Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

No tez racja, z tym Wii to przesadzilem bo to nie konkurent :P, to zabawka z innej bajki ;).

Ludzie ktorzy kupuja Wii chca sie pobawic, a 360tke albo PS3 to po napierac w gry z dobra grafika ;).

Edytowane przez igo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wlasnie zapowiedzieli radio live, nazywa last.fm ,reszta pozniej ;)

 

ps.tv live takze w 1080p, instantly, we wszystkich krajach!!!,pisze na zywo ;)

ps.bedzie mozna ogladac wspolnie film ze znajmoymi

ps.facebook na live!!! :)

ps. muza na live

 

Kojima na scenie!!!!

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo ciekawa koncepcja. A tak w ogóle to ostatnio pobawiłem się programem GOTSent i prze konwertowałem parę fajnych teledysków w HD do MP4. Jakość obrazu i dźwięku zdecydowanie lepsza. W końcu X360 przyda się też na cos więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie cos ciekawego na E3?

Zapowiedzieli darmową gierkę arcade, w której będziesz się ścigał swoim avatarem :blink:

I facebooka!111

 

Ciekawe czy nataszę-klasę też zintegrują : :unsure:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, daruj nam tych swoich przemyslen, szkoda miejsca na serwerze na twoje posty...

haha czy ja ci juz nie pojechalem wczesniej ze glupoty kompletne piszesz, a z reszta nie tylko chyba ja?? Zazdroscisz komus ze mysli??

O to bardzo ciekawa koncepcja. A tak w ogóle to ostatnio pobawiłem się programem GOTSent i prze konwertowałem parę fajnych teledysków w HD do MP4. Jakość obrazu i dźwięku zdecydowanie lepsza. W końcu X360 przyda się też na cos więcej icon_wink2.gif

Bawilem sie chwile nim, fajny programik tylko szkoda ze nie ma opcji zmniejszenia rozdzielczosci ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

uwaga uwaga!!!!!!!!!

 

mamy nowy kontroler!!!!!!!!!!!

a raczej jego brak ;) ,kamerka i wykrywanie ruchu rzadzi!!!!,udajesz ze krecisz kierownica i to nawet dziala!!!! nie potrzebujesz wiilota ;)

 

dawalem jakis czas linka do tej kamerki ale nikt nie zwrocil uwagi

 

ps. rozpoznaje twarz uzytkownika i glos a takze sterowanie gestami w dashu,

 

Steven Spielberg na scenie

 

project natal?.....sterowanie kamerka ;)

 

demo gierki ...uzywasz calego ciala do grania ...wiiloty ..umarly ;)

 

nastepne demko....rzucanie farba na sciane...z cyklu zostan 2-gim Matejko ;)

 

gosciu robi zdjecie z zycia w afryce :), ciekawe ze kamerka widzi wiecej graczy

 

stworzyli wirtualnego chlopca(goscie od Fable) ze sztuczna inteligencja w pelnym otoczeniu 3D, mozesz z nim rozmawiac glosowo

 

chyba koniec......tak

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten chlopiec jest przerazajacy a piter moleks to niemaly sciemniacz. Jak takie jest to zaawansowane to czemu na zamknietym pokazie mieli to prezentowac? Na moje tamta scenka z ta laska byla wyrezyserowana. Tak, niektore patenty sa fajne, ale nadal twierdze ze filmik byl "ustawiony". pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten cały Project Natal akurat najmniej interesuje :] Liczyłem na jedno - przyjdzie Forza 3 i pozamiata.

Przyszła, pozamiatała, starczy :D Do tego premiera w październiku. Aż śmiać mi się chce z kolesi z Polyphony :lol2:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ten chlopiec jest przerazajacy a piter moleks to niemaly sciemniacz. Jak takie jest to zaawansowane to czemu na zamknietym pokazie mieli to prezentowac? Na moje tamta scenka z ta laska byla wyrezyserowana. Tak, niektore patenty sa fajne, ale nadal twierdze ze filmik byl "ustawiony". pzdr!

tez uwazam ze scena z podaniem kartki byla skryptowana, co nie znaczy ze nie bylo to fajne, pozatym bylo to tylko demotech i przyklad wykorzystania technologi

Moge sie zalozyc ze "Piter" uzyje tego w Fable 3.. o co zaklad??? ;)

 

ponizej filmik z kam -czyli ja jestem kontrolerem,ty jestes kontrolerem,oni sa kontrolerami,wszyscy jestesmy kontrolerami....to kto bedzie kupowal bilety???? :lol2:

 

 

edit- ludzie nie macie zadnych komentarzy???? bez kitu to forum jest zdechla kupa juz od jakiegos roku,nuda nuda nuda, a wy sie do tego przyczynacie, na innych forach az wrze a tutaj cwicza ZEN :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

gamersyde.com już dodaje w HD wszystko. Jak ktoś nie widział to może obejrzeć.

tam nie ma calego materialu!!,np. jest trailer Halo-odst ale nie ma gameplaya z prezentacji!! ktory pokazuje poczatek rozgrywki itp

 

MacOSek -ubiegles mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus:

Facebook (niby nic, a jednak cos)

Forza 3 (raz ze juz na jesieni, dwa ze GT to chyba juz moze w tym momencie nie wychodzic zeby sie nie zblaznic. No chyba, ze znowu przeciagna date premiery...)

