Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to Vista powinna widzieć konsole jako to to centrum multimedialne do streaminów mediów.

Nie, ma być na odwrót. To xbox ma widzieć Windows Media Center do stremowania filmów, muzyki, obrazów. Ja używam do tego celu TVeristy Media Server i działa wzorowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sory że się wcinam ale mam pytanie i zależy mi na szybkich odpowiedziach. Kupiłem tydzień temu w środę Xbox 360 Arcade Ixtreme 1,4( czyta kopie zapasowe) i czy mam prawo do podbicia gwarancji w Microsoft Polska?

podbicie gwarancji w ms? woot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knightforce :lol:

Lepiej nie dzwoń, bo jeszcze pani poprosi Cie o numer seryjny, po czym Ty myslac ze masz gwarancje, dostaniesz bana :lol2:

 

Przerabiająć napęd naruszasz zasady korzystania z konsoli = tracisz gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? :blink:

 

Jacek, mnie żona też męczy o Lips i pewnie, jak tylko będę w jakimś saturnie to kupię (i będzie się kurzyć w salonie podobnie, jak GH III po 2 tygodniach- ach te kobiety... ;))- u Ciebie też to zakup sprokurowany przez lepszą połówkę?

Kupiłem dzisiaj Lips. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przed konsolą. Utwory są bardzo dobrze dobrane. Każdy prawie znajdzie coś dla siebie. Dzwięk brzmi bardzo dobrze. Polecam. Gra nie jest droga a dostarcza dużo zabawy. Fajnie są wykorzystane akcelerometry w mikrofonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może [w szczególność chodzi o posiadaczy kierownicy Microsoft'u] jakiś link/projekt/zdjęcie stojaka/stelaża pod ową kierownicę? Wydaje mi się, że na forum ktoś prezentował takie coś. Nie chodzi mi wypasiony "cockpit" [tych się w necie naoglądałem - piękna sprawa] tylko o prosty, zajmujący mało miejsca projekcik.

Ewentualnie może ktoś z Was używa tego --> www.wheelstandpro.pl Czy to naprawdę jest tak stabilne, jak widać na załączonych filmikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może [w szczególność chodzi o posiadaczy kierownicy Microsoft'u] jakiś link/projekt/zdjęcie stojaka/stelaża pod ową kierownicę? Wydaje mi się, że na forum ktoś prezentował takie coś. Nie chodzi mi wypasiony "cockpit" [tych się w necie naoglądałem - piękna sprawa] tylko o prosty, zajmujący mało miejsca projekcik.

Takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie może ktoś z Was używa tego --> www.wheelstandpro.pl Czy to naprawdę jest tak stabilne, jak widać na załączonych filmikach?

To

 

Jest

 

ZAJE..ISTE!! :razz:

 

Od dawna szukalem czegos co mozna szybko rozlozyc w salonie, a potem zlozyc zeby nie "szpecilo" wnetrza i to jest cos chyba idealnego. Chyba trzeba bedzie rzucic sie na kolko od M$ ;) Na filmikach wyglada lepiej niz dobrze, a i cena nie jest jakas bandycka. Wykonanie tez raczej widac, ze solidne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta i pozycja za kierownicą jak kierowca tira który miał czołowe z mini :lol: najbardziej mi sie podoba wersja z g25 gdzie hamulec jest centralnie za jakąś rurą, o heel and toe można zapomnieć chyba że ktoś ma ostro krzywe nogi :lol: (ciekawy jestem czy ten który to testował jeździł kiedyś samochodem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam parę teoretycznych pytań odnośnie LIVE (konkretnie GfW, ale to jeden pies).

 

1. Przechodzę sobie grę i odblokowałem już trochę achievements, po czym postanawiam zacząć grę od nowa. Pytanie czy na nowym savie normalnie odblokowują się kolejne osiągnięcia a już odblokowane zostają? Zakładam że tak.

 

2. Rozpoczynam grę, wczytuję save'a, odblokowuję jakiś achievement po czym od razu spowrotem wczytuję tego samego save'a. Achievement zostaje uznany, tak?

