Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Konsola jest swieza, bo data produkcji 14 maja 2008 Premium 65nm, zasilacz 175W z HDMI.

Kupilem w normalnym sklepie za 880zl. Elity widzialem po 1200zl. Nie byla to zadna obnizka cen ani jakas tam wyprzedaz. (...)

Możesz napisać co to za "normalny" sklep ;)? W łódzkim MM od dzisiaj mają w ofercie Premiumy za 890 zyli ale w ulotce nie ma ani słowa o HDMI więc jest ryzyko że to konsole, które przeleżały w magazynie swoją młodość ;) a o prockach 65nm nawet nie słyszały :P. Będę to mógł sprawdzić dopiero jutro. A cena którą podałeś jest naprawdę kusząca jak za Premiuma z HDMI i procem 65 nm. Najtaniej widziałem takie "pewniaki" po 950 zł, jedynie "stare" Premiumy chodzą w takich niskich cenach.

 

Teraz nieco żałuję że jakoś w Maju nie kupiłem Arcade'a w MM bo schodziły po 600zł <_<. Nawet dokupienie dysku by się mega opłacało. A propos dysku. Poczytałem nieco o tej przeróbce dysku WD na kompatybilny z XO i teraz jakby wyczaić tanio Arcade'a, skądś skołować obudowę od oryginalnego dysku (może Allegro ale rzadko coś takiego sie pojawia) i zrobić takiego hacka to w cenie około "starych" Premium'ów można by złożyć praktycznie Elite (tyle że w kolorze białym ;) ).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać co to za "normalny" sklep ;)? W łódzkim MM od dzisiaj mają w ofercie Premiumy za 890 zyli ale w ulotce nie ma ani słowa o HDMI więc jest ryzyko że to konsole, które przeleżały w magazynie swoją młodość ;) a o prockach 65nm nawet nie słyszały :P. Będę to mógł sprawdzić dopiero jutro. A cena którą podałeś jest naprawdę kusząca jak za Premiuma z HDMI i procem 65 nm. Najtaniej widziałem takie "pewniaki" po 950 zł, jedynie "stare" Premiumy chodzą w takich niskich cenach.

Ten normalny sklep to sklep w Niemczech. W dniu zakupu 3.26 x 270 euro = 880zl. U mnie w miescie widzialem Premiuma starego za 1199zl wiec wybor byl oczywisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend w Saturnach jest akcja ceny bez Vatu , ale w gazetce narysowali tylko laptopy wiec nei wiadomo po ile tam konsole wychodza.

 

BTW to nie prosciej kupic Arcade za 730 zeta i polowac na okazyjny dysk z allegro ?

 

Edit: a nie bez Vatu tylko notebooki , wiec odpada.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW to nie prosciej kupic Arcade za 730 zeta i polowac na okazyjny dysk z allegro ?

lepiej premium, od razu masz headseta, hdd i kabel component

premium z hdmi można już za ~900zł kupić, bez hdmi nawet taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten normalny sklep to sklep w Niemczech. W dniu zakupu 3.26 x 270 euro = 880zl. U mnie w miescie widzialem Premiuma starego za 1199zl wiec wybor byl oczywisty :)

No fakt, wybór był oczywisty ;). Szkoda że takich cen nie ma w Polsce.

 

EDIT: w sumie MacOSek ma rację, za Premiumem przemawia dodatkowo headset (dysk już niekoniecznie przy dobrej różnicy w cenie Premium vs Arcade).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w MM i raczej te XO to stare wersje bez HDMI. Dlaczego "raczej"? Bo już się nie mogę połapać w tych opakowaniach <_<. Dość powiedzieć że były przynajmniej dwa "wzory" opakowań, na jednym z przodu w lewym dolnym rogu widniał znaczek PEGI "3+" a na innym w tym miejscu był jakiś trójkącik z literką "U" :blink: . Na jednym z boku były zdjęcia zawartości pudła wraz z opisem a na drugim były już same zdjęcia (zero napisów). Bądź tu mądry i pisz wiersze... Anyway, nigdzie magicznego napisu "HDMI" nie stwierdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

a tutaj troche liczb o xboxie ;)

 

Microsoft ogłosił swój raport finansowy za ostatni kwartał i cały rok fiskalny. Po raz pierwszy dział odpowiedzialny za Xboxa 360 przyniósł firmie zyski w skali roku - 426 milionów dolarów. W porównaniu do poprzedniej, prawie 2-miliardowej straty z 2007 roku, spowodowanej akcją wydłużenia do 3 lat gwarancji na 360, wynik ten jest naprawdę dobry. Dział Entertainment & Devices odnotował w czwartym kwartale wzrost sprzedaży o 37% i osiągnął poziom 1,5 miliarda dolarów (w skali roku wzrost wyniósł 34%, a sprzedaż 8,1 miliarda).

