Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze to niewiem ... :) sugeruje sie tym poradnikiem co dałem wam linka stronke wcześniej.

 

rzuć okiem jak możesz zajmie ci to z 5 minut..... http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t=15590&start=0 pisze tam że router musi być w trybie klienta więc tego sie trzymam. A że w tych sprawach sieciowych jestem kompletnym Noobem wiec tak wałkuje w kółko ^_^ .

 

A mam jeszcze pytanie jak bede miał już ten router i podłacze tak jak trzeba to musze mieć net na ixie , nie ma jakiejs możliści żeby admin np coś zablokował?

Słyszałem jeszcze że przy bezpośrednim podłączeniu pod router nie trzeba nic konfigurować w konsoli tylko samo rozpozna , prawda to ??

 

na pc w ustawieniach Dns i Ip mam zaznaczone żeby uzyskał wszystko automatycznie.

 

Costi czekam na twoja odpowiedz i zamawiam router tylko przeczytaj tego posta i ustosunkuj sie do tego

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jeszcze że przy bezpośrednim podłączeniu pod router nie trzeba nic konfigurować w konsoli tylko samo rozpozna , prawda to ??

Mi rozpoznało samo, nic nie kombinowałem, żeby mieć net w konsoli, więc tak, to prawda.

 

Jest jakaś możliwość, że to wersja angielska? Bo wolałbym polską wersje, a żadnych informacji tam nie ma. Edytowane przez binio21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi czekam na twoja odpowiedz i zamawiam router tylko przeczytaj tego posta i ustosunkuj sie do tego

Coz, zajrzalem pod podanego linka i powiem krotko - odpowiedz, po co jest im AP z trybem klienta, jest na dwoch obrazkach w linku, ktory dales.

 

Przyjrzyj sie im i przestudiuj - na obu zrodlem neta jest router z Wifi, a nie kabel w scianie... troszke wyobrazni, panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to mniej-wiecej wszystko jasne - tylko po co Ci ten tryb klienta, bo nie rozumiem?

Neta dostajesz po kablu, wiec na dobra sprawe moglbys kupic i cos bez Wifi i pociagnac kabel po chacie (ew. X-a kablem do routera, a kompa przez Wifi).

IMO najlepszy sposób i tak mam u siebie rozwiązane - net z kablówki do routera, router kablem do X-a a po wifi do kompa i śmiga wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Właśnie zauważyłem że mamy podzielone achievementy dla konsolowego i pecetowego GTA IV. Wersja PC jest zalistowana jako GTA IV PC. Czyli wygląda na to że można sobie dwa razy nabić te same punkty. Ogólnie dziwne trochę.

 

Jak ktoś chce zobaczyć to może zerknąć w profil moich testowych kont, które zakładałem jak jeszcze nie miałem konsoli - "harrylloyd22" i "Mr Harry Lloyd".

 

Fallout 3 z tego co widzę jest jeden, chyba że dali taką samą nazwę dla obu wersji. Sam nie sprawdzę bo nie mam wersji konsolowej. Jak ktoś ma to prosze o info czy w porównaniu swojego profilu z Mr Harry Lloyd Fallout widnieje raz czy dwa.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem że mamy podzielone achievementy dla konsolowego i pecetowego GTA IV. Wersja PC jest zalistowana jako GTA IV PC. Czyli wygląda na to że można sobie dwa razy nabić te same punkty. Ogólnie dziwne trochę.

 

Jak ktoś chce zobaczyć to może zerknąć w profil moich testowych kont, które zakładałem jak jeszcze nie miałem konsoli - "harrylloyd22" i "Mr Harry Lloyd".

 

Fallout 3 z tego co widzę jest jeden, chyba że dali taką samą nazwę dla obu wersji. Sam nie sprawdzę bo nie mam wersji konsolowej. Jak ktoś ma to prosze o info czy w porównaniu swojego profilu z Mr Harry Lloyd Fallout widnieje raz czy dwa.

Huh, to teraz dają też achivementy w grach na PC? Kurcze, coś długo pod głazem przeleżałem ;). W sumie to od czasów Wiedźmina nie wchodzę w ogóle w część forum poświęconą grom na PC (no ok, czasem zajrzę ale się nie wczytuję ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Lipa bo tylko niektóre gry PC to obsługują, wg mnie wszystkie gry z Games for Windows powinny mieć ten ficzer, tyle że nie powinien być on rozdzielany na platformy. Każda gra powinna się znaleźć raz, niezależnie od platformy. Przykładowo grałes już na Xklocku, teraz na kompie to przy pierwszym zalogowaniu do LIVE powinny się zczytywać osiągnięcia, i na odwrót tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym to komu przeszkadza? Ty jakiś reformator jesteś, najpierw chciałeś zamieniać GS na M$ points, a teraz takie coś.

