Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

To premierowy model jeszcze. Nie kupować tego za nic! Jeżeli jeszcze działa to na pewno jest bliżej swojego końca niż dalej, nie mówiąc już o gorszej kulturze pracy względem nowych edycji konsoli.

 

 

 

Z innej beczki:

Zagrałem ostatnio w Supreme Commander w wersji na X360, wersja PC była świetna, ale mój komp nie ciągnął jej na niczym innym niż low w 10fps - wystarczy że powiem że na Xie jest niewiele lepiej (wygląda jak low, działa w 15fps przy 2 graczach). Nie tykać tej gry nawet patykiem. 1/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

W sumie to nie :)

a niby dlaczego nie??-swietna cena to raz, dwa jak ktos lubi strzelanki to tym lepiej ,gra nie jest wybitna ale za male pieniadze warto sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwara jest. Pamiętaj że nieraz były zgłaszane na forach przypadkii, że MS sprawdzał datę wgrania firmware i po tym stwierdzali czy w konsoli było coś grzebane. Ale IMO trzeba mieć pecha żeby trafić na kolesia któremu się chce to dodatkowo sprawdzać

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że nieraz były zgłaszane na forach przypadkii, że MS sprawdzał datę wgrania firmware i po tym stwierdzali czy w konsoli było coś grzebane.

Człowieku nie siej fermentu! Tobie sie wydaje ze ich serwis to dostaje w ciagu jednego dnia 5 konsol do naprawy?Myślisz, że ludzie którzy tam pracyją po tym jak otrzymają konsole to idą sprawdzać czy plomba jest nienaruszona, śruby nieodkręcane, przerobiony napęd? Oni nie mają czasu na takie zabawy (samo to , że konsola po doręczeniu przez kuriera zmienia status na stronie MS dopieru po kilku dniach daje do myślenia o ilości konsol ,które wracają dziennie do ich serwisu). Ich serwis sprawdza czy problem to 3 diody czy coś innego (niedziałający napęd) jeśli 3 diody to z automatu wymieniają płyte głowna i napęd a uszkodzoną oddają do naprawy, w ten sposób konsola wraca do nadawcy po 2 tygodniach a nie po pięciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. 28. listopada jest Xtival'08, wszyscy posiadacze silverow dostana konto Gold na 72 godziny :

 

Costi, ale może nie wszyscy na tym skorzystają, dostałem takiego maila;

 

We’ll soon be lifting the wraps off Xtival ‘08 and your name is on the guest list.

 

However, your Access All Areas pass to the tournaments, events, competitions and fantastic content depends on you downloading the New Xbox LIVE Experience - the fun, new way to bring you closer to your friends, your games and a world of entertainment... Check it out as soon as you can.

 

To keep updated on Xtival ‘08 with your mobile phone text XTIVAL to 66360.

Standard network charges apply

 

 

To learn more about the New Xbox LIVE Experience visit the website

 

czyli sms z tekstem XTIVAL na nr.66360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie siej fermentu! Tobie sie wydaje ze ich serwis to dostaje w ciagu jednego dnia 5 konsol do naprawy?Myślisz, że ludzie którzy tam pracyją po tym jak otrzymają konsole to idą sprawdzać czy plomba jest nienaruszona, śruby nieodkręcane, przerobiony napęd? Oni nie mają czasu na takie zabawy (samo to , że konsola po doręczeniu przez kuriera zmienia status na stronie MS dopieru po kilku dniach daje do myślenia o ilości konsol ,które wracają dziennie do ich serwisu). Ich serwis sprawdza czy problem to 3 diody czy coś innego (niedziałający napęd) jeśli 3 diody to z automatu wymieniają płyte głowna i napęd a uszkodzoną oddają do naprawy, w ten sposób konsola wraca do nadawcy po 2 tygodniach a nie po pięciu...

Hehehe, bez przesady. Twoja wypowiedz przedstawia obraz serwisu, który przerzuca konsolami jak na tasmie produkcyjnej. 100 na godzine ;) Zapewne są wewnętrzne ustalenia i trochę papierkowej roboty przy każdej konsoli - doksy do wypełnienia chociażby. Przecież z ich pracy tworzy się wszelakie analizy statystyczne dla samego koncernu, więc domyślam się, że jest odpowiednia "rubryczka" odpowiadająca za stan konsoli podczas przyjęcia do serwisu i pierwszych oględzin. Pomijam już fakt, że im więcej konsol tym więcej pracy serwisu - im więcej pracy serwisu tym wieksze koszty - więc napewno nie przyjmują konsol "jak leci". Może ze sprawdzaniem daty wgrania firmware'u to przesada (aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo - co to za problem aby po podłączeniu pod bios konsoli sprzęt diagnostyczny wyswietlał ostatnią datę wgrania firmware'u), ale napewno mają narzucone pewne procedury, których muszą się trzymać - to nie pan Heniek z żelaznej, który w kanciapie konsole naprawia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich by tam swistkow nie musieli wypelniac, fakt jest taki ze jezeli partyline przyjmie konsole do serwisu to zostanie ona naprawiona. I nikt nie bedzie patrzyl jaki masz firmware napedu, kiedy byl on wgrywany, a nawet czy masz plombe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego tekstu rozumiem tyle, ze warunkiem udzialu jest instalacja NXE, a SMS moge sobie wyslac, zeby dostac wiecej info i najnowsze newsy o imprezie...

