Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Tylko komnikat, że "No signal"

bo konsola mysli ze masz SD , nie pamietam jak ja rozwiazalem ten problem, acha podlaczylem po SD na zwyklym tv i przelaczylem na HD , po odpaleniu mialem juz HD :)...jakos tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany za New Xbox Experience

Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy posiadaczy Xboxa 360. A przynajmniej tych, którzy nie uzbroili się w cierpliwość. Malfeusz kilka dni temu pisał o przecieku NXE do sieci i o odcięciu od Live! w wypadku jego zainstalowania (do czasu premiery gry). Miało to byc jedyne następstwo korzystania z nielegalnego źródła. Wszystko wskazuje jednak na to, że Microsoft dobierze się do skóry piratom i po prostu zbanuje ich konsole.

 

Nieliczna grupa szczęśliwców otrzymała dostęp do ostatecznych testów systemu. Wraz z nim zapowiedziano im, że pod żadnym pozorem nie wolno rozprowadzać oprogramowania przed dniem 19 listopada. Z racji tego, że było to dziecinnie proste (wystarczyło podpiąć HDD z NXE do innej konsoli) wielu z nich złamało zakaz. Microsoft, zapytany o konsekwencje, stwierdził lakonicznie: System posiada zabezpieczenia. (…) Jeżeli znalazł się na konsoli bez autoryzacji, będzie ona dopisana do bazy banów w wyniku nielegalnego użytkowania.

 

O tym, jak bardzo poważna jest groźba, przekonamy się za niecałe dwa tygodnie. Reasumując, cierpliwość popłaca.

 

źródło: xbox360.thegamereviews.com

http://grrr.pl/2008/11/05/bany-za-new-xbox-experience/

 

http://xbox360.thegamereviews.com/story-22...on-Pirates.html

 

i co, opłacało się? :lol2:

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo konsola mysli ze masz SD , nie pamietam jak ja rozwiazalem ten problem, acha podlaczylem po SD na zwyklym tv i przelaczylem na HD , po odpaleniu mialem juz HD :)...jakos tak ;)

Monitor działa na 50 i 60Hz więc nei w tym problem

 

@dragonlore

Nie do końca rozumiem, na zwykłeym TV odpaliłeś HD i po przepięciu do monitora już działało? Ale to TV też musiał być HD skoro dało się ustawić 1080p. Ja w tej chwili mam ustawione 1080i więc powinno odpalić bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem tj. po podłączeniu HDMI jeżeli monitor jest przestawiony na wejście HDMI w trybie PC, konsola w ogóle nie odpala, a dokładniej włącza się, ale pierścien nawet nie mignie, czyli sprawdzi płyte najwyżej i dalej staje. Rozwiązanie to przełączenie na czas startu na tryb telewizyjny DTV i potem na PC(HDCP raczej nie wymaga więc nie wiem ocb...). Kamilcom podłączał pod DVI w tym monitorze X'a, jego spytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ktoś coś źle zrozumiał i tak poszła plotka w sieć. ;) Pewnie chodziło o ban na Live do 19. listopada, a nie o perm ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chodziło o ban na Live do 19 listopada, by się nie można było łączyć z nowego dasha. Ale na NXE to i tak ponoć nie możliwe by się podłączyć do Live, więc nie wiem po co te bany. Zresztą czytałem, że NXE, który wyciekł to jakaś BETA. Co inne forum to nowe plotki.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ktoś coś źle zrozumiał i tak poszła plotka w sieć. ;) Pewnie chodziło o ban na Live do 19. listopada, a nie o perm ban.

tez mam taka nadzieje :lol2:

ale trzeba na odpowiedz poczekac do 19go i na pierwszych odwaznych co podlacza konsole do netu :wink:

 

Tak. Chodziło o ban na Live do 19 listopada, by się nie można było łączyć z nowego dasha. Ale na NXE to i tak ponoć nie możliwe by się podłączyć do Live, więc nie wiem po co te bany. Zresztą czytałem, że NXE, który wyciekł to jakaś BETA. Co inne forum to nowe plotki.

osoby ktore byly zarejestrowane do testów NXE preview bez problemu moga sie laczyc z XBL i z tamtad pobrac kolejny update zawierajacy avatary. jesli konsola nie byla zarejestrowana polaczenie z XBL jest niemozliwe az do oficjalnej premiery (mamtak anadzieje :) )

Edytowane przez TripleX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilcom podłączał pod DVI w tym monitorze X'a, jego spytaj.

