Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli faktycznie info o instalacji gier na hdd się potwierdzi, to 360 będzie dla mnie konsolą niemal doskonałą: przebogaty line up gier i to robionych pod zachodnich graczy, świetny online, najwygodniejszy pad.

 

Jedyne co mnie zmartwiło to jak Nierealnego- brak info o Alanie Wake'u. Oprócz tego wszystko na plus, a z lips się żona ucieszyła ;)

 

I w końcu celowość zakupu elite będzie większa, niż tylko lepsze dopasowanie do mebli w salonie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta instalka sie przyda

 

powiem szczerze ze po graniu na PS3 wlasnie tego mi najbardziej brakowalo i nie moglem pojac dlaczego ms z tego zrezygnował. Konsola jest wtedy taka cicha gdy nic sie nie kreci. Tzn wiatraki zaczely mi coraz bardziej halasowac (sprawdzcie np, odpalajac demo jakiejs ladnie wygladajacej gry w cichym pokoju) wiec chyba czas pomyslec o zmodowaniu xboxa, a dokladnie wymiana tych dwoch wiatraków na jakies silenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michaelius, nie sądzę, by MS pozowlił na inne hdd- powód jest prosty. Konsola jest tak tania w porównaniu do konkurencji, że zarabianie na akcesoriach to część tej polityki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko info o podlaczaniu dowolnych nie MSowych dyskow i pelen odjazd.

Zapomnij... Niech tylko spuszczą z ceny! 179$ (ok. 360zł) za 120GB to rozbój w biały dzień. 79$ (ok. 160zł) bym zrozumiał, ale nie to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- OMG FINAL FANTASY XIII NA IKSA!!!

Hmmm... yes, yes, yes? :P Zakup PS3 wlasnie odsunal sie w bardzo daleka przyszlosc :lol2: Coz, fani Sony dostana lekko podpicowana Eternal Sonate na otracie lez :P

 

Instalki na HDD - yes, please, z mila checia. Trzeba bedzie na 120GB odkladac :)

 

To jeszcze tylko info o podlaczaniu dowolnych nie MSowych dyskow i pelen odjazd.

Tak jak pisal draak - to se ne da, bo Microsoft nie zarabia na konsolach, tylko na akcesoriach. Dlatego tez np. nie dzialaja pecetowe kierownice.

 

Konferencja Microsoftu pokazała jaki jest rynek gier. Tylko casuale się liczą i gry pokroju śpiewaj razem ze mną. Dla mnie jest to przykre. O Alan Wake Microsoft chyba już zapomniał.

No tak, w koncu Guitar Hero wyszla przeed chwila pierwsza odslona, Singstara nigdy wczesniej nie bylo, a kamerke i gry na nia wynaleziono wczoraj... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do większego hdd, to zawsze można do oryginalnej obudowy włożyć dysk 120gb który kosztuję teraz ~100zł.

http://allegro.pl/search.php?string=wd1200...p;category=4177

 

A tak w ogóle to:

Sposob na 100 microsoft points co 24h

 

http://www.dreamcarchallenge.com/main/Default.aspx

 

 

 

Na stronie zabawy klikamy w opcję Enter The Challenge i rozpoczynamy malowanie naszego wirtualnego pojazdu. Możemy się także zwyczajnie przeklikać Next Step, aż do ostatniego okienka, w którym należy podać odpowiednie dane.

 

Najważniejszy tu jest nasz email, a resztę pól wypełniamy podając dane z USA. Nie zapominamy także zaznaczyć "Yes, I would like to receive Microsoft Points by participating in this promotion." z kolumny po prawej i czekamy na nasze 100 MSP.

 

Z otrzymanego na e-maila kodu korzystamy na stronie http://points.microsoft.com (nie da się go wpisać na konsoli). Żeby jednak nie było za różowo - kod można wykorzystać tylko mając konto założone na Stany Zjednoczone. Akcja potrwa do 25 sierpnia, motyw da się powtarzać raz dziennie dodając kolejne zgłoszenie.

