Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze konsoli to powinni wymienić.

Jedno nie ma z drugim wspólnego. Gwarancja liczy się od dnia zakupu a nie dnia rejestracji!

 

Kas

Z tego co mi wiadomo, to tylko telefon na partyline....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno nie ma z drugim wspólnego. Gwarancja liczy się od dnia zakupu a nie dnia rejestracji!

 

Oficjalnie tak, z własnego doświadczenia wiem że M$ nie sprawdza żadnych rachunków i dat zakupów a patrzy na dzień rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie tak, z własnego doświadczenia wiem że M$ nie sprawdza żadnych rachunków i dat zakupów a patrzy na dzień rejestracji.

Śmiem się nie zgodzić, bo ms liczy gwarancję od daty produkcji....jeżeli ta mocno różni się od daty kupna, to prosi o skan rachunku i poprawia dane w systemie. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem się nie zgodzić, bo ms liczy gwarancję od daty produkcji....jeżeli ta mocno różni się od daty kupna, to prosi o skan rachunku i poprawia dane w systemie.

Nie będę się kłócił ;) . Możliwe, że po prostu miałem duże szczęście, że nie sprawdzali u mnie rachunku :) .

 

Orientuje się ktoś czy zestaw z GH World tour działa pod Rock Band?

Gitara i perkusja działają bez problemu, mikrofonu nie sprawdzałem ale myślę, że załapie bez problemów .

 

Btw. grał może ktoś na perce z RB 2 ? Chyba się skusze na nią :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się zdziwiłem. Mam elitke i zawsze podłączoną do live ale wczoraj odłączyłem wkładam film divx i lipa, film nie chodzi i komunikat o podłączeniu do live i aktualizacji kodeków. Podłączam do live wkładam film divx i aktualizacja która trwa raptem sekunde nie wyświetlając zadnego paska i film chodzi. Podczas odtwarzannia odłączam live, film chodzi, wyłączam konsole i włączam bez live i film nie chodzi, podłączam live, aktualizacja sekunde i film chodzi. Za każdym razem mam to samo. JAKAŚ RADA ?!?

No rady się nie doczekałem więc zgłosiłem sprawę do Ms i nie zdążył mi dobrze ostygnąć telefon a już był pan z UPS z listem przewozowym po paczkę. Przy okazji powiedziałem, że mam wciśnięty X w padzie i nie działa więc pani z Ms powiedziała, że dostanę nowego w ciągu 10 dni roboczych. Podała 10 cyfrowe kody i prosiła sprawdzać przesyłkę na UPS. Pani pytała o numer ser.konsolki, adres oraz email i nr. telefonu, oczywiście chodziło o te dane na kogo jest konsolka zarejestrowana. Czekam i zobacze czy poprawią ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nowa kamera od Microsoftu z bardzo szybkim czasem reakcji-lataja gdziej ploty po necie, ze kam ma wspolpracowac z "wiilotem" od microsoftu i tworzyc nowa platforme do grania w sensie sterowania.

Fajnie by bylo, osobiscie czekam na jakies innowacje skostnialego rynku ;)

 

kamerka w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze ;)

 

Stoję przed decyzją kupna konsoli Xbox360 lub PS3. Potrzebuje Waszych obiektywnych ocen. Przeraża mnie awaryjność x360 z jaką duża liczba osób się spotkała. Z drugiej strony cena za Premium oraz gier nie jest duża. PS3 wydaje mi się bardziej przyszłościowa, Blu-ray oraz brak awarii. Nie ukrywam, że cena także odgrywa roli, a nie chciałbym za 1-2 lata się żegnać już z konsolą.

Czasu na decyzje mam dużo, bo zakup planuje na polowe lipca. Osobiście nie użytkowałem w życiu żadnej konsoli, wiec to mój "dziewiczy" problem ;).

Naczytałem sie już wielu wątków Xbos360 vs. PS3, i juz mnie głowa od nich boli ;)

 

 

Tylko obiektywne porady.

 

 

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez ziomalon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, niby tak. Ale należę do osób, które jak już zainwestują w jakiś sprzęt, to chciałbym go wykorzystać w 100%, nie martwiąc się czy padnie mi dzisiaj czy jutro. No cóż, może ceny spadną do wakacji to i decyzje łatwiej podejmę.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wiesz co, niby tak. Ale należę do osób, które jak już zainwestują w jakiś sprzęt, to chciałbym go wykorzystać w 100%, nie martwiąc się czy padnie mi dzisiaj czy jutro. No cóż, może ceny spadną do wakacji to i decyzje łatwiej podejmę.