Abyś miał racje, ja wysłałem, zobacze co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nie chce zakładać nowego tematu o grze, konkretnie o Pirates of the Caribbean: At World's End ale mam problem z savami. W grze jest dostępnych ok 10 slotów, jednak jak probuje nagrać postęp w grze to niby zapisuje ale chyba w myślach. Po ponownym uruchomieniu gry i próbie załadowanie sava, znajduję tam listę jakiś dziwnych savów z 2005 roku. Czy może to ma związek z tym, że w międzyczasie grę zainstalował i odinstalowałem z dysku z powodu braku miejsca? Czy jest możliwość usunięcia wszystkich starych savów bo wydaje mi się, że "nadgrywnie" na używane sloty nic nie daje? Próbowałem znaleźć tą funkcję w nowym dashboardzie ale na próżno...

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie siej fermentu! Tobie sie wydaje ze ich serwis to dostaje w ciagu jednego dnia 5 konsol do naprawy?Myślisz, że ludzie którzy tam pracyją po tym jak otrzymają konsole to idą sprawdzać czy plomba jest nienaruszona, śruby nieodkręcane, przerobiony napęd? Oni nie mają czasu na takie zabawy (samo to , że konsola po doręczeniu przez kuriera zmienia status na stronie MS dopieru po kilku dniach daje do myślenia o ilości konsol ,które wracają dziennie do ich serwisu). Ich serwis sprawdza czy problem to 3 diody czy coś innego (niedziałający napęd) jeśli 3 diody to z automatu wymieniają płyte głowna i napęd a uszkodzoną oddają do naprawy, w ten sposób konsola wraca do nadawcy po 2 tygodniach a nie po pięciu...

A tobie co?:|

Nie pisz mi co MI SIĘ WYDAJE, bo ja napisałem co MI SIĘ WYDAJE:

Ale IMO trzeba mieć pecha żeby trafić na kolesia któremu się chce to dodatkowo sprawdzać

Dla nich sprawdzenie daty to na pewno mniej roboty niż wymiana bebechów. Tak samo jak jest sprawdzane po serii czy konsola ma bana.

Z resztą nieważne w jaki sposób MS sprawdza czy konsole były przerabiane, wystarczy fakt, że niektóre wracają kurierem za pobraniem 420 zł (za usługę serwisową, mimo że są nienaprawione tylko zostały sprawdzone). A jak pierwszy raz o tym słyszysz to nie mój problem, wystarczy czytać fora o Xie, a nie wierzyć, że wspaniały MS wymieni bebechy w KAŻDEJ konsoli.

 

witam, nie chce zakładać nowego tematu o grze, konkretnie o Pirates of the Caribbean: At World's End ale mam problem z savami. W grze jest dostępnych ok 10 slotów, jednak jak probuje nagrać postęp w grze to niby zapisuje ale chyba w myślach. Po ponownym uruchomieniu gry i próbie załadowanie sava, znajduję tam listę jakiś dziwnych savów z 2005 roku. Czy może to ma związek z tym, że w międzyczasie grę zainstalował i odinstalowałem z dysku z powodu braku miejsca? Czy jest możliwość usunięcia wszystkich starych savów bo wydaje mi się, że "nadgrywnie" na używane sloty nic nie daje? Próbowałem znaleźć tą funkcję w nowym dashboardzie ale na próżno...

Może po update dasha nie podpinałęś konsoli do live i masz ustawioną w systemie standardową datę, czyli właśnie 2005 rok? Może wtedy gra też głupieje, tak jak było w Fable 2. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą nieważne w jaki sposób MS sprawdza czy konsole były przerabiane, wystarczy fakt, że niektóre wracają kurierem za pobraniem 420 zł (za usługę serwisową, mimo że są nienaprawione tylko zostały sprawdzone). A jak pierwszy raz o tym słyszysz to nie mój problem, wystarczy czytać fora o Xie, a nie wierzyć, że wspaniały MS wymieni bebechy w KAŻDEJ konsoli.

Znasz chciaz jedna osobe ktora cos takiego spotkalo? Prawidziwa osobe, a nie "ktos gdzies w internecie napisal". Bo ja Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA wiem ze naprawiaja wszystko co przyjmie partyline. Nie znam ani jednej osoby ktora musiala zaplacic za wyslanie konsoli do serwisu, za to znam 5 osob (+mnie) ktore nie musialy, ale napewno ty masz wieksze doswiadczenie w tej materii no bo przeczytales na forach :lol2:

 

I pewnie wg Ciebie rrod pojawia sie dlatego, ze ms oszczedza na pascie termoprzewodzacej, co? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam. Tak samo nie znam na żywo nikogo kto miał RODa, może więc ROD nie istnieje. Hmm...

