Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

teraz podobno jest darmowy weekend na live

 

czy ktos kto ma elite, nie chciałby mi niedrogo sprzedać tą przejsciówke do dzwieku po optyku co dodają wlasnie do elitek? jesli ktos ma aplituner to i tak tego uzywac nie bedzie. Ja bym z checią przygarnął. pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja zbieram na Braida ;)

 

Co do XBL to może ktoś pyknie jutro partyjkę w Soul Calibur 4 ? ;) Dzisiaj niestety nie mam dostępu do konsoli. Jak ktoś się chcę zgadać to pisać na PW lub wyśle wiadomość na XBL (GT: Devil831).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z fifa 2009/konsola. Inne gry normalnie smigaja, a fifa po wlaczeniu meczu lapie zwieche przy pierwszym podaniu pilki =) Przegralem w nia sporo godzin z kumplami... ostatnio chodzila z dysku, a teraz ani z dysku ani z plyty nie chce ruszyc. Jakies pomysly? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz slysze o takich problemach. Spróbuj może odinstalować grę z dysku i usunąć wszystkie save'y i ew. aktualizacje. Możliwe, że na nowo trzeba zgrać jakąś aktualizacje. Nic innego mi do głowy nie przychodzi. Konsola może mi się raz zwiesiła jak grałem w Halo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre z dysku juz odinstalowywalem, probowalem z samej plytki, pozniej zainstalowalem jeszcze raz i nic... dziwna sprawa... zawsze sie wiesza dokladnie w tym samym momencie - przy pierwszym dotknieciu pilki :/

 

a aktualizacje jak sie wywala? :oops: ... ale to tez chyba nie to - zadnej aktualizacji ostatnio nie mialem, a gralismy praktycznie tylko w fife... z wlaczenia na wlaczenie sie spiepszylo :x

 

update: poszperalem i nie jestem jedyny z tym problemem... http://www.eurogamer.net/forum_thread_post...hread_id=130187 przegapilem, ze wiesza sie dopiero kiedy chcemy zagrac na 2 ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"...In fact, Michael Pachter is not the only one who expects the present generation of consoles to have a very long lifespan. In fact, even some game developers expected the next generation to arrive in 2012 or even in 2018..."

 

Do 2018 to każdy by musiał po trzy lub cztery Xboksy kupić, bo prędzej czy później to chyba każdy padnie. Zresztą wtedy gry na te konsole w porównaniu do PC wyglądały by jak te z PSX. Czasami te wszelkie spekulacje śmieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, by dopiero w 2018 roku wyszła nowa generacja konsol. IMHO 2012 to max, raczej szybciej coś się pojawi.

Strzelam, że w 2010 usłyszymy już pierwsze oficjalne zapowiedzi nowych konsol :)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy musze zarejestrować konsolę?

Tak

 

I czy wysyłka to na mój koszt?

Zależy. Jak nie masz głosu dzieciaka, to pewnie pierwszego pada wyślą bez konieczności odsyłania starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, a co do rejestrowania konsoli, to rozumiem ze mam to zrobić na www.xbox.com/support?

 

Tam jest taka opcja: rejestracja nowego urządzenia, czy to to?

 

A jeśli tak to numer seryjny konsoli jak mam sprawdzić? I czy mam podać swoje prawdziwe dane, czy dać adres tej durnej ambasady w Londynie, na którą mam zrobione konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rejestracja nowego urządzenia.

Numer seryjny masz na pudełku i z tyłu konsolki. Dane podajesz prawdziwe inaczej paczki nie będę dochodzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się zdziwiłem. Mam elitke i zawsze podłączoną do live ale wczoraj odłączyłem wkładam film divx i lipa, film nie chodzi i komunikat o podłączeniu do live i aktualizacji kodeków. Podłączam do live wkładam film divx i aktualizacja która trwa raptem sekunde nie wyświetlając zadnego paska i film chodzi. Podczas odtwarzannia odłączam live, film chodzi, wyłączam konsole i włączam bez live i film nie chodzi, podłączam live, aktualizacja sekunde i film chodzi. Za każdym razem mam to samo. JAKAŚ RADA ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że serwis Microsoftu cały czas jest bardzo naiwny. Myślałem ze zmienił on się i jest tak jak mówicie, ale nie.

 

Zadzwoniłem do nich na infolinię, bo mi się spad spieprzył (wcisnął się guzik A, omg). Wszystko według procedur, gościu poinformował mnie że na wskazany adres w ciągu 2 tygodni przyślą nowego pada. I nie musze nic innego robić. Odsyłać starego również. Powiedział tylko żebym nie wyrzucał :)

 

Równie dobrze mogłem sobie zadzwonić miesiąc po kupieniu konsoli i wkręcić wała, że nie wiem, trigger sie obluzował czy coś i miałbym darmowego pada. Wstydziłbym się coś takiego zrobić, ale widocznie można. Oczywiście tylko za 1wszym razem, bo jak drugi raz pad sie zepsuje to musze wpierw wysłać na swój koszt tego starego.

 

Albo MSowi to koło d... lata, albo mają na magazynach jakieś nadwyżki gamepadów i w jakiś sposób chcą się ich szybko pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że serwis Microsoftu cały czas jest bardzo naiwny

polak to jest dziwny. jak robią mu dobrze to krytykuje, jak robią pod górkę to krytykuje. jasne, że po naszemu byłoby tak: odsyłam pad, po tygodniu info że pad sprawny, oni odsyłają a pad dalej nie działa :P

każdemu w końcu padnie X więc dobrze że serwis akcesoriów przynajmniej mają mniej problemowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...