Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

A mi padła kolejna konsola. Teoretycznie niezniszczalny Falcon z grudnia zeszłego roku. Bardzo mało uzywany. Bład E74 :angry: Co za [ciach!]o produkuje ten M$ to się nie mieści w głowie.

Ta, który to już "niezniszczalny falcon" z tego forum :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości. Nic nie ma prawa umierać. To M$ narzucił że jak konsole pracuje rok to hohoho. Chwalmy Pana ;]

Czy jak moj Premium 90nm bez HDMI jeszcze zyje, to powinienem juz stawiac mu oltarzyk? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie poca. Konsola chodzi u mnie średnio 6h dziennie więc chyba nie jest to nie wiadomo jak dużo, aby mogła paść. Co więcej jak pisałem konsola była bardzo mało uzywana bo grałem na innej. 6h dziennie to chodzi TV w przeciętnej rodzinie i co miałby tez padać po roku? G....o wyprodukowali i tyle. Nie znam chyba bardziej awaryjnego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio wierzysz w takie info? Poczytaj wątki o błędzie e-74, ilu posiadaczy falconów się tam użaliło. Sam znam osobiście cztery osoby którym padły falcony (e-74), plus sam mam jednego na sumieniu. Na tym forum też już kilka padło. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak awaryjność konsol wyglądała wcześniej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wspominał tu o rrodzie? Rozmawiamy o padniętych konsolach. A to, że e-74 zastąpił rroda, jest dla mnie bez znaczenia.

 

update.

No teoretycznie nie obejmuje, ale wtedy pomagasz konsolce złapać rroda i tyle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć E74 lubi wracać prawda to? Bo jeśli tak to warto by ją sprzedać po naprawie. W ogóle ehhhh.... odechciewa się. Powinno sie kupować sprzet i grać a nie przy każdym właczeniu mieć stracha czy na pewno sie odpali i nie padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak masz na myśli naprawę u juchego (nie polecam), albo innego magika, to e-74 na pewno wróci. Na dzień dzisiejszy taka naprawa jest imho totalnie nie opłacalna. Lepiej sprzedać konsolę na części (oczywiście zostawiając sobie hdd) i kupić jakiegoś arcade'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu zmodować d-pada w Xboxie, ale jest problem.... Te śrubki jakimi on jest poskręcany - omg co to jest?:| Torx musi mieć jakąś dziurkę, żeby ten bolec ze śrubki w nią wszedł. Może jakiś link gdzie takie coś kupię? Bo w lokalnych sklepach tylko kręcą głową albo zalecają wizytę w Redmond

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu zmodować d-pada w Xboxie, ale jest problem.... Te śrubki jakimi on jest poskręcany - omg co to jest? :| Torx musi mieć jakąś dziurkę, żeby ten bolec ze śrubki w nią wszedł. Może jakiś link gdzie takie coś kupię? Bo w lokalnych sklepach tylko kręcą głową albo zalecają wizytę w Redmond

Castorama ;)

 

To jest zwykła 3 czy 2 nawet ;) ( Pad od falcona może coś zmienili ale śrubek chyba by nie ruszali na patencie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak masz na myśli naprawę u juchego (nie polecam), albo innego magika, to e-74 na pewno wróci. Na dzień dzisiejszy taka naprawa jest imho totalnie nie opłacalna. Lepiej sprzedać konsolę na części (oczywiście zostawiając sobie hdd) i kupić jakiegoś arcade'a.

Pytanie po co ? Chyba, że komuś się gwarancja skończyła to rozumiem. Ja jak już to będę od razu wysyłał do serwisu . A jakby E74 wrócił ( o ile przez to padnie konsola ) to będę chciał zmiany płyty. X360 jest naprawdę dobrą konsolką, ale jeśli chodzi o awaryjność to syf straszny produkują. Dlatego za 1-2 lata mam zamiar sprzedać X360 i mieć święty spokój. Przejdę te gry co mam zamiar przejść (jak kasy i pomysłów starczy ;) ) . Pobawię się troszkę w XBL i nara. :)

 

P.S myślę też by sprzedać ją już teraz i dołożyć do Jaspera. Ale to dodatkowa kasa, którą mógłbym spożytkować na HDD lub gry. Dlatego liczę na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde niewiecie co sie dzieje z tą infolinią MS ?? dobijam sie już tam drugi dzień i ciągle mi mówią, że mają coś tam z łączami (automat strasznie cicho mówi) i oczekiwanie na konsultanta może sie przedłużyć no nic puszczają mi muzyczke, i czekam dobre 5 min i nic?? ktoś z was sie dodzwonił??

 

ps. dzownie pod ten numer 0-0800-441-17-96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co ? Chyba, że komuś się gwarancja skończyła to rozumiem.

Jak ktoś chce wysłać do prywatnego serwisu, to chyba z wiadomego powodu...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy dostał naprawioną konsolę po przeróbce. Zero problemów. Nawet plombę miał lekko naruszoną. Widać serwis ma pełne ręcę roboty i nawet tego nie sprawdzają. Ciekaw jestem ile oni przez te naprawy strat mają, bo musi to byc przerażająca ilość konsol.

