Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

biorę X-boxa jutro kupuję :)

Przepraszam, zapomniałem o jeszcze jednym zastosowaniu PS3.

Gry. Tzn. gry z Playstation 2. Tanie i dobre. Tyle tylko, że np. GoW lubi się sypać (nawet tytułowe menu wygląda zupełnie inaczej niż na PS2 na tym samym TV w 1080p).

A co do PS3 - jak już pisałem. Jest to multimedialny kombajn, do tego najtańszy player blu-ray (chyba - dawno nie szukałem żadnego). Ale do gier - odpowiedź jest tylko jedna.

Wydaje mi się jedynie, że X360 jest znacząco bardziej awaryjny. Co prawda nie znam osobiście żadnego przypadku, ale X360 zdecydowanie zbyt często świeci kręgiem śmierci. O PS3 nigdy nic takiego nie słyszałem.

 

Jeśli byłem troszkę subiektywny przepraszam, ale znowu rozgorzały we mnie negatywne emocje nt. PS3 vs X360.

 

@dlatego też dopisałem chyba - tak przynajmniej było ponad rok temu ;]

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do PS3 - jak już pisałem. Jest to multimedialny kombajn, do tego najtańszy player blu-ray (chyba - dawno nie szukałem żadnego).

No już od dość dawna nie jest najtańszy. Np. taki Sony BDP-S300 u nas kosztuje niecałe 900zł, a na amazonie jest po 249 USD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj kupiłem konsolke za 295 euro w holenderskim MediaMarkt, czyli wychodzi jakies 974 zł. Jest to tzw. SUPERSIZE PACK w skład którego wchodzi konsola XBOX 360 wyprodukowana w lipcu 2008 z HDMI i dyskiem 60gb i Headsetem , pilot, drugi pad i 2 gry PGR 4 i Gears Of War Dołączona grafika mysle ze się oplacalo. Dokupiłem jeszcze kabel VGA oryginalny z MS i dwie gry GTA 4 oraz COD 4. Mam pare pytań mianowicie :

1)na jaki kraj najlepiej zalozyc konto w xboxLive USA czy UK ,a moze cos innego?

2)wlaczylem GTA4 i z bliska grafika wyglada kiepsko tzn. widac ząbki na krawedziach czy to normalne czy cos zle ustawilem ? mam tv LCD TOSHIBA Regza 32XV500P HDFULL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten supersize pack świetna- przyzwyczaiłem się już, że jeżdżąc służbowo i prywatnie po Europie jest tylko jeden kraj wybijający się in minus z korzystnymi cenami- ... Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pady + 2 gry + dysk za niecałe 1000 PLN to bardzo atrakcyjna cena. U nas pewnie by zaraz dali z 1300.

 

Ostatnio dokupiłem sobie COD4 do kolekcji i miałem pierwszą zwieche konsoli. :| Lekko mnie to zmartwiło, bo takiej sytuacji nie miałem z żadną inną grą od początku kupna konsoli. Niby takich sytuacji nie miało być na tej nowej płycie. Dodam, że grałem tylko 4 godziny góra i doszedłem do misji ze snajperką i kamuflażem.

 

Ile ty siedzisz przed tym TV, że tak widzisz te ząbki ? Podłączasz przez HDMI ? Ja tam te ząbki ledwo widzę. A stoje jakoś 1.5 metra od plazmy. Obraz bardzo ładny IMO. Zwłaszcza w Soul Calibur 4. Tekstury, modele postaci. Miód.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demo Soul Calibur 4 i grafika ładna ostra ale w GTA 4 jak sie podejdzie i zobaczy z bliska to poszarpane wszystko.Konsole mam na razie podpieta przez component zalaczony do konsoli. Mam jeszcze kabel VGA ale nie wiem czy oplaca sie podlaczac bo wyczytalem gdzies ,ze bedzie gorszy obraz niz po componencie. Przez component idzie obraz 1080p czy VGA tez taką rozdzialke obsłuży? Warto zmienić component na VGA ?

 

Costi no jednak dostałem tego Golda w Xboxlive, na poczatku zalozylem konto bezposrednio przez komputer i mialem tylko silver. Pomogło zalozenie konta na konsoli :D

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem o jeszcze jednym zastosowaniu PS3.

Gry. Tzn. gry z Playstation 2. Tanie i dobre. Tyle tylko, że np. GoW lubi się sypać (nawet tytułowe menu wygląda zupełnie inaczej niż na PS2 na tym samym TV w 1080p).

A co do PS3 - jak już pisałem. Jest to multimedialny kombajn, do tego najtańszy player blu-ray (chyba - dawno nie szukałem żadnego). Ale do gier - odpowiedź jest tylko jedna.

Wydaje mi się jedynie, że X360 jest znacząco bardziej awaryjny. Co prawda nie znam osobiście żadnego przypadku, ale X360 zdecydowanie zbyt często świeci kręgiem śmierci. O PS3 nigdy nic takiego nie słyszałem.

 

Jeśli byłem troszkę subiektywny przepraszam, ale znowu rozgorzały we mnie negatywne emocje nt. PS3 vs X360.

