Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, Vidi - przerobkom w X360 tez jestem przeciwny, bo nie sluza one niczemu innemu, niz piraceniu. Nie kupuje zadnych bajek o kopiach zapasowych i trosce o plyty.

 

W PS2 byl przynajmniej sens przerabiania taki, ze umozliwialo to korzystanie z HDD i odpalanie hombrew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Seagate sa standardowo montowane w xboxach. (na pewno wersje 20gb inne nie wiem) Do podmianki za to mozna uzyc tylko dyskow WD.

Ciekawie prawisz - u mnie był Fujitsu ;)

W xboxach siedzą fabrycznie następujące modele dysków:

 

20GB

Seagate ST920217AS

Samsung HM020GI

Hitachi HTS541020G9SA00

 

60GB

Toshiba MK6052GSX

 

120GB

Fujitsu MHW2120BH

Prawdopodobnie też jakieś samsungi.

 

Nie wiem czy to wszystko, przynajmniej tyle znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prawi i Sprawiedliwi - chciałem przypomnieć że zamontowanie nieoficjalnego dysku to ta sama liga co przerobienie konsoli - w obu przypadkach działamy na szkodę M$. Możecie usprawiedliwiać to jak chcecie, ale fakt pozostaje faktem. Apeluję o mniej hipokryzji na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nastepny milosnik teorii o stratach z tytulu piractwa :P

 

Powiem tak - nie mozna mmowic o stratach M$, bo wcale nie jest powiedziane, ze kupilbym ten ich absurdalnie drogi dysk. W zwiazku z tym, na moim "modzie" nic nie traca, bo i tak nie dostaliby ode mnie pieniedzy, jakby sie nie dalo, to zagryzlbym zeby i gral na 20GB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prawi i Sprawiedliwi - chciałem przypomnieć że zamontowanie nieoficjalnego dysku to ta sama liga co przerobienie konsoli - w obu przypadkach działamy na szkodę M$. Możecie usprawiedliwiać to jak chcecie, ale fakt pozostaje faktem. Apeluję o mniej hipokryzji na przyszłość.

Już o tym prawiliśmy nie raz. Zgadzam się że wymiana dysku czy dokonanie flashu napędu jest mniej więcej podobnym kalibrem (chodzi mi o sam fakt przerabiania, moddingu itp. każdy robi co chce ze SWOIM sprzętem) ale jeśli taka przeróbka służy piraceniu (jest do tego wykorzystywana) to nie dziwię się, że Ci "Prawi i Sprawiedliwi" się burzą. Ogólnie "róbta co chceta", kijem Wisły nie zawrócę ale wierzcie mi, naprawdę nie ma się czym chwalić. Dla mnie EOT.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nastepny milosnik teorii o stratach z tytulu piractwa :P

 

Powiem tak - nie mozna mmowic o stratach M$, bo wcale nie jest powiedziane, ze kupilbym ten ich absurdalnie drogi dysk. W zwiazku z tym, na moim "modzie" nic nie traca, bo i tak nie dostaliby ode mnie pieniedzy, jakby sie nie dalo, to zagryzlbym zeby i gral na 20GB ;)

Właśnie i większości tacy są ludzie, każdy myśli jak oszczędzić, a nie lepiej myśleć jak zarobić?, zarabiam kupuje i problem z głowy. Nie pojmuje, po co się szarpać, no chyba, że ktoś jest pasjonatem a kombinacje sprzętowe to jego hobby, a to przepraszam.

Tak jak już było napisane, to jest jak odkurzacz, kupujesz używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nastepny milosnik teorii o stratach z tytulu piractwa :P

 

Powiem tak - nie mozna mmowic o stratach M$, bo wcale nie jest powiedziane, ze kupilbym ten ich absurdalnie drogi dysk. W zwiazku z tym, na moim "modzie" nic nie traca, bo i tak nie dostaliby ode mnie pieniedzy, jakby sie nie dalo, to zagryzlbym zeby i gral na 20GB ;)

Pod "dysk" podstaw "gra" i masz wymówkę, jaką posługują się wszystkie nastolatki na tym (i innych) forum odnośnie piractwa. Jak chcesz to wlepiaj mi kolejne procenty, ale sam temat podniosłeś, więc musisz się liczyć z odpowiedzią, szczególnie gdy teza, która głosisz jest fałszywa.

 

PS. gladiac, aż tak dobrym wujkiem to nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prawi i Sprawiedliwi - chciałem przypomnieć że zamontowanie nieoficjalnego dysku to ta sama liga co przerobienie konsoli - w obu przypadkach działamy na szkodę M$. Możecie usprawiedliwiać to jak chcecie, ale fakt pozostaje faktem. Apeluję o mniej hipokryzji na przyszłość.

Trochę się tu chyba zapędzacie, jak kupie zamiennik częsci do mojego samochodu to okradam firmę która go wyprodukowała? Jak kupię to samo lekarstwo pod tańszą marką to okradam pierwotną firmę? - to chyba lekkie popadanie w paranoje.

 

Nie zmienia to faktu, że cenny w Polsce na gry są absurdanle. Tu gdzie obecnie mieszkam NIGDY nie zapłaciłem za nową grę więcej niż w przeliczeniu 135 pln !!! Może dlatego w kraju nad wisłą piractwo tak się szerzy - spróbujcie znaleźć na ebay.co.uk ogłoszenie o przeróbce Xboxa !

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz FullHD TV i jarają Cię filmy na BR to PS3. W każdym innym przypadku X360.