MGS (mimo, ze mi ten tytul powiewa to jednak jest to pewnego rodzaju szok)

Alan Wake (w koncu)

 

Na minus:

Project Natal: to good to be true. Uwierze jak zobacze, bo wydaje mi sie, ze skonczy sie na tym, ze bedzie to sprzet "casual only". Taki argument, zeby przyciagnac fanow Wii. Podana byla cena tej hiper kamerki?

Milo: to samo co wyzej, na chwile obecna to bullshit. Nagrany wczesniej filmik? Nie zartujcie. Jesli chodzi o typ czy rodzaj interakcji to ok, ale jesli chodzi o sztuczna inteligencje to tego nei kupuje.

Sciaganie gier: i tak wole wersje pudelkowa. Zreszta ja widze tez taki minus: kupuje gre, przechodze i odsprzedaje odzyskujac powiedzmy 75% wartosci nowej. Przy cyfrowej dystrybucji jest to one way ticket. Nie mniej jednak ktos to napewno doceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit- ludzie nie macie zadnych komentarzy???? bez kitu to forum jest zdechla kupa juz od jakiegos roku,nuda nuda nuda, a wy sie do tego przyczynacie, na innych forach az wrze a tutaj cwicza ZEN :lol2:

A od czego ma wrzeć? Dla mnie ta konferencja była słaba...:| Ze wszystkich zapowiedzianych gier, rozbroiła mnie tylko forza i mgs. A reszta?

- gry słabe. Tony Hołk skończył się po kill'em all, potem jakieś nudy, a na koniec Alan Wake o którym wszyscy dawno zapomnieli. Oczywiście bez nudnego halo nie mogło się obyć, a Left 4 dead 2 to już w ogóle odcinanie kuponów, w dodatku nudnego tytułu.

- nowe usługi w klocku to żal komentować. Na plus last.fm... ale po kiego graczowi facebook?

- Nataly... wyglądało to kosmicznie, ale pamiętam jak jarałem się filmikami Wii. Pokazywali niesamowite cuda niewidy, a potem przyszła premiera i klops ;]

Teraz czekam na konkretne informacje o kamerce, ale na pewno nie będę się na nią napalał, bo znów się rozczaruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza 3 (raz ze juz na jesieni, dwa ze GT to chyba juz moze w tym momencie nie wychodzic zeby sie nie zblaznic. No chyba, ze znowu przeciagna date premiery...)

Powiedz mi czym GT miałoby się zbłaźnić?? Z tego co się zapowiada, obie gry będą porównywalne graficznie, obie będą miały w cholere samochodów, obie będą miały widok z kokpitu, obie będą miały model zniszczeń. Więc o co kaman?

 

 

 

Co do tego co pokazał Microsoft, to zgadzam się z Grobelem, nie ma zachwytu. Owszem Forza 3 zarządzi, ale poza tym to nic szczególnego, Alan Wake pewnie też będzie niezły i tyle, no może jeszcze MGS, ale jak się okazuje nie jest pewne czy to exclusive. Za mało nowości powodujących opad szczęki, z gier które pokazano interesuje mnie tylko AW, jak na E3 to cienizna raczej. Szczerze to po przeciwnej stronie barykady też nie spodziewam się niczego szczególnego, chciałbym tylko dowiedzieć się czegoś więcej o Project Trico.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czym GT miałoby się zbłaźnić?? Z tego co się zapowiada, obie gry będą porównywalne graficznie, obie będą miały w cholere samochodów, obie będą miały widok z kokpitu, obie będą miały model zniszczeń. Więc o co kaman?

Ale po co od razu taka spinka? Jest dokladnie tak jak mowisz. Problem w tym, ze GT5 mialo wyjsc z tego co pamietam niewiele pozniej niz FM2, a obecnie wychodzi na to, ze doczekamy sie kolejnej odslony FM (jak sam zauwazyles - rownie dobrej co GT)...a GT5 nadal bedzie istniec tylko na forach internetowych. Inna sprawa, ze zalety ktore wymieniles, beda kojarzone z pierwsza gra ktora je zaoferuje (w tym momencie FM), a drugi tytul bedzie wiazany raczej z "nasladownictwem" (co oczywiscie nie bedzie prawda), ale niesmak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myśle, że 90% ludzi (jak nie więcej) która kupi GT5 czy F3 będzie miała w [gluteus maximus], która gra zaoferowała co. Tylko garstka będzie użądzać sobie wojenki na forach.

 

Tak poza tym, to nie wiem gdzie ty zauważyłeś tą "spinkę", zadałem normalne pytanie, bez żadnych emot, wulgaryzmów, ironii, ani niczego podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czym GT miałoby się zbłaźnić?

