Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier... :mur: FAQ w pierwszym poscie amba zjadla?

 

Zgodnie z wczesniejszym ostrzezeniem: 10% + 3 dni ZPP. Licze, ze tyle czasu wystarczy na doglebne przestudiowanie FAQ i uzycie szukajki (w tym temacie wystarczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te plotki się sprawdzą to na święta ceny będą się tak kształtować:

X360 Arcade - ok. 400zł

X360 Premium (60GB) - ok. 600zł

X360 Elite (120GB) - ok. 800zł

Wii - ok. 600zł

PS3 (80GB) - ok. 1200zł

 

Arcade w cenie PS2 :lol2: :lol2: :lol2:

Uwierze jak zobacze moja znajoma wrozka podpowiada mi raczej ok 600 zeta za arcade na koniec roku przy 1300 za ps3 80 gb :D

 

PS. imho lepiej prosic znajomych o przywiezienie gier w UK maja fajne promocje niedawno NG II byla po 20 funtow, a klasyka ps3 jest po 16-18 przy 90-100 zeta u nas :)

PS2. Costi a znasz jakis tanszy niz 400 zeta w obie strony? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ponawiam swoje pytanie do uzytkownikow:

czy jesli kupie konsole zarejestrowana w uk to czy bede mial jakies problemy z oddaniem jej na gwarancje w polsce?

A nie prosciej zadzwonic do centrum MS w Polsce i sie zapytac czy gwarancja jest europejska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat prosciej mi zapytac sie na forum

A czy nie prosciej przeczytac FAQ? User wczesniej dostal za to % w FAQ pisze

 

28. P: Kupiłem Xboxa 360 w Anglii, czy przysługuje mi gwarancja w Polsce ??

 

O: Tak, ale na wszelki wypadek trzeba zachować rachunek zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 System update now available (no new features)

A few minutes ago, the team released a system update for the Xbox 360 over Xbox LIVE. Sometime over the next few hours when you sign in to Xbox LIVE you’ll recieve a prompt to accept this mandatory update. This update contains code to ‘prepare for future growth of the service.’ There are no other changes or enhancements in this update…in other words no new features.

 

To be clear: This is not the new Xbox experience update. That will come in the Fall.

XBL UPDATE "c4eva: live log complete, safe but changes detected in PFI/DMI reading - Log Soon

<+c4eva> there is no check for dmi anymore, and no long read of the pfi

<+c4eva> looks like live from before any fw mod existed

<+c4eva> i think MS have gone back to normal in prep for new dash and loading of games from hdd, just the <+c4eva> MS must have faith in the lite-on

<+c4eva> im an atheist, lite-on will fall!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ciekawostka :nowa grafa w nastepcy xbox'a od intela?

polygamia:

 

Karta graficzna Intela w nowym Xboxie?

Autor: Piotr Gnyp (czwartek, 7 sierpnia 2008, 11:31)

intel, microsoft

 

cpu_gpu_trendy

 

Chyba już wszyscy producenci konsol ogłosili oficjalnie, że pracują nad ich następcami, co w zasadzie nie powinno nikogo dziwić. Pojawiają się również pierwsze spekulacje co do ich bebechów. Pamiętacie wcześniejsze informacje o tym, że Intel kręci się wokół producentów konsol? Mamy na ten temat coś więcej. Nvision.pl pisze:

 

Źródła bliskie Intelowi poinformowały, że firma rozważa możliwość poszerzenia swojego rynku zbytu. Intel nie wyklucza możliwości stworzenia specyficznej odmiany architektury Larabee, skierowanej w stronę konsol następnej generacji. Dokładnie chodzi tu o następcę flagowej konsoli Microsoftu, Xbox-a 360, którego potocznie zwykło się nazywać Xboxem 720.

 

Dzięki, spaceman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka :nowa grafa w nastepcy xbox'a od intela?

(...)

A w PS4 grafa będzie od VIA... :lol2: ;). IMO dosyć mało prawdopodobna plotka. Intel i tak ma jakieś 70% udziału w rynku układów graficznych (dzięki rozwiązaniom zintegrowanym, głównie w laptopach), po co mieliby się pchać do konsol? Do tego nie robią strasznie wydajnych układów graficznych, może i byliby w stanie coś skonstruować ale nadal najbardziej prawdopodobne do współpracy są NV i AMD/ATI... Chociaż gdyby Intel skumał się z NV... Natomiast gdyby info dotyczyło CPU to co innego.

 

BTW: Te 70% to wartość "PI razy oko", gdzieś kiedyś o tym czytałem ale teraz nie pamiętam dokładnie, anyway Intel ma tutaj bardzo duży kawałek tortu, wejście w konsole pewnie nie powiększyłoby go znacznie.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A w PS4 grafa będzie od VIA... :lol2: ;). IMO dosyć mało prawdopodobna plotka. Intel i tak ma jakieś 70% udziału w rynku układów graficznych (dzięki rozwiązaniom zintegrowanym, głównie w laptopach), po co mieliby się pchać do konsol? Do tego nie robią strasznie wydajnych układów graficznych, może i byliby w stanie coś skonstruować ale nadal najbardziej prawdopodobne do współpracy są NV i AMD/ATI... Chociaż gdyby Intel skumał się z NV... Natomiast gdyby info dotyczyło CPU to co innego.