Działa tylko na kontach US! Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, tu jest wszystko opisane:

klik

 

Ogólnie, jeżeli na jesień ruszy instalacja gier na hdd, to bankowo zrobię tego trika. Na dzień dzisiejszy nie widzę w ogóle takiej potrzeby ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie chcę się kłócić tylko zapytać tych, którzy najbardziej krzyczeli na instalacje w PS3, czemu nagle ta opcją tak bardzo Wam się spodobała? W PS3 była bee a jak M$ to ogłosił to jesteście zachwyceni? :) Raczej na pewno stare gry instalować się nie będzie dało. Taką funkcjonalność będą miały nowe. Tutaj może być jeden plus. Instalka będzie dobrowolna bo co zrobiliby arcadowcy? Może być też tak, że niektóre gry będą wymagały HDD i kropa. ;)

 

No i z tym ALANEM też mnie zdziwili. Czekam na ten tytuł tyle lat i praktycznie wszystko ucichło. Jak DNF. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, tu jest wszystko opisane:

klik

 

Ogólnie, jeżeli na jesień ruszy instalacja gier na hdd, to bankowo zrobię tego trika. Na dzień dzisiejszy nie widzę w ogóle takiej potrzeby ;]

 

Wlasnie wlasnie ktos juz wykorzystywal ten poradnik ? Bo juz dawno chcialem zapytac, ale wtedy jeszcze PS3 byl na czele listy zakupow :D

 

Hmm teraz MS brakuje w zasadzie jednej rzeczy nowego 65nm CICHEGO sku.

 

A no i czarnej obudowy w tanszych wersjach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie chcę się kłócić tylko zapytać tych, którzy najbardziej krzyczeli na instalacje w PS3, czemu nagle ta opcją tak bardzo Wam się spodobała? W PS3 była bee a jak M$ to ogłosił to jesteście zachwyceni? :)

To tak samo jak z trofeami ;]

Achievementy na x0 to zło, ale trofea na ps3 to super sprawa ;>

Wojna klanów itd. :lol2:

 

Wlasnie wlasnie ktos juz wykorzystywal ten poradnik ? Bo juz dawno chcialem zapytac, ale wtedy jeszcze PS3 byl na czele listy zakupow :D

Na allegro widziałem już kilkakrotnie dyski 20gb bez obudowy, więc chyba działa [; ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojak, oświeć mnie jeśli się mylę, ale instalki na PS3 są obowiązkowe i nie da się ich pominąć - nie każdy może chcieć czekać dodatkowych 20 minut na rozpoczęcie zabawy. Na X360 mają być opcjonalne (tak?), więc jak komuś nie przeszkadza szum napędu to oleje sprawę, a jak komuś zależy na ciszy to zainstaluje gierkę i będzie delektował się ciszą. Generalnie takie zmiany są pozytywny, tak długo jak są _opcjonalne_.

 

M$ naprawdę nieźle pojechał - FFXIII, bardzo się cieszę, bo to najlepsza seria jRPG w jaką grałem. PS3 nie kupię przez długi czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego powiedziałem, że zaletą może być wybór pozostawiony graczowi ;). Chodziło mi o to, że osoby, które jechały po instalacji gier na PS3 (fakt wymuszonej), same teraz się cieszą, że będą mogły to zrobić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie chcę się kłócić tylko zapytać tych, którzy najbardziej krzyczeli na instalacje w PS3, czemu nagle ta opcją tak bardzo Wam się spodobała? W PS3 była bee a jak M$ to ogłosił to jesteście zachwyceni? :)

Naprawdę nie widzisz różnicy między przymusową instalacją, a dobrowolną? Wytłumaczę Ci na przykładzie.

Masz 2GB wolnego miejsca na HDD, kupiłeś nową gierkę, lecisz do domu czym prędzej, chcesz pograć. Instalacja gry na PS3 zajmuje 4GB. No i nie pograsz bo nie masz miejsca. Musisz coś skasować, a na dysku same fotki/filmy z wakacji - nie chcesz się ich pozbywać.

