Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś kupił to się pochwalcie czy wam już anulowali zamówienie.

Witam. Pragniemy poinformować, iż w wyniku błędu w cenniku naszego dystrybutora w opisie zamówionego produktu (Microsoft bezprzewodowa karta sieciowa do X360) pojawiła się błędna cena. W związku z tym nie jesteśmy w stanie zaoferować Panu zamówionego towaru po cenie widocznej w momencie składania zamówienia, w wyniku czego zostało ono anulowane. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Ludwika Piętka

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Sklep Internetowy Agito

Tel: 22 2100300

Fax: 22 2100398

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak z ciekawości grał ktoś w jakieś Xbox Originals? Jak to wygląda na X360? Obraz jest jakoś sensownie upscalowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pragniemy poinformować, iż w wyniku błędu w cenniku naszego dystrybutora w opisie zamówionego produktu (Microsoft bezprzewodowa karta sieciowa do X360) pojawiła się błędna cena. W związku z tym nie jesteśmy w stanie zaoferować Panu zamówionego towaru po cenie widocznej w momencie składania zamówienia, w wyniku czego zostało ono anulowane. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Ludwika Piętka

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Sklep Internetowy Agito

Tel: 22 2100300

Fax: 22 2100398

Ja na Twoim miejscu trochę bym się w to pobawił. Składając zamówienie zawarłeś umowę kupna - sprzedaży a sklep tej umowy nie dotrzymał. W myśl litery prawa tego robić nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu trochę bym się w to pobawił. Składając zamówienie zawarłeś umowę kupna - sprzedaży a sklep tej umowy nie dotrzymał. W myśl litery prawa tego robić nie wolno.

Pisałem do nich, to mi coś takiego odpisali:

Witam. Odnosząc się do informacji przekazanych przez Pana, pozwolę sobie zauważyć, że zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego „[…] cenniki i inne informacje, skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.” Informacja ta zawarta jest również w punkcie 18 Regulaminu Zakupów, z którym każdy odwiedzający stronę www.agito.pl może się zapoznać. Zgodnie z Regulaminem Zakupów informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Agito.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składający zamówienie za pomącą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. W związku z powyższym wysłanie zamówienia było ofertą złożoną sprzedającemu. Oferta nie została przyjęta - powołując się na błąd w zaproszeniu do zawarcia umowy. Jednocześnie bardzo przepraszam za zaistaniałą sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu trochę bym się w to pobawił. Składając zamówienie zawarłeś umowę kupna - sprzedaży a sklep tej umowy nie dotrzymał. W myśl litery prawa tego robić nie wolno.

Tak dla ścisłości - Umowa sprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pada, ale niestety nie zauważyłem że nie jest "For Windows". A niestety paragon mi gdzieś przepał :/

Jak co to mogę tanio oddać oryginalnego pada do x360bezprzewodowy (wersja czarna), nówka sztuka nic nie śmigania, bez gwary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dashboard Update (czyli HDMI Audio fix)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Źródło majornelson.com

 

Cytat:

Starting Tuesday morning at 0200 Pacific when you sign into Xbox Live you'll be prompted for a mandatory dashboard update. The update addresses the issue that a few folks were having with audio and their HDMI connection.

 

This update will be rolled out to all Xbox LIVE members around the world over the space of a few hours, so you may not get prompted for the update immediately. Thanks for your patience.

 

Czyli kto miał problem z dźwiękiem na HDMI po wgraniu dasha NXE, ten update powinien to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie MS zainteresowal sie wkoncu moja konsola i kilka dni temu pojechala do serwisu :) po miesiacu pisania @ do MS !!!

