Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

no super kupiłem sobie gta, żeby w weekend było co robić....a tu [gluteus maximus] blada, sprzedawca na allegro nie poinformował, ze gra nie ma "naszego" regionu, rozumiem, że zmienianie w konsoli ustawień zwiazanych z regionem g.. daje?

czy po flashu chodza gry z innego regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbował ktoś z was szeryfy za pomocą suszary odklejać sticker z konsoli?

 

tak, ja, to jest banalnie proste, ale nie można za długo nagrzewać, bo odkształcą się plastiki na których jest nalepiona i nie za krótko, bo możesz ją uszkodzić. Grzej i jednocześnie zdejmuj leciutko, delikatnie i powolutku, ha,ha, jak to śmiesznie wyszło.

 

Moja konsolka gaśnie tak po ok.1 sekundy po naciśnięciu przycisku na niej albo po wyłączeniu padem i nie ważne jak długo gram i czy coś ściągam czy nie, HDD 120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie konsola czasami(np. kiedy nie ma połączenia z XBL) zamiast się wyłączyć dalej pracuje jakby coś się w tle ściągało przez jakieś 10 sekund ?

Raz tak miałem, też nie wiem o co chodziło. Konsola była podłączona do Live. Gdy się wyłączyła, to olałem sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje zmienić dysk w kieszeni (20->120). Zauważyłem jednak plombę na obudowie dysku. Czy w razie awarii konsoli, zerwanie jej może być podstawą do odrzucenia reklamacji? Czy może spece z allegro mają jakiś patent na to ? (wysyłam im dysk, w dwa dni będzie zamieniony)

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dzwonilem do MS, po 5min rozmowie mily Pan powiedzial, ze konsola bedzie przyjeta na gwarancje i w ciagu 3dni przysle kuriera pod wskazany adres. Jest jedno ale, nie dostalem zadnego kodu kreskowego na e-mail tylko Pan podal mi numer (nie mam pojecia do czego). Czy mam zadzwonic jeszcze raz do MS i sie zapytac o kod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dzwonilem do MS, po 5min rozmowie mily Pan powiedzial, ze konsola bedzie przyjeta na gwarancje i w ciagu 3dni przysle kuriera pod wskazany adres. Jest jedno ale, nie dostalem zadnego kodu kreskowego na e-mail tylko Pan podal mi numer (nie mam pojecia do czego). Czy mam zadzwonic jeszcze raz do MS i sie zapytac o kod ?

Miła pani zamowi kuriera za ciebie, numer ktory dostałeś to numer zlecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejek z kodem już od dawna nie przysyłają- ja jak naprawiałem swojego pierwszego klocka, to kurier przyjechał grzecznie w umówione miejsce, przy mnie zapakował w karton konsolę i tyle go widziałem. Żadnego drukowania naklejek, sklejania kartonów- bez żartów proszę, czasu na to nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tych "naklejek" z kodem już nie wysyłają? :blink:

Wysyłają, zazwyczaj miła pani sie pyta czy ma zamówić kuriera za nas lub czy ma wysłać etykiete abyśmy sami mogli zamówić kuriera na dzień i godzinę , która nam odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pasty raczej nie uchroni mnie przed śmiercią konsoli (albo chociaż wyeliminuje jeden czynnik jaką jest wysoka temp GPU) ? Tak pytam zapobiegawczo, bo niedługo kupuję Gears of War 2 i codziennie się modlę by konsola pożyła jeszcze przez święta. Sygnałów żadnych na razie nie ma by cos się miało dziać, ale to lada chwila i bach czerwony krąg śmierci. Jakoś takie przeczucie mam, bo konsola już 2 razy mi się wczoraj zwiesiła, a przed chwilą nie było obrazu przy odpaleniu.. WTF! Z 3 miesiące temu miałem podobną sytuację. Teraz odpalam znów i działa wszystko jak należy.

 

 

P.S Nowego dasha jeszcze nie wgrywałem

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko!! Jak czytam takie posty to mnie strach oblatuje. Czy faktycznie konsola ustawiona w szafce RTV (ok 10 cm wolnego miejsca nad nią i więcej z tyłu) jest narażona na zgon? Gram na niej max 2-3 godziny dziennie. Wersja HDMI 65nm, kupiona pół roku temu.

 

BTW: konsoli nie rejestrowałem nigdzie po zakupie, mam tylko dokument zakupu. Czy to może powodować problemy przy naprawie? (odpukać....)

 

BTW2: dziś wraca do mnie dysk po zmianie z 20 na 120GB. Bajka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrumi, a ile miejsca ma po bokach? Od strony dysku nie trzeba dużo, ale od spodu (czyli boku na którym stoi X gdy postawisz go w pionie) powinno też min. 10cm - żeby zapewnić optymalny przepływ powietrza. Pamiętaj, że dobra wentylacja nie uratuje Twojej konsoli od śmierci, jedynie wydłuży maksymalnie życie :) Na razie mało pada Falconów z 2008 roku, więc nie ma się co bać.

 

Co do napięcia wiatraczków - żeby nie było że sieję plotki. Teoretycznie jest możliwość wykrycia innego napięcia podawanego do wiatraków. Z drugiej strony, kto zmienia wiatraki? Osoby, które otwierały już konsole - np. w celu przeróbki. I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napięcia wiatraczków - żeby nie było że sieję plotki. Teoretycznie jest możliwość wykrycia innego napięcia podawanego do wiatraków. Z drugiej strony, kto zmienia wiatraki? Osoby, które otwierały już konsole - np. w celu przeróbki. I tyle w temacie.

O przepraszam... dalej tak rozumując modding konsoli może być karany? Wszyscy ci którzy upiększają swoje konsole powinni żyć w strachu? nie popadajmy w paranoje... jeszcze trochę to ktoś zaraz wyskoczy z textem aby nie obrażać M$ na publicznych forach bo może dostać bana...

 

Jeśli chodzi o wiatraki to gdyby nie gwara to już teraz bym je wymienił, niestety do najcichszych nie należą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poważna większość osób, które moddują (wiatraki, światełka) swoją konsolę ma przeróbkę na napędzie. Normalni legalni użytkownicy boją się stracić gwary i godzą się na suszarkę.

 

Przypominam że to moje zdanie, oparte na intuicji i tym, co czytam na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

polygamia

 

Woda na młyn: Xbox sprzedał się 3 razy lepiej niż PS3

Czarny piątek oraz weekend już za nami, więc czas na małe podsumowania najgorętszego mini-okresu zakupowego (na świecie?). Pierwszą firmą z naszej działeczki, która się pochwaliła jest Microsoft. Firma w oficjalnym oświadczeniu chwali się m.in. 25% wzrostem względem ubiegłorocznego czarnego piątku oraz wygraniem z PS3 w stosunku 3:1. Podobno również sprzedaż w Europie od wrześniowych obniżek cen skoczyła czterokrotnie w górę. Z jednej strony to korporacyjne blabla, ale z drugiej wydawać się może, że taktyka Microsoftu lepiej sprawdza się w obecnej, kryzysowej sytuacji. Nie dodawanie wartości do drogich zestawów, ale sprzedawanie mniej, ale taniej. A nie mówiłem?

 

Zaczekajmy jednak na wyniki Sony, pewnie będą odwrotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...