 

Dodam, że niektóre gry na x'a mają osobne achievementy, w zależności od 'regionu' gry. Np. normalny Quake 4 i Quake 4 okrojny przez niemców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jakby nikt nie miał pomysłów to by nic na świecie nie było.

 

Swoją drogą już sprawdziłem i Fallout też jest rozdzielony, czyli zapewne dotyczy to wszystkich gier. I nie mówię że mi to przeszkadza, tylko że mnie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Xbox 360 (FALCON) właśnie wywalił RRODa. Błąd 0020 - dokładnie takie tango jak na filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=NAWFLmr5SgM

 

Pozdro dla tych którzy nadal myślą, że Falcon jest bezawaryjny. :lol2:

 

Dołączona grafika

 

tez Twoj x byl upakowany jak na filmiku z yt ?

Byc moze przegrzal sie biedak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Jasperach jeszcze bardziej nasilił się błąd e74 ale RROD już praktycznie nie występuje ;) Coś za coś ;p

Zwykłe plotki, o tym czy Jasper jest awaryjny będzie można powiedzieć cokolwiek za rok.

 

Tak na marginesie: ile jest gwarancji na akcesoria do konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również takiego "antyka" posiadam, co prawda dopiero tydzień, ale konsola w sklepie kupiona była podobno we wrześniu. Oprócz tego, że "dmucha" trochę ciepłym powietrzem, to chyba wszystko spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe plotki, o tym czy Jasper jest awaryjny będzie można powiedzieć cokolwiek za rok.

 

Tak na marginesie: ile jest gwarancji na akcesoria do konsoli?

Chyba miał na myśli falcona... :unsure: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a mój stary Xenon (90nm CPU i GPU, brak HDMI, zasilacz 203W, a do tego ostatnio dość głośny ~~), odpukać, cały czas działa bez zarzutów ;]

Ktoś jeszcze takiego antyka posiada? :rolleyes:

Posiada :) Tez chodzi jak zloto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dość nietypową prośbę. Dziś zarejestrowałem swoją konsolę i uroczyście poinformowano mnie, iż moja gwarancja już wygasła (co jest nieprawdą...), natomiast jeśli chcę, aby była ona przedłużona - muszę zrobić zdjęcie paragonu oraz nr seryjnego. Wszystko niby fajnie, ale gdy w końcu znalazłem paragon okazało się, że prawie nic z niego nie można odczytać. Teraz moja prośba - czy byłby ktoś na tyle życzliwy, że użyczyłby mi fotki własnego dowodu zakupu od x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a mój stary Xenon (90nm CPU i GPU, brak HDMI, zasilacz 203W, a do tego ostatnio dość głośny ~~), odpukać, cały czas działa bez zarzutów ;]

Ktoś jeszcze takiego antyka posiada? :rolleyes:

Posiadałem do 29 Grudnia ;p W dzień urodzin padł i nie wstał. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dość nietypową prośbę. Dziś zarejestrowałem swoją konsolę i uroczyście poinformowano mnie, iż moja gwarancja już wygasła (co jest nieprawdą...), natomiast jeśli chcę, aby była ona przedłużona - muszę zrobić zdjęcie paragonu oraz nr seryjnego. Wszystko niby fajnie, ale gdy w końcu znalazłem paragon okazało się, że prawie nic z niego nie można odczytać. Teraz moja prośba - czy byłby ktoś na tyle życzliwy, że użyczyłby mi fotki własnego dowodu zakupu od x360?

historia naciagana aby od tak wygasili Ci gware a do tego watpie ze ktos poda swoj wlasny S/N ale probuj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

historia naciagana aby od tak wygasili Ci gware a do tego watpie ze ktos poda swoj wlasny S/N ale probuj:)

Czemu wypisujesz bzdury?

1. W którym miejscu prosił o seriala? Chcę paragon - widziałeś gdzieś na paragonie s/n?

2. Gwarancja jest liczona od ~daty produkcji (plus jakiś tam okres), także stary premium kupiony teraz na jakieś wyprzedaży leżaków, będzie w ich systemie widniał jako konsola po gwarancji. Wysyła się skan dowodu zakupu i oni poprawiają dane w systemie.

Także zanim napiszesz - pomyśl.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...