Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Manhunt czytaj poprzednie posty, bo już o tym wspomniał MacOSek. Jak dla mnie to słuszny krok. W końcu M$$$ przejrzał na oczy i zrozumiał, że błąd E74 to druga poważna usterka jaka często występuje w X360. Można powiedzieć o małej pladze, bo bywał okres, że na forach o X360 codziennie ktoś zgłaszał błąd E74. Swojego czasu śledziłem różne fora (w tym zagraniczne) i naprawdę sporo tego bylo. Najczęściej zgłaszali to posiadacze Falconow wyprodukowanych po styczniu 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a propo grania po sieci: czy ktos wie jakie obciazenie generuje powiedzmy godzina grania? Ile pobranych danych i ile wyslanych? I druga czesc pytania: czy da sie komfortowo pograc na necie komorkowym po HSDPA? Z tego co czytalem to pingi nie sa AZ takie tragiczne, chociaz rewelacja to tez raczej nie bedzie. W maju konczy mi sie umowa i bede chcial brac cos nowego i do wyboru jest albo 1mbit od Playa na HSDPA (10GB limitu miesiecznie) albo Wimax 1mbit od Ery lub Netii (z czego te dwa ostatnie to na razie czysto teoretycznie). Z gory dzieki za pomoc.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o TVersity - czy jest jakas opcja, zeby program ten transkodowal tylko stream wideo, a stream audio puszczal bez zmian?

Powoli do tego dochodzę, z tego co mi się wydaje w pliku profiles.xml można dopisać rozszerzenia plików które mają być transkodowane a które nie. Nie wiem czy można zrobić takie rozdzielenie w kwestii tego samego pliku, czyli np. z takiego .mkv obraz byłby transkodowany a dźwięk DTS szedł na żywca...

 

Mnie osobiście wkurza, że wszystkie MP3 też z automatu przerabia i przy tym zdarzają mu się co jakieś 2-3 minuty drażniące ścinki.

Wieczorkiem jak znajdę trochę czasu to się z tym pomęczę.

Edytowane przez Janisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sorry za głupie pytanie, ale czemu to wszystko ma służyć? Skoro ma się kompa, to w jakim celu streamuje się przez Xboksa? Niestety nie pojmuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co śmieszniejsze to można odłączyć wentylatory w konsoli i ukryć ją za lub pod telewizorem. Będzie cieplej, szkoda tylko że wtedy ogień szybko zgaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a propo grania po sieci: czy ktos wie jakie obciazenie generuje powiedzmy godzina grania? Ile pobranych danych i ile wyslanych? I druga czesc pytania: czy da sie komfortowo pograc na necie komorkowym po HSDPA? Z tego co czytalem to pingi nie sa AZ takie tragiczne, chociaz rewelacja to tez raczej nie bedzie. W maju konczy mi sie umowa i bede chcial brac cos nowego i do wyboru jest albo 1mbit od Playa na HSDPA (10GB limitu miesiecznie) albo Wimax 1mbit od Ery lub Netii (z czego te dwa ostatnie to na razie czysto teoretycznie). Z gory dzieki za pomoc.

 

pozdrawiam

Miałem Playa i opóźnienia były tragiczne. W CS:S nie dało się absolutnie grać. Speedtest zatrzymywał się na trzech dziewiątkach i tyle...

Teraz mam WiMaxa 2mbps od Netii i jest o niebo lepiej. Niestety ping w okolicach 150ms wciąż dosyć utrudnia granie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Playa i opóźnienia były tragiczne. W CS:S nie dało się absolutnie grać. Speedtest zatrzymywał się na trzech dziewiątkach i tyle...

Teraz mam WiMaxa 2mbps od Netii i jest o niebo lepiej. Niestety ping w okolicach 150ms wciąż dosyć utrudnia granie online.

No na razie czekam na kontakt od instalatorow z Netii i mam nadzieje, ze jednak Wimax da rade zeby jako tako grac na Live. Z Playem sie wstrzymam, chociaz mi pokazuje okolo 300ms co oczywiscie tez jest nedznym wynikiem, ale moze po prostu nie bede miec wyboru. Ok, dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ten bullshit podoba mi sie najbardziej: "Kochamy Polskę jako rynek. To naprawdę świetny rynek gier video" :lol:

 

Nie wiem co on wciaga, ale tez to chce ;)

:lol2: a czemu już nikt nie napisał tych słów "Nie wiem dokładnie kiedy, ale tak się stanie."

 

:lol: jacy optymiści za dużo Xboxów 360 u nas nie sprzedano dodając do tego fakt, że w przerabianiu konsol jesteśmy naprawdę dobrzy. Szczerze mówiąc to te wypowiedzi Prezesa MSu przypominają mi wypowiedzi takich propagandystów jak ta wypowiedź: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czynienia z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

 

wywiad tragiczny

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

PS3 też za dużo się nie sprzedało, a polski PSN jest od dawna ;]

Mi chodziło tylko o wypowiedź, że Polska to świetny rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie jak znalazl na kolejna generacje :P

Tak powaznie, to watpie by M$ zarznal potencjal drzemiacy w osiągnięciach. Pewnie sposób punktownia pozostanie bez zmian, a konta bedzie mozna wraz z punktami przeniesc na nowa platforme. Polski Live ma sens tylko wówczas, gdy mozliwa bedzie bezproblemowa migracja kont. Oczywiście z punktu widzenia "starego" użytkownika.

 

Obstawiamy, oglosza polskiego lajwa na tegorocznym Xbox Fun Day ;>

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie można migrować konta na nowe konsolki to sens jakiś jest. Tak w ogóle to dziwie się, że nie będę mógł zmienić lokalizacji mojego obecnego konta, tylko muszę zakładać nowe. Jednak troszkę już się "napracowałem" przez ten rok ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie jak znalazl na kolejna generacje :P

Problem w tym, ze kolejna generacja bedzie kontynuacja obecnej i nie sadze zeby wprowadzajac nowa konsole trzeba bylo jechac z punktami od nowa. Inna sprawa co nam da faktyczna migracja? Ze bedziemy miec polska flage obok nicka? Z tym mozna sobie latwo poradzic wstawiajac PL w nazwie. Troche malo w zamian za iles tam tysiecy GS w plecy. Dla mnie jedynym rozsadnym wyjsciem bylaby migracja z zachowaniem wszystkiego co sie do tej pory zrobilo na Live'ie, bez tego to kompletnie traci sens. Pomijam juz to, ze co koles mial odpowiedziec w kwestii platformy na ktora czeka sie w PL od dawna? Ze sory guys, ale na razie to jestescie na koncu naszych priorytetow? Sama jego wypowiedz ma wydzwiek lekko komiczny (Polska jako ukochany rynek gier video). Rownie dobrze mogl uzyc ulubionego okreslenia jesli chodzi o termin "When it's done", ale taka forma jest mniej atrakcyjna pod wzgledem PR-u. Generalnie traktowalbym to z duuuzym dystansem i raczej nastawial sie na mila niespodzianke z zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy, oglosza polskiego lajwa na tegorocznym Xbox Fun Day ;>

Ta, jak rok i dwa lata temu :lol:

Chociaż w tym roku zamierzam się wybrać i w razie czego porzucać jajkami w przedstawicieli m$ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego dostaję ciągle głupie wiadomości na live, "900msp" ? Juz chyba z 8-10 takich miałem :D :lol2:

Mam to samo, pewnie jakis konkurs. Wyslij wiadomosc "x" do X osob, a dostaniesz 900MSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...