Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do tematu noisu jaki robi konsola. Żeby załadowac nowego dasha należy mieć połaczenie z netem tak? czy da sie to zrobic jakos inaczej? Na razie przymierzam się to zakupu cholernej antenki za 300zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam 48 hrs Xbox Live Gold trial z mojego Gow 2 - mi sie raczej nie przyda. MWCMQ-8X3PH-BK6B4-B83C8-DDBCM

Mam nadzieje ze komus sie przyda.

Mi by się przydał, ale chyba już ktoś go wykorzystał - wyskakuje okienko, że kod nieprawidłowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu noisu jaki robi konsola. Żeby załadowac nowego dasha należy mieć połaczenie z netem tak? czy da sie to zrobic jakos inaczej? Na razie przymierzam się to zakupu cholernej antenki za 300zł :D

Nie trzeba, wystarczy wrzucić update na pendrive tylko, że to będzie sam dash bez avatarów. W tym temacie był nawet link do tego update na rapidzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zonk po wymianie dysku na nieoryginalnego WD120. Nie działa Forza2, która kiedyś była już grana na tej konsoli - przy uruchamianiu pojawia się błąd przy wczytywaniu danych - urządzenie jest nieprawidłowe... Coś słyszałem, że akurat Forza2 może nie działać bo w końcu jest chyba robiona lub wydana przez MS Studio i pewnie zabezpieczyli jakoś savy. Pytanie - czy mam szanse jakoś w to zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej połączyć Xboxa360 z monitorem i zestawem głośnikowym 2.1? Przejściówki VGA do monitora widzę na allegro, ale czym łączyć x360 z komputerowym 2.1?

 

Chciałbym zminimalizować koszty, bo ma być to tylko rozwiązanie tymczasowe, sygnał A/V nie musi być najwyższej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiacie przez headset to dobrze słyszycie wszystko? Bo u mnie trzeba się mocno wsłuchiwać żeby coś zrozumieć :/ Na potencjometrze głośność mam na maxa, da się jeszcze gdzieś zwiększyć volume w ustawieniach czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiacie przez headset to dobrze słyszycie wszystko? Bo u mnie trzeba się mocno wsłuchiwać żeby coś zrozumieć :/ Na potencjometrze głośność mam na maxa, da się jeszcze gdzieś zwiększyć volume w ustawieniach czy coś?

Sprawdź w ustawieniach konsolki GŁOŚNOŚĆ jaką masz, jeżeli to nie pomoże to ustaw opcje na GŁOŚNIKI albo jak kto woli na SŁUCHAWKI I GŁOŚNIKI i po problemie, bo generalnie na hadsecie słabo słychać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam w dashu jakiejś opcji gdzie się reguluje głośność i znaleźć nei umiem. Gdzie to dokładnie jest? Bo w opcjach dźwięku nie ma niestety (dźwięk mam przez chinche > jack, a nie przez kabel optyczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam w dashu jakiejś opcji gdzie się reguluje głośność i znaleźć nei umiem. Gdzie to dokładnie jest? Bo w opcjach dźwięku nie ma niestety (dźwięk mam przez chinche > jack, a nie przez kabel optyczny)

Guide Button -> zakładka Ustawienia -> Preferencje -> Głos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś do pożyczenia i ewentualnej sprzedaży małej karty pamięci do X360? Jak pisałem na poprzednich stronach, mam problem z savami do Forzy2. Po wymianie dysku ta gra jest dla mnie bezużyteczna, dlatego spróbuje ją reanimować, próbując nagrać save na memorce. Oczywiście pokrywam koszty wysyłki i jeśli będzie ok to chętni odkupie. Jakby co to PW.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buziak

Musisz zainstalować "Xbox 360 Accessories Software "

 

http://www.microsoft.com/hardware/download...category=Gaming

Wielkie dzieki :D

 

Ni chu chu niechce dzilac, mam podlaczonego pada a winda nie wykrywa sterownikow ;/

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś wiedzieć że niektórych sejwów nie da się zgrać na memorkę. O ile pamiętam są to sejwy m.in. z ... Forza 2.

Z memorki na dysk się da, a odwrotnie już nei? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni chu chu niechce dzilac, mam podlaczonego pada a winda nie wykrywa sterownikow ;/

bo kablem do ładowania się nie da podłączyć pada :P

 

 

Kolejny problem :/ Podpiąłem Xboxa kablem VGA, wybieram 1920x1080, w dashu pisze że nowa rez została zastosowana i niby wsyztsko ok... tylko że faktycznie to jest 1280x1024 zamiast 1920 x 1080. WTF?!

może dlatego, że to inne proporcje obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się (i gdzieś to kiedyś czytałem - być moze od nowego dasha sie zmieniło), że przez kabel VGA nie uzyskasz full HD.

 

Dołączona grafika

 

źródło: http://hardware.teamxbox.com/reviews/xbox-...HD-AV-Cable/p1/

 

Aczkolwiek podobno update dasha z 2006 roku już tą opcję (1920 przez VGA) odblokowywał. Natomiast pamiętam, że kiedyś u kumpla chcieliśmy uzyskać na 24" monitorze 1920x1080 właśnie przez VGA i się trochę obraz dziwnie zachowywał (wyłaziło 30procent za obszar widoczny) i takie tam bzdety.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj idę po X'a, będę grał na monitorze 17'' przez kabel VGA + przejściówka z cinchy na jacka ;D Jaką roździelczość ustawić - natywną (1280-1240), czy maxa? A na telewizorze HD Ready LG (dobrej jakości, kupowany ok.3 lata temu za 8 tysięcy i to jeszcze w promocji) jaką, Full HD, czy nativa 1366x768?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj idę po X'a, będę grał na monitorze 17'' przez kabel VGA + przejściówka z cinchy na jacka ;D Jaką roździelczość ustawić - natywną (1280-1240), czy maxa?

1280x1024

 

A na telewizorze HD Ready LG (dobrej jakości, kupowany ok.3 lata temu za 8 tysięcy i to jeszcze w promocji) jaką, Full HD, czy nativa 1366x768?

1366x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...