Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Nierealny

nie, ful legal, nic niekombinowane <_<

Dziwne. Za frajer MS chyba nikomu nie daje bana. Choć może kumpel jest wśród garstki szczęśliwców obdarowanych niesłusznie przez Microsoft bananem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz nie raz. Da sie, musisz rozdlubac koncowke wtyczki zebys zmiescil ja jednoczesnie z HDMI. Wtedy podlaczasz HDMI do wizji, a do koncowki optyka i jazda.

Tzn.?

Próbował póki co 'poszerzyć' szparę na łączeniu góry i dołu kabla, ale w sumie tylko ostrugałem jakieś 0.5mm plastiku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia szpary miedzy zlaczami tylko tego, ze obudowa standardowego zlacza jest po prostu za gruba. Trzeba zdemontowac z niej plastik i wtedy wchodzi bez problemu. Ew. dorwac przejsciowke z Elite, pokazana wyzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rozszerzę swoją poprzednią wypowiedź:

Na końcu (a właściwie początku) kabla, zaraz za tym wtykiem iksboksowym, jest przełącznik hd<>sd. Na jego wysokości jest szpara na łączeniach obudowy kabla. Próbowałem przy pomocy noża ją rozszerzyć, aby w efekcie ją zupełnie otworzyć. Ale choćbym użył nawet najcieńszego noża i największej siły, mogę tylko zeskrobać cienką warstwę plastiku - kabel, a raczej jego obudowa trzyma się wciąż bardzo dobrze.

Pytam jak i czym to można zrobić. Myślałem, żeby wsadzić kabel do gorącej wody, ale czy coś aby się z nim nie stanie?

 

OK, już sobie poradziłem. Jednak byłem poprzednio zbyt delikatny :P

A czy można jakoś bezinwazyjnie (żeby dało się później przywrócić fabryczny stan rzeczy) zdjąć cały kabel i zostawić jedynie końcówkę?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do bananów. Przecież to obowiązuje tylko na Live. Jeśli ktoś na przerobionej konsoli grał na Live i to jeszcze w gry przed premierą (to ine ma znaczenia) no to przecież mógł sie tego spodziewać i nie ma o co bić piany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale dla mnie Xbox bez Live'a nie ma racji bytu.

Nigdy nie przechodziles kampanii na klocku? ;) jezeli mozesz to wymien mi kilka gier stworzonych glownie z mysla o multi =] oczywiscie mozna przechodzic takie gow w coopie (to akurat duzy +), ale ile takich gier jest ;) Ja np konsole kupilem tylko i wylacznie z mysla o singlu. W multi wole zwyczajnie pograc na kompie ( preferuje fps'y i strategie ;] ) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przechodziles kampanii na klocku? ;) jezeli mozesz to wymien mi kilka gier stworzonych glownie z mysla o multi =] oczywiscie mozna przechodzic takie gow w coopie (to akurat duzy +), ale ile takich gier jest ;) Ja np konsole kupilem tylko i wylacznie z mysla o singlu. W multi wole zwyczajnie pograc na kompie ( preferuje fps'y i strategie ;] )

Ale tu nie chodzi o samą grę multi, a o Live jako całość. Wszystko online, achievementy, friend lista, wiadomości, wszystko jest zintegrowane w jedną usługę sieciową.

Moge przechodząc grę na singlu gadać przez headseta z kumplem który robi co innego, moge sciagnac demko i przetestowac gre przed zakupem, itd

Wywal to wszystko a zostanie nam PS2 z lepszą grafiką i bezprzewodowym padem ;) W dobie Internetu takie rozwiązanie mi niezbyt pasuje.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o samą grę multi, a o Live jako całość. Wszystko online, achievementy, friend lista, wiadomości, wszystko jest zintegrowane w jedną usługę sieciową.

Moge przechodząc grę na singlu gadać przez headseta z kumplem który robi co innego, moge sciagnac demko i przetestowac gre przed zakupem, itd

Wywal to wszystko a zostanie nam PS2 z lepszą grafiką i bezprzewodowym padem ;) W dobie Internetu takie rozwiązanie mi niezbyt pasuje.

No faktycznie, rzeczy ktore wymieniles w dzisiejszych czasach wydaja sie standardem. Probuje tylko powiedziec, ze konsolka nie musi byc wcale podlaczona do netu i mozna sie na niej rownie dobrze bawic ;) O gustach sie niby nie dyskutuje ale mi idealnie odpowiada takie PS2 z lepsza grafika ;) nawet pad nie musi byc bezprzewodowy, nie mam w zwyczaju biegania po pokoju w czasie sesji ;D

 

dla mnie grą multi jest fifa.

No dla mnie tez, ale preferuje wersje z kumplami i piwem w jednym pokoju ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ciekawostka

 

 

Cygnos 360 to nowy chip pozwalający na instalację drugiego kernela do naszych Xboksów 360. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe stanie się odpalanie wersji Live! i Homebrew, bądź PAL i NTSC na jednej konsoli. oficjalna cena nie została jeszcze podana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to wtedy to juz na bank po gwaranci bo lutów nie usuniesz, a z fw to zawsze pokombinowac mozna ;)

 

ja sie ciesze ze w tedy kupilem tego klocka z tym benq. np. moj benq radzi sobie lepiej z płytami emtec niz benq z arcade'a moje kuzyna mimo ze to takie same napedy niby. I mimo ze mam firmware ix1.1 to jestem still aLive! ;] Mozna powiedziec ze poki co jesto to idealne rozwiazanie dla mnie :)

 

tylko boli mnie brak tej przejsciowki do dzwieku. Nie chce ktos, kto ma elite, sprzedac mi tą przejsciowke? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej kupić pierwszy lepszy kabel na allegro za 20zł z wyjsciem optycznym? Z tego co widze to wiekszosc podróbek ma juz specialnie wyprofilowaną wtyczke by weszła razem z hdmi :) ew rozwalić jak nie bedzie pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Kupiłem 3 uszkodzone xboxy na allegro za grosze. Wszystkie naprawiłem xclampem, każdy podziałał około 2 miesięcy. Sprzedałem wszystkie na części, dokładnie wszystko rozebrałem i sprzedałem. Nie dość że wszystkie mi się zwróciły to jeszcze z tego co zostało mam na nowiutką konsolę. Zgadnijcie co kupie? Oczywiście xboxa 360!

 

Już nawet nie o pie.rdoły [to słowo jest zakazane :D ?]-bajery chodzi typu hd-dvd czy blu ray ani nawet gre online tylko o konsole czysto do gier na którą wychodzą super gry - których nie ma na PC Choćby force unleashed. No i dlaczego xbox a nie PS3? no chociażby ze względu na cenę. Nawet niech bilans gier wychodzi na zero [czyli żadna konsola nie ma lepszej biblioteki - choć dla mnie xbox ma więcej ciekawych gier] to i tak ostro przeważa cena xboxa.

Edytowane przez Oracle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonamy falę B-)

to fake ,wystarczy poczytać na xbox-scene że nikt tego oficjalnie niepotwierdził.

 

Zresztą, sam post został napisany przez gościa który jest na forum tylko kilka godzin i ma tylko jednego posta.

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fake ,wystarczy poczytać na xbox-scene że nikt tego oficjalnie niepotwierdził.

 

Zresztą, sam post został napisany przez gościa który jest na forum tylko kilka godzin i ma tylko jednego posta.

a czego dotyczyl owy FAKE ? ..tak z ciekawosci pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...