym samym koncie co te 12 miesięcy, czy trzeba inne konto założyć? Na jakiej zasadzie to działa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zapytam o te zdrapki:

- Xbox Live Gold 12 miesięcy konta Europa i US!

- Xbox Live Gold 12+1 miesięcy konta Europa i US!

Chodzi mi konkretnie o to +1. Ten dodatkowy miesiąc można wykorzystać na tym samym koncie co te 12 miesięcy, czy trzeba inne konto założyć? Na jakiej zasadzie to działa? ;)

ten drugi jest na 13 miesięcy jako jeden kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kazda konsola X360 wyprodukowana w 2008r jest w technologii 65nm CPU i z HDMI? Widzialem dzis w sklepie Premiumy i mam pewne watpliwosci. Data produkcji na konsolach 13.05.2008 ale na naklejce nie bylo nic na temat zasilacza. Nie bylo zadnego napisu czy to jest 175W czy 203W. Na Elitach bylo 175W.

 

Czy po jakims kodzie, symbolach mozna znalesc info w sieci jaki naped dvd ma konsola, zasilacz itp.? Te Premiumy mialy z tylu na pudle z lewej strony PES 2008 a z prawej Rock Band. Moze ktos widzial taki zestaw ?

Sprzedawcy nie pytalem, bo to bylo w Niemczech. Dodam jeszcze, ze Elity po 369 euro a Premiumy 269 euro.

Niestety Arcadow nie bylo i nigdy tam ich nie widzialem...

 

 

Zastanawiam sie co robic. Mam konsole Premiuma z 2006r. Do niedawna wszystko bylo pieknie, ale ostatnio w czasie upalow zaczela zawieszac sie. Mocno nagrzewa sie. Czasem zawiesi sie po 1h grania wlacze ja ponownie pochodzi 30 min i znowu zwiecha. Zatrzymuje sie obraz zazwyczaj choc juz 2 razy mialem tak ze wogole nie bylo obrazu. Polozenia konsoli nie zmienialem wiec nie jest to wina zlego umiejscowienia. Powodem jest pewnie upal 30C w pokoju, bo wieczorem chodzi bez zarzutu.

 

Zastanawiam sie czy sprawna konsole mozna wyslac na serwis. Zawiesza sie czasem,ale mimo wszystko dziala po wlaczeniu. Czy jej czasem nie odesla z powrotem obciazajac mnie kosztami przesylki w 2 strony?

 

Mysle o tym czy nie kupic nowa a stara wyslac na serwis. Gdy wroci z serwisu sprzedac. Kupilbym nowego Premiuma za te 269 euro (890zl) wprawdzie to 100zl wiecej niz Arcade, ale mam na miejscu a stara bym mogl sprzedac z dyskiem.

 

Co o tym sadzicie? Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(podobno) potwierdzona obniżka ceny x360 pro w USA

z 349$ na 299$ co daje jakieś 600zł ~~

oczywiście chodzi o nowe konsole (z HDMI), a nie wyprzedaż resztek z magazynów

 

ciekawe kiedy u nas takie ceny będą ;)

Nigdy :) Bo to ta sama obnizka co w EU juz dawno byla :)

Swoja droga ciekawe czy ta wersje 60gb zrobia w miejsce starego pro za 350$ jako 4 SKU czy zastapia wersje 20gb po 300$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słuchaj te słuchawki ;). Moge podłączyć też do amplitunera yamahy rx-v657 ?? . Jak już to brał bym te tańsze ,bo na tamte nie bede miał chyba kaski. Ale jak myślisz te za 95zł. powinny być ok?? Nie jestem jakimś audiofilem. ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że można podłączyć do amplitunera, a jakość oferowana przez te słuchawki(hd202) będzie jak najbardziej wystarczająca.

 

BTW w tym temacie zakończmy rozmowę na temat słuchawek bo jeszcze po zpp dostaniemy [=

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...