Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw zawiera

- konsola

- twardy dysk 60 GB

- joypad bezprzewodowy

- headset

- złącze HDMI

- kabel Component + Composite

- kabel sieciowy

- zasilacz

- 30 dniowy Xbox Live Gold

- instrukcja w j. polskim

 

Cena 975 PLN. Za premium jak na razie dalej sobie wołają 900-1000 PLN. Ciekawe kiedy ceny się ustabilizują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GC08: 360 Starter Pack coming in November

 

Dołączona grafika

 

Revealed on a flyer in GC, Microsoft will be releasing an Xbox 360 Starter Pack containing a 60GB Hard Drive, Wired Headset and 3 months of Xbox LIVE Gold.

 

The pack goes on sale across Europe on November 21st for 79 Euros. Pic below.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedostepny w polsce w normalnej sprzedazy :( fajnie ze mamy w polsce Live.

Trzeba tylko liczyc ze takie zestawy pojawia sie na allegro

W Empiku nie ma problemu z dostępnością zdrapek więc ze Starter Pack'iem powinno być to samo. :wink:

 

Microsoft confirms revised 360 d-pad

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Microsoft has confirmed our earlier report that it plans to release a new Xbox 360 controller with an improved d-pad.

 

We found the pad and photographed it on Konami's Pro Evolution Soccer stand, and Microsoft confirms the pad is "optimised" for the football series.

 

"The new limited-edition green wireless controller offers enhancements to d-Pad functionality, which will add to the experience of playing games where the d-Pad is the primary control mechanism," Microsoft told Eurogamer.

 

"We're always looking to improve products and we made these changes based on feedback from gamers."

 

However, the new pad is "a limited edition promotional item that is only available in Europe, Asia and Latin America while supplies last", which is likely to upset fans who feel the d-pad needs full-time replacement rather than a one-off patch for PES.

 

Speaking to Eurogamer at Games Convention, one third-party publisher told us that the pad was also designed to work with Street Fighter IV, so perhaps it will turn up again next year.

 

Microsoft has yet to confirm a release date for the new controller.

Ja jakoś nie dostrzegłem różnicy w porównaniu do starego pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj przyszedł dysk :) 120Gb i przeróbka przeszła bezproblemowo :) wiec da się jednak za 108zl z przesyłką zmienić 20Gb na 120Gb :P

No to wiemy że się da, pytanie czy MS z czasem nie będzie w stanie jakoś rozpoznać nieoficjalnego twardziela, a jeśli da radę rozpoznać to czy nie skończy się to banem ;). Teoretycznie nie służy to piractwu ale jakby nie patrzeć, można zaoszczędzić na sygnowanym przez MS dysku a to im się może nie podobać (strata kasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ zabezpieczył się z każdej strony i również dysk wyposażył w security sector(hddss), więc już dziś wie która konsola ma zmodyfikowany dysk twardy :lol2:. Czy będą za to bany... wątpię, ale jest to wykonalne :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te plotki się sprawdzą to na święta ceny będą się tak kształtować:

X360 Arcade - ok. 400zł

X360 Premium (60GB) - ok. 600zł

X360 Elite (120GB) - ok. 800zł

Wii - ok. 600zł

PS3 (80GB) - ok. 1200zł

Obniżka iksów w USA - już 7 września!

X360 Arcade - $199 (ok. 450zł)

X360 Premium (60GB) - $299 (ok. 670zł)

X360 Elite (120GB) - $399 (ok. 900zł)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elite taniutkie jak barszcz. A trzeba było czekać jak znajomi radzili :/ Chociaż nie wiadomo ile nam dane będzie czekać na obniżki w Europie.

 

Co sądzicie o tej aukcji ?

 

http://www.allegro.pl/item422672024_dysk_t...cha_zobacz.html

 

Wiem, że jest inny temat do tego typu dyskusji, ale liczę, że może ktoś tu na PurePC od tej osoby już brał dysk i się wypowie na temat stanu technicznego.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić xboxa nie wiem czy kupic 60gb czy 120 gb opłaca się ?? jest moja pierwsza konsola i jeszcze zastanawiam się nad PS3 ale raczej padnie na xboxa:) dlaczego xboxa maja 12 miesiecy gwarancji a inne 36 miesiacy takie sa na allegro a w sklepach 12

Edytowane przez wlacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil

Może skupował uszkodzone, albo same obudowy, władował 20gb wd i sprzedaje ze 100%-owym zyskiem ;)

 

@cavarr

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale hddhacker służy do wgrania hddss z oryginalnej 120-stki MS do WD.

Tak więc co tu ma MS do przerobionych dysków?

