Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

'Logowanie do usługi Xbox Live jest obecnie niedostępne. Proszę spróbować później.' I tak cały czas od wczoraj. Ma ktoś takie coś jak chce założyć konto na xbl? Wie ktoś co może być nie tak?

Pozdro

 

// Już all git :) Coś email szwankował, założyłem inny i chula :)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat? Nie zartuj. Za 99 zeta taka kiera to okazja, price ratio jest tutaj nie do pobicia. Sam juz zamowilem. A co do gwarki to popatrz sobie na to z innej strony. Padnie Ci jedna...kupisz nastepna...padnie druga...kupisz trzecia...i nadal wyjdzie Ci taniej niz za kolko MS. Poza tym to Logi, wiec syf raczej nie jest. Sam mialem ochote na produkt MS, ale przy takiej roznicy w cenie? Biore Logiego z pocalowaniem reki.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że kólko od Logiego nie ma pełnego FF- dla mnie jest to na tyle duży minus, że nie zastanawiałem się nawet nad jej kupnem (inna sprawa, że kółko od MSa kupiłem jakiś rok temu, a wtedy kierownica Logitecha kosztowała ok 250PLN).

 

@down- jasne, dlatego zaznaczyłem, że w momencie dokonania mojego zakupu takiej różnicy w cenie nie było i wtedy wybór kierownicy MS był bardziej racjonalny, niż teraz ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, masz racje, ale z mojego punktu widzenia brak pełnego FF nie usprawiedliwia prawie 4 krotnej roznicy w cenie. Inna sprawa, ze tytulow ktore faktycznie ten prawdziwy FF wykorzystuja jest pewnie 1 lub 2. Reszta scigalek to generalnie arcade a tam pelen czy nawet czesciowy FF nie ma kompletnie znaczenia....ale przyjemnosc z grania na kierze i owszem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może tą kierownice? W race pro nie działają mi wibracje, wam też?

Kierownice mam od piątku, w PGR4 wszystko dziala jak nalezy. Race Pro nie mam wiec ci nie powiem, natomiast inna sprawa, ze jazda na kierownicy praktycznie zmusza do przechodzenia gier od nowa, bo roznica w stosunku do pada jest OGROMNA. Inna sprawa, ze myslalem, ze bedzie latwiej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - ten kierownik Logitecha jest bezprzewodowy tak jak MS czy z kablem?

Bo jak mam ciągać kable przez cały pokój, to chyba wolałbym dołożyć do tej MS. :/

Ta od MS jest taka pół-bezprzewodowa ;] Kabel zasilania i tak musisz ciągnąć, no chyba że chcesz grać bez FF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta od MS jest taka pół-bezprzewodowa ;] Kabel zasilania i tak musisz ciągnąć, no chyba że chcesz grać bez FF ;)

Kierownicę od MS znam dość dobrze, bo często zdarza mi się grać u kumpla.

W moim przypadku po prostu wygodniej jest podpiąć zasilanie z tyłu za kanapą niż wlec kabel przez cały pokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem kierownicy Logitech to polecam! Nie wiem jak w inne gry ale w DIRT'a gra się po prostu niesamowicie. Na początku ciężko jest się przestawić z pada ale po parunastu minutach jazda nie sprawia większych problemów. Jedyny mankament to to, że zajmuje sporo miejsca na biurku ;-)

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grupy konsolowców... czyli stało się coś, czego jeszcze rok temu bym zupełnie nie brał pod uwagę :rolleyes: Zabawa rzeczywiście przednia - wielki ekran, prawdziwe 5.1 (podziękowania dla Harry Lloyd), wygodny pad, piwko na stole... żyć, nie umierać :lol2:

Nabyłem wersję Premium/Jasper (MFR Date: 01/2009) - wydaje mi się, że konsola jest głośniejsza niż pożyczony wcześniej na kilka dni Premium/Falcon z MFR Date 7/2008 ale w sumie to ma znaczenie żadne, jeśli dźwięki z gry zagłuszają odgłos generowany przez konsolę...

Teraz tylko zakup kilku obowiązkowych pozycji i "znikam" na kilka(naście) dni :lol2: Później zainteresuje się podłączeniem do neta - ale najpierw trzeba wyżyć się w singlu B-) :rolleyes:

 

PS przeczytałem CAŁY ten temat "od deski do deski B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grupy konsolowców... czyli stało się coś, czego jeszcze rok temu bym zupełnie nie brał pod uwagę :rolleyes:

Witaj w klubie. Szybciutko podlącz się do netu, fun czerpany z gry ulegnie podwojeniu ;)

 

Ja od zakupu konsoli nie wlaczylem stacjonrki, coz - starzejemy sie. Piwo, kanapa, padzik w reku. Juz sie nie chce przesiadywac zgarbionym przy strategiach, skomplikowanych erpegach czy innych tycoonach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. XBL to druga "dusza" tej konsoli ;) Podstawy do zagrania to IMO Gears of War czy Mass Effect. Mimo, że obie gry są też na blaszakach to na X'e przy nich bawiłem się najlepiej. No i nie zapominajmy też o genialnie klimatycznym Bioshock'u. Z samochodówek zdecydowanie polecam Forza 2. Ale to pewnie i tak sobie znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO tak jak koledzy mówią nie czekaj tylko podłączaj się pod XBL :) Ja konsolę mam koło miecha a powiem wam że za nic nie wrócę do grania na kompie. Grafika jest dobra i mi taka wystarcza, lecz takiej wygody przez PC się nie doświadczy. I dodam że gry które przechodziłem na pececie jeszcze raz przechodzę na konsoli i to wcale nie z jakimś przymusem, ale dużo przyjemniej mi się gra :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ile prądu powinien pobierać Falcon w grach? Bo jak na razie mój jeszcze nie doszedł do 100 W, co mnie trochę dziwi. Dziwi mnie natomiast że wyłączona konsola ciągnie aż 16 W. To samo mam z kompem i TV, wyłączone ciągną ciut ponad 10 W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiRT to bardziej arcade, więc przyjemność z kierownicy poczuję się dopiero w FM2 albo PGR (albo nieprzyjemność) xD

a PGR to co symulacja?

