Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Te napędy ponoć już są w nowszych konsolach i to ponoć również w Europie. Zdaje się, że od marca je zaczęli produkować. Tak czytałem gdzieś na necie ostatnio Poszukam jeszcze raz gdzie to było. Gość napisał, że nie idzie na razie odczytać klucza z tego nowego Litka.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę lamerskie pytanie ale sprawdź ustawienia Headseta w Dashboardzie konsoli. Może masz wyciszony mikrofon. To jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy.

Sprawdzałem to i jest ok ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym zdjeciu na to wyglada, bo ja mam rewizje A0A1.

Ciekawe jakie zmiany w nim wprowadzili, moze znow nie bedzie mozna go flashowac.

Masz rewizje A0A1, ale 74850C, bo z czego mi wiadomo 83850C jest tylko w rewizji A0A2.

 

ludziska pisza ,ze jest pozłacany pin 707 i niby ma to utrudnic zczytanie klucza z litka

A w czym niby pozłacany pin 707 ma utrudnić sczytanie klucza ?? Złoto nie przewodzi ? :lol:

 

Te napędy ponoć już są w nowszych konsolach i to ponoć również w Europie. Zdaje się, że od marca je zaczęli produkować. Tak czytałem gdzieś na necie ostatnio Poszukam jeszcze raz gdzie to było. Gość napisał, że nie idzie na razie odczytać klucza z tego nowego Litka.

Wersja 83850C A0A2 jest na dzień dzisiejszy niezłamana, więc trzeba czekać :). Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dodam 3 grosze :).

W tej generacji faktycznie Sony zapomniało o EyeToy. Miałem ogromne chęci na zakupy ale niestety do karcianki, która mnie nie interesuje nie bedę tego kupował. No ale Sony zapomina o swoich produktach a M$ cały czas je rozwija? Hmm. Najlepszy przykład to XBOX pierwszej generacji. Sam M$ chyba o nim zapomniał zaraz po starcie. :P

 

Druga sprawa to projekt Natal. Jak oglądam małoprecyzyjne sterowanie z lagami np. w burnouta to nie wróżę tej technologii przyszłości. I te zachwyty sławnych ziomków, którzy ledwo co mogli to ogarnąć, mieli dziwne miny podczas grania, na sam koniec wypowiadają się, że to coś fascynującego i genialnego czy ekscytującego :). Po druge nie wyobrażam sobie sterowania nie mając nic w ręku. Siadam powiedzmy do takiego GT czy Forzy i co? Zero odczuć z jazdy! Dzisiaj czuję każdą nierówność na asfalcie i walkę z samochodem dzięki FF. Precyzję sterowania daje mi koło z obrotem 900st. A co daje mi Natal? Lizanie lizaka przez papierek? Hmm. To daje pad. Czyli lizanie lizaka przez szybę w sklepie. ;) Przyszłość tej technologii widzę w rodzinnych mało precyzyjnych gierkach jak EyeToy. Precyzji kontrolerów nie zastąpi jakaś kamerka czy to ET czy Natal. Nowy kontroler Sony też raczej nie zastąpi tradycyjnych padów. Widzę kilka rodzajów/tytułów gier, gdzie takie coś mogło by się przyjąć ale nie do codziennego grania.

W sumie z tego co mówili to produkt o kierunku bardziej 'pozyskiwania nowego klienta' niżeli dla hardcore'owców z xxxxxxx GS. Ja osobiście widze tutaj po prostu kolejną nowość która znajdzie jakieś tam grono odbiorców, a nie NOWY standard kontrolerów gier.

 

Swoją drogą uważam, że odniesie sukces. Nie wiem jak Microsoft to wszystko robi... monopolizuje rynek PC swoim softem (to można jakoś pojąć jeszcze), wygryza starych wyjadaczy z rynku konsol (mowa tu np o Sony). Jestem pełen podziwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupie, ale mam pytanie o migration kit. Czy ten kabelek dziala tylko z dyskami 120GB czy z 60GB tez? Czy ktos posiada taki kabelek i moglby kopsnac jakby co? Jak wyglada przerzucenie danych z jednego na drugi dysk, chodzi mi o czas jaki to zabiera i do czego ogranicza sie cala operacja? Z gory dzieki za odp, 20GB zaczyna byc ciasne.

 

edit.

 

Dobra, mam odpowiedz. Generalnie jest srednio ciekawie. Transfer z 20 na 60 jest mozliwy, trzeba miec oczywiscie odpowiedni kabelek (mniejszy problem), ALE rowniez odpowiednia plytke (wiekszy problem). http://blog.aheil.de/2008/12/21/DataMikgra...36060GBHDD.aspx Tutaj ladnie wytlumaczone co jest potrzebne.

 

Pytanie: kto ma pozyczyc/sprzedac odpowiedni "zestaw"?

 

pozdro

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupie, ale mam pytanie o migration kit. Czy ten kabelek dziala tylko z dyskami 120GB czy z 60GB tez? Czy ktos posiada taki kabelek i moglby kopsnac jakby co? Jak wyglada przerzucenie danych z jednego na drugi dysk, chodzi mi o czas jaki to zabiera i do czego ogranicza sie cala operacja? Z gory dzieki za odp, 20GB zaczyna byc ciasne.

Ostatnio miałem z tym trochę styczności:

Masz dwie rewizje transfer kita:

Stara obsługuje tylko dyski 20 i 120.

Nowa obsługuje wszystkie.

Płytką się nie przejmuj bo jest w zestawie z kablem.

Jeżeli masz zarejestrowaną starą konsolę i kupujesz dysk 60/120, to dzwonisz do miękkiego i oni przysyłają kitta.

Możesz też kupić na allegro, użyć i potem sprzedać - stratny nie będziesz. Ale prawdopodobnie trafisz na starą rewizję... Na forum chyba draak miał jeden taki zestaw.

