Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ręce opadają jak się niektóre wypowiedzi czyta... Cwaniactwo, złodziejstwo, zakłamanie i pazerność. I jeszcze ci taki napisze "Sorry, ale to czysty zysk". Rzygać się chce...

Po co sie tak rozpisywac, wystarczy jedno slowo: Polska <_< U nas te cechy traktuje sie prawie jak cnoty, taka prawda, bardzo smutna niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie za pare dni bede posiadaczem x360 premium i mam pytanko - co warto poza GTA 4 kupic z gier na poczatek ? Zalezy mi na tym aby mozna bylo pograc z kumplem wieczorem przy piwku (sportowki odpadaja)

 

Czy halo 3 ma opcje podzialu ekranu i grania coopa we 2 osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co druga strona to zaczyna sie wojna ludzi idealnych vs złodzieje... Dzisas uszanujcie chociaz regulamin forum i nie robcie offtopa :P

panowie za pare dni bede posiadaczem x360 premium i mam pytanko - co warto poza GTA 4 kupic z gier na poczatek ? Zalezy mi na tym aby mozna bylo pograc z kumplem wieczorem przy piwku (sportowki odpadaja)

 

Czy halo 3 ma opcje podzialu ekranu i grania coopa we 2 osoby?

tak ma co-op'a :)

Dobry jeszcze jest GoW, CoD3, CoD4 i wszelakie gry Arcade :)

Jeśli bijatyki to nie gry sportowe to jeszcze DoA4 i Soul Calibur

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie zwiazane z rejestracja na XBL. Jak to jest z panstwami (o regionach wiem co nieco), czy wybór kraju ma jakieś znaczenie ?

 

Offtop: on

Proste dwa przykłady związane z poprzednim postem

 

Kolega Costi posiada konsole PS2 z modem Ripper 3.2 – hmm po co mu to?

Drugi kolega o nicku Leborg posiada konsole PSP z nieoficjalnym softem M-33 – również po co mu to?

 

Nie okłamujmy się – nikt z nas nie jest w 100% czysty, wiec jeśli chcecie kogoś upominać to lepiej zastanówcie się jak wy postępujecie - ot taka dobra rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Costi posiada konsole PS2 z modem Ripper 3.2 – hmm po co mu to?

Bo laser do grubej konsoli kosztuje koszmarne pieniadze, jesli w ogole da sie to jeszcze kupic. A bez chipa nie da sie korzystac z HDD.

Nie wspomne nawet o takim drobnym detalu jak to, ze gry z HDD dzialaja szybciej.

 

Dalej chcesz komus do portfela zagladac czy moze skonczysz z siebie durnia robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo laser do grubej konsoli kosztuje koszmarne pieniadze, jesli w ogole da sie to jeszcze kupic. A bez chipa nie da sie korzystac z HDD.

Nie wspomne nawet o takim drobnym detalu jak to, ze gry z HDD dzialaja szybciej.

 

Dalej chcesz komus do portfela zagladac czy moze skonczysz z siebie durnia robic?

Spodziewałem się takiej wymówki, no ale cóż nie udowodnię Ci niczego, więc daje już sobie spokój.

 

BTW dzięki za tego durnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi kolega o nicku Leborg posiada konsole PSP z nieoficjalnym softem M-33 – również po co mu to?

Podziękujmy sony, za brak możliwości uruchamiania emulatorów i oprogramowania na oficjalnym sofcie...Bo ta platforma do gier raczej nigdy nie służyła -_- Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu się zaczęło.

 

Rozumiem też że wszyscy zarejestrowani na XBL naprawdę mieszkają w rozsianych po całym zachodnim świecie polskich ambasadach? ;) Jak nie piracimy gierek, nie wyciągamy gadżetów, to czemu korzystamy z usługi dla nas niedostępnej? Wiem, że nikt na tym nie traci, ale... jakaś nutka hipokryzji w tym jednak jest ;)

 

 

btw. Malutki - rejestracja na dany kraj wpływa na możliwość ściągnięcia konkretnego kontentu. Np. niektóre demka są dostępne w US&A wcześniej, a np. w Europie w ogóle ;)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic X'a ale skonczylo sie na PS3.. nie da sie ukryc ze przewazyly gry dostepne na obydwie platformy. XBX oferuje zbyt duzo PC'towych tytulow a ja mam ochote na cos arcade'owego w starym stylu.. no i wybor gier w Saturnie byl kiepski, chcialem wziac Forze 2 ale nie mieli, wiec wzialem PS3 z Ridge Racer 7 i Ratchet&Clank ;)

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie tego typu: gral ktos jednoczesnie w 4 osoby? W jakie gry i jakie wrazenia? W weekend wpadlo pare osob, a ze mam projektor to z uzyskaniem dobrej wielkosci obrazu nie ma zadnego problemu. Brakowalo tylko padow dodatkowych. I tak sie zastanawialem czy warto dokupic dodatkowe dwa, chociazby na kablu na tego typu ewentualnosci czy raczej sie nie bawic w takie rzeczy.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic X'a ale skonczylo sie na PS3..