juz bardziej kiera nadaje sie do DIRTa niz PGRa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to że teraz powinni dawać publiczne IP na starcie? Czy o coś takiego jak prywatne IP (które istnieje i takie mam ja sam ;) ). Ogólnie to chyba nie jest ściema (swego czasu mnie też proponowali za 2 zł extra miesięcznie ale i tak podziękowałem), na publicznym IP "powinno" wszystko działać... Zresztą publiczne i stałe zarazem IP (zawsze po podłączeniu to same) to chyba jest gest operatora (przynajmniej w Polsce chociaż teraz to ja w tym nie siedzę i się nie orientuję). Jeszcze niedawno przecież groziło nam skończenie się adresów IPv4 i dlatego powoli przechodzimy na IPv6. Co ciekawe choć większość serwerów już dawno obsługuje ten sposób adresowania to podejrzewam, że minie jeszcze ładnych kilka lat zanim IPv4 odejdzie w zapomnienie.

 

Jak wspomniałem mam prywatne IP ale z XBL problemów nie mam. Ma to też pewne plusy jak np. fakt, że komp jest lepiej chroniony przez serwery zewnętrzne (w końcu jest się za NAT'em, bezpośredniego dostępu do takiego kompa z internetu nie ma) ale zazwyczaj więcej z tym problemów (np. załóż sobie jakiś serwer, np. FTP, żeby był widziany z Internetu to trzeba forwardować porty, w tym w części architektury sieci za którą my nie odpowiadamy... albo właśnie granie przez neta, albo odblokowane porty albo lipa). Ogólnie jak na moje potrzeby jest OK ale mogłoby być znacznie szybsze :P.

 

PS: Sorka za dygresję ;).

mam pytanie jakim cudem udalo ci sie polaczyc z prywatnego ip? mam aster prywatne router z wifi 2 kompy na nim plus 1 na usb i ethernetem chce laczyc sie z routera do xboxa tyle ze nie moge sie zarejestrowac na xbl gdy biore test sieci to sprawdza wszystko pomyslnie lecz gdy dochodzi do xbl to znow ma problem i nie moze kontynuowac co wiecej ostatnio w jakis cudowny sposob zaktualizowal mi system lecz i mam teraz ten nowy nxe lecz za kazdym razem gdy robie ten test sieci to wspomina mi o aktualizacji... kolejnej?? tyle pytan 3 noc w sieci na boga niech ktos mi pomorze z polaczeniem sie z livem. niestety wyjsciem nie jest zmiana ip na zewnetrzny gdyz nie bede w stanie upilnowac 3 kompow bez zapory od providera (aster)

prosze o jakakolwiek pomoc

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakim cudem udalo ci sie polaczyc z prywatnego ip? mam aster prywatne router z wifi 2 kompy na nim plus 1 na usb i ethernetem chce laczyc sie z routera do xboxa tyle ze nie moge sie zarejestrowac na xbl gdy biore test sieci to sprawdza wszystko pomyslnie lecz gdy dochodzi do xbl to znow ma problem i nie moze kontynuowac co wiecej ostatnio w jakis cudowny sposob zaktualizowal mi system lecz i mam teraz ten nowy nxe lecz za kazdym razem gdy robie ten test sieci to wspomina mi o aktualizacji... kolejnej?? tyle pytan 3 noc w sieci na boga niech ktos mi pomorze z polaczeniem sie z livem. niestety wyjsciem nie jest zmiana ip na zewnetrzny gdyz nie bede w stanie upilnowac 3 kompow bez zapory od providera (aster)

prosze o jakakolwiek pomoc

z gory dziekuje

Szczerze powiedziawszy nie wiem co mam napisać bo w zasadzie nic specjalnego nie zrobiłem. Ot mój ruter (Linksys WRT54GL 1.1) pobiera prywatne IP od providera i rozdziela to na 2 lapki po WiFi i konsolę po kablu przez DHCP. W zasadzie wszystko śmiga mi "out of the box" (no, jedyne co zmieniałem to zabezpieczenia oraz filtrowanie urządzeń przez MAC, no i ustawiłem DHCP). Nie zmieniałem nic w ustawieniach QoS ani nie bawiłem się w odblokowywanie portów. Może to właśnie porty są problemem (podawaliśmy je w tym temacie gdzieś w okolicach mojego postu który zacytowałeś, skoro go wygrzebałeś to trafisz na nie ;) ). Może się też okazać, że problem leży po stronie Aster a wtedy niewiele zrobisz na własną rękę.

 

Co do tego z publicznym IP i "nieupilnowania" 3 kompów, nie bardzo wiem jak to rozumieć. Boisz się, że któryś komp załapie "syfa" z sieci bez zapory od Aster? W sumie jest to możliwe ale od czego są firewalle i antywirusy na PC (na XO nie potrzeba :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...