Już to dawno zrobiło. A czym? Czasem produkcji i podejściem do graczy.

O f3 nie było słychać nic (oprócz plotek), teraz pojawiła się z masą materiałów i niedaleką premierą. Natomiast polyphony sobie dłubie i dłubie, co jakiś czas pokazując filmik i kilka renderów, a data premiery to może za rok, a może za dwa. Sytuacji z GT mobile w ogóle nic nie przebije: tytuł startowy na psp! Teraz jest tytułem startowym na psp go. Za 3 lata będzie tytułem startowym na psp2. Słowem: mamy was w [gluteus maximus] bo i tak polecicie do sklepu po naszą gierkę -_-

I proszę mi tutaj nei wyjeżdżać, że jestem fanboym czy innym satanistą. Jestem co najwyżej zawiedzionym graczem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma GT Mobile (o którym pierwszy słyszę, szczerze mówiąc) do GT5? Robią ile robią, jak zrobią to będzie, podobnie robi Blizzard i jakoś nikt się nie burzy. Nie rozumiem takiego wielkiego halo o czas produkcji, który przecierz nie wpływa na jakość gry. Zresztą jak można powiedzieć, że producent zbłaźnił się jakąś grą, nie grając w samą gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś pewny, że robią Alana Wake'a? ;)

Jestem, bo pokazali wczoraj nowy gameplay ;)

 

 

 

PS

GT1 - grudzień 1997

GT2 - grudzień 1999 (+24 miesiące od premiery poprzedniej części)

GT3 - kwiecień 2001 (+16 miesięcy od premiery poprzedniej części)

GT: Concept - styczeń 2002

GT4: Prologue - grudzień 2003

GT4 - grudzień 2004 (+44 miesięce od premiery poprzedniej części)

GT HD - grudzień 2006

GT5: Prologue - grudzień 2007

GT5 - TBA (na razie +54 miesięce, licznik ciągle bije...)

Zaraz minie 5 lat od premiery poprzedniej, pełnej części GT a o premierze dalej nic nie wiadomo. Zobacz w jakich odstępach czasowych wychodziły GT1,2,3,4. Po 5 latach od premiery GT2 wyszło już GT4!

 

Jak tak dalej pójdzie to przed GT5 zdąży wyjść Forza 4 na Xboxa 720 :lol2:

 

 

No ale poczekajmy do dzisiejszej konferencji Sony. Jak nie podadzą oficjalnej daty premiery GT5 to się po prostu zbłaźnią ;]

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się smiać ale się rozpłakałem ze wzruszenia i radości jak zobaczyłem forze motorsport 3 :P Kurna ucieszyłem się jak DZIECKO, bez kitu. Łzy mi szczęścia lecą aż musiałem ściemniać że ziewam żeby sie ze mnie w pracy nie śmiali, hahahaha xD

Co do Nataly czy jak to tam - mam przeczucie że skończy jak eye toy na ps3....póki co sensowną grą na ps3 jest chyba tylko karcianka i to tyle w tym temacie. Co do GT5 to w tym momencie schodzi na daleeeeeeeeeki plan (a chciałem kiedy kupic ps3 dla tej gry - tak samo jak kupiłem PSP dla GT4 mobile - jak to się skończyło wiadomo - GT4m do dzisiaj nie ma a psp juz dawno sprzedane). Nad GT5 nie ma się co rozwodzić bo i tak jak w 2011 (czy tam kiedy oni planują to wydać) gra się pojawi, to chłopaki z Turn10 będą już w połowie Forzy4 na konsole następnej generacji, tak więc Turn10 jest w tej chwili do przodu. Nie mnie uważam GT5 za bardzo dobrą grę - czy Forza3 okaze się lepsza - dowiemy się w paździochu. Jeszcze co do Call of Duty - dużo akcji, fajny motion capture postaci do których strzelamy, realistycznie upadają. Wyciskąją engine CoD4 na maksa - pokazany gameplay bardzo przyjemny, dużo akcji i ogólnie dużo emocji (wspinaczka). Ciekawe jak multi sie zaprezentuje - może zagoszczą pojazdy, do których można się bijać po 5 osób - było by miło.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje ten cały Project Natal:

E3 2009: I've Played Natal and it Works

 

Ciekawszy fragment:

The first demo I tried was what Microsoft was calling "Burnout Natal." Though it isn't a real game in development, the mixture of Burnout Paradise and the Natal camera was meant to provide proof that you could use the device's technology for practically any genre or software. How quickly I was recognized into the Natal's body identification system (just a few seconds) was surprising, and in a matter of moments I was controlling Burnout paradise with my feet and hands.

...

All in all, I found Project Natal to be quite refreshing. It's nowhere near the gimmicky device I originally took it for and the fact that it works already on a retail Xbox 360 (Burnout was running on an "out of the store" model, no debugs or special systems required) says a lot about its current stage of development.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...