Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Był news na polygami i dotyczył on Szczecina - sprawdziłem u siebie (Olsztyn) i cena była taka sama. Więc chyba jest to ogólnopolska promocja, ale zawsze można sprawdzić na stronie media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wrzesień 2008 - Xbox 360 pokonuje PS3 na meczu wyjazdowym

 

 

Coś ostatnio dziwne rzeczy się dzieją w tej Japonii. Tym razem podsumowanie sprzedaży konsol w KKW pokazuje, że we wrześniu Xboks pokonał tam PlayStation 3!

 

Niestety, ale w zeszłym miesiącu PlayStation 3 w meczu z Xboksem 360 nie wykorzystało przewagi własnego boiska. Efektem czego są lepsze wyniki sprzedaży konsoli Microsoftu niż Sony.

 

Wbrew pozorom wiadomość ta jest dość istotna, bowiem o ile dotychczas tylko okazjonalnie X-owi udawało się pokonać w Japonii PS3 i to na dodatek zaledwie przez góra tydzień, tak teraz zwycięstwo X360 pokazują miesięczne statystyki. We wrześniu ze sklepowych półek zniknęło 53,547 egzemplarzy Xboksa i 33,071 sztuk PS3. Z pewnością jest do zasługa kolejnych jRPG-ów na konsolę Microsoftu, jakie dotarły do Kraju Kwitnącej Wiśni w minionym miesiącu.

 

Z pozostałych wiadomości - Nintendo ze swoim Wii wciąż śmieją się rubasznie z rywali patrząc na kasę zarobioną na sprzedaży 109,548 egzemplarzy tej konsolki na japońskim rynku.

gdyby Bill od poczatku postawil na RPG'i to kto wie co by sie dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Kupuję na dniach HD4850 Palit Sonic i zasilacz. Warto do tego kompletu teraz kupić X360 ? A może wtedy, kiedy HD4850 przestanie dawać radę...

dziwne pytanie

co ma twoja karta do xboxa??-konsole sie kupuje do gier,ktorych bezapelacyjnie bedziesz mial wiecej na konsoli, i nawet jesli pojawia sie porty na pc to spooooro pozniej,ty w tym czasie bedziesz gral a pc'towcy oblizywali smakiem ;),pozatym od przybytku glowa nie boli....no chyba ze to choroba weneryczna :lol2: ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się podłączyć głośniki Logitech Z-5500 do Xbox 360 Premium? Głównie chodzi o to że są one podłączone do PS3 optycznie, oraz przez 3 kable do PC. Zostaje port coaxial czy jak mu tam. Mogę tym portem podłączyć do Xbox360 z przejściówką Optyczne/Coaxial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się podłączyć głośniki Logitech Z-5500 do Xbox 360 Premium? Głównie chodzi o to że są one podłączone do PS3 optycznie, oraz przez 3 kable do PC. Zostaje port coaxial czy jak mu tam. Mogę tym portem podłączyć do Xbox360 z przejściówką Optyczne/Coaxial?

Przejściówka? Jak na mój gust to powinien być konwerter o taki jak tu http://sklep.rms.pl/index.php?p983,konwert...n-rca-out-spdif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli da się i wszystko powinno grać OK? Ten konwerter powinien być taki jak podałes w linku, tzn ten kierunek tak?

Z X wyciagniesz dzwiek przestrzenny tylko opticalem albo HDMI, no wiec skoro HDMI odpada to zostaje optical. Optical->Konwerter->Coaxial czyli optical in, coaxial out czyli to co wkleilem. Tyle jeśli chodzi o teorie, praktyke sprawdzisz sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne pytanie

co ma twoja karta do xboxa??-konsole sie kupuje do gier,ktorych bezapelacyjnie bedziesz mial wiecej na konsoli, i nawet jesli pojawia sie porty na pc to spooooro pozniej,ty w tym czasie bedziesz gral a pc'towcy oblizywali smakiem ;),pozatym od przybytku glowa nie boli....no chyba ze to choroba weneryczna :lol2: ;)

No ma to, że jak kupię kartę, to może od razu X'a nie ma sensu kupować - HD4850 da sobie radę z grami przez jakieś 1-1,5 roku, a po tym czasie X360 na pewno będzie tańszy...

 

PS. Jak z tym dashem obsługującym 1680x1050 (pod mojego LCD 22).

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak jakby te same kropka w kropkę gry wychodziły równolegle i na PC i na xboxa.

 

@ z dashem jest nijak. I bez tej rozdzielczości dobrze się gra na monitorach 22''

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium wychodzi taniej niż Arcade z dyskiem.

A czy będziesz np. ściągał dema, przechowywał muzykę czy zdjęcia, albo odurzał się grami wymagającymi hdd - to już twoja decyzja.

Niedługo będzie można odpalać gry z dysku, co stanowi już argument nie do przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile dopłacać i czy chcesz się bawić później w dokupywanie akcesoriów. Warto mieć HDD i headseta, szczególnie po nadchodzącej aktualizacji.

- X360 Arcade można za 550zł kupić

- HDD 20GB trzeba liczyć jakieś 150zł

- Headset ok. 30-40zł

Daje to nam ok. 750zł. Za niewiele więcej kupisz premiuma 60GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Headset ok. 30-40zł

Za tyle to chyba jeszcze 2 sztuki na zapas? xD

 

sry ale jacyś idioci na to się rzucili

Nie idioci, tylko tak ceny wywindowały nieprzerabialne napędy. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to chyba jeszcze 2 sztuki na zapas? xD

Liczyłem coś z przesyłką z Allegro. Najtańszy 26zł znalazłem, ale używany.

 

 

--------

 

btw. Coś czuję, że Blue konsoli "nieprzerabialnej" nie chce kupić (z wiadomych powodów), dlatego aukcje za 1200zł pokazuje ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem coś z przesyłką z Allegro. Najtańszy 26zł znalazłem, ale używany.

 

 

--------

 

btw. Coś czuję, że Blue konsoli "nieprzerabialnej" nie chce kupić (z wiadomych powodów), dlatego aukcje za 1200zł pokazuje ;)

dokładnie:) a jest gdzies taniej?

warto doplacac do konsoli z 120gb czy 60gb w zupełnosci starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:) a jest gdzies taniej?

warto doplacac do konsoli z 120gb czy 60gb w zupełnosci starczy?

mysle ze warto doplacac do 120GB :)

Jedyny powod jest taki: lada dzien wyjdzie nowy dash a w nim opcja instalacji gier na hdd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:) a jest gdzies taniej?

ja bym sie na poczatek zainteresowal grupa Commodore4eva ;) zawsze juz na jakis czas przed zlamaniem zabezpieczenia puszczali w swiat info na jakim etapie "prac" sa ;) jezeli arcade kosztuje 550 zl, a oni chca za przerobke 400 to n/c... czemu sam ms na to nie wpadl, przynajmniej cos by zarobili na niektorych konsolach xD Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej zostaje zabawa w wymianę napędu lub gotowce za 1200-1300 zl na Allegro..

do tego dochodzi praktycznie brak gwarancji, pad się zepsuje, konsola padnie i w każdym z tych przypadków jest z kasą do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...