 

 

Pozdrawiam.

nie wiem wogole po co stawiasz takie pytania, skoro znasz odpowiedz?!

skoro klocek jest bardziej awaryjny (a to chyba jeden z twoich priorytetow) to bierz ps3 a nie zawracasz glowe pseudo-pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość długo miałem podłączonego Xa pod kompa. normalnie mogłem przeglądać całą jego zawartośc: filmy, zdjęcia, mp3. obecnie też moge jednak tylko przez windows media center. w zakładkach BIBLIOTEKA: FILMÓW, MUZYKI, OBRAZÓW wyświetla mi: nie znaleziono komputerów. aby przesyłać strumieniowo muzykę, wideo lub orazy z podłaczonego do sieci komp pcz systemem windows, należy najpier skonfig na komp oprogramowanie do usodtępnainia mediów. oczywiście tak zrobiłem, udostępniłem w WMP11 odpowiednie filmy myzykę i [gluteus maximus]. ciągle tak wyświetla.

 

w WMC widzi wszystkie foldery z dysku, widzi pliki filmowe avi, jednak przy otwieraniu pokazuje: że plik nierozpoznany, brak kodeka wideo / audio lub plik jest "corrupt" :P. kodeki już kidyś wgrywały się same i wszystko działało.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z fifa 2009/konsola. Inne gry normalnie smigaja, a fifa po wlaczeniu meczu lapie zwieche przy pierwszym podaniu pilki =) Przegralem w nia sporo godzin z kumplami... ostatnio chodzila z dysku, a teraz ani z dysku ani z plyty nie chce ruszyc. Jakies pomysly? :/

Sam sobie odpowiem jakby ktos mial podobny problem w przyszlosci ;) pomaga uruchomienie gry na innym profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość długo miałem podłączonego Xa pod kompa. normalnie mogłem przeglądać całą jego zawartośc: filmy, zdjęcia, mp3. obecnie też moge jednak tylko przez windows media center. w zakładkach BIBLIOTEKA: FILMÓW, MUZYKI, OBRAZÓW wyświetla mi: nie znaleziono komputerów. aby przesyłać strumieniowo muzykę, wideo lub orazy z podłaczonego do sieci komp pcz systemem windows, należy najpier skonfig na komp oprogramowanie do usodtępnainia mediów. oczywiście tak zrobiłem, udostępniłem w WMP11 odpowiednie filmy myzykę i [gluteus maximus]. ciągle tak wyświetla.

 

w WMC widzi wszystkie foldery z dysku, widzi pliki filmowe avi, jednak przy otwieraniu pokazuje: że plik nierozpoznany, brak kodeka wideo / audio lub plik jest "corrupt" :P. kodeki już kidyś wgrywały się same i wszystko działało.

Mam bardzo podobny problem. Prędzej nie było problemów, udostępniałem pliki przez WMP11, ale pewnego dnia klocek przestał widzieć PCta. Od nowa udostępniłem filmy i muzyke w WMP ale jak chce dodać konsole to jest problem. Gdy klikam Biblioteka -> Udostępnianie multimediów... to pojawia się komunikat:

 

Dołączona grafika

 

Próbowałem odinstalować WMP11 ale się nie da. Co w takim przypadku zrobić?

Edytowane przez binio21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, mam lekkiego zonka z nowym padem.

 

Nie wiem co sie dzieje, ale prawy trigger nie działa w Fifie 09. Sprawdzałem inne gry i wszystko działa. W sterowaniu w fifie nic nie zmieniałem. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Orientuje się ktoś jak wygląda użytkowanie bezprzewodowego pada z wireless receiverem dla PC? Chodzi mi głównie o włączanie pada, czy można to robić inaczej niż guzikiem Xbox Guide/Start, bo nie chciał bym za każdym razem włączać konsoli żeby pograć na PC, a wyłączając konsolę wyłącza się też pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli ma sie flash napedu?? Czaje sie na kupno na allegro Splinter Cell'a Double Agent z "xbox'a' bo ten jest na Unreal Engine 2.5 i jest inny od "Next-Gen'owego" na Unreal Engine 3.

P.S. Odkąd kupilem 360tke to zauwazylem ze nie oplaca "piratow" nagrywac, bo gry na aukcjach na allegro czasami sa tanie jak barszcz a na polce lepiej wygladaja :D

np. http://www.allegro.pl/item638531898_gears_...od_1zl_bcm.html ;)

A Flash mam przypadkiem bo taka konsolke kupilem od znajomego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli ma sie flash napedu?? (...)

Dalej potrzebujesz HDD, flash Ci tylko oszuka konsolę w przypadku wkładania do napędu nieoryginalnej płyty i tyle. Gry z pierwszego iX'a wymagają emulatora do działania, a ten się instaluje na HDD (zdaje się za pierwszym razem gdy odpalasz grę ze starego Xbox'a). Tak przynajmniej słyszałem/czytałem, chyba nie można go nagrać na memorce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...