 

BTW. O co chodzi z pastą termoprzewodzącą. Uważasz, że ta z MS jest dobra?:| Akurat pastę widziałem na żywo (bo to dla ciebie b. ważne) w Premium 20GB i uwierz mi, że po tym widoku w swojej konsoli czym prędzej ją zmienię.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam. Tak samo nie znam na żywo nikogo kto miał RODa, może więc ROD nie istnieje. Hmm...

 

BTW. O co chodzi z pastą termoprzewodzącą. Uważasz, że ta z MS jest dobra?:| Akurat pastę widziałem na żywo (bo to dla ciebie b. ważne) w Premium 20GB i uwierz mi, że po tym widoku w swojej konsoli czym prędzej ją zmienię.

W moich padniętych dwóch poprzednich PREMIUM zamiast pasty to była zaschnięta skorupa, a może to tak ma wyglądać ? W starych np 20 letnich wzmacniaczach pasta na tranzystorach mocy jest nadal lepka, więc już nie wiem jaka ona musi być w X. Kupiłem ze srebrem i wymieniłem tą oryginalną, ciekawe.

 

Ktoś kiedys pisał o jakimś numerze błędu, więc dzisiaj zmieniłem Router, podłączyłem X do niego kablem i po włączeniu widzę komunikat, że wszystkie usługi Live są niedostępne i kod 08- i cos tam dalej, nie pamiętam już, bo zmieniłem z powrotem na ten co miałem i komunikat się nie wyświetla. A zmieniłem dlatego, że dzisiaj miałem i mam duży ping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nich sprawdzenie daty to na pewno mniej roboty niż wymiana bebechów. Tak samo jak jest sprawdzane po serii czy konsola ma bana.

Z resztą nieważne w jaki sposób MS sprawdza czy konsole były przerabiane, wystarczy fakt, że niektóre wracają kurierem za pobraniem 420 zł (za usługę serwisową, mimo że są nienaprawione tylko zostały sprawdzone).

Już tylko 420zł? Już nie 600/1000/2000? :lol2:

Nie ma czegoś takiego - nikt nigdy na żadnym forum nie przedstawił tego słynnego rachunku. Zawsze ten rachunek dostawał kuzyn wujka byłej dziewczyny - bez komentarza.

 

A jak pierwszy raz o tym słyszysz to nie mój problem, wystarczy czytać fora o Xie

Może pora zacząć przeglądać porządne fora, a nie twory w stylu pclaba? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zdarł tą naklejkę z tyłu obudowy xboxa to można się czymś martwić wysyłając go do serwisu? W ogóle co to za naklejka była?

A w ogóle po co ją ktoś zdzierał? xD Ktoś dorabiał porty czy co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty niektórych to poprostu chce mi się płakać (ze śmiechu oczywiście). Chciałbym te osoby uświadomić, że nie ma możliwości aby MS naliczył jakąkolwiek kwote za naprawe, a wiecie dlaczego? dlatego, że dla przesyłek miedzypaństwowych firma UPS nie realizuje opcji za porbaniem, aby nadać paczke nadawca musi za nią zapłacić... Jeśli ktoś nie wierzy to niech zadzwoni na ich infolinię...

Edytowane przez Nobody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nowinki :)

 

Jasper wylądował w sklepach? W ramach przypomnienia, Jasper to kodowa nazwa Xboxa 360 wyposażonego w chip graficzny w wymiarze technologicznym 65nm. Jak donosi Xbox-Scene, wszystko wskazuje na to, że odświeżona wersja konsoli właśnie trafiła do sklepów. Mniejszy układ nie jest jednak jedyną nowością! Zmieniła się pojemność kości flasz zamontowanej na płycie głównej. W Jasperze wynosi ona 256MB (zamiast 16MB), co umożliwi bezproblemowe zainstalowanie NXE na nowych konsolach bez konieczności posiadania dysku twardego czy karty pamięci. Co więcej, wewnętrzny flasz zachowuje się zupełnie jak oryginalny Memory Unit, zatem można na nim zapisywać stany gier lub gry XBLA! Nieźle, prawda?

 

W Jasperze zmieniło się nieco rozmieszczenie i ilość układów na płycie głównej. Dołączony zasilacz ma moc 150W (o 25 mniej w stosunku do Falcona) oraz zmienioną wtyczkę tak, aby nikt przypadkiem nie kombinował z podpięciem słabszej jednostki do bardziej prądożernego modelu (co mogłoby się skończyć nieciekawie). Więcej fotek rozbebeszonej nowej konsoli do obejrzenia tutaj. Ciekawe czy powyższe zmiany ostatecznie sprawią, że Xbox 360 stanie się konsolą o niskiej awaryjności (aczkolwiek odnoszę wrażenie, że z tym ostatnim też jakby lepiej ostatnio?). Ktoś z Was zamierza robić przesiadkę na nowszy model?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po update dasha nie podpinałęś konsoli do live i masz ustawioną w systemie standardową datę, czyli właśnie 2005 rok? Może wtedy gra też głupieje, tak jak było w Fable 2.

sprawdziłem, datę mam aktualną.

 

ok, jakoś działa

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...