 

Nie wiem czy wszyscy widzieli ,ale jakby ktoś chciał wiedzieć jak się naprawia płytkę z zimnymi lutami pod GPU to tu ma filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jQeanpujmuM

 

Dosyć ciekawie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis tak pracuje cały czas. Ostatnio koleś z innego forum wysłał konsolę z podmienionym napędem i też gwarancja przeszła :lol: Akurat miałem na myśli to, że serwis m$ ładuję napędy liteon, które są niektórym "nie po drodze" i stąd naprawa w takich garażowych serwisach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To

 

Jest

 

ZAJE..ISTE!! :razz:

 

Od dawna szukalem czegos co mozna szybko rozlozyc w salonie, a potem zlozyc zeby nie "szpecilo" wnetrza i to jest cos chyba idealnego. Chyba trzeba bedzie rzucic sie na kolko od M$ ;) Na filmikach wyglada lepiej niz dobrze, a i cena nie jest jakas bandycka. Wykonanie tez raczej widac, ze solidne.

Nooo, maSTHa, Ty, taki "gadżeciarz", nie dokopałeś się to tego sprzętu? :wink: Starzejesz się...

A wracając do meritum - zamówiłem,zapłaciłem i odebrałem.

Jedno słowo: REWELACJA.

Ktoś tam naigrywał się z pozycji "tirowca" - nic podobnego. Stojak ma pełną regulację, co umożliwia ustawienie kierownicy od poziomu kierowcy autobusu "ogórek" do pozycji a'la Kubica.

Design i jakość wykonania również rewelacyjna i na wysokim poziomie. Mógłbym się jedynie przyczepić do wyglądu elementu mocującego pedały do stelaża, ale to margines.

Ogólnie jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę ten stojaczek polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, maSTHa, Ty, taki "gadżeciarz", nie dokopałeś się to tego sprzętu? :wink: Starzejesz się...

A wracając do meritum - zamówiłem,zapłaciłem i odebrałem.

Jedno słowo: REWELACJA.

Ktoś tam naigrywał się z pozycji "tirowca" - nic podobnego. Stojak ma pełną regulację, co umożliwia ustawienie kierownicy od poziomu kierowcy autobusu "ogórek" do pozycji a'la Kubica.

Design i jakość wykonania również rewelacyjna i na wysokim poziomie. Mógłbym się jedynie przyczepić do wyglądu elementu mocującego pedały do stelaża, ale to margines.

Ogólnie jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę ten stojaczek polecić.

taki stojak to i dla mnie zbawienie :blink: nie mialem w jaki sposób tą kierownicę MS zakupić bo jak na niej grać? Na kolanie z 4 metrów? A te wszystkie racing seaty kosztują krocie. Własny projekt nei wchodziłw grę ze względu na brak zdolnosci :) a ten stojak dla mnie również idealnie pasuje. Malutki, szybki do złożenia i tani. Kupuję na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, maSTHa, Ty, taki "gadżeciarz", nie dokopałeś się to tego sprzętu? :wink: Starzejesz się...

A wracając do meritum - zamówiłem,zapłaciłem i odebrałem.

Jedno słowo: REWELACJA.

Ktoś tam naigrywał się z pozycji "tirowca" - nic podobnego. Stojak ma pełną regulację, co umożliwia ustawienie kierownicy od poziomu kierowcy autobusu "ogórek" do pozycji a'la Kubica.

Design i jakość wykonania również rewelacyjna i na wysokim poziomie. Mógłbym się jedynie przyczepić do wyglądu elementu mocującego pedały do stelaża, ale to margines.

Ogólnie jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę ten stojaczek polecić.

Kuuuuurde, a ile czekales? Jak zamowie dzisiaj to bedzie na swieta? Zes mi smaku narobil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić screenshota z gry? Jest w ogóle taka możliwość na X360?

 

Domyślam się, że będzie potrzebne połączenie Xboxa z komputerem, próbował ktoś zrobić i zapisać zrzut ekranu?

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat fotograficzny, albo podłączenie kloca pod tuner telewizyjny.

 

A co do tego standa pod kierownicę...może jest i fajny, ale tani? :blink: Dla mnie to zdzierstwo, 300zł za te kilka rurek. Kierownica mniej kosztuje :lol:

Mi się podoba ten pomysł z rurkami pcv, który podał wcześniej MacOSek 8) Trzeba coś opracować, bo od wibracji lata mi całe biurko i jest w ogóle extreme w forzie :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuurde, a ile czekales? Jak zamowie dzisiaj to bedzie na swieta? Zes mi smaku narobil :(

Hmmm.., no może być kupa. Wysyłają kurierem Pocztex'u, więc teoretycznie paczka powinna być na drugi dzień. I u mnie faktycznie była. Nie wysyłają za pobraniem [chyba, że ponegocjujesz telefonicznie], a jeśli zaksięgują wpłatę do godz. 12.00, to wysyłają w ten sam dzień. Więc teoretycznie istnieje możliwość, że Święta będą na rajdowo :lol2:

@Grobel

Fakt, kilka rurek, śrubek i zacisków, ale szczerze mówię - wygląda PRO. A cena i funkcjonalność w porównaniu z kokpitami widzianymi w necie - nieporównywalna... A jak umiejętnie dorzucisz do tego jakiś rajdowy kubełek - PRO PRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale cena troszkę droga, ale że kierę i tak pewnie kupie jakoś na początku roku to trzeba będzie pomyśleć. Szkoda, że nie zaoszczędziłem na paru rzeczy i nie podjąłem się zakupu takiego zestawu przed świętami. Dało by się przeżyć jakoś bez piwa , kina z kobietą, a ona bez wydawania mojego majątku. Ważne że miał bym kierownicę z pedałami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...