Gratz :)

 

XBX oferuje zbyt duzo PC'towych tytulow a ja mam ochote na cos arcade'owego w starym stylu..

Nie żebym się czepiał, ale w takim razie powinieneś wziąć PS2 albo Wii, a nie PS3. Jakie to "arcade'owe w starym stylu" gry ma PS3, których nie ma iks? ;)

 

chcialem wziac Forze 2 ale nie mieli, wiec wzialem PS3 z Ridge Racer 7 i Ratchet&Clank ;)

Ridge Racer ssie tak potężnie, że nie można wyrazić tego słowami. Przynajmniej ten iksowy.

Forza i PGR na iksie to jest to. No ale PS3 ratuje jeszcze Gran Turismo 5 (jeśli wyjdzie ~~), więc nie jest tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssie bo to prosta az do bolu arcadowka, w ktora mozna pograc max 30min :) Ale do tego sie nadaje. Patrzylem po polkach w sklepie i jednak jakos lepiej mi PS3 jednak przypadl do gustu, mimo ze gier mniej.. moze i nie ma arcadowek w stsrym stylu na PS3, ale nie bede patrzyl na pikseloze PS2, kiedy jest mozliwosc pogrania na lepszym sprzecie :) Generalnie fpsow nie chce, bo PC do tego lepszy, zalezy mi glownie na wyscigach (moze Motorstorm) i grach typu Lair, MGS4 czy bijatykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie Ty masz pikselozę w PS2?

Swego czasu grałem na Thomsonie 34" 100Hz i obraz w np. God of War był świetny (nie mogłem się nadziwić co drzemie w technologii zeszłej dekady). Nawet teraz pomimo, że mam Heavenly Sword wolę pograć w God of Wara - i obraz też nie jest imho tragiczny na 42" FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

 

Dlaczego niemal zawsze po wlozeniu gry do konsoli i jej odpaleniu wlacza mi sie aktualizacja gry?

 

Kiedys tego nie mialem. Podam przyklad. Odpalam GOW robi aktualizacje. Gram, wylaczam konsole. Przy nastepnym uruchomieniu gry znowu pobiera aktualizacje gry. Czyzby to przez router?

Gdy mialem net udostepniony przez komputer tego problemu nie bylo. Myslalem tez, ze moze dlatego, iz na noc wylacza router, ale zdazylo sie jeszcze cos dziwniejszego. Nie zawsze przy ponownym

uruchomieniu gry sciaga jej aktualzacje. Wczoraj zdazylo sie cos takiego, ze gralem w GOW (nie bylo okna aktualizacji gry) nastepnie wlaczylem SC IV i z powrotem do GOW i wtedy wyskoczylo okno aktualizacji. Dziwne....

 

 

Ktos juz chyba mial taki "problem" na forum, ale odpowiedzi nie znalazlem. Bede wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cztery pady grałem w PES2008 (zupełnie inna gra niż na dwóch, dużo więcej emocji i bluzgów :) ) i Party Animals (fajne, ale dla czterech chłopa to jednak nie to). Generalnie polecam od czasu do czasu taką zabawę, ale nie warto moim zdaniem kupować dwóch dodatkowych padów. Zawsze koledzy mogą przyjść ze swoimi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj wróciłem do mojej konsoli po 5 miesiącach. Zakupiłem głośniki Logitech Z-5500. Podłączam, odpalam mp3 i grają mi tylko 2 przednie głośniki. Center i surroundy nie. Da się jakoś wymusić żeby grały? Konsolka połączona z dekoderek Logitecha optykiem, z tyłu na dekoderze przełączka na 6ch direct, w ustawieniach konsoli w opcji dźwięku jest wybrana opcja dolby digital 5.1. Na panelku kontrolnym od Logitecha mam input: optical, effect: digital. Odpaliłem grę i grają wszystkie. Jest jakiś sposób wymuszenia, aby wszystkie odtwarzały muzykę? Wiem, że nie są one nagrane w 5.1.

 

OT: Subwoofer miażdży. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...