 

A jak to wygląda?

Do konsoli z podłączonym hdd podpinasz kabel. Do kabla wpinasz drugi dysk. Uruchamiasz program z płytki, zatwierdzasz proces i zaczyna się kopiowanie. A w zasadzie przenoszenie, bo dane są kasowane ze starego dysku. Trwa to jakieś 30minut - w zależności od ilości danych.

To chyba tyle.

 

edit.

:lol: Chyba trochę za długo pisałem ten post, bo zdążyłeś sam sobie odpowiedzieć xD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem z tym trochę styczności:

Masz dwie rewizje transfer kita:

Stara obsługuje tylko dyski 20 i 120.

Nowa obsługuje wszystkie.

Płytką się nie przejmuj bo jest w zestawie z kablem.

Jeżeli masz zarejestrowaną starą konsolę i kupujesz dysk 60/120, to dzwonisz do miękkiego i oni przysyłają kitta.

Możesz też kupić na allegro, użyć i potem sprzedać - stratny nie będziesz. Ale prawdopodobnie trafisz na starą rewizję... Na forum chyba draak miał jeden taki zestaw.

Hmm generalnie nie pali mi sie jakos i poczekalbym na kabelek od MS, problem w tym, ze w formularzu zgloszeniowym trzeba podac numery seryjne dwoch konsol (w tym jednej Elite), a tego oczywiscie nie mam. Pomijam juz to, ze pajace moga mi przyslac stara rewizje. Napisze do nich jak oni to widza, a przy okazji do draaka, moze jeszcze jest w posiadaniu tego kabla.

 

@ adbok: nie chce sie bawic w zadne kombinowanie z podlaczaniem do PC, nie spieszy mi sie, a chce to zrobic "smooth and by the numbers".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa212 a nie lepiej podlaczyc dysk pod pc i uzyc Xplorer360 ?

To chyba najtanszy sposob :)

Najtańszy ale nie najpewniejszy ;]

Nie wszystkie save'y potem działają, no i jak się jest neizbyt rozgarniętym to można uwalić hdd ;]

 

Hmm generalnie nie pali mi sie jakos i poczekalbym na kabelek od MS, problem w tym, ze w formularzu zgloszeniowym trzeba podac numery seryjne dwoch konsol (w tym jednej Elite), a tego oczywiscie nie mam.

Ale chcesz kupić dysk ze starter packa w sklepie, czy używany z allegro? Jak to pierwsze, to po prostu dzwonisz na infolinie i rejestrujesz drugi hdd - wtedy przysyłają. I przyślą dobry, bo starych rewizji już nie mają ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy ale nie najpewniejszy ;]

Nie wszystkie save'y potem działają, no i jak się jest neizbyt rozgarniętym to można uwalić hdd ;]

 

 

Ale chcesz kupić dysk ze starter packa w sklepie, czy używany z allegro? Jak to pierwsze, to po prostu dzwonisz na infolinie i rejestrujesz drugi hdd - wtedy przysyłają. I przyślą dobry, bo starych rewizji już nie mają ;]

Operacja z uzywka to koszt okolo 100 zeta, nowka ze sklepu prawie 2 razy wiecej (wliczajac sprzedaz starego dysku). Na razie poczekam, najwyzej bede sie bujal z memorka i przerzucal savy i profile, szkoda tylko tego zassanego DLC i innych bzdetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos sposob na darmowe 100 MS Points? Nie usmiecha mi sie kupowac zdrapki za 80 zeta zeby doladowac konto o 2100 punktów.

 

pozdro

 

edit.

Aha i przy okazji: znacie moze achievment-a za 1GS? W jakiejs grze dostalem punkty jakies nierowne i teraz mam koncowke ..99 co strasznie mnie irytuje (zawsze było 0 lub 5). Wiem, że głupota, ale jak macie pomysł to chętnie posłucham.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i przy okazji: znacie moze achievment-a za 1GS? W jakiejs grze dostalem punkty jakies nierowne i teraz mam koncowke ..99 co strasznie mnie irytuje (zawsze było 0 lub 5). Wiem, że głupota, ale jak macie pomysł to chętnie posłucham.

Widze, że masz Forzę 2. Tam są 3 osiągnięcia po 1GS:

All Cars from France

All Cars from Korea

All Cars from Spain

Z tego co widzę, wszystkie 3 masz nieodblokowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie musisz kupować zdrapki. Mozesz kupić 500 punktów na xbox.com i zapłacić kartą kredytową.

 

Swoją drogą strona xbox.com to kompletna tragedia. Jedna z najwolniej działających stron jakie kiedykolwiek odwiedzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stronka xbox chodzi szybko.

Co do platnosci karta to mi nie chcialo przyjac zadnej z trzech kart, wszystkie wypukłe, z tego co czytalem to polskie karty zostaly zablokowane.

Jedna z tych kart płaciłem na PS Store i zadnych problemow nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie byla taka kiszka, ze nie moglem zmienic podanych wczesniej danych adresowych (ktore wstukalem przy zakladaniu konta). Jak nie trudno sie domyslic, moja karta raczej nie jest zarejestrowana na [gluteus maximus] Street w Londynie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie xbox.com to najwolniejsza strona jaka jest, skręca mnie jak na nią wchodzę.

 

A co mają podane dane do karty kredytowej? Przy weryfikacji karty istotne jest tylko imię i nazwisko (musi być takie jak na karcie), i ewentualnie kod CVV2. Adres podany w Xbox Live nie ma najmniejszego znaczenia.

 

Kupiłem dziś 500 punktów bez żadnego problemu. Kiedyś też już kupowałem punkty, kupowałem też abonament Gold. Chyba dziwne karty macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...