Zapytałęm go i u niego nie było żadnych problemów. Myślę nad załączeniem 1080p i wtedy bym podpiął hdmi ale boję się że nei zadziała i później nie będę mógł wrócić do 1080i. W 1080p na componencie mi obraz wariuje i może być nieciekawie:/

 

 

EDIT:

Zaryzykowałem ustawienie 1080p i dalej nie działa. Na szczęście dało się wrócić do 1080i

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

""In participation with this program, you should not move your storage device (hard drive, or memory unit if you do not have a hard drive) to any other console as it will also update that console. If an unregistered console is updated with the NXE update, that console will not be able to connect to Xbox LIVE until the NXE has been officially released on November 19th." When asked to clarify what would happen to unathorized users, Microsoft added, "This is a security measure and if you do switch hard drives from a console with NXE preview access to one without it you could be placed on the ban list for unauthorized usage.""

 

Jasne ;) jakby mieli banować to napisaliby o tym w pierwszym mailu? Gdzie dodali potem info o banowaniu? Poza tym, zawsze jest 'could be'... Teraz wszystkie serwisy dodatkowo piszą że nie jest to oficjalne stanowisko. Moim zdaniem plotka i nie ma się czego bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Monitor działa na 50 i 60Hz więc nei w tym problem

 

@dragonlore

Nie do końca rozumiem, na zwykłeym TV odpaliłeś HD i po przepięciu do monitora już działało? Ale to TV też musiał być HD skoro dało się ustawić 1080p. Ja w tej chwili mam ustawione 1080i więc powinno odpalić bez problemu

 

faktycznie nie rozumiesz ;)

chodzi o odpalenie SD na zwyklym kablu np composite czyli popularne chinche , zaznaczeniu pozniej w dashu trybu HD ,wylaczeniu konsoli podpieciu hdmi albo vga i przestawieniu zworki na wyjsciu sygnalu na HD, wtedy powinno odpalic :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też robiłem (przy componencie przestawionym na SD) i po wybraniu 1080p obraz migał na zielono tak jakbym normalnie ustawił 1080p. Wyłączyłem konsolę i podpiąłem hdmi - dalej brak sygnalu. Po podpięciu componentu w trybie HD musiałem przestawić rozdzielczość na 1080i żeby obraz przestał być zielony i nie migał

 

Co ciekawe po podpięciu do innego gcniazda component w monitorze, też nie ma obrazu. Wtedy wyświetla komunikat Frequency out of range czy jakoś tak

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIŁAM DRUGIEGO PADA DO X BOXA 360 NIE MAM INSTRUKCJI CO ZROBIĆ ŻEBY ZACZĄŁ DZIAŁAĆ.

JEŚLI KTOŚ WIE JAK TO ZROBIĆ PROSZĘ O POMOC.

Z GÓRY DZIĘKI:)

 

Po pierwsze: nie krzycz.

Po drugie: po diabla bylo cytowac caly pierwszy post, skoro w zaden sposob sie do niego nie odnosisz?