 

@wlacha

Najtańszego z dyskiem (tzn. wystarczy obudowa) ;)

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz X360 polecam oczywiście X'a. Innych powodów nie muszę podawać. Wystarczy spojrzeć na obszerną listę gier ;)

 

P.S Oj robię sobie wrogów :D

 

 

ten 60 gb styknie co?? warto wydawać więcej kasy na 120 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie sie mylisz. Kupujac teraz konsole osobiscie wybralbym X ze wzgledu na chociazby duzo atrakcyjniejsza cene i wieksza ilosc ekslusivow, ktore trafiaja w moj gust. Pomijam juz to, ze multiplatformy wygladaja tak samo LUB lepiej na X. Wiec jak widzisz jest pare powodow dla ktorych mozna promowac X nie majac przy tym PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić xboxa nie wiem czy kupic 60gb czy 120 gb opłaca się ?? jest moja pierwsza konsola i jeszcze zastanawiam się nad PS3 ale raczej padnie na xboxa:) dlaczego xboxa maja 12 miesiecy gwarancji a inne 36 miesiacy takie sa na allegro a w sklepach 12

Masz rok gwarancji + dodatkowe dwa lata na RROD - niektorzy sprzedawcy na Allegro naciagaja to, piszac o 3 latach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma możliwości przeniesienia secu sectora na nowy dysk? :)

edit: znalazłem, nie :)

Chyba się da , bo jakim niby cudem można przerobić WD 120GB aby działało z X360. Potrzebny jest do tego tylko HexWorkshop lub Winhex'em i google :D. Możesz podać linka do swojego info ??

 

...

@cavarr

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale hddhacker służy do wgrania hddss z oryginalnej 120-stki MS do WD.

Tak więc co tu ma MS do przerobionych dysków?

...

Dobrze zrozumiałeś, ale do każdego dysku jest przypisany numer seryjny, model, wersja fw i liczba sektorów[hddss]. Dodatkowo wszystko zawiera Logo MS i podpis, przez co nie można zmodyfikować żadnych danych. Więc teoretycznie łamie się jakieś tam prawo i M$ może wykryć zmodyfikowane dyski po powtarzających się ID itp..

 

Masz rok gwarancji + dodatkowe dwa lata na RROD - niektorzy sprzedawcy na Allegro naciagaja to, piszac o 3 latach gwarancji.

A nie jest tak, że dostaje się 2 lata gwarancji + dodatkowo 1 rok na RROD ?? Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rok gwarancji + dodatkowe dwa lata na RROD - niektorzy sprzedawcy na Allegro naciagaja to, piszac o 3 latach gwarancji.

Huh :huh: ? A przypadkiem nie ma 2 lat + 1 roku na RROD? Oczywiście mówię o gwarancji MS (nie realizowanej przez jakiś sklep). Zresztą sklepy to i tak pewnie wysyłają do MS... A z tym naciąganiem na 3 lata to nie tylko na Allegro tak jest. O ile mnie pamięć nie myli to np. PSX Extreme też tak pisze. Na stronie jest napisane "GWARANCJA: 36 miesięcy door-to-door realizowana przez firmę Microsoft." co oczywiście nie jest kłamstwem ale całą prawdą też nie jest ;).

 

EDYTA: Damn, cavarr jest szybki jak błyskawica ;). Coś wolno piszę :P.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wlacha

Najtańszego z dyskiem (tzn. wystarczy obudowa) ;)

 

vidi- XBOX 360 czy PS3 bo widzę że masz dwie konsole:)

PS3 :mur:

Nie denerwuj mnie. Opchnąłbym, ale szkoda mi ponosić takie straty.

Szanowny chlebak służy mi tylko do filmów i muzyki, bo kupiłem pilot (i tylko dlatego).

Gry - a daj pan spokój. Nie ma nic szczególnego. Jedyna gra warta uwagi, której nie ma na X360 to MGS4, ale chwila moment - 2200 (za tyle kupiłem w 04.2007) + 200 (mgs4) to trochę drogo jak za dwa weekendy grania.

Ostatni (i dla mnie najważniejszy) powód pominę ze względu na jego iXtremalność ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 :mur:

Nie denerwuj mnie. Opchnąłbym, ale szkoda mi ponosić takie straty.

Szanowny chlebak służy mi tylko do filmów i muzyki, bo kupiłem pilot (i tylko dlatego).

Gry - a daj pan spokój. Nie ma nic szczególnego. Jedyna gra warta uwagi, której nie ma na X360 to MGS4, ale chwila moment - 2200 (za tyle kupiłem w 04.2007) + 200 (mgs4) to trochę drogo jak za dwa weekendy grania.

Ostatni (i dla mnie najważniejszy) powód pominę ze względu na jego iXtremalność ;).

 

biorę X-boxa jutro kupuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...