 

BTW: Te 70% to wartość "PI razy oko", gdzieś kiedyś o tym czytałem ale teraz nie pamiętam dokładnie, anyway Intel ma tutaj bardzo duży kawałek tortu, wejście w konsole pewnie nie powiększyłoby go znacznie.

poczytaj o Laarabe-zobaczysz ze z tego moze byc naprawde kawal dobrej architektury-a najciekawsze w tym jest to ze.....mozna dodawac kazde API ,nawet jesli powiedzmy jest juz Direct XI to ,bedzie mozna spokojnie zauktalizowac do nowszych ,bez zmiany karty!!,prawdziwie przyszlosciowe rozwiazanie,w ten sposob konsole mogly by bardzo przedlozyc swoj zywot a juz szczegolnie jesli chodzi o dodawanie nowych efektow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o Laarabe-zobaczysz ze z tego moze byc naprawde kawal dobrej architektury-a najciekawsze w tym jest to ze.....mozna dodawac kazde API ,nawet jesli powiedzmy jest juz Direct XI to ,bedzie mozna spokojnie zauktalizowac do nowszych ,bez zmiany karty!!,prawdziwie przyszlosciowe rozwiazanie,w ten sposob konsole mogly by bardzo przedlozyc swoj zywot a juz szczegolnie jesli chodzi o dodawanie nowych efektow

Tylko , ze kart graficznych nie wymienia sie z braku obslugi jakiegos efektu, a dla tego ze przestaja wyrabiac wydajnosciowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Tylko , ze kart graficznych nie wymienia sie z braku obslugi jakiegos efektu, a dla tego ze przestaja wyrabiac wydajnosciowo.

zgadza sie-ale zawsze lepiej miec wieksze mozliwosci,pozatym moze i ten problem da sie obejsc,chociazby w stylu jakis "dokladek" do board'u konsoli-co bylo juz stosowane lata temu rowniez w konsolach,zreszta przeciez obecne konsole to wlasciwie pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o Laarabe-zobaczysz ze z tego moze byc naprawde kawal dobrej architektury-a najciekawsze w tym jest to ze.....mozna dodawac kazde API ,nawet jesli powiedzmy jest juz Direct XI to ,bedzie mozna spokojnie zauktalizowac do nowszych ,bez zmiany karty!!,prawdziwie przyszlosciowe rozwiazanie,w ten sposob konsole mogly by bardzo przedlozyc swoj zywot a juz szczegolnie jesli chodzi o dodawanie nowych efektow

Jakoś mnie to nie przekonuje ;). A dodawanie API chyba pasowałoby do idei Sony "konsola na 10 lat" ;). Ale zobaczymy, nie skreślam ich choć jest to IMO mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

choc news dotyczy gry,to jednak umieszczam tutaj bo nie ma topicu o tej grze,a po drugie chodzi o xboxa ;)

 

 

Koniec świata - Japończycy stoją po grę na 360

Wczoraj premierę miało w Japonii Tales of Vesperia na Xboxa 360. Nic w tym szczególnie porywającego by nie było, gdyby nie fakt, że w Tokio na otwarcie sklepu celem kupna gry czekało ponad 100 osób. Famitsu donosi, że odbiór był świetny, a o poranku w Bic Camera na Akihabarze zjawili się nawet producenci i wrestler Wataru Sakata. Czyli jak się chce, to można. Może jednak taktyka wykupywania kolejnych mocno japońskich tytułów w końcu przyniesie rezultaty. Bandai Namco poszło nieźle. Czekamy na wyniki sprzedaży.

:)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Polsce da sie wogle kupic :

Xbox 360™ Wireless Gaming Receiver do padow x360 bezprzewodowych podlaczanych do pieca?

Bo w USA widze , ze po 20$ chodza a u nas pustka prawie nigdzie tego nie ma a jak jest to z 90 zeta potrafi kosztowac.

 

Acha i czy wibracje dobrze z tym dzialaja bo widze jakies marudzenia na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy bede widział różnice w konsoli z HDMI kiedy mam monitor gateway'a full HD 24cale z DVI-D z HDCP input? Ja już zgłupiałem...

 

dodam, że mam z-5500 i dziwiek pójdzie optykiem

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Polsce da sie wogle kupic :

Xbox 360™ Wireless Gaming Receiver do padow x360 bezprzewodowych podlaczanych do pieca?

Bo w USA widze , ze po 20$ chodza a u nas pustka prawie nigdzie tego nie ma a jak jest to z 90 zeta potrafi kosztowac.

 

Acha i czy wibracje dobrze z tym dzialaja bo widze jakies marudzenia na forach.

ja widzialem w media na stoisku z padami do PC, tylko ze odbiornik byl w zestawie z padem od xbox360 chyba za jakies 150zł

 

ps. opakowanie od pada bylo w kolorze czerwonym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to mogło to być w XO już od początku jego istnienia ;). Ale faktem jest że posiadacze dysków 20GB będą mieli ciężkie życie (albo grasz w jedną grę "naraz" albo zostaje Ci kupno większego HDD/granie z płyt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram z płyt i nie narzekam. Fakt 20GB będzie mało jak na instalację gier ale co zrobić. Kupowanie samego dysku 120GB mija się z celem. Lepiej już sprzedać Premiuma i kupić Elite bo dać 500zł za sam dysk to lekkie nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...