Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podłączyłem konsole pod monitor W2252TQ-PF Monitor LG LCD 22' kablem HDMI za pomocą przejściówki HDmi którą dostałem do karty graficznej. A dzwięk kablem optycznym do pceta bo ma wejście optyczne jak i wyjście optyczne. Karta dzwiękowa na płycie głównej to REALTEK HD AUDIO obsługuje 5.1. Moje głośniki to 2.1

 

ALE MAM PROBLEM OBRAZ MAM WSZYSTKO OK. ALE NIE MAM DZWIEKU ??

 

POMOCY i góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Witam

Podłączyłem konsole pod monitor W2252TQ-PF Monitor LG LCD 22' kablem HDMI za pomocą przejściówki HDmi którą dostałem do karty graficznej. A dzwięk kablem optycznym do pceta bo ma wejście optyczne jak i wyjście optyczne. Karta dzwiękowa na płycie głównej to REALTEK HD AUDIO obsługuje 5.1. Moje głośniki to 2.1

 

ALE MAM PROBLEM OBRAZ MAM WSZYSTKO OK. ALE NIE MAM DZWIEKU ??

 

POMOCY i góry dzieki.

musisz w ustawieniach xboxa ustawic odpowiednie wyjscie i w pc ustawic w opcjach dzwieku aktywowac sygnal z zewnatrz(o ile nie byl wczesniej zalaczony)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego czy mógłbyś mi jaśniej to wytłumaczyć, sorry ale nie do końca rozumiem. W xboxie mam napewno dobrze ustawione, na stereo cyfrowe ale na 5.1 też próbowałem. Bardziej by mnie interesował opis ustawień w pc,posługuje sie REALTEK HD AUDIO MENADŹER, czyli sterowniki do tej dzwiękóki.

 

z góry dzzięki.. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deek, jesteś pewny, że masz wejście optyczne w kompie? z tego co pamiętam to tylko droższe karty dźwiękowe mają taki bajer :P

 

edit:

Zresztą jak masz głośniki 2.1 to prościej będzie podłączyć cinchami do wejścia line-in w karcie dźwiekowej. Napewno będzie działać ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam napewno wejście optyczne w kompie ;) pisze in , ba mam nawet i wyjście :). Więc coś pewnie w ustawieniach nie ok .

 

ma ktoś jakiś pomysł?

 

może ściągne najnowsze drivery do tego realteka , jak coś to sie jeszcze odezwe . ok?? :)

 

narazie ide sie z tym pobawić

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

deek, jesteś pewny, że masz wejście optyczne w kompie? z tego co pamiętam to tylko droższe karty dźwiękowe mają taki bajer :P

 

edit:

Zresztą jak masz głośniki 2.1 to prościej będzie podłączyć cinchami do wejścia line-in w karcie dźwiekowej. Napewno będzie działać ;)

dobrze pisze, podlacz analogowo i po sprawie, z tym ze musisz miec przelotowke do ktorej podlaczasz cinche i w opcjach dzwieku w pc wybierasz line in lub jesli sie nie myle aux(czasami wave),a przy optyku wybierasz w dzwiekowce SPDIF

 

PPM na ikonce glosnika-"otworz regulacje glosnosci"- w opcjach "wlasciwosci"- i z tabeli polaczenie ktore cie interesuje ;)

powodzenia

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sterowników to przejrzałem je dokładnie i wszystko jest włączone, nawet jest ikona digital iput i pokazuje że gra takie zielone paski skaczą do góry , ale kurde na konsoli nie ma dzwięku.

 

Płyta główna to ABIT AB9. musi być jakiś sposób , pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCrack - A jaki kolor monitora?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na serio - może łaskawie napisz - na jakim monitorze grasz, jakim kablem połączenie, jaka rozdziałka ustawiona, itd?!

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania

1)czy mozna do xboxa podlaczyc klawiature i myszke , jesli tak to jaka i gdzie takie cos kupić.

2)czy wszystkie gry obsluguja full hd? bo mam tv hd ready i za niewielka doplata moge dostac full hd , gram glownie w fife2009 , mortal kombat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - nie da sie grac w ten sposob, klawe mozna podlaczyc, ale chyba tylko do wpisywania tekstu (np. pisania wiadomosci)

Ad. 2 - nie wszystkie, ale jak ustawisz 1080p w dashu, to konsola bedzie robic upscale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma problem z XBL ? Jestem do uslugi zalogowany ale nie moge nic pobierac. Gdy probuje wyszukac gre to wyskakuje blad stanu: 80072ee2. Konsola z nowym Dashem, Arcade swiezo kupiona i podlaczony stary dysk.