 

 

Do argumentu o częściach do aut - do Xboxa też możesz kupić nieoryginalny kabel VGA (czyt. zamiennik) i tu jest luz. Dysk jest tylko jeden i basta. To M$ stawia warunki, Ty kupując konsolę się na nie godzisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

O, nastepny milosnik teorii o stratach z tytulu piractwa :P

 

Powiem tak - nie mozna mmowic o stratach M$, bo wcale nie jest powiedziane, ze kupilbym ten ich absurdalnie drogi dysk. W zwiazku z tym, na moim "modzie" nic nie traca, bo i tak nie dostaliby ode mnie pieniedzy, jakby sie nie dalo, to zagryzlbym zeby i gral na 20GB ;)

wiesz co Costi dales ciala po calosci :lol2:

 

a po drugie ,jesli ktos nie bedzie mial alternatywy a bedzie chcial instalowac duzo softu na hdd, to nie skusi sie w koncu na preferencyjny?

 

po trzecie, wszelkie modyfikacje sa zabronione-wiec jak juz wczesniej kilka osob, prosze o mniej hipokryzji :)

 

acha.

Mefikon - tu nie chodzi o to co my o tym myslimy,tylko jak sie ma to do prawa, i jesli ktos na tym forum nie uznaje piractwa ale jednoczesnie robi lub uznaje moda hdd to oznacza to hipokryzje.Ja na cala sprawe leje z gory do dolu,jednak jesli ktos pisze o swoich przekonaniach to niech ich sie trzyma a nie bierze co mu pasuje, bo wtedy to juz nie przekonania tylko blondynka przebrana za szatynkie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz FullHD TV i jarają Cię filmy na BR to PS3. W każdym innym przypadku X360.

 

 

Do argumentu o częściach do aut - do Xboxa też możesz kupić nieoryginalny kabel VGA (czyt. zamiennik) i tu jest luz. Dysk jest tylko jeden i basta. To M$ stawia warunki, Ty kupując konsolę się na nie godzisz!

no własnie nie mam telewizora full hd a monitor z hdmi a filmy na br to wd mnie poki co bajer , wezme xboxa thx za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tu chyba zapędzacie, jak kupie zamiennik częsci do mojego samochodu to okradam firmę która go wyprodukowała? Jak kupię to samo lekarstwo pod tańszą marką to okradam pierwotną firmę? - to chyba lekkie popadanie w paranoje.

 

Nie zmienia to faktu, że cenny w Polsce na gry są absurdanle. Tu gdzie obecnie mieszkam NIGDY nie zapłaciłem za nową grę więcej niż w przeliczeniu 135 pln !!! Może dlatego w kraju nad wisłą piractwo tak się szerzy - spróbujcie znaleźć na ebay.co.uk ogłoszenie o przeróbce Xboxa !

No może nie na ebay.co.uk, ale zawsze

http://www.xbox360repairservice.co.uk/xbox360upgrade.html

tak, że nie ma świętych, a co do cen to potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacie na to, że u nas gry są drogie. Jak by piractwo było u nas na poziomie takim jakie jest w UK to też by ceny były niższe. Drogie gry są dzięki piratom.

Wiesz co ..., a odpuszcze sobie ale dodam, że może i przez piratów nie ma polskiego Xbox Live, co ???

 

Nie no nie wytrzymałem z deka, wiesz, żadne poważne firmy nie traktują ani nas polaków ani Polski poważnie.

 

Jak się mylę to mnie możecie objechać.

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by piractwo było u nas na poziomie takim jakie jest w UK to też by ceny były niższe.

Jakby ceny gier były u nas na poziomie takim, jaki jest w UK, to piractwo byłoby mniejsze. ble ble ble, można tak bez końca. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli człowiek zarabia 850zł, ma rodzine na utrzymaniu to na pewno kupi oryginalnego windowsa za 300zł, grę za 200zł, i dwie płyty audio za 45zł miesięcznie. ja kupuję oryginały bo mam gwarę na Xa. stać mnie kupić grę za 150zł bo wiem że ją przejde w ciagu tygodnia i sprzedam. w to miejsce kupię nową itd. jak na Xie działałyby piraty komputera nie gasiłbym.....

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ceny gier były u nas na poziomie takim, jaki jest w UK, to piractwo byłoby mniejsze. ble ble ble, można tak bez końca.

Ale przecież u nas ceny są na takim poziomie jaki jest w UK :)

 

Play.com vs Ultima.pl

- GoW2 - £39.99 (~180zł) vs 179zł

- TR:Underworld - £39.99 (~180zł) vs 189zł

- NFS:Undercover - £39.99 (~180zł) vs 189zł

- PoP - £39.99 (~180zł) vs 199zł

- CoD5 - £39.99 (~180zł) vs 199zł

- itd

 

Co prawda w stosunku do zarobków wypada już nieciekawie, ale cóż... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powroce jeszcze do tematu o hdmi. Mam xboxa podpietego komponentem z wyjsciem optycznym, chcialbym podlaczyc przez hdmi, jak wtedy wyprowadzic dzwiek na optyku, czy z komponenta poplynie dzwiek?

Z komponenta to Ci napewno dzwiek nie poplynie, bo to jest polaczenie video. A rozwiazanie o ktore pytasz juz kilka razy bylo tutaj omawiane: rozlupac koncowke konektora i wtedy zmiesci sie zarowno HDMI jak i optyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powroce jeszcze do tematu o hdmi. Mam xboxa podpietego komponentem z wyjsciem optycznym, chcialbym podlaczyc przez hdmi, jak wtedy wyprowadzic dzwiek na optyku, czy z komponenta poplynie dzwiek?

Tak.

 

// Spóźniłem się :D

Przez komponenta typ miał na pewno na myśli ogólnie cały kabel, na który składa się zarówno komponent i kompozyt.

Dobiega już co prawda jedenasta, ale nie bądźmy tacy czepialscy.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...