Ta sama sytuacja na iksie: wsadzasz płytkę i grasz. Nie musisz niczego instalować, niczego kasować. Jeśli masz miejsce i chcesz zainstalować - możesz. Nie chcesz - nie musisz. Różnica zasadnicza.

 

 

Raczej na pewno stare gry instalować się nie będzie dało. Taką funkcjonalność będą miały nowe.

Nie zapominaj, że MS to nie Sony. Jak coś robią przy konsoli to raczej dobrze. ;) Na 100% ta "instalacja" będzie polegała na zrobieniu obrazu płyty na HDD (każdej płyty, z każdą grą, nawet starych 2 letnich) i odpaleniu go w jakimś wirtualnym napędzie. Coś jak HDD Loader z poprzedniego iksa, z tym że będzie wymagana płytka w napędzie podczas startu (aby potwierdzić legalność gry ~~).

 

 

Tutaj może być jeden plus. Instalka będzie dobrowolna bo co zrobiliby arcadowcy?

Nie "może" tylko "będzie". Będzie dobrowolna.

 

 

Może być też tak, że niektóre gry będą wymagały HDD i kropa. ;)

Napewno nie będzie tak, że gra wymaga HDD do uruchomienia. Jedynie HDD może być wymagany tak jak teraz w niektórych grach - do online, co-opa, instalacji dodatków itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh wow wgniotlo mnie w ziemie to o FFXIII.

 

To chyba musze zmienic moj zamysl co do konsoli do grania w RPGi :)

Poważny argument przemawiający za "Iksem". Cios w twarz dla Sony. Teraz to już chyba tylko GoW 3 i MGS4 trzymają mnie przy myśli kupna PS3 (odległej myśli ale jednak ;) ). Gdyby te dwie gry pojawiły się na XO to nawet Killzone 2 by mnie nie przekonało do kupienia PS3.

Właśnie miałem to wklejać. Nareszcie dodali rozdziałki "monitorowe" : 1440x900 i 1680x1050

 

Hmmm... Instalacje na hdd - fajna sprawa, pod warunkiem, że będzie to dobrowolne. Chyba trzeba będzie się rozglądać za 120GB HDD ;)

Z tymi rozdziałkami też ekstra.

 

Co do instalacji na hdd to chyba też dobry pomysł. Teraz to PS3 i XO są kompami na całego :D. Czekam na opcję instalacji Linuksa na XO prosto od MS :P.

 

No i gdzie ten Alan Wake ? Lipa...

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie moge sie doczekac na mine konsolowcow kiedy MS za pare lat oglosi , ze nowy x-box n-tej generacji wprowadzil rewolucyjna mozliwosc wymiany kart graficznych :D

 

W sumie to na chwile obecna Sony ma tylko tego Blue-Raya, no ale zobaczymy jak bedzie wygladac sytuacja po kontrkonferencji Sony (moga miec pare asow w rekawie w stylu kompatybilnosci wstecznej z PS2 dla wersji 40gb :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja tylko nie moge sie doczekac na mine konsolowcow kiedy MS za pare lat oglosi , ze nowy x-box n-tej generacji wprowadzil rewolucyjna mozliwosc wymiany kart graficznych :D

 

wiesz czasem gadasz jak nawiedzony super hiper fan sony :lol2:

 

a co do FFXIII gdybyscie zagladali na topic o FF to byscie widzieli info o wersji na X sporo wczesniej bo jom pierwszy l'odkryl ta oczywista oczywistosc przed innymi serwisami :razz: -przeciez wkoncu jestem fanem FF ;)

 

zapowiada sie sporo atrakcji dla uzytkownikow X'a :)

 

edit-nowy dashboard !!

 

dash end avatars

 

 

ps. to jest kontroler czy pilot??? pytam bo nie uzywalem nigdy pilota

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilot

 

 

Following last night’s shock news that Final Fantasy XIII will release on Xbox 360, VG247 has been told be a very senior UK industry source that an 360 version of Metal Gear Solid 4 is “inevitable”.

 

“There’s only MGS left now: for a few months at least,” said the mole. “It’s inevitable. Konami knows how many million they’d sell in the US alone. If FFXIII can make it to 360 when Sony owns nine percent of Square, Metal Gear’s a slam dunk.”