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli masz taki mały okrągły przycisk koło gniazdek Memory Unit, naciśnij go i na górnej stronie pada, tam gdzie podłączamy kabelki, też wciśnij. Powinny się "zsynchronizować" :)

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia usuń ten cytat lepiej, bo cała strona się teraz rozjeżdża ;) A co do pada to jak Plusk napisal. Tylko pamiętaj, że konsola i pad muszą być włączone. Dobra już sobie idę ;P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarszy rozciac wtyczke ze standardowego kabla komponentowego. rozcinasz ja (tzn po prostu sciagasz plastikowa obudowe) i wkladasz bez obudowy. Teraz zmiesci sie jednoczesnie kabel HD i komponentowy do ktorego podepniesz głośniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

tak też robiłem (przy componencie przestawionym na SD) i po wybraniu 1080p obraz migał na zielono tak jakbym normalnie ustawił 1080p. Wyłączyłem konsolę i podpiąłem hdmi - dalej brak sygnalu. Po podpięciu componentu w trybie HD musiałem przestawić rozdzielczość na 1080i żeby obraz przestał być zielony i nie migał

 

Co ciekawe po podpięciu do innego gcniazda component w monitorze, też nie ma obrazu. Wtedy wyświetla komunikat Frequency out of range czy jakoś tak

ty masz faktycznie problemy z czytanie i zrozumieniem!!!! pisze 3 raz i ostatni jak teraz nie zakumasz to idz na pclab'a ;) :D

 

napisalem:

faktycznie nie rozumiesz ;)

chodzi o odpalenie SD na zwyklym kablu np composite czyli popularne chinche , zaznaczeniu pozniej w dashu trybu HD ,wylaczeniu konsoli podpieciu hdmi albo vga i przestawieniu zworki na wyjsciu sygnalu na HD, wtedy powinno odpalic :)

jak teraz powoli i dokladnie przeczytasz :to moze wrescie skumasz ze masz uzyc kabla COMPOSITE czyli zwykle CHINCHE albo EURO a nie pozostanie nadal na COMPONECIE ktory jest INNYM kablem - jak teraz nie zrozumiesz to niechciej wiedziec co sobie pomysle :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja rozumiem cały czas :-) tylko nie mam żadnego innego okablowania a myślałem że nie będzie znaczenia jakim analogiem póździe sygnał. Ale skoro jest różnica to pokombinuję z przejściówką euro

 

Edit:

Bez skutku. Copmosite podpinałęm i jest bez zmian. Za jakiś czas bęczie inwestycja w kabel VGA więc z hdmi-dvi daję sobie spokój

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem.

 

Podłączyłem swojego Xboxa 360 do neta.

 

przy przeglądaniu zasobów xbox live 0 problemów-wszystko śmiga.

Gdy chcę ściągnąć demko to przy 1 % wyskakuje mi błąd i kod stanu 80070194.

mam konto Gold 1 mies-to co jest przy zakupie konsoli.Net 3mb kabel.

Konto założone na UK.

Za wszelkie porady i sugestie będę wdzięczny.

 

PS; po zalogowaniu do live wyskakuje komunikat ,,nie można zalogować się do komunikatora messenger" może to ma jakiś związek z moim problemem.

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś doradzić, ale wiem napewno, że

PS; po zalogowaniu do live wyskakuje komunikat ,,nie można zalogować się do komunikatora messenger" może to ma jakiś związek z moim problemem.

ten komunikat nie ma związku z Twoim problemem, bo mi wyświetla się zawsze kiedy loguje się do LIVE.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozłącza wam co jakiś czas Live? wczoraj wieczorem włączyłem ściąganie paru dem i jak o 1 w nocy zobaczyłem to znowu był komunikat, że rozłączono z usługą xbox live, i ściągnęło się może z 5% dema <_< Nie wiem czy to wina routera czy live sie sypie. Pewnie router rozłącza na chwilke ale na kompie tego nie zauważam a xbox już sie od nowa nie podłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również rozłącza - wczoraj podczas pykania online w forze, na 100 metrów przed metą mnie wywaliło -_-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozłącza wam co jakiś czas Live? wczoraj wieczorem włączyłem ściąganie paru dem i jak o 1 w nocy zobaczyłem to znowu był komunikat, że rozłączono z usługą xbox live, i ściągnęło się może z 5% dema <_< Nie wiem czy to wina routera czy live sie sypie. Pewnie router rozłącza na chwilke ale na kompie tego nie zauważam a xbox już sie od nowa nie podłącza.

Amerykanski live wczoraj wieczorem dzialal bez zarzutow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...