 

EDIT: Juz wszystko dziala, widocznie XBL cos szwankowal.

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A mam następny problem, bo jak gram na monitorze, to obraz jest nie wyraźny (tak trochę przesunięty, że literki mają cień itd.) co zrobić?

przesuniecie moze byc spowodowane ustawieniami monitora,przesun obraz w lewo lub w prawo z poziomu monitora

 

 

 

mam dwa pytania

1)czy mozna do xboxa podlaczyc klawiature i myszke , jesli tak to jaka i gdzie takie cos kupić.

2)czy wszystkie gry obsluguja full hd? bo mam tv hd ready i za niewielka doplata moge dostac full hd , gram glownie w fife2009 , mortal kombat

poki co malo gier wykorzystuje fullhd,jednak jesli masz taka mozliwosc to kup lepszy tv bo to juz inwestycja na przyszlosc,a i do ogladania filmow w hd sie przyda(choc i 720 starcza)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie kupie dysk 120gb do konsoli xbox 360. Oczywiście nie chodzi mi tu o oryginaly od MS tylko o dysk z serii BEVS włożony do kieszeni po hdd z softem. Takie coś mnie interesuje cena 200zł.

Jak ktoś zna namiary na gościa to prosze o podanie info z góry dzięki.

 

ps. może ktoś sie z was zdecyduje "zrobić" taki hdd dla mnie ,jak sie nie myle to kosztuja 120zł czyli 80zł zarobku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre akumulatorki są zdecydowanie bardziej opłacalne niż Play and Charge. Osobiście korzystam z Energizer 2600 i naprawdę nie pamiętam kiedy mi się rozładowały. Profilaktycznie ładuje je od czasu do czasu żeby podczas gry nie spotkała mnie niemiła niespodzianka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre akumulatorki są zdecydowanie bardziej opłacalne niż Play and Charge. Osobiście korzystam z Energizer 2600 i naprawdę nie pamiętam kiedy mi się rozładowały. Profilaktycznie ładuje je od czasu do czasu żeby podczas gry nie spotkała mnie niemiła niespodzianka ;-)

Ja gram na Energizer 2500 mAh i starczają mi na dwa dni grania tak ok. po 10 godzin dziennie (nowe) i jednoczesnych rozmów po 3, 4 godz, ładuję je ładowarką Energizer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie kupie dysk 120gb do konsoli xbox 360. Oczywiście nie chodzi mi tu o oryginaly od MS tylko o dysk z serii BEVS włożony do kieszeni po hdd z softem. Takie coś mnie interesuje cena 200zł.

Jak ktoś zna namiary na gościa to prosze o podanie info z góry dzięki.

 

ps. może ktoś sie z was zdecyduje "zrobić" taki hdd dla mnie ,jak sie nie myle to kosztuja 120zł czyli 80zł zarobku ;)

Sama kieszeń to 70 zł

 

Mam wreszcie swojego Xboxa, kupiłem Elite. panowie jak gracie? Chodzi mi o pada. Czy kupiliscie jakies akumulatorki? Czy cos takiego jak Play and Charge?

Najlepiej kup Sanyo Eneloop. Nie będziesz się przejmował tym że w drugim nieużywanym na co dzień padzie akumulatorki się będą rozładowywały z biegiem czasu, bo nie będą :). I będziesz mógł je ładować kiedy chcesz a nie tylko jak już będą na amen rozładowane, bo nie ma efektu pamięci. Ew. jakieś inne akumulatorki Niklowo - wodorkowe, ale chyba najlepiej nie eksperymentować i brać eneloopy.

 

Play and Charge zbiera fatalne opinie, podobno to przez to że podróbek pełno, bo u niektórych trzymają całkiem sporo czasu. Więc jak kupować to raczej gdzieś w empiku niż na allego. Chyba na http://xboxm.pl/forums.html była ta kwestia poruszana

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję potwierdzonej informacji.

Czy przerejestrowując xboxa na drugą osobę, konsola traci gwarancję? Na forach netowych znalazłem sprzeczne odpowiedzi. Jedni odpisują, że m$ nie uznaje wtedy gwarancji, inni zapewniają że problemu nie będzie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...