 

@dlatego też dopisałem chyba - tak przynajmniej było ponad rok temu ;]

Nie chce tu rozpoczynac wojny X vs PS bo taka i tak juz sie toczy na calym swiecie ale jak czytam takie rzeczy to nie moge nie odpowiedziec

1. gry z ps2, tak ale tylko na starej wersji ps3, od kilku miesiecy nowe ps3 nie maja kompatybilnosci wstecznej wiec ciezkot tutaj chwalic sony i zaliczac to do plusow, idac dalej tego typu tezy wprowadzaja w blad bo nie ma szans dostania (no chyba, ze allegro i uzywka) ps3 z obsluga gier ps2

2. jest juz sporo player duzo tanszych w media stoi Samsung za 699 ktory wedlug testow w necie znacznie lepiej odtwarza filmy niz ps3, nie jest to dziwne bo mimo wszystko ps3 to konsola a nie player

3. moze i jest awaryjny ale MS wciaz nad tym pracuje i co nowsze partie tym mniejsze szanse na ROD, a jesli nie slyszales o padajacych PS3 to znaczy, ze malo jeszcze slyszales, ostatnio nawet padaja po upgrade softu co jest poprostu smieszne (szeroko opisane w PSX extreme)

4. Jak dla mnie kazda konsola ma swoje plusy i minusy i dyskusje ktora lepsza nie maja sensu bo kazdy lubi co innego, ale jak juz dyskusja to trzymajmy sie faktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demo Soul Calibur 4 i grafika ładna ostra ale w GTA 4 jak sie podejdzie i zobaczy z bliska to poszarpane wszystko.Konsole mam na razie podpieta przez component zalaczony do konsoli. Mam jeszcze kabel VGA ale nie wiem czy oplaca sie podlaczac bo wyczytalem gdzies ,ze bedzie gorszy obraz niz po componencie. Przez component idzie obraz 1080p czy VGA tez taką rozdzialke obsłuży? Warto zmienić component na VGA ?

Obsłuży 1080p, spokojnie obraz jest ładny - minimalnie gorszy od hdmi (tak pisali na forum). A co do GTA, cóż, gra nie grzeszy AA, ale po co podchodzić do TV i szukać na siłę błędów? Usiądź jak Bozia przykazała 1,5-2 metra od TV i się ciesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsłuży 1080p, spokojnie obraz jest ładny - minimalnie gorszy od hdmi (tak pisali na forum). A co do GTA, cóż, gra nie grzeszy AA, ale po co podchodzić do TV i szukać na siłę błędów? Usiądź jak Bozia przykazała 1,5-2 metra od TV i się ciesz :D

jesli chodzi o kable to sprawdzilem wszystkie 3 mozliwosci (hdmi, component i vga) i jedno wiem napewno hdmi mam obraz najlepszy, na componencie jest ladnie ale ciemno, na vga imho jakby mniej koloru ale nie ma takiej ciemnosci, gdybym mial wybierac wybralbym vga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris_gd - obrazek z siga out, albo wlepimy %.

 

w GTA 4 jak sie podejdzie i zobaczy z bliska to poszarpane wszystko.

Jak juz CI pasztecik napisal - po diabla podchodzic pod sam TV? ;) Usiadz wygodnie, w odpowiedniej odleglosci, i nie stwarzaj sobie sam problemow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra podpialem przez VGA ale nie mam dzwieku podpialem koncówke pod wejscie RBG/PC i biala i czerwona koncowke najpierw pod Audio Fixed z tym ze to chyba wyjscie, a pozniej pod te obok gdzie mam dzwiek pod komponentem i nie mam dziweku :angry: pogrzebalem troche w ustawieniach TV ale nie przynioslo to skutku. Jak ten dzwiek zrobic ? czy jedynym rozwiadaniem jest kupno kabla cyfrowego audio i podlaczenie do gniazda PC/HDMI1 audio?

post-119789-1219576766_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zrobie tak jak mowisz jutro pojade do media markt i kupie kabel HDMI (49euro) niepotrzebnie kupywalem ten VGA. Chociaz jeszcze kupie kabel optyczny S/PDIF moze sie przydac do tego VGA jakby HDMI mi sie nie podobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49 Euro za kabel HDMI? :shock: Kogos pop...lilo?

Kupuj najtanszy, jaki znajdziesz, byle dlugosc pasowala (no ok, dla spokoju ducha oczko wyzej niz najtanszy ;) ), u nas to jest koszt rzedu 20zl za 1.5m, za 49 euro to chyba jakies kable dla audiodebili, ktorzy wierza, ze im to brzmienie/obraz poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za firmę ;) Czasem jakośc wykonania takiego kabla jest lepsza, ale i tak w niczym to nie przeszkadza. HDMI przesyła obraz cyfrowo, więc nie ma strat w jakości. ;) Bierz taki jak ten za 5 Euro. Ale w Media Markt raczej go nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przegapiłem jakąś obniżkę, albo to wał:

http://allegro.pl/item424240732_xbox360_ar...sklep_175w.html

Niekoniecznie. Swojego czasu w sklepie dla idiotów była promocją gdzie po tyle mniej więcej szły Arcade. Jednak patrząc na jego 14 negatywów ja bym się zastanowił . Osobiście nie kupuje niczego na Allegro oprócz sklepów z możliwością odbioru osobistego. Ale to nie temat na tego typu rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...