Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeci raz akurat - z tego co czytalem wygral tez przy premierach Blue Dragona i jakichs mechow.

Sprawdzilem i faktycznie nie pierwszy raz, ale też nie trzeci - drugi raz ;)

1 raz był przy premierze Ace Combat 6, ale wtedy różnica była minimalna (~800 konsol)

Przy premierze Blue Dragona sprzedało się ok. 11k mniej iksów niż PS3.

Teraz sprawa ma się zupełnie inaczej - miażdżąca przewaga iksa :)

Dla zainteresowanych - wykres tygodniowej sprzedaży konsol w Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem jutro wybrać sie do Sknery lub innego sklepu nie dla idiotów w celu zakupu Xboxa. Jestem juz mega napalony i w oczach mam wizję weekendu z nową zabawką. Jednak chyba będę musiał poczekać gdyż przeglądam teraz forum i widzę info o wprowadzeniu modeli z większym dyskiem w tej samej cenie. Kiedy możemy spodziewać się ich na półkach sklepowych? Bo nie wiem czy dam radę czekać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka:

Japanese Chart for Week Ending 09th August 2008Hardware:DS	   64,403 (+7%)PSP	  59,806 (-10%)Wii	  35,851 (-13%)X360	 23,473 (+289%) !!!PS3	   9,937 (-4%)PS2	   8,589 (-5%)Software:DS	   731,080 (+14%)PSP	  201,598 (-52%)Wii	  145,143 (-20%)X360	 132,731 (+172%) !!!PS2	   73,314 (-16%)PS3	   57,118 (-53%)
Źródło: 3073457[/snapback]
Witam

Czy da się zaktualizować dashboard w X360 z płytki/pena jak w PS3?

Tak trudno odpalić pierwszą stronę tego tematu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pojawią się w praktyce? A miał być tak udany weekend...

Nie martw się, mam ten sam dylemat co Ty. Z tym że ja ze względu na wprowadzenie wersji z 60GB, będę teraz celował w Premiuma z HDD 20GB w okazyjnej cenie (myślę że na moje potrzeby 20GB styknie ale 60GB korci...tylko kaski szkoda ;)). IMO one muszą stanieć i to wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem cynk, że w media już są. Ale na razie nie mogę potwierdzić/zaprzeczyć - jak ktoś ma blisko, to może się przejść :>

Ja tam wole nie ryzykować porwania przez trąbę powietrzną czy coś :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem cynk, że w media już są. Ale na razie nie mogę potwierdzić/zaprzeczyć - jak ktoś ma blisko, to może się przejść :>

No w tym problem że ja nie mam blisko :P. Tzn niby mam ze Zgierza darmowy autobus do M1 gdzie jest MM ale jeśli pojadę i nic ciekawego nie będzie, to zmarnuję 3 godziny mojego cennego czasu ;) (a jechałbym TYLKO żeby zobaczyć jak się ma sytuacja). No i w sumie cena wersji z 60GB też mnie ciekawi, czy MM może spuści na dzień dobry cenę np do 999zł. Byłem w zeszłym tygodniu i mieli w tej cenie Premiumy z HDMI. Ale tak jak już napisałem, liczę że właśnie te wersje z 20GB potanieją.

 

BTW: Wcześniej Monaro i MacOSek oświecili mnie o tym magicznym nacięciu w opakowaniu od XO przez które można podejrzeć datę produkcji konsoli, fakt jest coś takiego ;). Ale jakoś lewy jestem bo z tego ciągu znaczków nie wiem jak tą datę "wyciągnąć", ktoś może to szybko przybliżyć? Które cyferki są "które"?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona

 

pozdro ;)

No ja naprawdę chyba jestem ślepy, faktycznie tam jest a ja tego nie zauważyłem :blink:. Sorka i dzięki.

 

EDIT: Mój problem przy zaglądaniu w to "okienko" był taki że widziałem tylko ten kod kreskowy i numerek pod nim, MFR Date był zasłonięty, przynajmniej w tej sztuce którą oglądałem :P.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 100zl da sie ztuningowac 20Gb dysk na wersje 120Gb :) kurde korci mnie to strasznie przez to ze za jakis czas bedzie mozliwosc wrzucania gierek na dysk, a czytnik mi juz ledwo ciagnie i nie chce mi sie kombinowac z plytkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja cały czas poluje na dysk. Nawet dałem ogłoszenie na giełdzie. Konsola jest nowa, ale czytnik przecież żyć wiecznie nie będzie... Nie mówiąc już o płytach, które swoje też kosztowały. Już teraz wydałem na gry więcej niż na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naszła mnie myśl że: jak będzie instalowało się gry na dysk to płyta będzie potrzebna? będzie można kupić, zgrać i sprzedać :P ?

A myslisz , ze specom z MS ta mysl tez nie przyszla do glowy? :)

Imho 99% na to , ze bedzie wymagac plytki w napedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naszła mnie myśl że: jak będzie instalowało się gry na dysk to płyta będzie potrzebna? będzie można kupić, zgrać i sprzedać :P ?

Oczywiście, że płytka musi być w napędzie w celu autoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyski sa na allegro, po 100zl ktos sprzedaje, jeszcze 8 z 13 zostało. Hehehe jak przeglądałem tych co je kupili to wszyscy maja x360, wiec pewnie do niego je kupuja.

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...