 

Kojima has constantly said that the game isn’t transferable to 360 as the Microsoft console uses DVD as opposed to Blu-ray.

 

Money, as everyone’s mother used to say, talks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem za MGS'em 4 na XO to trochę obawiałbym się konwersji. Wszyscy pamiętamy MGS 2 na pierwszego Xbox'a gdzie framerate nie wyrabiał :(. Do tego ten Blu-Ray. Jak to upchnąć na DVD? 5 chapterów na 5 płytach ?? To nie RPG gdzie płytkę zmienia się raz na "ruski rok". Albo wymyślą "obligatory hdd install"... Ale i tak byłbym rad!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

a tutaj jeszcze po polskiemu ;)

 

* Może się okazać, że jednak nie będzie wycofywania gier z XBLA, ponieważ nowy interfejs powinien znacząco ułatwić przeglądanie zawartości i odnajdowanie interesujących nas rzeczy.

* Gry zainstalowane na dysku twardym nadal będą wymagać płyty, a cały proces ma po postu skrócić czasy ładowania.

* Nowy interfejs jest szybki i płynny, nie powinno być żadnych opóźnień jakie czasem się zdarzają w tej wersji.

* Będziemy mogli korzystając z opcji Quick Launch uruchomić jakąkolwiek posiadaną grę, czy to z płyty czy z Xbox Live Arcade.

* Awatary będą wykorzystywane w dużych tytułach, produkcjach na XBLA oraz grach Primetime.

* Awatary będą dostępne dla wszystkich, również dla osób posiadających jedynie srebrny abonament. Jeśli nie będziecie ich chcieli to będzie można je wyłączyć i używać obrazków gracza.

* Gry “Primetime” będą raczej jak doznanie na żywo, niż gry pudełkowe czy tytuły z XBLA. To będzie trzeci, nowy typ gier na Xboxie.

* Będzie można przeglądać zawartość dostępną na rynku za pomocą xbox.com. Co ciekawsze jeśli coś dodamy do kolejki ściągania przez stronę, a konsola będzie włączona, to automatycznie to zostanie dodane.

* 8 osobowy chat będzie działał niezależnie od gry i będzie się przenosił z Tobą pomiędzy grami. Osoby, które nie mają tytułu, który uruchomił gospodarz otrzymają komunikat, że powinny go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do FFXIII gdybyscie zagladali na topic o FF to byscie widzieli info o wersji na X sporo wczesniej bo jom pierwszy l'odkryl ta oczywista oczywistosc przed innymi serwisami -przeciez wkoncu jestem fanem FF

mhm, moze wez lepiej poczytaj poprzednia strone co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz czasem gadasz jak nawiedzony super hiper fan sony :lol2:

Hmm a ja myslalem , ze ten cytowany fragment pisze z pozycji fanboja PCtow :)

 

Tak calkiem uczciwie to jak dla mnie zalety konsoli sprowadzaja sie do gier exclusive w ktore chcialbym pograc (rpgi, rozne DMC, God of Wary , Soul Calibury) i blue-raya za niewielka doplata bo reszte wymienianych zalet tego sprzetu albo jest mi obojetna (jak wkladanie plyty i granie bez instalki, czy stabilnosc hardwarowa platformy) albo moge ja zreplikowac piecem (granie na padach i TV)

 

A ze wolalbym ,zeby wojne konsol wygralo Sony no coz wole ich ideologie darmowego online i otwartosci na zewnetrzne akcesoria przy wyzszym koszcie wejscia w system.

Chociaz wczoraj Microsoft mi zaimponowal opcja instalowania calosci gier na dysku i ma za to ogromnego plusa u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* 8 osobowy chat będzie działał niezależnie od gry i będzie się przenosił z Tobą pomiędzy grami. Osoby, które nie mają tytułu, który uruchomił gospodarz otrzymają komunikat, że powinny go kupić.

 

Tu troche pojechali :/ Chat super ale prosze bez niepotrzebnego spamu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...