 

Mimo to, czwarty kwartał przyniósł firmie w tym sektorze straty w wysokości 188 milionów, co i tak w porównaniu do tego samego kwartału roku poprzedniego (1,2 miliarda strat) stanowi małą kwotę. W tym okresie Microsoft dostarczył 1,3 miliona konsol (0,7 miliona rok wcześniej). W roku fiskalnym 2008 firma 8,7 miliona konsol zostało sprzedanych, czyli więcej niż w poprzednim okresie (6,6 miliona).

 

Bardziej ogólnie, sprzedaż Microsoftu w czwartym kwartale wyniosła 15,8 miliarda dolarów (wzrost o 18%), co dało firmie 4,3 miliarda zysku. W skali roku sprzedaż firmy również wzrosła o 18% i zakończyła się na poziomie 60,4 miliarda dolarów (17,7 miliarda zysku). Aż strach pomyśleć co będzie za rok.

skoro Xbox zarabia to na koniec roku nowe obnizki?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w MM i raczej te XO to stare wersje bez HDMI. Dlaczego "raczej"? Bo już się nie mogę połapać w tych opakowaniach <_<. Dość powiedzieć że były przynajmniej dwa "wzory" opakowań, na jednym z przodu w lewym dolnym rogu widniał znaczek PEGI "3+" a na innym w tym miejscu był jakiś trójkącik z literką "U" :blink: . Na jednym z boku były zdjęcia zawartości pudła wraz z opisem a na drugim były już same zdjęcia (zero napisów). Bądź tu mądry i pisz wiersze... Anyway, nigdzie magicznego napisu "HDMI" nie stwierdziłem.

 

Jak dobrze pamietam to w prawej gornej czesci opakowania konsoli jest takie miejsce , ktore mozna wylamac i przez otwor zobaczysz date produkcji konsoli. W Niemczech byly wylamane wszystkie kartony wiec mozna bylo sobie obejrzec i wybrac. Napis HDMI byl z tylu kartonu cos w stylu HDMI jest znakiem zastrzezonym ble blee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pudełku u góry, przy rączce, jest nacięty karton z napisem "Lift for Serial Number", tam zobaczysz date produkcji konsoli

z boku pudełka powinna być naklejka z kodem kreskowym, LOT NO, danymi zasilacza (175W lub 203W), itd

co do HDMI, to musi być gdzieś na pudełku napis HDMI (gdziekolwiek) lub logo - jeśli nigdzie nie ma to na 99% jest konsola bez HDMI

 

 

edit

tak mogą wyglądać pudełka z iksami HDMI:

- http://farm2.static.flickr.com/1390/143344..._372f849ec4.jpg

- http://www.crunchgear.com/wp-content/uploa...temounaotem.jpg

ale może być też inny wzór - szukaj wszędzie

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki Panowie. Następnym razem, bogatszy o więcej info, będę patrzył uważniej. Co do tego drugiego "zdjątka" to tak jak napisałem wcześniej, część opakowań w tym miejscu miała TYLKO zdjęcia. Te na których były też napisy nie miały nigdzie magicznego napisu "HDMI". A z tym "wyłamywaniem" kartonika to nie słyszałem :P.

 

A tak w ogóle to można by było uzupełnić FAQ np. o info dotyczące XO Arcade ;).

 

Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum :) Dzisiaj w nocy cos mnie naszlo i postanowilem zaopatrzyc sie w konsolke xbox 360 :) Niestety jak pewnie wiecie odkad weszly napedy liteon konsole z benq automatycznie podskoczyly w gore i niestety konsolka wyszla mnie 1299zl Falcon 65nm 175w oczywiscie z HDMI jest to wersja premium i jest przerobiona iXtreme 1.41. Oto aukcja na ktorej zostala zakupiona http://www.allegro.pl/item401643812_xbox_3..._raty_lodz.html Co myslicie o tym zakupie?? W sumie byl to troche nieprzemyslany zakup pod wplywem %%% :D Dlatego pytam na forum gdyz dopiero rano sobie uswiadomilem co zrobilem :D Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie trochę inne pytanie.jaka jest różnica między xboxem a xboxem 360. chodzi mi tylko i wyłącznie o grafikę, czy jest duża różnica (nie ilość pamięci, procesory, liczy sie to co widzę na ekranie)

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstraciach!ąc od tego czy Lite-On'a da się "ulepszyć" czy nie to jak jest z jego, hmmm, jakością, kulturą pracy? Tzn. czy radzi sobie z płytkami równie dobrze co Benq i jak z hałasem? Pytam bo podobno wcześniejsze napędy bywały kapryśne, nawet na nie "zużytych" oryginałach potrafiły wywalić Disc read error (chyba że coś źle wyczytałem :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...