Dzis mam juz nowa konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosił bym o pomoc. Posiadam router TP LINK WR340G podłączyłem sieć (za pomocą kabla, wszystko chodzi tzn live nawet grałem już przez sieć) ale gdy biore test łącze LIVE wyskakuje popularny problem z NATEM (UMIARKOWANY) a z tego co wiem ma być OTWARTY. Prosze o pomoc z góry dzieki, a może ma ktoś taki router jak ja ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosił bym o pomoc. Posiadam router TP LINK WR340G podłączyłem sieć (za pomocą kabla, wszystko chodzi tzn live nawet grałem już przez sieć) ale gdy biore test łącze LIVE wyskakuje popularny problem z NATEM (UMIARKOWANY) a z tego co wiem ma być OTWARTY. Prosze o pomoc z góry dzieki, a może ma ktoś taki router jak ja ? ;)

Spróbuj włączyć UPnP w swoim routerze.

Gdybyś nie miał instrukcji to tutaj masz PDF-a ;) Dokładniej punkt 3.7.4 UPnP (strona 38).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spróbuje jak coś to dam znać, to może wtedy coś pomożecie :)

 

edit.widze że Harry Loyd ma taki router może pomożesz? :)

 

niestety włączenie UPNp NIE pomogło , próbowałem też włączac DMZ ale też nie pomogło :(. Pomożcie, może ten kto posiada ten router bedzie wiedział. Macosek nie przychodzi ci nic do glowy?? Problem z NATEM.....

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spróbuje jak coś to dam znać, to może wtedy coś pomożecie :)

 

edit.widze że Harry Loyd ma taki router może pomożesz? :)

 

niestety włączenie UPNp NIE pomogło , próbowałem też włączac DMZ ale też nie pomogło :(. Pomożcie, może ten kto posiada ten router bedzie wiedział. Macosek nie przychodzi ci nic do glowy?? Problem z NATEM.....

Chłopaku ty musisz przekierować porty dla usługi xbox live (w tym routerze opcja Virtual Server), o ile pamietam to port tcp to 88, a 3074 dla tcp i udp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie miałem najmniejszych problemów. Może zresetuj wszystkie opcje konfiguracji routera? Ja podpiąłem kablem konsolę, sama wykryła wszystkie ustawienia i podłączyła się do LIVE.

Ja w routerze nie korzystam z żadnych dodatkowych bajerów, jedynie sklonowałem MAC, ustawiłem opcje połączenia oraz opcje WiFi, i wszystkie urządzenia (komp, laptop, X360, PSP) nie mają żadnych problemów.

 

A jak bezpośrednio podłączysz internet do konsoli to działa? Bo może to nie koniecznie problem routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że już próbowałem przekierować te porty i nic to nie dało .Napewno jest to opcja Virtual Server??

albo źle to robie, jutro zamieszcze screeny z menu tego routera i rzucisz okiem......

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm internet to po kablu mam osiedlowy (sieć lan?)

Możliwe że twój dostawca blokuje niektóre porty, to że ty sobie je odblokujesz nic nie da. Sam tak miałem kiedyś, praktycznie nie dało się grać na PC w cokolwiek po necie. Kiedy "szajba" na granie na PC mi minęła nawet się tym nie przejmowałem aż do kupna konsoli. Myślałem, że jak zboczę "NAT: Umiarkowany" to będzie dobrze ale szczęśliwie mam "Otwarty" (inna sprawa że i tak nie gram przez Live! :) ). Również na kompie już nie mam problemów z połączeniami w grach sieciowych. Ogólnie mój ISP poszedł po rozum do głowy i chwała mu za to ;). Mógłby jeszcze tylko nie zdzierać 54zł za łącze 0.5 Mbit...

 

BTW: Wg strony MS te porty trzeba odblokować żeby XBL działał ok:

* TCP 80 <- ciekawe że 80 a nie 88... Może błąd?

* UDP 88

* UDP 3074

* TCP 3074

* UDP 53

* TCP 53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz spróbuje odblokować te porty... czyli jak w końcu TCP 80 czy tak jak sugerujesz TCP 88?? :)

 

a temu adminowi to co musiał bym powiedzieć żebym miał wszystko ok z tym NATEM??

 

edit. Przypomniało mi sie jeszcze to tak na marginesie nie dotyczy problemu live i NAT. W utorrencie mam zamknięty port i nie ściąga mi sie full predkoscią ale wogóle nie da sie udostepniać (upload) czy moge sobie sam przez mój router odblokować ten port ??

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...