 

3. Czy jest jakaś możliwość zmiany kraju zamieszkania? Konkretnie chodzi mi o to czy jak LIVE będzie dostępny w Polsce to czy można będzie zmienić adres na polski, czy trzeba by nowe konto zakładać. Jak wiadomo adres potrzebny jest tylko w Marketplace, a kupować (DLC) na fałszywy adres zagraniczny raczej bym nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko padła komuś kiedyś karta pamieci do xa360?? .Mógłby ktoś opisać jakie są objawy?? i czy jeśli jest walnięta to czy moge dzownić do MS i reklamować.??

z góry dzięki i pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę teoretycznych pytań odnośnie LIVE (konkretnie GfW, ale to jeden pies).

 

1. Przechodzę sobie grę i odblokowałem już trochę achievements, po czym postanawiam zacząć grę od nowa. Pytanie czy na nowym savie normalnie odblokowują się kolejne osiągnięcia a już odblokowane zostają? Zakładam że tak.

 

2. Rozpoczynam grę, wczytuję save'a, odblokowuję jakiś achievement po czym od razu spowrotem wczytuję tego samego save'a. Achievement zostaje uznany, tak?

 

3. Czy jest jakaś możliwość zmiany kraju zamieszkania? Konkretnie chodzi mi o to czy jak LIVE będzie dostępny w Polsce to czy można będzie zmienić adres na polski, czy trzeba by nowe konto zakładać. Jak wiadomo adres potrzebny jest tylko w Marketplace, a kupować (DLC) na fałszywy adres zagraniczny raczej bym nie chciał.

Ad. 1 i 2 - Ach. nie sa powiazane z save'ami, tylko profilem uzytkownika; raz je odblokujesz, to zostaja, bez wzgledu na to, co zrobisz z gra lub w grze.

Ad. 3 - na te chwile takiej mozliwosci nie ma, ale moze M$ cos wymysli. Na razie jednak jest to problem czysto akademicki, bo polskiego Live nie ma nawet w zapowiedziach...

 

czy jeśli jest walnięta to czy moge dzownić do MS i reklamować.??

Nie, masz odbyc pielgrzymke na kolanach do Czestochowy, posypujac glowe popiolem... ludzie, nie zadawajcie glupich pytan. To chyba normalne, ze jesli sprzet padl, to sie go oddaje na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może [w szczególność chodzi o posiadaczy kierownicy Microsoft'u] jakiś link/projekt/zdjęcie stojaka/stelaża pod ową kierownicę? Wydaje mi się, że na forum ktoś prezentował takie coś. Nie chodzi mi wypasiony "cockpit" [tych się w necie naoglądałem - piękna sprawa] tylko o prosty, zajmujący mało miejsca projekcik.

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/1288201.aspx :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy komus dziala multiplayer w nowej gierce z dinozaurami?

chcialem nabic 200gs ale cos nie moge z nikim pograc przez net...

Komuś działa, bo są ludzie mający 200G, ale jak włączyć multi - nie mam pojęcia, ja także nie mogę się z nikim połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ja odblokowałem achivementa grając na 2 padach ;)

Czyli wychodzi, że multi on-line nie ma? Bo chyba nie jestem aż taki ignorant konsolowy, by tego nie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze odblokowałem achievment grając na 2 padach wchodzisz jednym , na drugim się loguejsz na drugi profil. Jednym padem wchodzisz do Multiplayer, wtedy w drugim przytrzymujesz start i jesteście razem. Jeden pad kładziesz drugim grasz. Inaczej się chyba nie da. Wczoraj próbowałem z kasPL, i nie mogliśmy się połączyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi padła kolejna konsola. Teoretycznie niezniszczalny Falcon z grudnia zeszłego roku. Bardzo mało uzywany. Bład E74 :angry: Co za [ciach!]o produkuje ten M$ to się nie mieści w głowie.

Wnioskując z twojego profilu(pkt g) to twoja konsola ma przegrane milion godzin :). Więc miała prawo paść po takim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z twojego profilu(pkt g) to twoja konsola ma przegrane milion godzin :). Więc miała prawo paść po takim czasie

 

A mi padła kolejna konsola.

Gwoli ścisłości. Nic nie ma prawa umierać. To M$ narzucił że jak konsole pracuje rok to hohoho. Chwalmy Pana ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...